Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
hmm
2
feduk_xx
3
lageriofanas
4
musekase
5
naparukom
6
freed
7
s1ckboyy
8
ryanliew49
9
psystrom

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

9 iš 167 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 17

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

tiger

Atranka į Chat Moderatorius

Recommended Posts

• Vardas žaidime: HolyPanda
  • Jūsų skype: Skype tikrai nemėgstu naudotis, nes neturiu draugų xD. Discord: Kostia#0001
  • Kiek jums metų?: 13, esu 2005.02.23 gimimo. 
  • Trumpai apie save: Aš esu Aistė iš Biržų. Mėgstu palošti minecraf'tą, badmintoną, pabūti lauke su draugais. Esu draugiška, gera draugė, atsakinga. Minecraft'ą jau žaidžiu apie 2-3 metus. 
  • Trumpai apie dabartinė administracija:  Thumbs up. 👍
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Reikia mutinti žaidėjus, kurie nesilaiko /skelbimas taisyklių.
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Nope. 
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?:  3-5val. 
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Nes aš daug laiko praleidžiu serveryje, esu draugiška. Renkatės jūs, ačiū už dėmesį. 
  • Like 6
  • Haha 1
  • Confused 3

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime: Mano slapyvardis žaidime yra ItsNoaher
  • Jūsų skype: Mano skype Modestas jau turi, o čia viešinti nenoriu, nes yra privatus.
  • Kiek jums metų?: Man yra keturiolika metu. 
  • Trumpai apie save: Taigi sakau labas kiekvienam beskaitančiam šį pranešimą. Esu geranoriškas, malonus, mandagus, pavyzdingas, atsakingas vaikinukas iš Mažeikių. Mano vardas yra Nojus, man yra keturiolika metų, spalį sueina penkiolika. Aš esu velniškai užsispyręs. Jeigu aš sugalvoju ką nors daryti savaip, o ne taip kaip man sako pavyzdžiui mokytoja, aš vistiek darysiu savaip, nors su klaidomis, bet darysiu... Tas ir man pačiam kenkia, nes jeigu išmokstu tema ne ta tai ragas (Šypsausi) iš kontrolinio net nesvajot... Kita mano geroji savybė, tai jog jeigu aš su žmogumi beveik visada randu bendrą temą apie kuria galėtume kalbėti kartu apie kurią mums būtų abiems įdomu kalbėti... 
  • Trumpai apie dabartinė administracija: Noriu pakalbėti apie @modelt, esi savininkas, pastebi kas yra gero, kas blogo, kaip asmens nepažįstu, tačiau galiu drąsiai pasakyti vieną dalyką turi galvą ant pečių jeigu sugalvojai taip sukurti projektą remiantis ekonomika, ir tai išties skatiną jaunų žmonių suvokimą apie projektą. Tačiau, kad ir kaip bebūtų liūdna noriu ir pakritikuoti. Turi chat moderatorius, turi pagalbininkus, jiems labai trūksta rimtumo, pasiryžimo, atkaklumo (Nekalbu apie visus).
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Apie chat moderatorius galima sakyti žinau viska. Jie prižiūri chat'ą nuo kenkėjų ar teršėjų, bei kurie pažeidinėja taisyklės nubaudžia.
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Taip turiu, esu buvęs keletą projektų su šiomis pareigomis, bet visiems projektams nepasiseke, nes žlugo. Bei esu buvęs šiame projekte, bet prisipažystu, buvau nepavyzdingas, bet dabar tikrai galiu pasakyti švieisiai tiesiai, kad esu pasitaieses, bei į pareigas pradėjes rimčiau žiūrėti.
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Žiūrint kokia diena, nes turiu ir savo gyvenimą, ne vien prie kompiuterio. O išbūnu 2-7h
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Kiekvienas žmogus turi savų pliusu savų minusų. Pas mane gana daug pliusų  prideda , kad esu serverio patriotas ir jame žaidžiu nuo starto , aktyvumas visada išlieka stabilus.Taipogi galiu kruopščiai atlikti savo pradėta darbą
  • Like 4
  • Haha 4
  • Sad 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime:P4vsP5
  • Jūsų skype:Nedalinu nebent reikėtu.
  • Kiek jums metų?:14
  • Trumpai apie save:Aš esu iš Kauno man yra 14metu.
  • Trumpai apie dabartinė administracija: Nu ta dabartinė adminicracija normali ir gera.
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?:CM Prižiuri chata,skelbima.eme kad niekas nesikeiktu ir nerašytu nesamoniu i skelbima arba chata   
  • Ar turite patirties ties šia sritim?:Taip turiu neviena karta esu buves bet nešitam serveryje.
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?:5h-6h
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?:Nu aš nesakau kad mane va butent turit pasirink aš nežinau jusu nuomuonės. Tai jūs išrinksit. :)
  • Haha 4

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime:HardBass
  • Jūsų skype:gabis041
  • Trumpai apie save:Esu žmogus labiau prie humoro,mėgstu sportuoti, bei leidžiu laika su draugais tiek lauke tiek pačiam serveryje,esu dosnus, nervai ne metaliniai.
  • Trumpai apie dabartinė administracija: Šiaip dabar yra Būsena gera , bet prieš savaite buvo nekokia, Chato nieks neprižiurėjo.
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?:Būtinai prižiuri chat pokalbi,Padeda kitiems žaidejams serverio klausimais ar kažka panašaus,turi maloniai draugauti su serverio žaidejais.
  • Ar turite patirties ties šia sritim?:Taip esu buves ne vienam serveryje CM.
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?:Išbunu nemažai Po kelias valandas i diena po mokyklos prisijungiu visada.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?:Nes reikia dar labiau sustiprinti chat langa, kitaip serveryja bus nekažka kai visi rašinės nesamones per /eme ir !
  • Like 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Vardas žaidime: XxTheNojusxX (Turiu Kelis ACC)

Jūsų skype: (NENAUDOJU) DS: Kondrace#6492

Kiek jums metų?: 15

Trumpai apie save: Aš esu - draugiškas, mėgstantis padėti, geranoriškas, mandagus, pavyzdingas, malonus, atsakingas lengvai komunikuojantis su (ne)pažįstamais žmonėmis, laisvai galiu susikalbėti su betkokio amžiaus žmonėmis. Didžiausia savo gyvenimo laiką praleidžiu žaidimams Pvz: PUBG, Fortnite, CS:GO, Minecraft, LOL'A, GTA5, Samp ir t.t.

Trumpai apie dabartinė administracija: Gal ir rizikuoju, bet nenoriu padlaižiauti ir būti banaliu bailiu, todėl pasakysiu tiesą - Kai kurie Admin/Pagalba/ChatMod tikrai yra pozityvus ir atlieka labai gerai savo darbą, bet kaikurie atrodo, kad nežino savo pareigų ir yra labai pikti, nepadeda ir tiesiog ignorina...

Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Chat Mod'o pareigos tai yra labai atsakingos pareigos kurias turintys žmonės turi būti atsakingi, nes jie yra kaip ir autoritetas kitiems serverio žaidėjams bei jie turi rūpintis kad žmonės gražiai bendrautų, nesikeiktų, nespamintų chat'e...

Ar turite patirties ties šia sritim?: Taip, turiu - Daug kartų esu buvęs  "Prižiurėtoju", "ChatMod'u", turėjas savo serveriu ir tikrai nebus problemų, nes  pilnai žinau kaip ką reikia daryti.

Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Prasidėjus mokslams prie kompo galiu būti nuo 16:00 iki 01:00 Aišku dar minusavus kiek būnu treniruotėse ar lauke todėl serveryje išbūnu kiek noriu/kiek reikia (būnu  dažniausai iki tol kol pabosta)

Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Aš kaip ir minėjau esu labai draugiškas labai laisvai bendraujantis ir neturintis bendravimo barjero, turiu labai daug patirties su serverio kūrimu/prižiūrėjimu, dažnai padedu kitiems serverio naujokams ir ne tik, kaip ir sakiau praeituose klausimuose noriu, kad su naujais ChatMod'ais pasikeis ir požiūris į juos, nes nenoriu būti eiliniu ChatMod'u kuris yra nedraugiškas kitiems kurie neturi privelegijų ir šeip atsakyti į kelis klausimus per 2 valandas. Jeigu aš nelaimėsiu tai tikiuosi, kad bent neišrinksit blogesnių ChatMod'ų. Sekmės renkant ir dalyvaujant! <3

Redaguota nario Nojus

Dalintis šiuo pranešimu

Anketa:

• Vardas žaidime: jackb2003
  • Jūsų skype: vidmantas.lietuva
  • Kiek jums metų?: 15-liką.
  • Trumpai apie save: Taigi , mano vardas yra Vidmantas , esu iš lietuvos , gyvenu kelmėje , einu į vidurinė mokyklą mokausi 9-toje klasėje, stengiuosi geriau mokytis , esu labai kalbus , bendraujantis , užsispyręs siekti savo  tikslų bei juos įgyvendinti , juokingas , ,,juokdarys'' , laikantis  duoto savo žodžio , tvarkingas , nuoširdus,  mėkstu ir paspurtuoti , krepšinis , futbolas , važinėjimas su dviračių , bėgiojimas. Taipogi mėkstų , laisvalaikių pažaisti kompiterinius žaidimus.  Tai tik tiek apie savę. 
  • Trumpai apie dabartinė administracija:  Manau , jog dabartinė administracija yra labai puiki. (Šypsausi). Aprašysiu tik apie aktyviausius serverio administratorius, ir apie kurios žinau kažka. Nes negalių apie kitus nieko pasakyti.  Taigi pradėkimę ,  Modelt - žmogus kuris stengėsi labai, dėl serverio ir yra labai aktyvus , padėda žaidėjam tiek forume , tiek žaidime , bet dažniausiai , prašo jog rašytu į skype dėl pagalbos ,  bando populiarinti servery , ir toliau vesti į prieki , o ne atgal. Tiger - žmogeliukas kuris , yra vos ne aktyviausias administratorius , mano manymu , jis padėda žaidėjam , tiek forumė , tiek žaidime , stengėsi ir dirba dėl serverio. Collijero - Puikus Chat-Moderatorius , puikiai dirba savo darbą , tvarkingai prižiuri serverio ,,chat'a'' , bei puikiai susitvarko su savo pareigomis. Ciga - na apie šita galiu pasakyti jog , prižiūri servery , padėda žaidėjams , na tiesiog žmogus kuris dirba savo darba. M0di - apie šita pagalbininka , esu kažka mates/girdėjas , jis taipogi gerai dirba savo darba , net ir padėda serverio naujokams , daro eventus ir visa kitą. Na papasokojau ka žinojau.
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Na Chat-Moderatorius dirba savo darbą, tai , prižiūri serverio chata jog niekas nepažeistų ,  serverio chato taisyklių , tai yra , jog niekas neflood'intu, nesikeiktų , neižeidįnėtu ,  nespam'intu , nerašytu nesamonių , į /eme , ! , nereklamuotų , bei padeda serverio žaidėjams.
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Na , niekada nesu buvęs Chat - Moderatorių , bet turių patirties iš kitų , žaidimu , bei kitų serverių , turėjes pagalbininka , prižiųrėtoja , tad kaip ir turių.
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Kadangi , prasidėjo mokslo mętai, mano aktyvumas suprastėjo , tad praleidžių serveryje nelabai daug laiko, tai nuo 2h iki 5h.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Na , jau senai svajojų , tapti chat - moderatoriu , ir norėčiau gauti šansa tapti juo , ir prisidėti prie serverio/tapti juo dalimi.  O toliau tai gal dėl to jog  esu aktyvus , suprantantis chat - moderatoriaus pareigas , nuoširdus , padedantis , draugiškas. 
Redaguota nario jackb2003
  • Like 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime:martynas2000
  • Jūsų skype:dainotukas1
  • Trumpai apie save:Esu Martynas Gyvenu Airijoi Daugiausiai Laiko Praleidziu Prie Kompiterio :) 
  • Trumpai apie dabartinė administracija: Administracija Yra Gan Normali Palyginus
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?:Chat.Mod Turi Priziureti Chata Nuo Spammeriu Ir Reklameriu
  • Ar turite patirties ties šia sritim?:taip
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?:5-6 h
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?:Gal Del To Kad As Draugiskas Ir Padedu zaidejams jei jiems reikia padedu daiktais ir t.t :) 
  • Haha 1
  • Sad 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime:Ryanmartins.
  • Jūsų skype:Lukas8799.
  • Kiek jums metų?:16.
  • Trumpai apie save:Esu labai mandagus žmogus draugiškas, bendraujantis.
  • Trumpai apie dabartinė administracija: labai šauni administracija padėda visiems :)
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?:pareigos tikrai skirtos neeiliniam žmoguj kuris nusimano,turi prižiurėti chata.
  • Ar turite patirties ties šia sritim?:taip, būvau vieno seno serverio prižiurėtojas.
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?:Jeigu neturiu planu tai po 4h.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?:nes manau kad turiu patirties šioje vietoja dabar kalbame apie (ChatModa).

Dalintis šiuo pranešimu

Anketa:

• Vardas žaidime: Arturas
  • Jūsų skype: arturcik2001
  • Kiek jums metų?: 16
  • Trumpai apie save: Esu draugiškas, gan aktyvus žaidėjas. Mėgstu dalį laisvalaikio leisti bežaidžiant šiame serveryje.  Su draugiškais ir gerai žmonėmis elgiuosi taip pat, kartais, nelieku abejingas žmonėms, kuriems reikia pagalbos, stengiuosi padėti visais galimai būdais. Gyvenime esu motyvuotas žmogus ir stengiuosi visur pasiekti aukštumų ir įvesti tvarką.
  • Trumpai apie dabartinė administracija: Administracijos asmeniškai nepažįstu, bet manau, kad susitvarko su savo pareigomis. Vieni draugiški, kiti nelabai bendrauja, bet bendram vaizde - visai nebloga komanda.
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Chat moderiatoriai prižiūri chatą, baudžia žaidėjus už jų nusižengimus chate pvz:už keiksmažodžius, įžeidinėjimus skelbime, kurį mato visi žaidėjai.Taip prižiūri, kad chatą neterštų reklamuotojai.
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Patirties netūriu, bet tai nėra sūnkus darbas, kur reikėtų ilgą laiką semtis patirties.
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Apie 2-4 ir daugiau h.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?:  Mane pasirinkti turėtumėte, nes esu gana aktyvus ir atidus žaidėjas. Žaidėjai neliktų nenubausti už jų nusižengimus. Serveryje neturiu blogos reputacijos, nors ir esu aktyvus, puikiai sutariu su kitais žaidėjais. 
Redaguota nario Arturas

Dalintis šiuo pranešimu

Anketa:

• Vardas žaidime:

MrPukisLTU

• Jūsų skype:

artasb99

• Kiek jums metų?:

19, po kolkas ;P. 

• Trumpai apie save: 

Tad esu Arnas iš Klaipėdos, pagrindiniai charakterio šaltiniai yra tokie, - Mėgstantis bendriškuma ( T.y komandini darba ), esu bendraujantis kitaip tariant, komunikabilus, esu vienas iš slaptesnių veikėjų kurie per daug jau ir nesireiškia, 
    Antasis dalykas, kitaip ir vėl tariant iš kitu mano charakterio šaltiniu ( Šaltojį pusė ), - Prikolai , keiksmai , užsispyrimas   , nervai. 

• Trumpai apie dabartinė administracija: 

Dabartine adminstracija nerodo didelios motyvacijos kitiems, rinktis šias pareigas.
    Tiesiog paskelbe atranka lyg, iš nieko niekur ir viskas norintis pildykite, nu, bet čia jau pačiu tu admin veikėju pasirinkimas.
    Ištiesu..
    Administracijos dalies šuo metu nepažįstu, bet kadaise buvau cm ir iki šiol kuo puikiausiai dar beprisimenu turbut, kaip ir pagrindinius serverio valdžios atsotvus ( Spaudai :D ), tai ciga, modelt, tiger.
    Esat normalus vyrukai, suprantantis juokus ir panašiai, daugiau apie jus nieko pasakyt, ką neturiu. 

• Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?:
  •  
  • Žinau tai jog cm pareigybes - 

• Prižiūrėti visa serverio chata, taip pat /msgtoggle, - /helpop ir /eme - ! skelbimus. 
    ChatModeratoriaus pagrindine pareiga sustabdyti reklamuotojus kitu projektu, ir sustabdyti pilnus žaidėjūs teikiančius nepagarba serverio žaidėjams ( T.y įžeidinėjimai, keiksmai ).
    Tad tiesiog padėjėjai serverio savininkam kaip ir Pagalba, tik be išskirtiniu komandu. 

• Ar turite patirties ties šia sritim?:

• Taip.

• Kiek laiko per dieną išbūnate servery?:

Įvairiai grįžtu iš gimnazijos.
    Susitvarkau įvairesnius dalykus kaip n.d
    Tai maždaug 5 - 6 valandas.

Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?:

Pasakysiu tik vieninteli dalyką kurio nereiks plėtroti, ir pudrinti smegėnų, jog aš esu vertas ir t.t Kur kitu anketas paskaičius.
    Tai tas vienintelis dalykas.
    Jog esu tinkantis motyvacijos šaltinis, ir motyvuotas būtent šiai pareigybiai - CM
  • Sad 3

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime: Aš LeeAiris
  • Jūsų skype:kaktusas.kaktusienas
  • Kiek jums metų?:16
  • Trumpai apie save: Nu tai labai geras žmogus aš, dabar guliu lovoj ir laukiu algučio killerių.
  • Trumpai apie dabartinė administracija: tiesiog pasakiška, tik nelabai moka dirbti ir daug nardo.
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Nu tai, kad chatmodas gauna legend, ir šiaip šūstriau atrodo.
  • Ar turite patirties ties šia sritim?:Nu turėjau, bet greit prinėriau gavau pagalbą ir nebeatsimenu.
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?:0
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?:Dėlto, nes pirmą dieną jau prisidirbsiu, bandysiu tokį killeriu užsakovą nuverst (dalgi).

labai trumpa anketa, neįdomu.

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 7
  • Sad 2

Dalintis šiuo pranešimu

Anketa:

• Vardas žaidime: Saulius_ss
  • Jūsų skype: sauliusggwp@gmail.com
  • Kiek jums metų?: man yra 16 :)
  • Trumpai apie save: Esu iš kaimo, mano tikrasis vardas yra Saulius, aš esu draugiškas, nesikišu y pykčius, bei visokias kitas nesamonės. mano charakteris yra labai manau geras :) nesinervino kaip ižeidineja tiesiog nekreipiu dėmesio ;) ir taip nesu nei geras nei blogas ;d ir dar esu projėkte jau tikrai apie 3metukus
  • Trumpai apie dabartinė administracija:  jeigu kalbėt apie tiger tai tikrai šaunus yra aktyvus visada padėda jeigu ištinka bėda, apie modelt manau irgi taspats viskas o dar kalbant apie pagalba nauja tai tikrai nesu patenkitas gave pareigas iškart pasikėle rodo kas jie tokie manau to nereiketu daryti arba tiesiog stovi fermoi afk ;) daugiau nieko blogo nei gero negaliu pasakyt
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Žinau kad reikia prižiurėti chata ir aktyviai o nestovėti afk fermoi :) ir bendrauti draugiškai  bei padėti kitiem, bet jeigu pateksiu patirties dar daugiau igausiu
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Manau galiu sakyt kad turiu ir neturiu vienu metu nes turėjau chatmoda bet kitam servery bet ten toks serveris tj gali nevadint serverio nes žaideju kiekis budavo po 20-50 tai nekažkas
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: praleidžiu tikrai nemažai ir nebunu afk nebent su reikalu o del fermu taip toliau ;0
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: galit mane ir nerinkt bet tikrai manau esu vertas nes bunu aktyvus, afk nestoviu žodžiu jum sprest ar vertas ar ne :) 

Ačiū už dėmesį

Redaguota nario Sauliu_ss
  • Like 5
  • Sad 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime: Aconitin
  • Jūsų skype: blackwhite.tomas, discord id: thomcik // マンタス#5769
  • Kiek jums metų?: 17 metų.
  • Trumpai apie save: Esu draugiškas, praleidžiantis daug laiko serveryje, mandagus, daug laiko praleidžiu prie kompiuterio. Senokas mc slime serverio žaidėjas, Turėjau serveryje kelis nick.. Nickas: Optifine, Toma_ss , dabartinis Aconitin ( legalus ) 
  • Trumpai apie dabartinė administracija: Administracija ištikrūjų tikrai puiki, visad suteikia pagalbos kiek reikia ir kada reikia, didžiuojuos. 
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Chat moderatoriai turi tvarkyti chatą, padėti žaidėjams, kuriems reikia pagalbos. Chatas turės būti tvarkingas. 
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Deja, neturiu, bet tikrai susitvarkysiu , nes kituose žaidimuose, kituose serveriuose, turėjau paslaugas, su kuriomis galima tą patį daryti, tad, manau nepražūčiau.
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Įvairiai. Galiu daug labai praleisti, pagal nuotaiką. :)
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Nes esu tikrai senas žaidėjas, suprantu viską apie tokius dalykus, nusimanau apie tai. Mėgstu praleisti didelį laiką prie kompiuterio, todėl manau, būsiu tikrai aktyvus serveryje, thats why :]

Kandidatas į chat moderatoriaus pareigas - Aconitin.

Redaguota nario Aconitin
  • Thanks 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu

On 2018-09-11 at 21:13, LeeAiris rašė:
  • Vardas žaidime: Aš NinjaTxGaming
  • Jūsų skype: neleidzia isijungti uzsibugino
  • Kiek jums metų?:17
  • Trumpai apie save: Mano tikras vardas Aivydas, megstu krepsini
  • Trumpai apie dabartinė administracija: Nebloga taciau nelabai padeda isskirus LafaMarino, LeeAiris, M0diss
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Turi priziureti tvarka chate, zinoti taisykles
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Buvau viename serveryje priizuretojas
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: apie 4-6val
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Nes esu geras priziuretojas ir manau kad isrinksite

Ačiū

• Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime: Luk16
  • Jūsų skype:lukas,pukas12
  • Trumpai apie save: Kadangi iš nicko jau suprantante kad aš esu vardu Lukas esu iš Šiaulių bet kadangi esu emigravęs į UK (Jungtinės Karalystės) esu megėjas sėdėt prie PC (Kompiuteriaus) praleidžiau daugiausia laiko prie kompiuteriaus, studijuoju būti statybininku. Štai tiek ir apie mane nieko daug neturiu ka pasakyti simple žmogus. 
  • Trumpai apie dabartinė administracija: Pripažinsiu ilgai nežaidžiau nes nebuvo laiko 'studijuojiu kaip sakiau' tai dabar laiko atsiranda. Bet manau gan aktyvi , kiek žaidžiau vis matydavau kad online.
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Esu buvęs Chat Moderatorius kadangi jau žinau tai būtų prižiūrėti chatą nuo nenaudėlių kurie keikiasi ir naudoją skelbti nepagal paskirtį, prilaikyti tvarką chatę.
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Kaip sakiau buvau Chat Moderatorius tai turiu gan daug patirties.
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Kaip sakiau randu laiko prie pc tai praleiščiau apie 3 valandas.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Nes turiu patirties prie šitos pareigos kaip sakiau esu buvęs chat moderatorius. Kadangi ir pagal patirtį žaidimę ir mano elgesį :).
Redaguota nario Luk16

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime: Meduza
  • Jūsų skype: mariuss.tom
  • Kiek jums metų?: 14, bet greit sueis 15 :)
  • Trumpai apie save: Mano vardas Marius, gyvenu Jonavoje, kadangi man yra 14 metų tai dar mokausi mokykloje 8 klasėje. Esu draugiškas, nuoširdus ir nepasiduodantis, mėgstu sportą, tai krepšinį ir fotbolą. 
  • Trumpai apie dabartinė administracija: Jokių nusiskundimų neturiu apie šią administracija tai viskas gerai :)
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Turi prižiūrėti čhat'ą nuo keiksmažodžių ir tie kurie rašinėja ne pagal paskirtį reikia nubausti.
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Esu buvęs kituose serveriuose, bet šitame NE.
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Maždaug 4-5h, kaip turiu laiko ir daugiau pasėdžiu. (Kurį laiką buvau išvykęs, tai nebuvau aktyvus serveryje, kadangi grįžau, tai vėl pradesiu žaisti :D)
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Esu draugiškas, mandagus serverio žaidėjas, padedantis kitiems, kurie paprašo pagalbos, o toliau spręsti jūms :) Sekmės
  • Haha 2
  • Sad 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime: Simis
  • Jūsų skype: Jei reikės pridėsiu Modelt, nes nenoriu niekam dalinti (ddos atakos ir kiti dalykai) (pavojinga viešai dalinti tokią informaciją) 
  • Trumpai apie save: Tai mano vardas Simis, arba iš kitos pusės galima skaityti irgi Simis( Čia toks bairis, kad gali skaityt iš abiejų pusių mano vardą...) Esu realiai iš lietuvos, moku porą kalbų, mokykla nelabai patinka kaip ir daugumai manau, bet išsilavinimo reikia siekti... Esu užsispyręs, dažnai neklausau nuomonės tų kurių negerbiu, bet tų, kuriuos gerbiu visa širdim tikrai klausau,. Mėgstu bendrauti su žmonėmis, priverčia išeiti iš mano uždaro rato, komforto zonos, nors draugų daug neturiu, bet ką padarysi. Labai nemėgstų tokių žmonių, su kuriais turėdavai kažką bendro, ir kai nusitraukia ta bendra veikla tave tiesiog pamiršta, pradeda iš dalies vengti, ignoruoti ir darosi dar skaudžiau ir nesinori prisileisti žmonių... Life.
  • Trumpai apie dabartinė administracija: Nelabai turiu nuomonę, nes kai esi be paslaugos,  ir negali rašyti visiems, administracija tik bendraus tuo atvėju jei reikės pagalbos ir viskas, todėl nelabai teko susipažinti, susibendrauti.
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Perskaičiau visas taisykles, tai manau žinau pakankamai, kad galėčiau būti šiose pareigose, o jei iškils klausimų visada manau galiu pasiklausti kitų administracijos narių.
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Esu buvęs mažesniuose projektuose, tačiau jie jau žlugę, vienas jų buvo Navaro9 regis serveris, tiksliai neatsimenu.
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Šiuo momentu aktyvumu negaliu pasigirti, nes norisi įsivažiuoti į mokslus, tačiau kai įsivažiuosiu po 4-5h išbūsiu serveryje manau, nenoriu nieko prisižadėti :)
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Nenoriu kelti savęs prieš kitus, čia jau jums spręsti kodėl pasirinkti mane, manau perskaitysite anketas ir nuspręsit kieno anketos yra stipriausios :)

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime: Arnoldas
  • Jūsų skype: Pakviesiu pats, nenoriu niekam dalinti savo skype.
  • Kiek jums metų?: 19
  • Trumpai apie save: Esu studentas, studijuoju Vilniuje, šiuo metu turiu daug laiko, ir pasiilgau Minecrafto, taip jau būna, kai sutinki minecrafterį (fking Dariuszxc or Darius žaidžia YT).  Mano vardas Arnoldas kaip ir žaidime, suprantu, originalumo nulis, bet vis geriau nei kažkoks nesąmoningas nick'as like (pussymagnet69) or something like that... Galbūt pakartosiu viršuje esančią anketą, bet labai atitinka mano nuomonę, kad nemėgstu tų žmonių, kurie tave užmiršta ir palieki 0(zero) vietoje, nebebendrauja... taip pat nemėgstu ignoruojančių žmonių. O apie save, esu gan paprastas, mėgstu žmones, lengvai susibendrauju, tačiau taip pat patinka naudot sarkazmą, kartais peržengiu savo ribas, tačiau bandau tvardytis, mėgstu juodą humorą, gerbiu abi lytis, nesu nusistatęs prieš lesbietes ar gėjus, visi esam žmones ir visokius reikia priimti..
  • Trumpai apie dabartinė administracija: Dabartinė administracija ganėtinai gera, didžioji dalis administracijos šaunūs, padeda ar jei koks klausimas iškyla ar šiaip reikia kokios pagalbos, tarp ar ko nesuprantu, tačiau yra buvę ir nesutarimų su kai kuriais, bet manau, kas buvo tas pražuvo, ir sutarsiu su visais.
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Apie šias pareigas žinau daug, esu persiskaitęs taisykles, matau ir serveryje kas kaip baudžia už kiek ir tas ribas tikrai žinosiu, kiek girdėjau Chat mod'ai gauna global chat'a šitas dalykas gali būti šiek tiek sudėtingas, jei labai spamina galima nepamatyt ką rašo ir per skelbimą ar spamina, nes chatas visą laiką juda, o jei ko nežinosiu ar susidursiu su kokia problema, manau kita administracija padės, nors labai abejoju ar nežinočiau kažko. (Čia ne ego boost'as, tiesiog gan daug esu pasiskaitęs taip pat ir kai kuriuos papeikimus).
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Taip, esu buvęs regis JustMC  administratorius, taip pat esu buvęs įsivilęs ir su mcnation serverio veikla, daugiau su antrąją jo dalimi, kurią bandė išleisti ne per seniausiai, kai kurie turėtų atsiminti dar, tačiau tai buvo dar viena nesėkmė. Gal atsiras ir tų kurie atsimins MC.Empire serverį, legendinis serveris savo laiku buvo, ir gan įdomus(2 fc ir kovoja vienas prieš kitą, jokių resų, jokių apgaulių, 7d neaktyvumas prarandi bananaregion :D ir viskas) Smagūs laikai buvo taip pat buvau šio serverio administratorius kol galardas ar koks jo nickas buvo nepridirbo ir tada pravalė visus, kad nesuknisti serverio. Tikiuosi ir buvimas čia paliks kažkokią linksmą vieta.  
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: 3-5h 
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Manau, galėčiau atnešti pora naujų idėjų kurios servery padarytu dar populeresnį.
  • Like 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime: Tomis
  • Jūsų skype: Jei pateksiu susikursiu ( nes naudoja visi dabar discord'a)
  • Trumpai apie save: Esu Tomas iš Plungės, mano pomėgiai gan įvairūs, nes mėgstu mašinas, krepšinį ir surfinu, bent jau bandau, nes Lietuvoje nelabai kur galima to mokintis(Mūsų jūros bangos labai žemos, o ir patalpų nėra per daugiausia). Taip pat toleruoju sveiką gyvenimo būdą, nerūkau, negeriu, neveipinu, kaip dabar madinga, nesu tas žmogus, kuris šoktu ant mados banglentės. Stengiuosi neplaukti palei srovę. Taip pat mėgstu kompiuterinius žaidimus, ypač vakarais. Esu labai trumpų nervų, labai lengvai užsidegu kaip sakoma, tačiau manau, kad kiekvienas žmogus turi kažkokį defektą ir dėl to jo negalima nuvertinti.
  • Trumpai apie dabartinė administracija: Apie administraciją galėčiau pasakyti taip: Jie nėra draugiški, jie atlieka tik savo pareigas, padeda, užmutina, banina ir t.t. tačiau su jais bendrauti, susidraugauti yra viena iš sunkiausiu užduočių serveryje manau. Bet savo pareigas tikrai atlieka.
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Na kaip buvo atrankos taisyklėse parašyta, perskaityti taisykles, tai esu su jomis susipažinęs, taip pat esu matęs ir kaip serveryje atliekamos pareigos, yra dar ko pasimokyti bet tikrai nebūčiau žalias šioje srityje.  
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Reputacijos neturiu, nes buvau 2 mėnesius panašiose pareigose ant draugo acounto, nes buvo iškeliavęs atostogų ir nenorėjo, kad išmestų, tai pasisiūliau, kad aš galiu pažaisti ant jo acc ir tiesą sakant man patiko žmonėms suteikti pagalbą, o ypač tas jausmas kai tau padėkoja ir kai supranti, kad palengvinai žmogaus gyvenimą just osum :D nors čia tik kompiuterinis žaidimas tačiau tai skaitosi. O daugiau patirties kaip ir neturiu. Tačiau manau, kad kiekvienam turi būti suteiktas šansas. Kažkur pradėti tai reikia. Nemanau čia yra kaip gyvenime :D Ieškoma jauna (25 metų) sekretorė su 15 metų patirtimi :D Tiesiog nesąmonė.
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Dažniausiai serveryje būsiu vakarais, nuo 8 iki 12 o savaitgaliais ilgiau. (Galėčiau ir ilgiau, bet miegas yra vienas iš svarbiausių dalykų žmogaus gyvenime, tai jo negalima nuvertinti - ENERGIJA).
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?:Manau būčiau geras ir draugiškas ChatModas, atlikčiau savo pareigas, jomis nepiktnaudžiaučiau. Taip pat kaip jau rašiau man patinka suteikti žmonėms pagalbą nor būčiau tik CM.

Dalintis šiuo pranešimu

Primenu , kad laiko turit iki 17:00 , tada atrankos bus stabdomos.

• Like 2

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime: ph0rkyz
  • Jūsų skype: whenicry3_1 dariushkinas#0836
  • Kiek jums metų?: 18
  • Trumpai apie save: Komunikabilus, nemėgstu serverio kenkėjų (t.y čytėrių), ištiesientis pagalbos ranką,į konfliktus pirmas niekados nesikišantis.
  • Trumpai apie dabartinė administracija: Puikiai pagyvina serverio veiklą su eventais, aktyviai dirbą su čyteriais (t.y juos išbanina) ,šmaikštūs pastebėjau bėto 😆
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Prižiūrėti serveryje tvarką,kaip ir svarbiausiajį dalyką , chatboxą žaidime.
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Pačiam teko sedėt tokiuose pareiguose, ir puikiai sekėsi.
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Darbo dienomis nuo 3-4 valandų dažniausiu atvėju / Savaitgaliais nuo 4-6 valandų.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Esu draugiškas, linksmas, moku bendraut su žaidėjais, taipat palaikyt įtin gerą tvarką serveryje, nes teko būti prižiūrėtoju/chat mod, ne keletas kartų.
Redaguota nario dariushkinas
  • Like 2

Dalintis šiuo pranešimu

Ačiū pildžiusiems, rezultatai greitu metu bus paskelbti šioje temoje.

Tema rakinama.

• Like 4
  • Thanks 1

Dalintis šiuo pranešimu

Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.