Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

8 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 9

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
_ImNotDead_

Anti-xray

xray anticheat  

33 nariai(-ų) prabalsavo

  1. 1. Ar norėtumėte, kad modelt idėtų anticheat, kad neveiktu xray.

    • Taip
      19
    • Ne
      14


Recommended Posts

  • Jūsų slapyvardis žaidime: _ImNotDead_
  • Kam pasiūlymas skirtas (forumui/serveriui):serveriui
  • Kuo šį idėja bus naudinga:Būtų sunkiau rasti spawner ir iškasienų.Tada žaidėjai neverktu, kad nori wipe būtų labai sunku visko rasti.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Aš nesuprantu gi tai nėra įmanoma apsaugoti nuo visų "čhytų" Įdės ANTI-XRAY ras kitų būdų kaip apeiti sistemą, gi kuo naujesni "čhytai" tuo ir tos blokavimo sistemos neveiks, nes ne visi X-RAY veikia tokių pačių principų. Nėra tokio dalyko, kad apsaugoti visiškai, tai čia būtų bevertis serverio apkrovimas + įdėjus pluginą tu nežinai kaip jis veiks dėl to ANTI-XRAY gali prasidėti TPS dropai, atsirasti nauji bugai, tai aš tikrai prieš. Dabar dauguma pagalvos "čyteriai" prieš, bet esu neutralioje pozicijoje žiūriu į šitą dalyką iš administracijos pusės.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 21 minutes(-ių), AlgutisMYLIVISUS rašė:

Aš nesuprantu gi tai nėra įmanoma apsaugoti nuo visų "čhytų" Įdės ANTI-XRAY ras kitų būdų kaip apeiti sistemą, gi kuo naujesni "čhytai" tuo ir tos blokavimo sistemos neveiks, nes ne visi X-RAY veikia tokių pačių principų. Nėra tokio dalyko, kad apsaugoti visiškai, tai čia būtų bevertis serverio apkrovimas + įdėjus pluginą tu nežinai kaip jis veiks dėl to ANTI-XRAY gali prasidėti TPS dropai, atsirasti nauji bugai, tai aš tikrai prieš. Dabar dauguma pagalvos "čyteriai" prieš, bet esu neutralioje pozicijoje žiūriu į šitą dalyką iš administracijos pusės.

Tu kaip visada - litanijas rašai.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 3 valandos(-ų), tiger rašė:

Tu kaip visada - litanijas rašai.

Dabar pasakysi, kad kažkas yra blogai? Paaiškinau išsamiai kodėl neverta įgyvendinti šitos idėjos, o tu iškarto galima sakyti bandai mane pažeminti ar kažką pasakyti, kad dažnai rašau litanijas.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Idėja nebus įgyvendinta tikriausiai iki kito wipe.

Tema rakinu.

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×