Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

103 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 140

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Danielius1337

Akasho

Recommended Posts

  • Jūsų slapyvardis žaidime: Antanelis
  • Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: Akasho ar siakasho nesuprasi
  • Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Nu tai ka aš žinau, atėjau čia į serverį tą, nu ir nuėjau į jo resą /res tp pelnas, paklausiau kaip pasipelnyt, /ignore parašė ir viskas, tai kas čia per nesamonės vyksta, kaip čia naujokus priima?
  • Įrodymai: mc.png.4e42118033d789c6af7dffce498bff11.png
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 29 minutes(-ių), modelt rašė:

Ponas Modestai,prašome netaginti ,ir net netikrinti tokių skūndų, žmogus aiškiai be IQ , šis pilietis nuejo pas _Gabriele į resa , ir ten rasinejo ,mane ižeidinėjo. paprasiau išeiti , zinoma neišėjo , patariau uždėti move f. td atsitisė į mano resą, ir prasinėjo šaibu ten 100 ar 1k,parasiau kad nebekibtu prie manes , parašė ar kitką moki , tada pradėjo rašinėti kai pasipelnyt iš tavo tos nesąmones ,kodel eilinis paprastas žmogus mano darba gali vadinti ,,nesąmone'' ? aš jo niekaip nepavadinau ir nieko nedariau. mano resas nėra vieša vieta elgetom ir kitiems kuriems reikia pinigu, todel nusprendžiau padaryti logiška dalyka ,ir /ignore jį.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Fam, tai reso pavadinimas /res tp pelnas, tai reiškia, kad ten gali pasipelnyti, elgetomis vadini naujokus? I see, dėl iq išvis nederėtų tau šnekėt, kai nežinai pats kaip uždėti move f.

Redaguota nario Danielius1337

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Administracijai negalima ignoruoti kitų žaidėjų. Kadangi nežinojai, šįkart įspėjimo nebus.

 

Tema rakinama

  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×