Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
modelt
2
minom
3
blogutis
4
500_killeris_500
5
lukisis
6
darkshark
7
realhazze
8
lentraz
9
aurimelis
10
pradinukas
11
freshas
12
mr_mergite
13
mataszz
14
pofkeeexd
15
karolys420
16
jibq
17
gangas
18
lempinis
19
meskiobapkes
20
cloudsuck
21
gamerblack_
22
davidgamingltu
23
deividas458
24
derval22
25
ernestas1121
26
sedlisafk
27
dontcheat
28
elijusgaming
29
moliugelis
30
zvyras
31
mafija1121
32
dragon4s
33
vvego
34
vampiras
35
renatas
36
kajiniss
37
minezerolt
38
aidasltu
39
baidar12
40
akasho
41
goomine444
42
afk
43
sdsa
44
meh
45
ilysmt
46
klaidas123
47
klaidas
48
gg_vp
49
123kp
50
veon
51
mataszz2
52
pulse_pvp
53
vojindc
54
sosad
55
pegasklamper
56
djpumax
57
love
58
alienrobotcraft
59
pugtato833
60
dog
61
sigis321
62
gvidas123
63
kynosaur
64
titas_15afk
65
titas_15afk2
66
liutka255
67
cho_san
68
penkyx
69
buda10
70
sion
71
yomayo
72
gopnik
73
ghof_
74
deeohh_
75
pvpgamerltu
76
nothingjustpvp
77
pinger
78
kjj
79
dovys72
80
deiv
81
mazvydas112
82
taromatas
83
gvid3lis
84
mazvydas221
85
bluesaiyan
86
kiausis
87
n3daslt
88
mantvydas
89
veonv4
90
f00zi3
91
aivaras1
92
kastis
93
wertdfg
94
student
95
eva
96
nedalis
97
ramuxs
98
ytzenix
99
r3znow
100
xayahman
101
n1nja55karat1st
102
g3rkka
103
myneimisjeff
104
andriukas_sexy
105
trillebor
106
edvinasg
107
kvestarn
108
kuprys
109
666
110
anastasijana
111
teisejas
112
w0opi
113
pareigunas
114
irmantasjr
115
bratchkuvitch

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

114 iš 160 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 129

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

Bitter

Skubi atranka į chat moderatorius!

Recommended Posts

1. Jūsų vardas žaidime: Algutis,
  2. Jūsų tikras vardas: Algis,
  3. Jūsų amžius: 17 metų,
  4. Jūsų skype (privaloma): algis.ner.. ,
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: Nežinau tiksliai pasakyti negaliu,
  6. Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save: Esu Algis, gyvenu gražiame mieste Ukmergėje. Esu kaip ir daugelis žmonių tiesiog paprastas vaikinukas kuris niekados nenuleidžia rankų ir bando pasiekti užsibrėžtų tikslų, o mano gyvenime ir daug užsibrėžtų tikslų apie kuriuos nenoriu išsiplėsti. Kartais greitai susinervinu, bet manau tai yra normalu daugeliui žmonių būna, kad kažkas išveda iš kantrybės. Viena rimčiausių mano savybių manau yra rimtumas, bei užsibrėžtų tikslų. Lankau MUAY THAI šioje sporto šakoje stengiuosi pasiekti ko geresnių rezultatų, šis sportas tiesiog mane pakeitė į gerąją pusę.
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?: Todėl, nes serveryje trūksta CM kurie prižiūrėtų chat'ą, nes dabartinioje serverio veikloje daug žaidėjų teršią čhat'ą be reikalo ir trukdo žaidėjams žaisti malonu žaidimą. Nereikia teršti čhat'o dėl smulkmenų reikia gerbti pati save, bei kitus žaidėjus, nes manau kiekvienam nepatinka kaip serverio susirašinėjimo lange vyksta visokios nesąmones ar pastovus įžeidinėjimai. Jei aš pateksiu į šias pareigas prižadu įvesti didesnę tvarką serverio čhat'e.
  8. Ką darytumėte, jei pamatytumėte:
    a) reklamerį: Užtildyčiau, bei praneščiau serverio administracijai su įrodymais, kad užblokuotu.
    b) flooderį: Įspėčiau, jei nesiliautų uždėčiau /emute 15min / 30min priklauso nuo žinutes tūrinio.
    c) nelegalią veiklą: Užtildyčiau, bei praneščiau administracijai su įrodymais.
    d) skundą forume:  Jei tai yra susiję su serverio čhat;o, o ne čyteriais ar dėl paslaugų tai atsižvelgčiau į įrodymus, jei įrodymai atitinka reikalavimus atlieku savo pareigas užtildau žaidėją.
    e) /skelbimas nesilaikymą: Įspėju, jei nesupranta įspėjimo imuosi veiksmų užtildau žaidėją.
  9.  Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Taip, esu buvęs čia kaip žinote.
  10.  Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Administracijai manau trūksta didesnio aktyvumo ne visiems, bet daugeliui. Bei, kad nebūtų skirstomi žaidėjai draugas ar nedraugas visi turi būti lygus.
  11.  Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?: Manau išspręsti niekaip, nes dabar visi žaidėjai čytino ir čytins ir ras būdus kaip apeiti, o pagerinti įdėti anticheat nuo kurio gautu kick, bet vis tiek rastų apėjimų tai mano nuomonę nieko gerinti nereikia.
  12.  Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?: Padarau įrodymus, bei užtildau žaidėją.
  13.  Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?: Nieko nedarau, nes man tai nepriklauso aš prižiūriu chat'ą ir pvp neinu.
  14.  Žaidėjas  Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?: Užtildau žaidėją, bei nusiunčiu įrodymus administracijai.

Pagarbiai Algutis daug nerašiau, nes mažai tikimybės, kad pateksiu į šias pareigas ;)

Redaguota nario AlgutisMYLIVISUS

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: iBlackMamba
  • Jūsų tikras vardas: Erikas
  • Jūsų amžius: Tuoj bus 16 :)
  • Jūsų skype (privaloma): wooenjohn15
  • Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: Šiame serveryje nuo wipe lošiu lygtais 3d, o iš viso tai apie 2 metus, bet buvo viena didelė pertrauka, nes jau buvo pabodęs Minecraft'as, tačiau vėl grįžau į Minecraft'ą.
  • Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save: Esu Erikas iš Varėnos rajono.Man yra 15 metų. Bet ne už kalnų bus ir 16.Labai nemėgstu čyterių ir ''narų'', kurie stengiasi nardydami gauti privilegijas. Esu dabar 9-tokas.Mėgstu futbolą ir krepšinį.Esu užsispyręs, draugiškas ir aktyvus.
  • Kodėl norite tapti chat moderatoriumi?: Noriu tapti chat moderatoriumi, kad galėtau prižiūrėti chat'ą, būti kažką gero nuveikęs serveryje, prisidėti prie serverio gerovės.
  • Ką darytumėte, jei pamatytumėte: 
    a) reklamerį: Skubiai išvalyčiau chat'ą, kad kuo mažiau serverio žaidėjų pamatytų kito serverio IP Adresą. Tai pat užmutinčiau tą žaidėją, kad to daugiau nepasikartotų.
    b) flooderį: Įspėčiau, jeigu dar kartą tai pasikartotų, žaidėją užmutinčiau.
    c) nelegalią veiklą: Pasidaryčiau įrodimus( Nufilmuočiau arba padaryčiau ,,ScreenShot'') ir nusiūčiau serverio administracijai.
  • d) skundą forume: Jeigu skunde būtų pažeistos taisyklės, nubausčiau pažeidėją, už  chat'o taisyklių nesilaikymą.
  • e) /skelbimas nesilaikymą: Užmutinčiau žaidėją. Jeigu būtų rimtas pažeidimas praneščiau administracijai dėl /eme arba ! Naudojimo.
  •  Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Ne, šiame serveryje nesu turėjas jokių pareigų, bet norėčiau išbandyti savo jėgas.
  •  Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Mano manymu visi MCSLIME.LT serverio administratoriai savo darbą atlieką puikiai, nes kiek esu žaidęs nepastebėjau, kad kažko trūktų.
  •  Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?: Jeigu būtų galimybė įdiegti ANTI-XRAY, arba tiesiog paprasčiausiai, jeigu administratorius retkarčiais panaudojus /vanish atsitelepurtuotų pas žaidėją ir tikrinti ką daro. Bei tikrai yra daug KILL-AURŲ, bet matau, kad tikrai administracija stengiasi juos užbaninti.
  •  Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?: Jeigu būtų vienas, kitas skelbimas perspėčiau, ir pasakyčiau, kad dar kartą perskaitytų /skelbimas. Toliau rašinėjant, pasidares įrodimus žaidėją užmutinčiau už /skelbimas taisyklių nesilaikymą.
  •  Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?: Jeigu nebūtų administratorių,pagalbos, CO-OWNER arba OWNER tai nufilmuočiau ir nusiūsčiau VIDEO administratoriams.Jeigu būtų prisijunge, jiems asmeniškai praneščiau.
  •  Žaidėjas  Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai? Žaidėją užmutinčiau nuo 15minučių iki 30minučių, tai pat nufilmavęs vaizdo įrašą įdėčiau skundą dėl serverio taisyklių nesilaikymą.
Redaguota nario iBlackMamba

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: iBlackMamba
  • Jūsų tikras vardas: Erikas
  • Jūsų amžius: Dabar yra 15, bet labai greitai bus 16 :)
  • Jūsų skype (privaloma): live:wooenjohn15
  • Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: Šiame serveryje nuo wipe lošiu lygtais 3d, o iš viso tai apie 2 metus, bet buvo viena didelė pertrauka, nes jau buvo pabodęs Minecraft'as, tačiau vėl grįžau į Minecraft'ą.
  • Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save: Esu Erikas iš Varėnos rajono.Man yra 15 metų. Bet ne už kalnų bus ir 16.Labai nemėgstu čyterių ir ''narų'', kurie stengiasi nardydami gauti privilegijas. Esu dabar 9-tokas.Mėgstu futbolą ir krepšinį.Esu užsispyręs, draugiškas ir aktyvus.
  • Kodėl norite tapti chat moderatoriumi?: Noriu tapti chat moderatoriumi, kad galėtau prižiūrėti chat'ą, būti kažką gero nuveikęs serveryje, prisidėti prie serverio gerovės.
  • Ką darytumėte, jei pamatytumėte: 
    a) reklamerį: Skubiai išvalyčiau chat'ą, kad kuo mažiau serverio žaidėjų pamatytų kito serverio IP Adresą. Tai pat užmutinčiau tą žaidėją, kad to daugiau nepasikartotų.
    b) flooderį: Įspėčiau, jeigu dar kartą tai pasikartotų, žaidėją užmutinčiau nuo 15minučių.
    c) nelegalią veiklą: Pasidaryčiau įrodimus( Nufilmuočiau arba padaryčiau ,,ScreenShot'') ir nusiūčiau serverio administracijai.
  • d) skundą forume: Jeigu skunde būtų pažeistos taisyklės, nubausčiau pažeidėją, už  chat'o taisyklių nesilaikymą.
  • e) /skelbimas nesilaikymą: Užmutinčiau žaidėją. Jeigu būtų rimtas pažeidimas praneščiau administracijai dėl /eme arba ! dėl neteisingo naudojimo.
  •  Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Ne, šiame serveryje nesu turėjas jokių pareigų, bet norėčiau išbandyti savo jėgas.
  •  Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Mano manymu visi MCSLIME.LT serverio administratoriai savo darbą atlieką puikiai, nes kiek esu žaidęs nepastebėjau, kad kažko trūktų.
  •  Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?: Jeigu būtų galimybė įdiegti ANTI-XRAY, arba tiesiog paprasčiausiai, jeigu administratorius retkarčiais panaudojus /vanish atsitelepartuoti pas žaidėją, ir tikrinti ką daro. Bei tikrai yra daug KILL-AURŲ, bet matau, kad tikrai administracija stengiasi juos užbaninti.
  •  Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?: Jeigu būtų vienas, kitas skelbimas perspėčiau, ir pasakyčiau, kad dar kartą perskaitytų /skelbimas. Toliau rašinėjant, pasidares įrodimus žaidėją užmutinčiau už /skelbimas taisyklių nesilaikymą.
  •  Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?: Jeigu nebūtų administratorių,pagalbos, CO-OWNER arba OWNER tai nufilmuočiau ir nusiūsčiau VIDEO administratoriams.Jeigu būtų prisijunge, jiems asmeniškai praneščiau, kad būtų nubausti,
  •  Žaidėjas  Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai? Žaidėją užmutinčiau nuo 15minučių iki 30minučių, tai pat nufilmavęs vaizdo įrašą įdėčiau skundą dėl serverio taisyklių nesilaikymą, kad žaidėjas būtų nubaustas pagal taisyklęs.
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

1. Jūsų vardas žaidime: Aftetris
  2. Jūsų tikras vardas: Emilis
  3. Jūsų amžius: 15
  4. Jūsų skype (privaloma): emilis104
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: 2 metus
  6. Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save: žaidžiu šiam serveryje jau apie 2 metus (bet tik su kitu nicku :DD)
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?: nes galėčiau padėti žmonęms kurie nukentėjo nuo čyteriu
    a) reklamerį: mute 2h
    b) flooderį: mute 2h
    c) nelegalią veiklą: praneščiau admininstratoriams
    d) skundą forume:  bandyčiau kuom nors padėti
    e) /skelbimas nesilaikymą: mute 2h
  9.  Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Taip, buvau discord kanalo administratoriu
  10.  Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: daugiau moderatorių
  11.  Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?: naudojant /vanish stebėti žmogų, o pamačius kas vyksta praneščiau adminams arba ban
  12.  Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?: mute 2h, jei nepasitaiso - mute ilgam laikui
  13.  Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?: įsitikinu, jei tikrai naudoja cheatus - ban
  14.  Žaidėjas  Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?: mute, pranešu apie tai administracijai

Redaguota nario Emilis

Dalintis šiuo pranešimu

1. Jūsų vardas žaidime:PaleiskButyrka
  2. Jūsų tikras vardas:Nedas
  3. Jūsų amžius:15 metų
  4. Jūsų skype (privaloma):nedas.ninja
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?:3-4 metus
  6. Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save:Mano vardas Nedas. Gyvenu Vilniuje. Megstu sportuoti. Megstu zaisti mcslime serveryje. Megstu kmr su draugais lauke.
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?:Niekada nesu buves jokiame serveryje ir noriu patekti i administracija savi megstamiausiame serveryje
    a) reklamerį:Mute 
    b) flooderį:Mute
  9. c) nelegalią veiklą:Ban
    d) skundą forume: Ban
    e) /skelbimas nesilaikymą:Mute
  10.  Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?:Nea
  11.  Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?:Nežinau nieko man rodos
  12.  Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?:Ban
  13.  Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?:Mute 15min 2kartas Mute 30min 3kartas mute 2h
  14.  Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?:Patikra
  15.  Žaidėjas  Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?:Mute 30min 
  • Neigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu

1. Jūsų vardas žaidime: KING
  2. sų tikras vardas: Dovydas
  3. Jūsų amžius: 15 metų.
  4. Jūsų skype (privaloma): trobukas18
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: Pradėjęs žaisti jau senai, bet esu padaręs daugybe pertrauku ir turėjęs daugybe accountu. Su jais mažai žaisdavau ir neilgai, nes minecraftas greit pabosdavo, bet dabar pamaniau sugrįžti į praeitį ir vėl pradėti žaisti šitą kubelių žaidimą.
  6. Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save: Esu gan gero charakterio, nemėgstu cheaterių, sukčių ar šiaip kurie tyčiojasi ar yra labai nemalonūs bendravimo tipu. Mėgstu padėti žmonėms, nes tai kelia man džiaugsmą. Galiu būti labai griežtas ties cheatinimu, sukčiavimu ar kitais panašiais dalykais. Geras mano charakterio bruožas yra ta, jog mėgstu pajuokauti ir juokus gan gerai suprantu.
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?: Na visada galvojau tapti chat. moderatoriumi šitame serveryje, bet nebūdavo progos. Niekada nesulaukdavau atrankų arba būdavau padaręs pertrauką minecrafte. Šitos pareigos yra gan geras tvirtas laiptelis siekiant aukštesnių pareigų ar geros, stabilios reputacijos.
    a) reklamerį: Visa pirma  pasidarau vaizdinius įrodymus, jog nebijočiau jį užmutinti. Antra ką padaryčiau tai reklamuotojo tekstą įkelčiau į forumo tam tikrą sukurtą tema.
    b) flooderį: Taipogi kaip ir visada pasidaryčiau įrodymus ir užmutinčiau penkiolikąi minučių.
    c) nelegalią veiklą: Priklauso kokia ji, ar tai ten rezidencija kurioje yra iškasta duobė ir reklamuojama., kad ten yra "potion shopas".  Tai tą žaidėją užmutinčiau jį ir nusiųsčiau įrodymus administracijai dėl tolimesnio sprendimo.
    d) skundą forume:  Žiūrint koks skundas, jeigu jis yra jau link bano pusės aš jau negaliu įsikišti tai administracijos darbas. Jeigu skundas susijęs su manimi  kur esu padaręs nusižengimą tai taipogi administracija turi spręsti.  Jei matyčiau jog kažkoks žaidėjas pažeidinėja serverio taisykles tai tuoj pat turėčiau reguoti, nes tai yra mano pareiga.
    e) /skelbimas nesilaikymą:  Na pirma asmeniškai aš žmogų ,kaip žmogus jį įspėčiau. Jeigu matyčiau jog žmogus neapsiramina tai turėčiau būtinai jį užmutinti.
  9.  Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Ties administravimu turiu ne tiek daug kiek statyme, nes visada mėgdavau labiau statyti negu būti administratoriumi, bet dabar mano požiūris pasikeitė.
  10.  Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Na tiesa pasakius nežinau, bet man nepatiko toks dalykas jog serveryje daugybe cheateriu. Visuose serveriuose jie buvo ir bus nieko nepakeisi. Antras dalykas tai mane erzindavo labai dažnas item valymas, bet prie jo jau pripratau ir tas dalykas jau nebeerzina manęs.
  11.  Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?: Manau reiktu branginti unban paslaugą, nes ji dabar kainuoja 1.5 euro. Jeigu tą paslauga jūs pabrangintumėte cheateriai manytu kai jie gaus baną jiems vis daugiau kainuos pinigų tai išsipirkti. Antra tai, kad būtų dažnai filmuojama /warp pvp ar kituose vietose veiksmas, tada būtų prigaunami cheateriai.
  12.  Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?: Žiūrint kokios nesąmonės. Jeigu jos nėra tokios žiauriai rimtos tai aš jį įspėčiau ir jei jis nenusiramintu tai reiktu jį užmutinti. Jei būtų labai rimtas skelbimas kuriame rašoma apie nesąmones tai iš karto mutinčiau tą žaidėja.
  13.  Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?: Iš karto pasijungčiau filmavimo programą ir pradėčiau filmuoti. Kaip ir daugelis turėtų tai daryti.
  14.  Žaidėjas  Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?: Padarau įrodymus ir keliu į forumą arba nusiunčiu vienam iš administratorių.
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

1. Jūsų vardas žaidime: Tobbe
  2. Jūsų tikras vardas: Armandas
  3. Jūsų amžius: 15
  4. Jūsų skype (privaloma): be_neto123
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: 4 mėnesiai
  6. Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save: Esu moksleivis (9 klasė), kuris mėgsta praleisti laisvą laiką prie kompiuterio (tai yra minecraft). Esu rimto charakterio, bet kartais būnu toks nerimtas, kad uh
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?: Esu buvęs susiduręs su šia pareiga ir greit pamėgau tai ir šiaip pareiga visai atitinka mano charakterį ir mastymą.
    a) reklamerį: 1h, nes manau tiek pakanka ir jei, koks admin ar pagalba būtų serve butinai praneščiau, jei patys nepastebėtų.
    b) flooderį: 30min, kiek ir priklauso
    c) nelegalią veiklą: Priklauso nuo veiklos: 1. Jei klausia " Kas žaidžiat/ lošiat [Žaidimas]?" - 30min. 2. Ieško donoro arba pats skelbiasi, kad donorauja - 2h. 3. Reklamuoja kažkokius link [youtube ar twitch] neturėdamas tokio rang'o- įspėčiau, kad to negali daryti be leidimo ar rang'o, o jei to nepaisytu tai 1h.
    d) skundą forume: Jei kalbant apie papeikimą, tai atsakyčiau ir pateikčiau įrodymus, jei šiaip nusiskundimas dėl cheat, tai tsg nesikiščiau, kol admin ar pagalba to neprašo.
    e) /skelbimas nesilaikymą: Jei didelis kiekis žmonių nesilaiko /skelbimas taisyklių, tai parašyčiau į skelbimą "Bahuriukai laikykitės /skelbimas taisyklių", o jei tik vienas, kitas tai mūtinčiau 15min ir parašyčiau į skelbimą "Muted [Nick] 15m /skelbimas"
  9.  Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Taip, Buvau chatmod, nesu tikras ar galiu rašyti projekto IP,  jei domina i pm klauskit ;)
  10.  Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Mano manymu viskas gražiai ir tvarkingai administracijoje klostosi, bet tik kartais prireikus pagalbos, jos nėra arba ignoruoja /helpop'e, smulki problema, bet vstk biški aktyvumo trūksta.
  11.  Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?: Manau, kad serve cheat nėra reikalingas dalykas. Pvp einant nereikia cheatų nes ir be jų pvp įdomus, bet faktas, kad visi cheatina ir nuėjus pvp vienintelis būsi be cheat ir nieko nepadarysi, šitą situaciją labiau galėtumėm pavadinti bandos jausmu, nes vienas be cheat būdamas išsiskirsi ir toli nenueisi. Problema galėtų būti išsprendžiama atskiru client'u su kuriuo neeitų naudoti cheat, tik mod'us, o jei žmonės kalba, kad reikia speedmine nes kitaip sunku, tai tiesiog tam tikrus plugin'us pritaikyti. 
  12.  Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?: Įsitikinsiu, ar nėra 24:00 h :D, nes manau kartais būna, kad tiek sėdi prie kompiuterio ir nebesiorentuoji kokia valanda. o šiaip tai mute 15-30m priklauso nuo "nesąmonės".
  13.  Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?: Chat modai netūrėtų ten lankytis, o jei ir lankosi tai jau geriau nufilmuoti ir nebūti abejingam, blogiausiu atveju pranešt pagalbai arba administracijai.
  14.  Žaidėjas  Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?: įsitikinti, kad drop'as tikrai vygdomas ir tada 1h mute.
  •  
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

1. Jūsų vardas žaidime: Sk3let
  2. Jūsų tikras vardas: Mano vardas yra Tadas.
  3. Jūsų amžius: Man yra 16 metų.
  4. Jūsų skype (privaloma): live:skeletasltt
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: Nenoriu pameluoti ,bet kažkur nuo 2014 - 2016 m.
  6. Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save: Sveiki! kaip ir sakiau mano vardas yra Tadas ir man 16 metų. Esu kilęs iš Plungės rajono ,dabar einu į 10-tą klase ,o pabaigęs turbūt stosiu į suvirintojus. Minecraft'ą pradėjau žaisti kai man vos buvo 10 metų ir beveik be pertraukų žaidžiu iki dabar ,turbūt pagalvosit kad esu nuobodus žmogus ,bet aš išsiskiriu nuo visų savo humoro jausmu bei kruopščiu darbu.
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?: Senei galvojau apie chat mod arba pagalbos pareigas ,bandau užimti šias pareigas jau trečią kartą iš eilės ,dėja aš aprašau save gan neįdomiai ir gaunasi taip kad nieko nesigauna. Šitame projekte jau esu totalus senbuvis ir tiesiog pabodo būti paprastu žaidėju. Turiu chat mod patirties ,tad man būtų vieni juokai išvalyti chata ,užtildyti žaidėjus.
    a) reklamerį:  Padaryčiau ss ,greitai išvalyčiau chatą ir uždėčiau mute visam laikui.
    b) flooderį: Užtildyčiau 15 min.
    c) nelegalią veiklą: Ss ,jeigu tai vyksta ne per /msg išvalyčiau chatą ,Medžiagą nusiųsčiau Pagalboms arba Administratoriams.
    d) skundą forume:  Numesčiau nuorodą į nuotrauką kur vaizduoja kaip žaidėjas pažeidinėja taisykles.
    e) /skelbimas nesilaikymą:  Pasidaryčiau ss ir tada mute
  9.  Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Draugai yra turėję serverius ne 1 ir ne 2 , juose dažniausiai buvau pagrindinis administratorius ,savo darbą atlikdavau greitai ir kruopščiai ,tad mane dažniausiai paaukštindavo iki savininko.
  10.  Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Labai trūksta aktyvumo ,dažniausiai per visą dieną prisijungia tik 3-4 chatmod ,pagalbos arba administratoriai.
  11.  Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?: Manau pastovus žaidėjų stebėjimas ir masiniai baninimai turėtų bent keliems mėnesiams sumažinti cheat naudojimą ,arba tiesiog nusipirkti labai brangius anti - cheat pluginus ir viskas.
  12.  Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?: Mute 15-30 min. Ir parašyčiau už ką žaidėjas gavo mute.
  13.  Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?: Pasidaryčiau įrodymus ir nusiūčiau į forumą arba administracijai privačiai.
  14.  Žaidėjas  Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?: Pasidarau įrodymus kaip žaidėjas dalina daiktus žaidėjams ir tada įkelčiau į forumą arba nusiųsčiau privačiai administratoriams.

Dalintis šiuo pranešimu

1. Jūsų vardas žaidime:PvPro
  2. Jūsų tikras vardas:Aironas
  3. Jūsų amžius:17
  4. Jūsų skype (privaloma):Neduosiu, nes tiesiog nebandau patekti į cm, o šiaip pildau pažėti savo galimybes. Srr dėl anketos :D
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?:Serveryje žaidžiu lyg ir jau vienerius metus tik visad su kitais nick.
  6. Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save:Taigi, sveiki esu Aironas, man 17 metų. Esu iš Panevėžio miesto, mokausi profkėje pirmieji profesiniai mokslo metai (tai yra 11 klasė). Mėgstu sportuoti žaidžiu krepšinį, tinklinį, dalyvauju visokiose turnyruose susijusiais su skersiniu. Esu gana draugiškas su tais žmonėmis kurie draugiški su manim. Esu griežtas, atsakingas, mėgstantis prikolus. Šiam kartui užteks apie mane.
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?:Kaip jau ir minėjau nebandau patekti tiesiog mėginu savo gebėjimus.
    a) reklamerį: Pirmiausia pasidarau ss tada /emute 99999999d  ar kiek ten leistinas laikas ir tada nusiunčiu ss administratoriams-pagalboms jog jį užbanintų.
    b) flooderį: Pasidarau ss, tada priklausomai koks floodas na bet šiaip /emute nuo 30min iki 1 val.
    c) nelegalią veiklą: Nufilmuoju ir nusiunčiu administracijai arba pagalboms jog užbanintų.
    d) skundą forume: Šiaip reikia atsižvelgti koks skundas jeigu yra papeikimas man tai pateikčiau įrodymus jog ne "free"  mute ar kažkas panašaus. O jeigu nusiskundimas dėl čyterių ar šiaip koks tai aš nelabai ką ir galėsiu padaryti.
    e) /skelbimas nesilaikymą: /enute nuo 15min iki 30min, o jeigu keiksmai per skelbimą tai /emute 1h.
  9.  Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Taip turiu. Esu buvęs MC.K********s.LT buvęs Chat Mod.
  10.  Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Šiuo metu manau jog serveryje nieko netrūksta išskyrus Administacijos komandoje daugiau merginų. :D
  11.  Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?: Cheat naudojimas tai jau lyg priklausomybė nuo narkotikų ar kitokių blogujų svaigalų. Čytai buvo naudojami ir liks bent pagal mane nieko čia jau nebepakeisi. Jų visada buvo ir bus visuose serveriuose. ;)
  12.  Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?: /emute 15m tada per (Skelbimas) ! parašau jog zebras mute 15min /skelbimas nesilaikymas
  13.  Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?: Nufilmuoju ir keliu į forumą.
  14.  Žaidėjas  Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?:  Kadangi čia yra tik žaidėjas tai pasidarau ss tada /emute 1h paskui parašau jam į /msg jog drop draudžiami ir ss nusiunčiu administratoriams arba pagalboms jog jį užbanintų už drop darymą.
  15. P.S jei kam įdomu kodėl mano ip toks pat kaip Yakuza, tai tiesiog šulės barako gyvenimas dalinamės tuo pačiu NETU, nes kam tie 2 internetai.. Sekmės visiem dalyvaujantiems By: PvPro ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Dėkoju pildžiusiems. Kadangi anketų užpildyta nemažai, buvo ganėtinai sunku išsirinkti.
Mūsų nuomone, šie žmonės labiausiai atitinka keliamus kriterijus:

• @Gangas
  • @hardas 
  • @Akashas - (neskubėk džiaugtis, surizikavau tavim, nors ir kėlei sąmyšį forume, tačiau anketą užpildei puikiai. Tavęs laukia pokalbis, todėl tikimybė patekti 50/50 ;) )
  • @Arnux - (taipogi laukia pokalbis, todėl tikimybė patekti 50/50).
Kuo skubiau susisiekit su manim skype: frozas8

Nepatekę nenusiminkit, bus dar tų atrankų :)
Gražaus vakaro.
  • Patinka 5
  • Ačiū 2

Dalintis šiuo pranešimu

Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.