Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
hmm
2
feduk_xx
3
lageriofanas
4
musekase
5
naparukom
6
freed
7
s1ckboyy
8
ryanliew49
9
psystrom

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

9 iš 167 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 17

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

tiger

Atranka į Chat Moderatorius

Recommended Posts

Sveiki visi, gerbiami  mūsų bendruomenės nariai!!
Nutarėme, jog reikėtų sustiprinti mūsų serverio chat'o rūpinimąsi.
Primenu, jog žmonių labai trūksta, todėl iš šios atrankos paimsime 3 žaidėjus, kurie bus pasiryžę padėti mums!

Taisyklės:

• Dalyvauti atrankoje galite tik vienąkart, kitaip anketa bus trinama!
  • Draudžiama kopijuoti kitų anketas!
  • Pildyti anketą galite, jei jums bent 14 metų!
  • Privalote būti susipažinęs su chat moderatoriaus pareigomis!

Anketa:

• Vardas žaidime:
  • Jūsų skype:
  • Kiek jums metų?:
  • Trumpai apie save:
  • Trumpai apie dabartinė administracija: 
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?:
  • Ar turite patirties ties šia sritim?:
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?:
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?:

Pildyti anketas galite iki Rugsėjo 16 dienos!  

Visiems sėkmės !!!

• Like 5
  • Thanks 4

Dalintis šiuo pranešimu

nojus555 live:nojus.smitas 14 megstu žaisti žaidimus jie mldc suteikia pagalba nelabai reikia priziureti chata ir padeti kitiems su tarpininkais negalima dalinti daiktu dažniasai 2h-4h nes buciau aktivus ir laikiciausi savo pareigu

• Haha 8
  • Confused 1
  • Sad 3

Dalintis šiuo pranešimu

Vardas žaidime: Dievas

Jūsų skype: Dievas

Kiek jums metų?: 13

Trumpai apie save: ciuvakas gameris 

Trumpai apie dabartinė administracija: Ciuvai mldc on visa diena ir taip padeda mldc!!! 

Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: biški žinau

Ar turite patirties ties šia sritim?: truputi gal ir turiu

Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: kai dabar mokykla tai po 5 h 

Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: nzn atsibodo zaisti noriu padet. 

Redaguota nario Dievas
  • Haha 7
  • Confused 1
  • Sad 4

Dalintis šiuo pranešimu

Vardas žaidime:tup_crazy 

Jūsų skype:kai reikes paklauskit

Kiek jums metų?:14

Trumpai apie save: Aš esu toks žmogus kuris gali darba baigt iki galo, na kartais užsispyręs. Galiu pajuokaut, galiu but griežtas bet patikimas

Trumpai apie dabartinė administracija: šiaip labai geri administratoriai, yra aktyvūs

Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: tai reikia ne tik skelbimų chat'a žiūrėt bet ir paprastus chatus

Ar turite patirties ties šia sritim?: taip kokį mėnesį dirbau

Kiek laiko per dieną išbūnate servery?:dabar jau mokslai tai 2-3h

Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Nes esu patikimas ir atsakingai žiūrėčiau i chat

Redaguota nario tup_crazy
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 3
  • Confused 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime:Axion01
  • Jūsų skype:Axion01
  • Kiek jums metų?:16 
  • Trumpai apie save: Sveiki, esu Markas. Neseniai įstojau į viena iš geriausių Anglijos koledžų. Laisvalaikiu užsiemu CrossFit ,Futbolu ir skaitau knygas.
  • Trumpai apie dabartinė administracija: Dabartinė administracija nelabai aktyvi, CM trūksta. Norėčiau pagirti @M0dii @vitalka ir @Calijero,  nes jei puikiai atlieka savo darba ir neveltui @calijero gavo "Pagalva". @Tiger labai aktyvus, puikiai priziūri foruma.   Apie kitus negaliu nieko pasakyt, nes kai jie būna on, manęs nebūna. Dar norečiau paminėt @modelt. Jis visada padeda per Skype ir duoda patarimus.
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?:Chat Mod, turi prižiūrėti chata nuo spam'o, mutinti tuos kurie pažeidžia  /skelbimas ir /eme taisykliu. Gali tarpininkaut, taisyt įrankius ir setus, rašyt skelbimus.
  • Ar turite patirties ties šia sritim?:Taip esu buvęs Helperiu pas daugelius draugus. žinau ,kad Helper ne CM ,bet vistiek turėjau susidoroti su tais, kurie  pažeidinėjo chato taisykles.
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Nuo 2 iki 3 valand.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?:Nes esu Tarpininkas serveryje, visiem visada padedu. Esu draugiškas, manimi galima pasitikėti ir  projekte jau 5 metus,
Redaguota nario Axion
Pamiršau apie šitą punkta: "Trumpai apie dabartinė administracija"
  • Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime:Inferno456
  • Jūsų skype:Inferno456
  • Kiek jums metų?:18
  • Trumpai apie save:Esu Mantas, man 18 metų dar vis esu mokleivis,dirbantis puse etato spėjantis abu dalykus įskaitant iš pasisėdėjima prie kompiuterio,esu draugiškas,linksmas,stiprių nervų,bendraujantis,padedantis,nenuleidžiantis rankų.
  • Trumpai apie dabartinė administracija: Ką aš galiu pasakyk, nu ne tiek rimtai žiūrit į serverį kaip seniau, bet yra ta ugnulė.
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?:Turi prižiūrėti chata, bausti žaidėjus nesilaikančius serverio taisyklių pvz /skelbimas,/eme paprastas chat,
  • Ar turite patirties ties šia sritim?:Neturiu.
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?:Neskaitant afk 2-4h
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?:Buvau užėmęs 4 vieta chat mod atrankoje, norisi įrodyti ką aš galiu su šitom pareigom.
  • Like 2

Dalintis šiuo pranešimu

Vardas žaidime: spoyled

Jūsų skype: spoyled

Kiek jums metų?: 16 metukų

Trumpai apie save: Taigi, į minecraft pasaulį atvykau būdamas 9 metų, žaidžiau gal apie 3 metus iki pertraukos ir grįžau 2017 metais. O šiaip tai mėgstu ne vien tik minecrafta, kartais prisėdu ir prie fortnito kartais ir prie cs:go. Šiuo metu einu į antrą gimnazinę klasę, laisvalaikiu sportuoju, bet kaip ir minėjau žaidžiu kompiuterinius žaidimus. Labiausiai gyvenime domina programavimas, kartais užsiemu serverių kūrimais ir t.t..

Trumpai apie dabartinė administracija: Labiausiai man patinka dviejų žmogiukų darbas, tai @modelt ir @tiger , o daugiau kiti administratoriai, tai prisijungia, kokį nors čiūvą užbaniną ir off eina daugiau. Bet šiaip manau administratoriams reiktų rimčiau žiūrėti į čyterius, nes jų pilna čia, bet aišku, jeigu visus išbaninsit tai ir serveryje nieko neliks, nu nežinau, čia jūsų valia rinktis. Bet apibendrinimas toks, kad pagrindiniai administratoriai tikrai matau, kad jie daro progresą ties atnaujinimais, vis kažką tobulina, tai linksiu vis su tuo ir eiti!

Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Chat moderatoriaus pagrindinės pareigos yra prižiūrėti serveryje chat'ą, įskaitant ir /skelbimas /eme. Chat moderatorius turi atsižvelgti į padarytą nusižengimą ir dėti žaidėjui /mute . Bet aišku ir chat moderatorius gali nebūtinai ir chat'ą prižiūrėti, kad ir kokį nors cheaterį pagauti gali, bet už betkokius nusižengimus, chat moderatorius turi tūrėti įrodymus rodančius nusižengimą.

Ar turite patirties ties šia sritim?: Kaip chat moderatorius aš neturiu patirties nei šiame serveryje nei kituose, bet aš turiu patirties tik serverių kurimuose, žinoma kažkadaise ir savo turėjau ir tie visokie modai buvo ir t.t. Tad tikrai nusimanau ką ir kada jiems reikia daryti, tikrai nebūsiu naujas ant šito.

Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Dabar kaip ir prasidėjo mokslo metai, negaliu išbūti tiek ilgai kaip per vasarą, nes visgi ir egzaminai.. Bet į dieną visvien skiriui serveriu šiek tiek laiko, tai bent kokias 2-3 valandas per dieną, bet kai ateina savaitgalis, galiu būti kiek tik noriu, žinoma priklauso ir nuo aplinkybių.

Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Tai, nes aš žinau į kokias pareigas aš pildau, kokius sunkumus tūrėsiu ir aš žinosiu kaip juos reikės man įveikti. Bet šiaip tai esu komunikabilus, nebijantis darbo krūvio, žinoma ir padedantis bei tikrais esu tas žmogus kurio galima pasitikėti, bei kaip ir minėjau anksčiau, turiu parties šiame dalyke.

Redaguota nario spoyled
  • Like 10

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime:xBatmoNx
  • Jūsų skype:nerijus.nerijus17
  • Kiek jums metų?:18
  • Trumpai apie save:Esu Nerijus iš Marijampolės dar kolkas studijuoju, bet jau liko paskutiniai metai. Laisvalaikiu važinėju su dviračiais arba mašina einu y kiema pamalt poko, esu sukalbamas bendraujantis žmogus su kuriuo lengva bendraut visada atsakau ir niekada neignoruoju esu šmaikštu mėgstantis juoda humora ir stengiuosi su nieko nesipykti.
  • Trumpai apie dabartinė administracija: administracija gana gera bet man tai relei perdauk tu taisykliu bent pvz 1 kad negali padėt žaidėjams ten sunaikinti spawnery ar ką nu suprantu kodėl,bet vistiek galėtu ji labiau padėt o ne tik klausimais.Ir taip pastebėjau kad pagrinde prisijungia tarpininkai ir ten keli pagalbinikai chat moderatoriu matau dažniausei tik kokius 2 prisijungusius kalba aina ne iš visu pagalbininkų ar chat moderatoriu bet kiek y diena prisijungia tai galėtu bišky pagerint savo aktyvuma.
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?:Žinau tą kad tai pareigos kurios prižiūri žaidėjų tvarka pvz... kas blogai skelbe per ! arba per /me kurie keikesi bei nesilaiko /skelbimo taisyklių ir prižiūri chate tvarkinguma kad nespawnintų ,nereklamuotų ar dar kitaip kenktų serverių arba jo žaidėjams ir šitos pareigos yra labai atsakingos 
  • Ar turite patirties ties šia sritim?:nu nelabai tiesa sakant
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?:nu nesu skaičiaves bet pagrindi aš atsisėdu gryžes iš paskaitų ir poto išeinu y lauką ir poto vakare nakty iki 2h 3h prasėdžiu
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?:čia aišku ne nuo manes priklauso bet tiesiog jai aš rinkčiau tai atsižvelgčiau y charaktery aktyvuma ir bendravima beto serveryja jau nuo 2k15 buvau čyteriu gaudytojas kokius2menesius . Net neišsaivaizduoju kaip atsakyt y toky klausima nebent tu esi egoistas ir sakysi kad tu pats geriauses.
Redaguota nario xBatmoNx
  • Like 3
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime: HuLiGaNaS
  • Jūsų skype: deimisgt2004@gmail.com
  • Kiek jums metų?: 14
  • Trumpai apie save: Esu Deimantas, esu draugiskas turiu daug draugu bei moku bendrauti moku ir pykti bet aisku labiau patinka buti draugiskam, ir sportuoju STREET WORKOUT 1 metus dbr einu y 8klase bus egzai taii reikia mokytis bet aisku didzeja dali praleidziu prie pc. Mcslime kaip ir sakau moku bendraut. draugiskas ir sjp esu normalus zmogutis kaip ir visi.
  • Trumpai apie dabartinė administracija: Naa Administracija yra gera bendraujanti linksma :DD galima su jais paprikuolyti pajuokauti pasipykti pabendrauti kaip ir visi normalus zmones. O sjp tai labai gerai su kaikurias sutariu.
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: CM Yra kaip ir PAGALBA  tik cm yra skirtas priziureti Chat'a aisku ir pagalba priziuri bet cm taii yra paskirta priziureti chat'o tvarka ir padeti zmonems ka gali padeti.
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Taip turiu. gana normalei zinau visas taisykles.
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Nezinau nelabai skaiciuoju gal koki 300-350min.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Na nesakau jog butinai mane bet gal todel jog suprantu serverio tvarka zinau kaip ir kiek deti mute. Ir aisku moku rasyti normalei greitai atsakau y klausimus zaideju. ir zaidziu serveryje no pat atidarymo tik nick'ai pasikeite tai dbr nusipirkau legalu tai daugiau jie nebesikeis Isliks vienas HuLiGaNaS:) ir noreciau prisideti prie administracijos. 
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime: RangerBow
  • Jūsų skype: Pijus,Andriuskevius 
  • Kiek jums metų?: 16
  • Trumpai apie save: Esu Pijus man 16, metu esu draugiskas, sportuoju dažnai mėgstu su draugais vakare prasukti taikos pykpe, esu labai mandagus kaip noriu
  • esu gan subrendęs. Mėgstu ginti silnesnius ir pjautis su vyresniais.
  • Trumpai apie dabartinė administracija: Dabartine administracija yra keistoka gan Edvis buvo mane apscamines tad dabar praradau pasitikejima administracija
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Chat modernatoriu dirbau kituose projektuose daug kas praso, kad ten grysciau, bet serveriai tenais mire, zinau kad chat mod turi priziureti chat ar niekas nesiskeike ar neizeidineja kitu, bet toliau gali patarpininkauti kaip reikia, bei padeti buityje pvz naujokui uzresinti resa ir perduoti jam na zodziu manau mano minti supratote
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Taip.
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: dabar 7 valandas savaitgaliais nuo ryto iki nakties.
  •  Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Nezinau, nes esu keisto pabudzio manau pasirinktute mane noriu irodyti kitiems zaidejas, kad esu vis del kazko vertas taigi labai prasau prijimkite mane.
  • Haha 4

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime: Funky96
  • Jūsų skype: viktorija.urb
  • Kiek jums metų?: 22 metai.
  • Trumpai apie save: Viktorija, iš Klaipėdos, Draugiška, komunikabili, atsakinga, turinti humoro jausma, konkreti. Laisvalaikiu game'inu, sportuoju.
  • Trumpai apie dabartinė administracija:  Atrodo atsakingi, padeda žaidėjams dėl iškilusių klausimų, prižiūri tvarka.
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?:Chat moderatoriaus pareigos yra prižiūrėti tvarka serverio chat skiltyje, /skelbimas / eme. Pastebėjus nusižengimą žaidėjui dėti / mute, atsižvelgiant į nusižengimo didumą. Chat moderatorius turėtų būti aktyvus ir forume, taipogi pagelbėti žmonėms dėl iškilusių klausimų, pranešti apie chetus naudojančius žaidėjus.
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Nėra tekia eiti chat moderatoriaus pareigų, bet manau, jog  susidoročiau su šiomis pareigomis.
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Serveryje išbūnu aktyvi po 4-5 h. per dieną, priklausomai nuo dienos užimtumo.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Esu patikima, atsakinga bei greitai prisitaikanti ir besimokanti. Esu susipažinusi su serverio taisyklėmis, atsakomybėmis bei šios padėties pareigomis. Greitai komunikuoju, esu aktyvi.
  • Like 3
  • Thanks 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime:Lopeta420
  • Jūsų skype:edandrulis
  • Kiek jums metų?:14
  • Trumpai apie save:Aš esu Edvinas iš Šiaulių .Man patinka fudbolas.Dažniausiai žaidžiu mcslime praleidžiu.Žinau apie CM pareigas.Esu draugiškas su žaidėjais kartais pasiunčiu ant 3 raidžių :D pripažystu.Bei kuriu youtube video apie mcslime.
  • Trumpai apie dabartinė administracija: Labai gera kompanija, visada padeda.Labai džiaugiuosi serverio administracija.
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?:Turi būti aktyvus serveryje ir forume.Reikia prižiūreti chata kaip /eme ir /skelbimas.Kiek gali turi padėti žmonėms.
  • Ar turite patirties ties šia sritim?:Nesu buvęs CM, bet manau būtu gerai pažiūrėti ką sugebu.
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?:Serveryje praleidžiu 4-5h.Nebent turiu reikalų.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?:Nes esu draugiškas labai atsakingas žaidėjas.Moku bendrauti su žmonėms.Todėl ir turėtumete pasirinkti mane :D.
  • Like 3
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime: Skersinis
  • Jūsų skype: SKeRSiNiS
  • Kiek jums metų?: 15
  • Trumpai apie save: esu is Kauno , einu y 9-inta klase . daznai zaidziu Minecraft'a , bei esu zinamas bent puse servo.
  • Trumpai apie dabartinė administracija: administracija istikro gerai dirba savo darba , daznai padeda. 
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: zinau is tikro nedaug, todel pasimokysiu budamas juo.
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: turiu bet nedaug 
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: savaitgaliais apie 4-5h . darbo dienomis 3-4h (reikia laiko skirti ir lol'ui)
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?:tikiuosi patekti , nes atsibodo buti paprastu zaideju , kaip sakoma 'reikia visada kylti laipteliais y virsu';)
  • Like 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime: GanjaFam3
  • Jūsų skype: 
  • Kiek jums metų?: 16-iolika
  • Trumpai apie save:Esu Deividas  esu iš Šilutės man yra 16 metų einu į 10 klase domiuosi futbolu  10 metų   esu draugiškas,linksmas, disciplinuotas, motyvuotas suprantantis bairius, bei aktyvus žmogus.Mėgstu žaisti kompiuteriu pvž:mc.mcslime.lt projekte esu gana aktyvus sutariu su žaidėjais ir jeigu jiems iškyla bėdų stengiuosi padėti  nepasakau ne ;) 
  • Trumpai apie dabartinė administracija:  Puiki administracija draugiški,supratingi.Man asmeniškai labiausiai patinka @ciga @modelt @tiger Kodėl tik šitie 3 žmones? Delto kad jie rodo pozityva ir deda visas jėgas į projektą bei nepalieka žaidėjo bėdoje suprantama @modelt užsiema labiau serverio pluginais ir tt bet vistiek atranda laiko padėti žaidėjams. @ciga Yra draugiškas,linksmas,motyvuotas, Turintis gera humoro jausmą žmogus. @tiger O apie tigerį tik gera nuomone reikėtu manau labiau biški pabendrauti 😛 ir tada galėčiau pasakyti tvirta nuomone apie jį ;).
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Chat moderatoriaus pareigą yra prižiūrėti chat kad nefloodintu per /eme /skelbimas ir kad neižeidinėtu žmonių  o pamačius kad žmogus nesilaiko chat taisyklių padaryti nuotrauka su f2 /mute GanjaFam3 {mute laikas priklauso nuo nusižengimo}
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Taip
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: 5-6h
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Manau esu motyvuotas,supratingas,draugiškas,linksmas,fainas,aktyvus serveryje žmogus.
  • Sekmės visiem pildantiems ;)
Redaguota nario GanjaFam3
Pamiršau parašyti kaika ;D
  • Like 2

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime: AngryBird
  • Jūsų skype:  Hujazauras@gmail.com
  • Kiek jums metų?: Man 15 metų :)
  • Trumpai apie save: Sveikučiai,  mano vardas Mantas, gyvenu  Vilniuje,    laisvalaikiais užsiemu  sportu,  turiu  gerą humoro jausmą. Tikrai išauklėtas pilietis. kuris atlieka savo pareigas,   tikrai, su visais žaidėjais sutarčiau :)
    • Trumpai apie dabartinė administracija:  Tikrai aktyvūs, atlieka savo pareigas,    nebent...     SuperGold, kartais grybauja pofkeee, nesąmones rašė, o  pareigas gavo, už   platinima kito žaidėjo informaciją jis turėjo būti bane :) , o taip tai, jokių  nesąmonių, ar taip ko neesu matęs :D  Nesenai, dar Bitter atsirado,  senas administratorius, tikrai malonus ir draugiškas :) 
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?:  Kiek reikia, tiek žinau,  už visokius   necenzūrinius  žodžius, reklamas, pykčius, tiesiog susirašynėjimą su draugu,  pardavinėjimas  savo paskyra t.y.  accountu, yra drauždiama, kaip ir reklamuoti kitus serverius! Už tai   mute,  ir   atėmimas  /eme !, tai spręs Mode. :)
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Taip, biški esu  turėjas patirties, bet    neilgam, nuo to momento,  domėjausi tais čhatmodais,  kalbėjau  su Froster beabėjo ir kitais, dėl  pareigų, ar sunku ir pnš.
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?:  Serveryje praleidžiu nemažai laiko,  nuo 14-15h būnų prisijūngęs   iki 21-22h ;)
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Na,   šiuo metu  čhat modai yra neaktyvūs, prisijūngia tik į vakarą apie 21h, kai visas tas veiiksmas  vyksta dieną ;),   spammai, visokie 'Growtopijos' "wls" "dls" Pardavinėjimai. :)

SEKMĖS VISIEM, KAS  PILDO  ANKETĄ!  :)  ŠANSŲ VISI TURIM LYGIAI ;)     Su pagarba - ANGRYBIRD :)

Redaguota nario Jaftube699
  • Like 1
  • Confused 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime: Bulvius
  • Jūsų skype: Jei pateksiu pranešiu.
  • Kiek jums metų?: Man šiuo metu yra 16
  • Trumpai apie save: Mano vardas Paulius ir man 16 metų, esu draugiškas, geležinių nervų, visada ieškantys sprendimo, kaip išspręst problemą, linksmas, bendraujantis, aktyvus, drausmingas, siekiantis tobulumo, užbaigiantis darbą, siekiantis tikslo, atsakingas, mandagus.
  • Trumpai apie dabartinė administracija:  Dabartinėje administracijoje pastebiu, kad tikrai mažas aktyvumas ir jį reikėtu tvarkyti, o administracija gera, draugiška, padedanti.
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: ChatModeratorius turi prižiūrėti chat nuo žaidėju kurie pažeidinėja taisykles ir juos nubausti. ChatModeratorius yra administracijos dalis, dauguma žmonių tai nepripažina.
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Esu buvęs keliuose serveriuose administracijoje, bet ten buvo "šūdserviai", tad kaip ir nesiskaito jog normaliai buvęs, bet vis tiek šiek tiek turiu.
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Serveryje išbūnu nuo 2 iki 6 valandų.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?:  Nes turiu neblogas ir išskirtines savybes kurias paminėjau aukščiau. Esu aktyvus, kas ir svarbiausia chatmod pareigose.
Redaguota nario Bulvius
  • Sad 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime: Death
  • Jūsų skype: reiks pasakysiu
  • Trumpai apie save: Aš esu Šarūnas, gyvenu Kėdainiuose. Mokausi 10 klasėje, lankau krepšinio treniruotes. Esu prikolnas, draugiškas, padedantis, bendraujantis žmogus.
  • Trumpai apie dabartinė administracija: Kažinau, kai kurie neverti būti pagalba pvz: SuperGold - neaktyvus nelabai padeda nu vitalka db yra kažkur dingęs nu bet apie jį nieko blogo nesakau, o toliau nežinau tiesiog padeda kai ištinka bėda.
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: šita pareiga yra viena iš svarbiausių, nes reikia prižiūrėti chat'ą, kad niekas nesikeiktų, nemandravotų.
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Kaip kada kartais tik 1val, kartais tik 10min, o jei pasitaiko būnu apie 5-6val.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: kažinau, ne man spręst ką pasirinksit.
  • Like 2
  • Haha 2
  • Confused 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime:DAINUOKE
  • Jūsų skype:turiu tik discorda TGaming#5822
  • Kiek jums metų?:13
  • Trumpai apie save:man 13
  • Trumpai apie dabartinė administracija: gera yra administracija
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?:kad jis tvarko chiata
  • Ar turite patirties ties šia sritim?:taip
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?:5h
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?:nes nolifinu mc

• Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime:Mano Nick žaidime :YouTubeTryHardMC
  • Jūsų skype:Šiaip Skype nenaudoju ,bet jei pateksiu duosiu į pm,bet jei ką Discord Nedas#7395
  • Kiek jums metų?:Man Yra 14metų
  • Trumpai apie save:Mano vardas Nedas gyvenu nedideliame mieste Anykščiai.Lankau burelius kaip Dramos burelis ,Šokiai.Laisvalaiki praleidžiu prie kompiuterio žaistamas žaidimus Dažniausiai Minecraftą retkarčiais CsGo.Nerašau nieko labai ilgai ,nes #LitanijomsNE
  • Trumpai apie dabartinė administracija: Dabartinė administracija yra Gera ,bet nepuiki ,nes būna visokių insidentų ir taip t.t
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?:ChatModeratorius yra nebelekoks paprastas žmogus tai yra žmogus kuris prižiūri žaidėjų chatą kurie kartais daro negerus dalykus Keikiasi,įžeidinėja,reklamuoja,Spamina,Floodina.
  • Ar turite patirties ties šia sritim?:Šioje srityje turėjau MiniPatirties viename žlugusiame projekte jei reikės parašysiu į pm.
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?:Na atėjo Ruduo prasidėjo mokslo metai tai žinoma kompiuterio yra mažiau tai Darbo dienomis 1-2h O Savaitgaliais nuo 3-5h
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?:Manyčiau esu kaip visi žmonės lygus ir nesakau ,kad mane turėtumete pasirinkti.O šiaip šis klausimas yra bereikšmis:/

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime: ShadowHanzo
  • Jūsų skype: tadas.tadas29
  • Kiek jums metų?: 15 :) 
  • Trumpai apie save: Mano vardas Tadas. Esu žemaitis, gyvenu plungėje mokausi Gimnazijoje 1 klasėje(9):D laisvalaikiu lankau futbola visai aktyviai sportuoju. Esu gana draugiškas, kaip su manimi taip as su juo :) paprastai ir aiškiai. Visada padedantis ir geranoriškas, visad padedu kiek galiu.
  • Trumpai apie dabartinė administracija: Dabartinė adminiscratija tikrai nėra labai aktyvi, keleta žmonių kuriuos skaitau aktyviais tai yra @tigerir beabejo @modelt skypėje ir forume :) @M0dii yra aktyvus eventais, naujais statiniaisi ir prižiuri chata, nesenai paaktyvėjo  @Froster. Kiti gal laiko neturi tai jau ne mano reikalas.  Visi yra gana rimti ir puikiai atliekantys savo darbą. @ciga Taipat yra puikus chatmodas visad stovi už save ir nemiega serveryje.
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Chat modas t.y. suprantamas ir pagal pavadinima, jis prižiūri serverio chatą /eme ar !skelbimas už taisyklės pažeidimus mutina. Jis turi but aktyvus ne tik serveryje, bet ir forume.
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Neturiu patirties perdaug, bet ir nėra per mažai. Tikrai susitvarkyčiau su gautom  pareigom 
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?:Serveryje esu gana aktyvus prisijungie kiekviena diena, serveryje praleidziu 3-4 valandas dieną, tada vykstu i treniruote po treniruotės gryžes pasivaidokliaujiu serveryje, apžiuriu foruma  ir einu off.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Manau sutariu su dauguma žmonių serveryje, esu gana rimtas žmogus, visada atsakau už savo veiksmus. Esu toks kuris atlieka darba 100% iki galo ir nė kiek mažiau, esu aktyvus ir serveryje ir forume taipogi skaitau chatą manau visiem yra idomu  ka chatina kiti, kai nėra adminu mėgstu sudrausminti žaidėja isisiautėjusi skelbime. ,, Nick /skelbimas"
Redaguota nario ShadowHanzo
  • Thanks 1
  • Confused 4
  • Sad 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime:Capa0
  • Jūsų skype:nedas1171
  • Kiek jums metų?:16
  • Trumpai apie save: Mokinuos gimnazijoi, užsiemu sportu(tinklinis,futbolas) laisvalakis dažniausiai su draugais, šaltesniais orais namuose kapoju slime esu konkrentus, tikslus, kulturingas, malonus su maloniais žmonemis ir toliau kaip eiliniai žmones.
  • Trumpai apie dabartinė administracija: Neblogai atliekantis darbą, ne visi aktyvus, bet iš bendravimo ypač senesnių laiku labai maladiec, kaip sakant bendrauk gražiai su tavim taip pat bendraus.
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?:Pagrindinis tai objektas žiureti, tvarkyti chata, nuo keiksmu, reklamų ir t.t
  • Ar turite patirties ties šia sritim?:Ne
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?:Būna išimčių, bet 3-5h isbūnu.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?:Esu drausmingas, vertinu visus lygiai ir gerai mokaus iš kitų, bei išbandyti būtų neblogai ir pažiurėti kaip  man sekasi šioje srytije.
Redaguota nario Capa0
  • Haha 1
  • Sad 2

Dalintis šiuo pranešimu

Anketa:

• Vardas žaidime: iTzoiD
  • Jūsų skype: avataras91
  • Kiek jums metų?: 15
  • Trumpai apie save: Paulius Iš  Plungės. Gan senas slim'o žaidėjas. Manau dauguma jau mane žino.
  • Trumpai apie dabartinė administracija: Turėjome pokalbį discordo grupėje su dauguma administratorių, turiu susidaręs visai gerą nomuonę. Neblogai sutariame. Būtent jie pastūmėjo bandyti patekti į chatmoderatorius.
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?:  Atlikti savo pareigas,prižiurėti chatą nuo kenkėjų,spammerių, bei reklamerių.
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Darbo dienomis 1-4h Savaitgaliais 2-6h
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?:  Esu susipažįnęs su chatmodo pareigomis. Buvęs McSlime komandos narys, norisi sugrįžti. Manau per laiką tikrai pasikeičiau, tai pastebėjo daugelis. Galėsiu tvarkingai atlikti savo pareigas serveryje. 
Redaguota nario PauliusBondo
  • Like 3
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

On 2018-09-07 at 07:23, tiger rašė:
  • Vardas žaidime:coll73
  • Jūsų skype:coll73
  • Kiek jums metų?:14
  • Trumpai apie save:mėgsth kompiuterinius žaidimus mėgstu keliauti.
  • Trumpai apie dabartinė administracija: manuo nuomone apie mcslie administracija yra visai gera priziuri serverio tvarka.
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?:na chatmoderatorius turetu priziureti serverio chata kad kiti zaidėjai nespamintu per /eme ar ! kitaip sakant skelbima.
  • Ar turite patirties šia sritim?:Nesu buves dar chatmoderatoriumi bet suprantu uz ka ir kiek laiko deti mute
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?:per diena išbūnu serverija apie 3-5 valandas.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?:Na turetumet pasirinkt mane nes zinau kiek laiko dėti mute ir uz ka dėti mute ir sejp ilgai zaidziu serveryje.

• Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu

Anketa:

Vardas žaidime: Neqxu:)

Jūsų skype: reflexas117

Kiek jums metų?: Man 14

Trumpai apie save: Tng rašyt

Trumpai apie dabartinė administracija: "Tu duxas, tu duxas ir tu duxas" o kiti mldc

Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: chatmodas turi mutinti žaidėjus kurie jam nepatinka

Ar turite patirties ties šia sritim?: Neturiu

Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Nežaidžiu

Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Nes aš mldc

• Thanks 1
  • Haha 5

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime: TheDovysS
  • Jūsų skype: dovydasas2002
  • Trumpai apie save: Esu draugiškas, didele savo laiko daly praleidžiu prie kompiuterinu žaidimu ,(pnz..) Minecraft, League Of Legends, Killing Floor2
  • Trumpai apie dabartinė administracija: Dabartinė administracija yra pagal mane šauni, draugiška, mandagi, tvarko reikalus kaip reikiant. 
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Chat Mod'o pareigos tai pareigos kuriose žmogus turi rūpintis kad žmonės gražiai bendrautu chat'e.
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Jo turiu, Esu buvęs kelis kart "Prižiurėtojas" keliuose paprastesniuose serveriuose. Ir pilnai žinau kaip ką reikia daryti.
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Dabar kai mokslo metai prasidėjo tai kaskur nuo 16:00h iki 2:00h jei aišku nebūna kokiu treniruočių. 
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Gal dėlto kad aš esu draugiškas, serveryje nebendrauju su žmonėmis nemandagiai, padedu žmonės jei jiems reikia pagalbos. Daugiau nežinau ką pasakyt, tikiuosi jei aš nelaimėsiu tai atsiras Pareigingi ChatMod'ai. Sekmės renkant ChatMod'us :);)
  • Like 1
  • Sad 3

Dalintis šiuo pranešimu

Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.