Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

2 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 3

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Justas123321

[ Atmesta ] vitalka

Recommended Posts

Neįsivaizduoju, kodėl jūs kuriat tokius bereikšmius papeikimus. Tik administracija trugdot. Kada patys savo eme nesikeiksit, tada ir apie kitus kalbėkit jezzz žmonės paprastumo biškį. 

  • Ačiū 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Gal čia ėjo kalba apie serverio restartą ? kaip būna kiekvieną dieną ? Kitą kartą apmastyk daugiau variantų...

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 5 minutes(-ių), ??? rašė:

Gal čia ėjo kalba apie serverio restartą ? kaip būna kiekvieną dieną ? Kitą kartą apmastyk daugiau variantų...

Bet papeikimas ne dėl to apie ką tu dabar kalbi. Tai gal pagalvok tyliai kitą kart. 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Ta prasme, papeikimas, kad nepagarbiai elgiasi, o pagalbos darbas padėti žaidėjams... jeigu paklausė turi maloniai atsakyti, o ne iškarto užsipulti...

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Na taip aš visiškai sutinku su tavim. Bet pažėk ir iš kitos pusės manau tau ir nepatiktų. Kai tiesiog rašinėtų,, e, kada rr buvo? ", o jei vitalka tiesiog tuo metu padėjo kitam žmogui kuriam tikrai pagalbos reikėjo, o jis užduoda tokius klausimus kurie su pagalba net wpš nesusiję, bet jei vitalka būtų dėjęs tiesiog seen sulauktut kito papeikimo, kad seenina pagalba. Taip, kad tiesiog manau reiktų pagaliau supaprastėt ir paklaust kokio cm kuris daug mažiau darbo turi, negu pagalba. 

Redaguota nario Untanas
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, ??? rašė:

Ta prasme, papeikimas, kad nepagarbiai elgiasi, o pagalbos darbas padėti žaidėjams... jeigu paklausė turi maloniai atsakyti, o ne iškarto užsipulti...

Zinok kai padedi zmogui pvz darai fix arba tarpininkauji sunku atsakyt kitam zmogui. Buna tokie kurei nervina , pradeda spamint i msg tpa uzklausas siuncia. As stengiuosi padet visiem ,bet ne 10 ranku turiu. Vitalka Pagalba pas ji 10 kart daugiau darbo nei pas mane tarpininka, tu dabar pats pagalvok online buna 150-160 ir 20 -40 zmoniu per helpop raso padekit apscamino, galit fix ,sw , ka tu, e gali padet, rr bus.  Tai buna susinervina zmogus, Jeigu reikia pagalbos iskarto rasykit beda o del RR reikia ne pas pagalba klaus o pas kitus zaidejus! Aciu uz demesi @vitalka

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

pagal mane visi šitie tūrėtų būti mūtinami : durni klausimai, "ee" , "esi" , "gali fix?", "gali skelbima" , "tpa padėk" ir į helpop kai rašo nesamones ir flood'ina + nebegalėtų rašyti i helpop, jei užmutintas. Kolkas taikstaus su tuo ir esu prisirašęs chat modų kad tokių durnų žinučiu man tiesiog nerodytu chate.

  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Papeikimo taisyklės "Pašaliniams komentuoti yra draudžiama. Išskyrus Administratoriams. 

Tema užrakinsiu, ir lauksim spendimo iš aukščiau. 

  • Patinka 1
  • Supykęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Ši kartą nebus nubaustas. Žiūrėsim kaip vėliau. 

Papeikimas atmestas.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×