Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
modelt
2
minom
3
blogutis
4
eisvinasgt
5
500_killeris_500
6
dragonlietuva
7
007
8
darkshark
9
realhazze
10
lentraz
11
aurimelis
12
pradinukas
13
comehere
14
aidasonfire
15
mataszz
16
sedlis
17
karolys420
18
jibq
19
lempinis
20
yakuza
21
meskiobapkes
22
cloudsuck
23
draxkajus
24
gamerblack_
25
deividas458
26
derval22
27
ugnius2010
28
ernestas1121
29
sedlisafk
30
dontcheat
31
elijusgaming
32
moliugelis
33
zvyras
34
mafija1121
35
dragon4s
36
vampiras
37
pvpro
38
megazoom_
39
renatas
40
kajiniss
41
minezerolt
42
aidasltu
43
baidar12
44
akasho
45
goomine444
46
omar2506
47
afk
48
rageelixer
49
klaidas123
50
klaidas
51
gg_vp
52
123kp
53
veon
54
mataszz2
55
pulse_pvp
56
sosad
57
djgaming
58
pegasklamper
59
djpumax
60
love
61
alienrobotcraft
62
pugtato833
63
pijus
64
dog
65
nedaas
66
sigis321
67
justosseon
68
titas_15afk
69
titas_15afk2
70
penkyx
71
buda10
72
yomayo
73
kunnys
74
gopnik
75
ghof_
76
deeohh_
77
lukx00
78
pvpgamerltu
79
nothingjustpvp
80
pinger
81
kjj
82
dovys72
83
lolflakka
84
narasheiy
85
deiv
86
taromatas
87
gvid3lis
88
mazvydas221
89
de1vyzz
90
kiausis
91
n3daslt
92
veonv4
93
f00zi3
94
skarmalas
95
aivaras1
96
wertdfg
97
unnamed1459
98
vrotkompott
99
eva
100
justxxltu
101
ramuxs
102
r3znow
103
payforlife32
104
xayahman
105
myneimisjeff
106
andriukas_sexy
107
edvinasg
108
kvestarn
109
netamin
110
redcreeper
111
anastasijana
112
teisejas
113
w0opi
114
v1zion
115
russia
116
pareigunas
117
cxclukas
118
titinis

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

118 iš 160 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 125

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

Bitter

Skubi atranka į chat moderatorius!

Recommended Posts

Sveiki. Pastaruoju metu dėl neaktyvumo buvo pašalinta nemažai komandos narių, todėl ieškome 1-2 chat moderatorių, kurie padėtų palaikyti tvarką serveryje! Atranka greita, todėl truks vėliausiai iki antradienio (11-13).

Pagrindiniai reikalavimai:

1.  Pageidaujamas amžius - bent 15 metų.
  2.  Noras dirbti bei užimamų pareigų vertinimas.
  3.  Gerbti serverio žaidėjus, nebūti prisidirbusiam.
  4.  Patirties turėjimas administravime būtų privalumas.
  5.  Aktyvumas serveryje.
  6.  Rašymas su lietuviškais rašmenimis.
  7. Pildant anketą, atsakymus paryškinti/nuspalvinti VIENA spalva.

UŽ ANKETOS KOPIJAVIMĄ NIEKADA NEBETURĖSITE GALIMYBĖS TAPTI ADMINISTRACIJOS NARIU!!! DRAUDŽIAMA REDAGUOTI ANKETĄ!!!

SĖKMĖS ;)

1. Jūsų vardas žaidime:
  2. Jūsų tikras vardas:
  3. Jūsų amžius:
  4. Jūsų skype (privaloma):
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?:
  6. Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save:
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?:
  8. Ką darytumėte, jei pamatytumėte:
    a) reklamerį:
    b) flooderį:
    c) nelegalią veiklą:
    d) skundą forume: 
    e) /skelbimas nesilaikymą:
  9.  Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?:
  10.  Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?:
  11.  Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?:
  12.  Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?:
  13.  Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?:
  14.  Žaidėjas  Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?:
  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu

1. Jūsų vardas žaidime: Culvert
  2. Jūsų tikras vardas: Karolis
  3. Jūsų amžius: 15
  4. Jūsų skype (privaloma): BanginioKaifas
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: 2 Metus
  6. Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save: Aš esu iš Kauno, laisvalaikiui žaidžiu žaidimus, kaip minecraft. Mėgstu suteikti pagalbą kitiems. Esu aktyvus, minecrafte per dieną praleidžiu apie 8-9 valandas.
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?: Kad galėčiau tildyti žaidėjus kurie per daug įsijaučia, ar reklamuoja serverius.
    a) reklamerį:
    b) flooderį:
    c) nelegalią veiklą:
    d) skundą forume: 
     a- Mutinčiau ir išvalyčiau chatą, bei padaryčiau screenshotą b- mutinčiau ir išvalyčiau chatą,bei padaryčiau screenshotą  c- baninčiau, paėmęs įrodymus. d- pasidomėčiau apie esamą situaciją ir atlikčiau tam tikrus veiksmus. e- Dėčiau mute,bei paimčiau screenshotą.
  9.  Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Taip, esu buvęs kito serverio prižiūrėtoju, bei per plug.dj esu buvęs Plot member.
  10.  Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Aktyvumo, draugiškumo.
  11.  Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?: Manau, kad žaidėjus būtų galima dažniau už tai jailinti, tačiau nukentėtų serverio žaidėjų aktyvumas.
  12.  Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?: /tempmute
  13.  Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?: Įspėjimas
  14.  Žaidėjas  Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?: Asmeniškai aš, šioje situacijoje nieko nedaryčiau.
Redaguota nario Culvert
  • Patinka 4
  • Neigiamas 3
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

1.Aluoha

2.Karina

3.po mėnėsio 14

4.aluoha6

5.Žaidžiau ir prieš wipe,į dieną dėl mokyklos 3-5h,o savaitgaliais 5-8

6.Esu Karina,mėgstu futbolą,krepšinį,tinklinį...Nemėgstu mokytis :D.Esu megėja kompiuterinių žaidimų.

7.Noriu padėti administracijai.

8.a)mute

b)mute

c)į forumą arba ban.

d)praneščiau modei :DD

e) mute

9.šeip mačiau kaip kiti dirba,bet kad pati būti nebuvau.

10.administracijos kurie žiūrėtu cheaterius :D

11.labiau prižiūrėti /warp pvp ar dažniausiai naudojama cheatu vieta.

12.mute

13.į forumą arba ban.

14.ban

Redaguota nario Karina
  • Neigiamas 3
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

1. Jūsų vardas žaidime:TriperisBMW
  2. Jūsų tikras vardas:Osvaldas
  3. Jūsų amžius:15
  4. Jūsų skype (privaloma):osvis1256
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?:2-3 metai
  6. Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save: Kaip ir minėjau mano vardas Osvaldas pats esu iš Šilutės baigiau pagrindine mokykla dabar mokausi gimnazijoje. Lankau sunkiaje atletika 6mėnesius, bet mano hobis yra žaisti minecrafta mc.mcslime.lt serveryje. Esu draugiškas, mandagus, iškalbingas.
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?:Norėčiau tapti chat moderatoriumi todėl nes norėčiau išbandyti save šitoje manau draugiškoje administracijoje. Antra priežastis būtų, kad esu kaip ir minėjau draugiškas tai reiškia, kad viesiems padedu patariu ir t.t.
    a) reklamerį:Nuscreenshotinčiau ką jis reklamina uždėčiau 12h mute ir įkelčiau įrodymus į foruma + išvalyčiau chat.
    b) flooderį:Screenshot išclearinu chata mute 2h ir keliu įrodymus į foruma 
    c) nelegalią veiklą:nufilmuoju arba nuscreenshotinu įkeliu į foruma (aš galvoju nelegali veikla tai donoryste ar kažkas panašaus tai mutinčiau dar 2h )
    d) skundą forume: Pranešu į administracijos skype, kad sureguotu greiciau ir atkreiptų dėmesį į skunda.
    e) /skelbimas nesilaikymą:Mute 2h screenshot ir jai prašys įrodymų įkelsiu į foruma
  9.  Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?:Taip turiu buvau šiame serveryje chat moderatorius norėčiau išmeginti dar kartą savo galimybes.
  10.  Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?:Aš manau, kad trūksta chat moderatorių aktyvumo ir chato stebėjimo nes aš kiek stebiu chata kartais būna flooderiu 2-3 kart ./skelbime prispamina iš eilės tą patį teksta :)
  11.  Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?:Aš manau cheat naudojimas nėra į gerą nauda nes jau kiek pastebėjau per šio wipe pradžia jau sugadino visą serverio plotą su savo x-ray pristatytom nuobodžiom fermom nors buvo sakyta, kad wipe buvo padarytas, kad pamatytu naujų fermų.
  12.  Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?:Screenshot  išclearinu chata ir mute 2h :)
  13.  Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?:Nufilmuoju įdedu į nusiskundimų skiltį ir greitai suregavęs  pagalba arba kitas administratorius užbanina :)
  14.  Žaidėjas  Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?:Screenshot/nufilmuoju  išclearinu chata  ir rašau į administracijos skype :) 
  • Neigiamas 5

Dalintis šiuo pranešimu

1. TheProDzojus

2. Dzojus

3. 15

4.TheProDzojus

5. Gan ilgokai

6. Esu linksmas zmogelis, megstu bendrauti su zmonemis, padieti jiems bedoja :)

7, Kekvienas gyvenime norime isbandyti kazka naujo tai kodel nepabandzius? :d

8. Duodamas pirmas ispejimas jei neklauso banas kazkiek valandu ar permently nezinau dar jusu taisykliu...

9. Nelabai turiu bet mazdaug seniau turejau patirties

10. Kad maziau butu hackeriu serveryja, nes kai cytina nera kitiem noro zaisti ir t.t. tikios suprantat, o administracijai daugiau aktyvumo serveryje :)

11. anticheato gero reikia ir tiek 

12. Uzmutinti kazkiek laiko ir duoti ispejima

13. Duodamas Ban

14. atsiprasau bet sitoja vietoja negaliu atsakyti nesupratau ka turejot omeny...

Dalintis šiuo pranešimu

1.Jūsų vardas žaidime: Dievas

2.Jūsų tikras vardas: Almantas. 

3.Jūsų amžius: 14. 

4.Jūsų skype (privaloma): Dievas. 

5.Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: 4 metus. 

6.Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save: esu geimeris be kompo tarsi be gyvenimi mazdauk visas atostogas praleidziu prie kompiuterio čia viskas ka as veikiu. 

7.Kodėl norite tapti chat moderatorium?: labai aktyvus i chata visada ziuriu. 

8.Ką darytumėte, jei pamatytumėte:

a) reklamerį: chata išvalau ir mute 12h. 

b) flooderį: mute 1h. 

c) nelegalią veiklą: padaričiau nuotrauka arba video ir ikelciau i foruma. 

d) skundą forume: stenkciausi padeti kuo tik galiu. 

e) /skelbimas nesilaikymą: mute. 

9. Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?: ne nes jau kelinti metai anketas pildau bet nepriima 

10. Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: aktyvumo. 

11. Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?: zinoma galima tereik priziureti chata kad nebutu ten visokiu Floderiu ir visokiu kitu. 

12. Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?: uzmutinu 30 min arba 15 min. 

Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?: padarau irodimus ir ikeliu i foruma nes esu chat modas ir ban negaliu. 

Žaidėjas Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai? /tempmute nes dropai serverija draudziami. 

• Neigiamas 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

1. Jūsų vardas žaidime:Gerutiss.
  2. Jūsų tikras vardas:Mantas.
  3. Jūsų amžius:15.
  4. Jūsų skype (privaloma):modelt turi.
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?:Žaidžiau apie 2metus, bet paskiau buvau išėjes į pertraukėle, o db ir vel gryžau.
  6. Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save:Esu kiles iš miestelio pavadinimu: Lukšiai. Mėgstu laisvalaikiu pažaisti slime serveryje ir kartais padėti žmonėms, kai turiu laiko.
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?:Todėl, nes norėčiau prižiurėti chat'a ir padėti kitiems žaidėjams.
    a) reklamerį:Mutinčiau 6-12h
    b) flooderį:Mutinčiau 1h
    c) nelegalią veiklą:Padaryčiau screenshota ir ikelčiau i forumą.
    d) skundą forume: Atkreipčiau dėmesį, kad nesikeiktų ir nevadintų ožiais, nes dauguma taip vadina žmones, kurie daro gera darbą.
    e) /skelbimas nesilaikymą:Iš pradžiu reik žiūrėti ar keikiasi ar nesamonęs rašo, bet vistiek nusiūščiau modei i skype screenshota.
  9.  Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?:Neesu buves, bet kažkiek žinau.
  10. Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?:Aktyvumo,draugiškumo ir mandagumo.
  11.  Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?:Negerai, kad naudoja hackus, nes žmonėms neina pažaisti pavyždžiui be hack pvp,  o kiti nuzudo su hackais. Tai norėčiau kad pagalbos stebėtų juos kad nehackintų.
  12.  Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?:Uždėčiau /tempmute, ir padaryčiau screenshota
  13.  Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?:Nufilmuočiau ir idėčiau i foruma.
  14.  Žaidėjas  Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?:Padaryčiau screenshotą, ir ikelčiau į forumą.
  • Haha 4

Dalintis šiuo pranešimu

1. Jūsų vardas žaidime:Skrillex
  2. Jūsų tikras vardas: Edvinas
  3. Jūsų amžius:13
  4. Jūsų skype (privaloma): dainotukas1
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: 4 metai su pertraukom 
  6. Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save: draugiskas linksmas megstantis bendrauti su zaidejais megstu padeti kitiems neblogas builderis nu kazkas tokio
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?: nes tai mano svajone 
    a) reklamerį:  nufotkinciau ikelciau i foruma paprasyciau administratoriu kad uzbanintu
    b) flooderį:  nufotkinciau ikelciau i foruma paprasyciau administratoriu kad uzbanintu
    c) nelegalią veiklą: pranesciau administracijai
    d) skundą forume:  iskarto i ji sureguociau
    e) /skelbimas nesilaikymą:  uztildyciau 15min
  9.  Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?:  taip esu buves kituose projektuose
  10.  Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: manau kaip ir nieko viskas gerai (serveris labai saunus) 
  11.  Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?:  cheat yra netuoleruojamas dalykas serveryje todel manau juos (zaidejus) reiktu baninti arba nubausti (jail) 
  12.  Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?: uztildau pradzioje 15min 
  13.  Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?: nufilmuoju ir ikeliu i foruma
  14.  Žaidėjas  Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?: screenshot ir ikeliu i foruma ir pranesu administracijai
  •  
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

1. Jūsų vardas žaidime: Zakliopke
  2. Jūsų tikras vardas: Titas
  3. Jūsų amžius: už 2mėn 18
  4. Jūsų skype (privaloma): titas3331
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: Žaidžiau nuo pat pradžios apie 4 metus, buvau žinomas kaip AgluS; SepTriX; justwar12, šį wipe'ą grįžau vėl žaisti čia.
  6. Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save: Esu Titas iš Plungės. Laisvalaikį mėgstu praleisti žaisdamas kompiuterinius žaidimus. Aš šmaikštus, draugiškas, savikritiškas, padedantis, logiškai mąstantis žmogus.
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?: Kaip ir minėjau esu labai aktyvus žaidėjas ir daugelį mano prabūto laiko čia - nėra prisijungusių administratorių / chat modų todėl aš kaip aktyvus žaidėjas matau visus skelbimus kurie neverti būti skelbimais (šlamštas) Todėl yra noras tuos nenaudėlius bausti.
    a) reklamerį:
    b) flooderį:
    c) nelegalią veiklą:
    d) skundą forume: 
      Vadovaučiausi taisyklėmis kurios yra /mute ir chato valymas pagal atitinkamus reasonus.
  9.  Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Šiame serveryje ne
  10.  Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Trūksta administracijai supratingumo, šalto proto, viskas kitkas zeba.
  11.  Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?: Nemanau, kad tai yra problema, nes dažnas banas yra parama serveriui, manau tik galėtų padaryti, kad spawneriai būtu rečiau sutinkami po žeme, nes nuo x-ray'erių kenčia serverio ekonomika.
  12.  Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?: Vadovaučiausi taisyklėmis, t.y. rodos /tempmute
  13.  Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?: Pasakyčiau necheatint nes tuo metu tikriausiai nerecordinčiau, jei nenustotu nufilmuočiau  ir įkelčiau į nusiskundimus.
  14.  Žaidėjas  Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?: Kadangi už dropų rengimą bausmė yra /tempban tai įkelčiau tai į nusiskundimus
Redaguota nario Zakliopke
  • Patinka 3
  • Neigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu

1. Jūsų vardas žaidime:Farewiks
  2. Jūsų tikras vardas:Paulius
  3. Jūsų amžius:16
  4. Jūsų skype (privaloma):Farewiks16
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?:nuo 2 iki 5 valandū į dieną. Bet su projektu jau esu 4 metus. 
  6. Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save:Esu gan draugiškas žmogus, bandau nesivylti i konfliktus. Laisvalaikiu sportuoju, užsiemu Amirikietišku futbolininku.
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?:Nes atsibodo žiūrėt į chat'ą ir matyt kaip visi chat'ina per /skelbimas ir /eme. 
    a) reklamerį: Daryčiau SS, mutinčiau 10metų ir  parašyčiau /valyti. Poto siūsčiau SS @modelt į skype. 
    b) flooderį: /emute nick 30m ir parašyčiau už ką mute. Ir pasidarau SS.
    c) nelegalią veiklą:/emute nick 30m ir parašyčiau už ką mute. Ir pasidarau SS.
    d) skundą forume: Pažiūrėčiau ar skunda verta vienū iš adminų dėmėsio. O  poto, praneščiau Pagalbai arba Admin'ams ,kad žaidėjui iskylo problėma.
    e) /skelbimas nesilaikymą: nuo 15 iki 30 min mute. Ir pasidarau SS.
  9.  Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?:Buvau forumo prižiūrėtoju vienam iš MC serverių .Ir teko padėt prižiūrėt draugo serveį.
  10.  Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?:Administracijai trūksta aktyvumo. Kolkas tik matau Axion01 ir Calijero. Buna dar Pofkeeexd ,bet jis vietoj to ,kad teikt pagalba. Lošia savo kazino. Norėčiau atskirai pakalbėti apie @tiger. Šitas žmogus visada ir visiem padeda.
  11.  Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?:Cheat sugadino ekonomika serveryje, manau serveryje reikėtu uždrausti spawner iškasimą. Bet cheat'eriai atneša nemažzai pinigū.
  12.  Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?:mute nuo 15 iki 30 min ir pasidarau SS.
  13.  Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?: Nufilmuoju ir keliu i forumą
  14.  Žaidėjas  Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?:Daryčiau SS , mūtinčiau 30min ir kelčiau i forumą
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu

1. Jūsų vardas žaidime:LtuRespublik
  2. Jūsų tikras vardas:Laimis
  4. Jūsų skype (privaloma):Ntr skype nes ne 2004m gyvenu
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?:2 menesius
  6. Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save:Zmogus kuris zaidzia mc nes neturi ka veikt, daugeu nieko ntr ka parasyt.
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?:noriu tapt chat mod del to ka uzbanint kitus zmones kurie pazeidzia serverio taisykles
    a) reklamerį:jeigu yra dc linkas nueiciau ir pasakyciau kad jokiu giveway arba servo reklamavimu jeigu be dc linko tada mute 2h
  9. b) flooderį:duociau mute 30min
    c) nelegalią veiklą: ban 2 dienom
    d) skundą forume: issaiskinciau
    e) /skelbimas nesilaikymą:dar nezinau
  10.  Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?:istikruju nelabai
  11.  Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?:nieko netruksta viskas puikiai atrodo
  12.  Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?:mano manymu jeigu cia visi servo  cheatai butu uzbaninti tai servas mirtu.
  13.  Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?:/msg zebras paklausciau ar negeriai po 6 jk tj duociau mute 10 min
  14.  Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?:perspeciau arba jeigu nereguoja ban 
  15.  Žaidėjas  Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?:ban 
  • Patinka 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu

1. Jūsų vardas žaidime: LeeAiris
  2. Jūsų tikras vardas: Airidas
  3. Jūsų amžius: 16metų
  4. Jūsų skype (privaloma): kaktusas.kaktusienas
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: Lygtais aš atsimenu, nuo tų laikų kai dar žaide eimis123(cm) ir gnomas dabartinis(pixx)
  6. Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save:Aš esu Airidas, gyvenu Šiauliuose, didžiąja laiko dalį praleidžiu mieste su draugais. Mane domina labai daug veiklų pvz: kaip tinklinis, futbolas. Šiais metais nusprendžiau domėtis motociklais. Esu energingas, drąsus, pozityvus. Po didelės laiko pertraukos prisėdau prie kompiuterio, kad vėl galėčiau išbandyti savo jėgas. Daug apie save neturiu ką pasakoti daug kas mane žinote ir čia spresti jums mane pajimti į administraciją ar ne.
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?: Tam, kad prižiurėčiau žaidimo chatą.
    a) reklamerį: Mute 24h ir nusiunčiu įrodymus adminams, kad jį užblokuotu ip banu.
    b) flooderį: Įspėčiau, jei nesiliauja 15min mute.
    c) nelegalią veiklą: Nufilmuočiau, bei nusiūsčiau administratoriams.
    d) skundą forume:  AIŠKIAU PARAŠYKIT KAS TAS JŪSŲ SKUNDAS
    e) /skelbimas nesilaikymą: Įspėju, jei neklauso užmutinu.
  9.  Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Tikriausiai, kad turiu projekte Mcslime.lt
  10.  Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Trūkta pozityvumo.
  11.  Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?:Manau, kad tai yra blogai.Tiems kurie filmuoja čheaterius duoti prizus.
  12.  Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?: Duoti įspėjimą, jei neklauso mutinu.
  13.  Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?: Nufilmuoju, keliu į forumą.
  14.  Žaidėjas  Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?: Padaryčiau įrodymus,  įspėčiau, kad tiaip daryti negalima, bei nusiūsčiau įrodymus administracijai.
  • Patinka 6
  • Ačiū 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

1. Jūsų vardas žaidime: Arnuxa
  2. Jūsų tikras vardas: Arnas
  3. Jūsų amžius: 17
  4. Jūsų skype (privaloma):  Dažnai nesilankau, bet galiu pradėti. live:braskeltarnas
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: Jau kokius dvejus metus, su pertrauką. Turėjau paskyrą su nelabai tinkačiu nicku, tai pasikeičiau.
  6. Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save: Esu tas žmogus kuris, jei apsiema kažkuo tai padaro viską iki galo nors ir kaip sunku. Nemėgstu tuščiažodžiauti, visada noriu žinoti tiksliai kame problemą ir koks tikslas. Visada bandau padėti žmonėms kuriems tikrai to reikia arba parodyti kelią kurį geriau rinktis. O ant laisvosios pusės tai mėgstu kartingus ir programavimą.
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?: Nes pastebėjau daug žmonių kurie pradeda sau leisti per daug, kai nebūna administracijos serveryje.
    a) reklamerį: Mute max limitu ir išvalyčiau chatą. Nusiusčiau administracijai screenshotą.
    b) flooderį: Mute 15min.
    c) nelegalią veiklą: Filmuoti ir įkelti į forumą arba nusiusčiau administracijai.
    d) skundą forume: Pažiurėčiau ar verta mano demėsio, ar tiesiog beprasmis skundas. Jei vertas demėsio, bandyčiau padėti kuo galiu.
    e) /skelbimas nesilaikymą: Mute 15min
  9.  Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Taip, esu turėjas savo serverį ne kartą.
  10.  Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Chatmodų :D !
  11.  Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?: Manau ant kiek bus bandoma sulaikyti žmonės nuo naudojimo cheat programas, jie vis tiek ras apėjimo būdų.
  12.  Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?: Mute 15min ir parašyti zebras mute 15min /skelbimas nesilaiykmas
  13.  Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?: Tapatį ką ir 8 c punkte. "Filmuoti ir įkelti į forumą arba nusiusčiau administracijai."
  14.  Žaidėjas  Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai? Mute 30 min, perspėčiau, kad tai prieš taisyklės. Įkelčiau į forumą.
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu

1. Jūsų vardas žaidime:Somethiax
  2.  Jūsų tikras vardas:Justas
  4. Jūsų skype (privaloma):laurynasssr.laurynasssr naudoju diffrend del name susekimo :)
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: apie metus tiksliai negaliu atsiminti :)-
  6. Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save:Mandagus, padorus, pagarbus, nesikeikiu, padedu žmonėms daugiau nežinau ką pridurti.
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?:Kad padeti kitai šauniai Administracijai sutvarkyti serverio chat'ą
    a) reklamerį:
    b) flooderį:
     c) nelegalią veiklą:
    d) skundą forume: 
    e) /skelbimas nesilaikymą:Mute 15-30 mins
  9.  Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?:Taip turėjas kelis savo serverius bei buves Koridoriaus ChatModas
  10.  Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?:Nieko netrūksta nes serveris yra tobulas
  11.  Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?:Manau reikėtų stipresnio AntiCheat
  12.  Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?:Mute 15mins Eme/Skelbimas netam
  13.   Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?:patikra, arba įspėjimas , galimas varijantas i foruma su ĮRODYMAIS
  14.  Žaidėjas  Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?:Jeigu event be leidimo mute 
Redaguota nario Somethiax

Dalintis šiuo pranešimu

1. Jūsų vardas žaidime: hardas
  2. Jūsų tikras vardas: Rokas
  4. Jūsų skype (privaloma): rokas dumbliauskas
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: Šiame serveryje žaidžiu apie mėnesį. Apskritai minecraft žaidžiu 4 metus. 
  6. Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save: Minėjau, kad mano vardas Rokas. Domiuosi įvairiais mokslais(filosofija, chemija) ir ekonomika.Užsiimu kultūrizmu. Laisvalaikiu (3-4h) žaidžiu minecraft'ą.
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?: Chat moderatoriumi noriu tapti, kad galėčiau palaikyti tvarką chat'e, kad nuraminčiau kenkėjiškus žaidėjus, kuriems neigiamos emocijos "liejasi" per kraštus, kitus žaidėjus, pažeidžiančius taisykles ir, kad padėčiau išlaikyti teigiamą ir tvarkingą šio serverio žaidėjų bendruomėnę.
    a) reklamerį: Priklausomai nuo reklamos, jei reklamuoja tai, kas pakenktų serverio kokybei,nuscreenshot'inčiau, išvalyčiau chat'ą, įkelčiau į forumą ir užmutinčiau reklamerį 12h. , bet kokiu atvėju reklameris gauna mute.
    b) flooderį: Pažeidėjui įspėjimas, jei nesiliauja mute 15min.
    c) nelegalią veiklą: veiklą nuscreenshot'inu arba nufilmuoju ir įkeliu  į forumą.
    d) skundą forume: Patikrinčiau, ar skundas neklaidingas ir ar verta apie jį pranešti adminams. Jeigu skunda tinkamas, pranešu apie jį adminams/pagalbai.
    e) /skelbimas nesilaikymą: Mute 15-30min.
  9.  Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Taip, turiu patirties administravime. Buvau moderatoriumi ltcraft serveryje, bei per savo žaidimo istorija esu padėjęs išspręsti administratioriams ne vieną problemą.
  10.  Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Šiam serveriui trūksta elementarios tvarkos(chat'o nuolatinės priežiūros, anticheat ir t.t). Su administracija taip pat buvo iškrypimų kaip vienas iš administratorių piktnaudžiavo savo spec. privilegijomis. Apie tai buvo pranešta ir greitai sutvarkyta, džiugu. Trūksta administracijoje atsakingesnių žmonių.
  11.  Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?: Cheat naudojimo problema serveryje yra taip išplitus, kad ji panašu visai nėra kontroliuojama! Pvz.: X-ray naudojimas visiškai sugadino serverio ekonomika,kill-aura pvp kovas padarė neįmanomas paprastiems "švariems" žaidėjams. Nors cheat'ai atneša ir nemažai pelno(Unban), bet mažina serverio kokybę. Manau reikia serveryje padaryti anti-cheat.
  12.  Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?: Padarau screenshot ir dedu mute nuo 15 iki 30 min.
  13.  Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?: Viską nufilmuoju ir įkeliu į serverio forumą.
  14.  Žaidėjas  Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?: Padarau screenshot, mute 30min ir įkelčiau į serverio forumą.
  • Patinka 4
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

1. Jūsų vardas žaidime:zThusk
  2. Jūsų tikras vardas:Paulius
  4. Jūsų skype (privaloma):live:pauliusfenc
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?:1-2 metus
  6. Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save:Tai mano vardas Paulius. Sėdžiu prie PC ištisas dienas. Esu draugiškas. Nemėgstu tokiu žmoniu kurie erzina ir pnš,
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?:C.M noriu tapti todėl, kad prižiurečiau chat'a. Kad nebutu ten "Keiksmu, Ižeidinejimu, Kurie vadina vergais. Ir dar tokiu žmoniu kurie chatina per /skelbima - /eme"
    a) reklamerį: Uždečiau mute, Ir nusiųsčiau įrodymus Adminams. kad išbanintu.
    b) flooderį: Mutinčiau
    c) nelegalią veiklą: Uždečiau Mute ir Perspečiau admin.
    d) skundą forume: Neturiu nuomonės apie koki jus čia skunda rašot. "Ar apie admin kokio, ar apie pvz: Mano."
    e) /skelbimas nesilaikymą: Uždečiau Mute
  9.  Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Gal truputi turiu patirties.
  10.  Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: ChatMod
  11.  Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?: Nesvarbu, kad filmuosi jie vistiek čytins. Galbut reiktu baninti IP ban ir didinti unban IP kaina. :) Čia tik mano nuomone :D 
  12.  Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?: Darau įrodymusi ir mutinu.
  13.  Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?: Nufilmuoju ir įkeliu i foruma.
  14.  Žaidėjas  Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?: Mutinčiau, dar nuejas nufilmuočiau ir atsiusčiau adminams. Nes kiek pamenu tai negalima daryti drop.

Dalintis šiuo pranešimu

1. Jūsų vardas žaidime:Prancuzas
  2. Jūsų tikras vardas:Vakaris
  3. Jūsų amžius:14
  4. Jūsų skype (privaloma):KrakadilKrakazu
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?:5-6
  6. Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save: Mano vardas vakaris. Labai draugaujintis ir saziningas.Kiekviena diena sedziu ilgai prie kompo.Nepatinka zmones kurie tyciojasi
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?:Noreciau buti C.M kad buti draugiskesnis serveris, neizeidinetu zmoniu, ir nesityciotu
    a) reklamerį:Uzmutinciau Max laikui is cleaninciau chata nuscreenshotinciau ir nusunciau adminstratoriams
    b) flooderį:10min pasikartoja 20min
    c) nelegalią veiklą:30min nuscrennshotinciau ir nusunciau adminstratocijai
    D)
    skundą forume: Perskaityciau paziureciau ar tai nemeluojantis Skundas ir su parodymais
    e) /skelbimas nesilaikymą:15-30min
  9.  Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?:Esu buves Moderatorius-Builderis Kituose serveriouse
  10.  Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?:As manau kad adminstracija yra jau gera
  11.  Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?:Nufilmuociau,Ikelciau i Foruma
  12.  Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?:Mutas 15-30min
  13.  Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?:Filmuoju ir ikeliu i foruma
  14.  Žaidėjas  Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?:Mutas 1h ir isvalau Chata

Dalintis šiuo pranešimu

Prieš 42 minutes(-ių), Prancuzas rašė:
  1. Jūsų vardas žaidime:Prancuzas
  2. Jūsų tikras vardas:Vakaris
  4. Jūsų skype (privaloma):KrakadilKrakazu
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?:5-6
  6. Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save: Mano vardas vakaris. Labai draugaujintis ir saziningas.Kiekviena diena sedziu ilgai prie kompo.Nepatinka zmones kurie tyciojasi
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?:Noreciau buti C.M kad buti draugiskesnis serveris, neizeidinetu zmoniu, ir nesityciotu
    a) reklamerį:Uzmutinciau Max laikui is cleaninciau chata nuscreenshotinciau ir nusunciau adminstratoriams
    b) flooderį:10min pasikartoja 20min
    c) nelegalią veiklą:30min nuscrennshotinciau ir nusunciau adminstratocijai
    D)
    skundą forume: Perskaityciau paziureciau ar tai nemeluojantis Skundas ir su parodymais
    e) /skelbimas nesilaikymą:15-30min
  9.  Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?:Esu buves Moderatorius-Builderis Kituose serveriouse
  10.  Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?:As manau kad adminstracija yra jau gera
  11.  Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?:Nufilmuociau,Ikelciau i Foruma
  12.  Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?:Mutas 15-30min
  13.  Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?:Filmuoju ir ikeliu i foruma
  14.  Žaidėjas  Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?:Mutas 1h ir isvalau Chata ir nuscreenshotinu

Dalintis šiuo pranešimu

1. Jūsų vardas žaidime: Akasho
  2. Jūsų tikras vardas: Dominykas
  4. Jūsų skype (privaloma): Dominykas.Leikauskas
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: žaidžiau prieš maždaug 2 metus , ir dabar nuo wipe pradžios. 
  6. Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save: šjp nemėgstu narų,bet pastebėjau daugumai priimtina,žinoma esu draugiškas , patikimas, nesu visais sutariu,bet tobulų nėra, esu iš Varėnos , 11-okas , ir šjp kas pažysta ,manau idomaus charakterio esu , laisvalaikiu mėgsti pasėdėt prie PC , lauke su draugais :) galėčiau dar daug ką pasakoti , bet manau būtų tik anketos bereikalingas tęsimas :) 
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?: Dėl veiklos,patirties serveryje arba statai arba cheatini, bet gavęs pareigas tikrai skirčiau 90proc laiko joms, serveryje manau pasiskirste dvi pusės ,viena mėgsta mane ,kita nelabai , esu įsivėles į konfliktą žinoma, bet tai nebuvo mano geriausias pasirinkimas serveryje , sakyciau noriu tapti chat moderatorium, dėlto jog galima daugiau susipažinti su serveriu  - tai yra administracija  /  žaidėjus / savininkus ir t.t Galbūt dar būtų proga su kaikuriais tiesiog susitaikyti,nors ir nesipykstu su daug žmonių, maloniau yra kai žaidėjas atiduoda pagarba ,o ne tave peikia ,nors serveryje yra daug vaikų, manau daug ir bendraminčių.
  9. a) reklamerį: 1. išvalyčiau chat'ą , kad kuo mažiau žmonių pastebėtu tą ,,serverį/ site '' ar kažką 2. padaryčiau SS ( screen shoot  F2) ir kelčiau į foruma uz pažeidima (1. Draudžiama reklamuoti kitus projektus ( IP ban ) ! )
  10. b) flooderį: 1 užmutinčiau pagal /skelbimas  2. į pm parašyčiau kodėl ir už ką buvo nubaustas jai tikrai didelis flood , galimas ir chat clearas/
    c) nelegalią veiklą: 1. Padaryčiau ss su F2 , įkelčiau adminui / į foruma (geriausiai į foruma nes matis pažeidima pats) 
    d) skundą forume: Jai skundas su svariais įrodymais , žinoma nubausčiau pagal taisyklęs ir savo galias.
    e) /skelbimas nesilaikymą: Pasidarau SS (F2) užmutinu , į pm pranešu už ką mute , jai vis pasikartojantis ,galiu įkelti Modestui , jis atims skelbimą.
  11.  Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Turiu , bet gaila ,kad ne Slim'e , manau dar bus laiko ir progų :) 
  12.  Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Serveriui nieko / Administracijai tikrai drausmės,griežtumo , dauguma skundu būna ištikrinti neatidžiai, bet šiaip viskas nrml. 
  13.  Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?: Mano nuomonė tokia: Cheat neišnaikinsi , nebent MC kūrėjai sugalvos koki cheat block'ą išleisti , ko tikriausiai nebus , todėl galima juos bausti , arba įteisinti , nes didžioji dalis serverio žaidžia su cheat. Vieni kasa su X-rejumi , kiti tiesiog PVP eina su Cheat , bet tai nėra kenksminga serveriui , nėra didžiausia problema .
  14.  Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?: Pasidarau įrodymus  su F2 , nubaudžiu žaidėja , į pm parašau bausmės priežasti.
  15.  Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?: Kadangi būčiau chat mod'as ,tikriausiai 24/7 reiktų būti su ,,Bandicam'' todėl nufilmuočiau jį , įkelčiau adminui.
  16.  Žaidėjas  Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?: Šita veiksma turėtu atlikti adminas, bet jai nėra prisijungusio admino , todėl kaip ir minėjau su Bandicam nufilmuoju jį , ir įkeliu į foruma , jis turėtų būti nubaustas pagal šia taisyklę - 16. Draudžiama rengti DROP'us  ( Tempban 7d ) !16. Draudžiama rengti DROP'us  ( Tempban 7d ) !16. Draudžiama rengti DROP'us  ( Tempban 7d ) !

-Akasho

Dėkui kas skaitėte anketa

• Patinka 1
  • Neigiamas 3
  • Liūdnas 2

Dalintis šiuo pranešimu

1. Jūsų vardas žaidime: Yuzi
  2. Jūsų tikras vardas: Deividas
  3. Jūsų amžius: 18 metų.
  4. Jūsų skype (privaloma): entered147
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: Nuo 2011-2012 metų.
  6. Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save: Esu pozityvus, mandagus, bendraujantis, mėgstantis aktyvią veiklą, užsiiminėju kolkas dar mokslais, paskutinė klasė, dirbantis tuo pačiu, laisvalaikį praleidžiu būdamas lauke su draugais, artimais žmonėmis, laikausi ant mašinos teisės, bet važinėju be teisių, kol dar sausai galiu pavažinėt ankščiau laiko, ieškantis kompromisų, bendraminčių, mėgstantis spręsti pykčius ir panašius dalykus. Žaidžiu krepšinį, tinklinį, užsiiminėju mechanika, garažuose padėdu draugams su jų mašinomis, tvarkau, tobulinu savo mašiną, mėgstantis greitį, komandišką darbą, niekados neatsuku nugarus, visuomet ištiesiu pagalbos ranką, padėdu kiek galiu, neesu konfliktiškas, pyktibiškas.
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?: Chat. moderatoriumi noriu tapti tik todėl, jog esu prisidirbęs, padaręs daug klaidų, kurias noriu ištaisyti, pataisyti savo reputaciją, ir įrodyti, jog žmonės keičiasi, taisosi iš klaidų ir mokosi iš savo klaidų. Ir aplamai, esu buvęs daugkartinis kito projekto prižiūrėtojas, chat. moderatorius, global. moderatorius, tačiau, to serverio padėtis nėra viena iš geriausių ir tiesiog nejaučiau malonumo ir komforto sedėti be reikalo toje komandoje. Būdamas chat. moderatoriumi ir pagalba šiame projekte, jaučiau didelį komfortą, kai sistemos, pats serveris yra tvarkingas, saugomas, ir suburtas geros komandos ir nekeičia komandos narių kas savaitę, nėra visokių išsišokinėjimų ir kitų nesąmonių, bei projektas geram stovyje.
    a) reklamerį: Užtildyčiau maksimaliam laikotarpiui kiek įmanoma, vaizdinę medžiagą nusiųsčiau asmeniui, kuris gali blokuoti.
    b) flooderį: Geriausiu atvėju įspėčiau, o blogiausiu atvėju - užpildyčiau.
    c) nelegalią veiklą: Užtildyčiau, praneščiau aukštesniai administracijai.
    d) skundą forume: Pažiūrėčiau kokio tipo skundas, jeigu aš būčiau galėjęs padėti - padėčiau, o jeigu į tai gali atsakyti tik aukštesnioji administracija, tai aukštesniai administracijai numesčiau skundą.
    e) /skelbimas nesilaikymą: Užtildyčiau.
  9.  Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Taip turiu. Esu buvęs daugkartinis iš praeito projekto  [pavadinimo nerašysiu, tik asmeniškai] kuriuo atėjau čia žaist, prižiūrėtojas, global moderatorius, chat. moderatorius.
  10.  Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Serveriui galbūt trūksta didesnio hostingo, nes daugelis žaidėjų prisijungti negali, o administracijai kaip ir netrūksta nieko, viskas tvarkoje.
  11.  Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?: Tai nėra išsprendžiama, jeigu įkėlus anti cheat sistemas, kuriuos blokuotų x-ray, kill aura, anti knockbackus ir kitas nesąmones, žaidėjų aktyvumas tiesiog pamažėtų ir jiems tiesiog nebūtų įdomu žaisti, nes šiuolaikiniai minecraft žaidėjai patį žaidimą žaidžia su čytais, nes jie be čytų negalėtų pažaist.
  12.  Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?: Įspėjimas, jeigu nesiklauso - užtildymas.
  13.  Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?: Pasidarau vaizdo įrašą ir pateikiu aukštesniai administracijai.
  14.  Žaidėjas  Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?: Užtildyčiau žaidėją, pasidariau vaizdinę medžiagą, nusiųsčiau aukštesniai administracijai ir jį turėtų nubausti, nes pažeidžia serverio taisykles.
Redaguota nario Yuzi
  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu

1.Jūsų vardas žaidime:PizdukasMarcius
2.Jūsų tikras vardas:Martynas
3.Jūsų amžius:13
4.Jūsų skype (privaloma):Marčelo
5.Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?:Aplink pusantrų metų.
6.Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save:Gyvenu Vilniuje. Daugiausia ką veikiu tai žaidziu video žaidimus kaip: RuneScape, ir minecraft. Minecraft žaidžiu daugiausia.
7.Kodėl norite tapti chat moderatorium?:Aš mėgstu švarius serverius be keiksmažodžių ir įžeidinėjimų. Dar noreciau tapti chat moderatoriumi dėl to kad mėgstu padėti kitiems.
8.Ką darytumėte, jei pamatytumėte:
a) reklamerį:Mute 15 min.
b) flooderį:Mute 15 min.
c) nelegalią veiklą: Gaučiau įrodymų ir kelčiau į forumus.
d) skundą forume: Praneščiau administratoriui ir pasakyciau kad lauktu atsakymo.
e) skelbimas nesilaikymą: Ispėčiau, antro įspėjimo nebųtu.
9. Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?:Esu buvęs Junior Mod serveryje "ExtremeCraft" bet nepraėjau išbandymo.
10. Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?:Reikėtų daugiau priežiuros serveriui nuo čytų.
11. Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?:Reikėtų daugiau žmonių kurie keltu įrodymus į forumą.
12. Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?:Įspėjimas, po to mute.
13.Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?:Gauti įrodymus ir kelti į forumą.
14.Žaidėjas  Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?:Įspejimas kad to nedarytu.

Dalintis šiuo pranešimu

1. Jūsų vardas žaidime: Gangas
  2. Jūsų tikras vardas: Julius
  4. Jūsų skype (privaloma): traning1193
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: Žaisdavau prieš kokius 2-3 metus ištisas dienas, buvo truputi atsibodęs Mc, bet dabar vėl grižau. Tai bendrai būtų apie 2 metus.
  6. Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save: Esu vardu Julius, esu 11-tokas, gyvenu Telšiuose. Esu draugiškas, aktyvus, komunikabilus ir kaip daugelis mane pažįstančių pasakytų - "Ramiausias žmogus, kurį pažįstu". Ateityje ketinu studijuoti kažką su IT. Laisvalaikiu mėgstu pasėdėt prie PC (kartai gal net per ilgai), bet dažniausiai sėdžiu prie MC ir LoL'o. Žaisdamas mėgstu klausytis muzikos (rap'o), neįsivaizduoju kaip ištverčiau be jos, nebent su kuo nors kalbu per Discord arba Skype.
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?: Žaisdamas pastebėjau, kad yra tikrai daug žmonių, kurie pažeidinėja taisykles, ir manau, aš galėčiau šiuos žaidėjus sutramdyti, prižiūrėti serverį. Esu aktyvus, mėgstu turėti kokias pareigas, nes suprantu kaip su jomis elgtis.
    a) reklamerį: Visų pirma, padaryčiau SS, tada išvalyčiau chat, ir duočiau reklameriui mute. Įrodymus nusiųsčiau serverio Administracijai. (už kitų serverių reklama IP ban)
    b) flooderį: Uždėčiau mute.
    c) nelegalią veiklą: Padaryčiau SS, uždėčiau pažeidėjui mute. Įrodymus nusiųsčiau serverio Administracijai (už nelegalią veiklą galimas 7d ban).
    d) skundą forume:  Visų pirma, isitikinčiau ar tas skundas adresuotas man. Jeigu kažkas įkėlė skundą, kaip kažkas pažeidinėja serverio Caht taisykles, tuojau pat imčiaus veiksmų.
    e) /skelbimas nesilaikymą:  Padaryčiau SS, uždėčiau mute.
  9.  Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Šiame serveryje dar neturiu, bet esu buvęs Administratoriumi kitame serveryje, taip pat prižiūrėtoju (ten buvo beveik tas pats, kaip čia Chat Moderatorius).
  10.  Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Mano manymų trūksta administracijos, kuri prižūrėtų serverį nuo cheaterių, kurių yra gana daug.
  11.  Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?: Mano manymų reiktų daryti įtartinų asmenų patikrą, liepiant jiems nusiųsti įrodymus, kad necheatina. Tam galėtų būtu paskirti atitinkami asmenys, arba serverio Administracija.
  12.  Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?: Padarau SS, nubaudžiu žaidėją (mute).
  13.  Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?: Nufilmuoju (padarau įrodymą, kad žaidėjas tikrai cheatina), nusiunčiu video medžiagą serverio Administracijai, arba keliu į forumą.
  14.  Žaidėjas  Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?: Jeigu tai ne Administratorius, tada padarau įrodymus, kad jis tikrai pažeidžia taisykles, apie tai pranešu Pagalbai arba serverio Administracijai, uždedu pažeidėjui mute, kad daugiau neberašytų apie dropą (už drop'us 7d. banas).
  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu

1. Jūsų vardas žaidime: Limon4ikas_
  2. Jūsų tikras vardas: Ernestas 
  3. Jūsų amžius: 15 metų
  4. Jūsų skype (privaloma): ernest0187
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: Ilgai apie 5-6 metus.
  6. Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save: Mano vardas Ernestas mokausi 10 klasėje gyvenu Šalčininkuose. Laisvalaikiu mėgstu pasėdėti prie PC arba su draugais lauke pabūti. Taip pat lankau sporto būrelius kaip rankini, o jeigu kalbant apie charakteri tai esu bendraujantis žmogus ir supratingas. O šiaip tai daug kas mane labai gerai pažįsta tai neturiu per daug ką pasakoti.
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?: Noriu padaryti serveryje tvarką chate aišku vienas to nepadarysiu ,bet dar ateis labai daug motivotu žmonių į komandą su kuriais tikrai įvyktu padaryti tvarką chate.
    a) reklamerį: Mute visam + įrodymus pasidarau ir šiunčiu administratoriams.
    b) flooderį: Mute + pasidarau įrodymus.
    c) nelegalią veiklą: Pasidarau įrodymus ir siunčiu administracijai dėl tolesnio sprendimo.
    d) skundą forume: 
    Žiūrint kokio tipo skundą jai nėra susijusi su manim tai savo nosies nekišu už tai atsakinga administracija, pagalba. Jai skundą susijusi su manim tai atsakau į skundą.
    e) /skelbimas nesilaikymą: Mute + pasidarau įrodymus.
  9.  Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Taip aišku buvės šitame serverije chatmoderatoriu.
  10.  Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Viskas tvarkoj su administracija tik manau reikėtų padidinti serveryje vietos, kad daugiau žaidėju galėtu prisijungti, nes visada verkia forume, kad negali prisijungti.
  11.  Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?Išpresti išvis neįmanoma cheat naudojimą, nes tai visu serveriu problema.
  12.  Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?: Užtildyčiau pasidaryčiau įrodymus.
  13.  Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?: Nufilmočiau ir įkelčiau į foruma kad užbanintu.
  14.  Žaidėjas  Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?: Užtildyčiau + pasidarau įrodymus ir siunčiu administracijai ,kad užbanintu, nes to daryti negalima.
  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu

1. Jūsų vardas žaidime: Death
  2. Jūsų tikras vardas: Šarūnas
  4. Jūsų skype (privaloma): live:westruss123
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: anksčiau daug laiko praleisdavau, db nelabai. jei tapsiu ilgai busiu serveryje
  6. Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save: Aš esu Šarūnas, gyvenu Kėdainiuose. Man 14m. Laisvalaikiu žaidžiu krepšinį.  Mėgstu būti su draugais. 
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?: Nes aš suprantu gerai chat moderatoriaus pareigas.
    a) reklamerį: mute visam laikui  ir kelčiau į forumą
    b) flooderį: mute 15min o jei neapsiramintų 1h
    c) nelegalią veiklą: kelčiau į forumą
    d) skundą forume:  Pataginčiau pagalba arba admin, nes aš bainint negaliu...
    e) /skelbimas nesilaikymą: mute 15min
  9.  Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?:turiu, pas draugą serveryje
  10.  Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?:  Manęs
  11.  Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?: įdėti geresnę anti cheat sistemą
  12.  Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?:  mutinu 
  13.  Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?: filmuoju ir keliu į forumą
  14.  Žaidėjas  Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?: čia ne bitter.  padarau ss arba nufilmuoju ir keliu į forumą.

Dalintis šiuo pranešimu

1. Jūsų vardas žaidime: Kajiniss
  2. Jūsų tikras vardas: Kajus
  3. Jūsų amžius: 14
  4. Jūsų skype (privaloma): snaiperis882
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: 3 metus su dideliom pauzėm.
  6. Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save:  Esu Kajus, mokausi 8 klasėje, esu iš Kėdainių, esu draugiškas, padedantis, suprantantis. Laisvalaikiu dažnai einu su draugais į lauką, taippat žaidžiu prie kompo įvairius žaidimus, bet dažniausiai MC. Lankau vieną sporto būrelį kuris yra krepšinis, krepšinį lankau 7 metus ( nuo 2 klasės ).
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?: Nes esu patikimas, nedarau nesamonių, nubaudžiu tik tuos kurie nesilaiko taisyklių .
    a) reklamerį: Mute visam laikui.
    b) flooderį: Mute 30 min.
    c) nelegalią veiklą: Priklauso nuo kokios nelegalios veiklos, o jeigu nesvarbu tai 2h
    d) skundą forume: Taginu adminus, kad išsiaiškintų problemą.
    e) /skelbimas nesilaikymą: Mute 15 min.
  9.  Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Buvau serverio prižiūrėtojas, pusbrolio serveryje.
  10.  Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Daugiau atidumo į čhatą, nes ne vieną kartą pastebėjau, kad čhate būną visokie spamai ir t.t, ir tie žmonės negauna jokių mute.
  11.  Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?: Čyterių serveryje yra pilną ypač tų kurie rašo į /skelbimas Kas 1x1? Tai aš manau, kad geriausia išeitis būtu, įsijungus filmavimo programa ir kai pamatai čhate tokį užraša įsijungti /vanish ir filmuoti.
  12.  Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?: Mute 30 min, jeigu po 30 min toliau rašytų nesamones tada 2h.
  13.  Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?: /vanish nufilmuoju ir įkeliu į forumą.
  14.  Žaidėjas  Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?: Padarau SS ar Nufilmuoju ir įkeliu į forumą. 

Dalintis šiuo pranešimu

Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.