Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

6 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 9

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Pokemonas

[ Atmesta ] Peikiu Calijero

Recommended Posts

  • Jūsų slapyvardis žaidime: Pokemonas
  • Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: Calijero Pagalba nesu isitikines bet tai tiesa ?
  • Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: 2 Banai per 1 parą nors galimą tik 1 kartą baninti per parą kiek žinau,taip žinau naudojau čytus,bet kadangi mūsų užsišikelis Calijero yra juodai ant manęs užsisėdes banina 2-3 kartus i dieną manau tai neišeitis spresti problema 1 kartą šiandieną buvau užbaninta apie 6 valandą vakaro 2-trą kartą buvau užbanintas  11 vakare .. 
  • Įrodymai(Nuotrauka(F2) arba vaizdo įrašas): Turiu ss kad banned again
  • *Jei vaizdo įrašas, nurodyti tikslų sekundžių ar minučių intervalą

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Gal laikas cheatus issitrinti ? (Tau cia kaip ir patarima zmogus duoda, o tu jam papeikimus rasai..) Gali banint iki kol nesusiprotesi, kodel banina.. 
 

@tiger Kaip manai? Priimt ar atmest "pap" ?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Galima banint tiek kartų, kiek tik tave pagauna cheatinant. Jokiose serverio taisyklėse nėra reglamentuota, kiek kartų per dieną maksimaliai žaidėjas gali būti užblokuotas.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Tu nei atbanintas gali būt, nei aš įspėjimą už tai galiu gaut, o tik tau perm ban reikėtų dėt.

Ejom 1x1 :

 

Pasidarei įtartinas tai padariau:

 

Ir per patikrą ant galo pasakei kad tau "px" , kad atsibaninsi vstk, tai aš prisižadėjau, kad vėl išbaninsiu, tai pagavau antrą kartą:

 

 

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 6 valandos(-ų), ciga rašė:

Gal laikas cheatus issitrinti ? (Tau cia kaip ir patarima zmogus duoda, o tu jam papeikimus rasai..) Gali banint iki kol nesusiprotesi, kodel banina.. 
 

@tiger Kaip manai? Priimt ar atmest "pap" ?

Atmesta.

Atsakyta į šią tema jau.

Tema rakinama.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×