Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

0 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 9

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

MuseKase

modilt

Recommended Posts

Tai jus saskot kad modilt yra geras srv savininkas?. hmmmm. Tai jis man visiskai nepadejo. Is manes atkirto acc ir jis su tom savo taisyklim man piso prota. Isleides as ant to mc tiek daug saibu o jam px. Sako reikia laikytis taisykliu. Jei as net nezinojau kad /taisykes egzistuoja taigi modilt tu tik moki banus det bet padet tai ni hu ja! Kaip ir tu man sakei Pokalbis baigtas. Iki!

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Jeigu atidžiau apžiūrėtum /spawn ribose, t.y legit šios informacijos lentos yra 5 blockų spinduliu nuo /spawn taško, gal žinotum, kad yra tokia komanda kaip /info, /taisykles ir kt. 
Esi pats kaltas dėl savo elgesio, kad užsidirbai ban'ą. Be to, tavo nuotrauka su hack'ais:
scamintuvas.png

Sakiau kurt kitą temą dėl scam'o.
obohgPi.png
Tema baigta.

haFChhK.png

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Jeigu nori zinoti, tai taves nebaninau (banino: m0dii). Masai administratorius.  Be to, taisykliu nezinojimas - neatleidzia nuo bausmes!

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 6 minutes(-ių), modelt rašė:

Jeigu nori zinoti, tai taves nebaninau (banino: m0dii). Masai administratorius.  Be to, taisykliu nezinojimas - neatleidzia nuo bausmes!

modilt tai čia m0dii ir modelt viename.
:D
Tema rakinu, nėra prasmės ginčytis.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 17 minutes(-ių), MuseKase rašė:

i raide nusispaude

 

 

Būna

P.s papeikimas atmestas.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×