Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

101 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 121

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Floxas

Tiger

Recommended Posts

Nick'as žaidime: Fl0x

Peikiamo administratorio nick'as žaidime: Tiger

Už ką peikiate šį administratorių?: blogai atlikta darba , jis grazino puse sumos,neatime licenzijos ? kas per prikolai? suprantate esme ,kad jai as statau 800k, krenta 2 geles , 3x , Jam varke apipyske saut , nes jam minusas bus tik 80cnt ir 800k ,vietoj 2.1m, todel jis tureoj atimti visa dali pinigu,

Įrodymai (būtini, kitaip papeikimas bus atmestas): 

 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

ohhhh yeee. 1 įsp bus ! ačiū tau ! 

Žinomas "Akasho" žmogus esi.
Tu statei 800k, jis gavo tuos 800k ir pabėgo. Aš iš jo atėmau 800k ir grąžinau tau? wut iš ko tu sprenti, kad jam varkė ? 0cnt.

Ir taip, aš padariau jam dar vieną šansą, žmogus pasitaisys. " Blogai atlieka darba" nu kažin kažin, nesu gavęs tokio ppk, kad durnai dirbu. Jeigu taip daryčiau, tai manęs nebebūtų čia jau..

  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Na, gal esu narys,bet tikrai daugiau už tavę išmanau apie jų darbą;) Tau aiškiai parašė @tiger, kad grąžina, tik tas kurias pavogė, o dėl tu gelyčių rašyk pačiam hosteriui.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 7 minutes(-ių), Floxas rašė:

jis pavoge 1.6m. nes jie priklauso man :D anglybirdai nariuk oziuk nesikisk

Daryk ką nori, bet aš juos negrąžinsiu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Situacija: pas mane i cazino ateina tarkim MONETA ar Axion01, deda 2m, stato, laimi,neduodu, is manes atims 2m , o dar 2m man liks? LOGIC?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 2 minutes(-ių), Floxas rašė:

Situacija: pas mane i cazino ateina tarkim MONETA ar Axion01, deda 2m, stato, laimi,neduodu, is manes atims 2m , o dar 2m man liks? LOGIC?

Bus atimta tiek, kiek jie buvo pastatė.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

:DDDDDDDDDDDDDDDD juokdary dar norejau isimt skunda,bet uz tokias nesmaones tegu baudzia. jis laimetu 2m ir gaunu 4 :D o ne omg 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 4 minutes(-ių), Floxas rašė:

:DDDDDDDDDDDDDDDD juokdary dar norejau isimt skunda,bet uz tokias nesmaones tegu baudzia. jis laimetu 2m ir gaunu 4 :D o ne omg 

tu rimtai "durnas" ar ne ? wtf man ? 
iš kur tie 4mil, jeigu JIE BUS ATIMTI ????????????? Neberašyk nesąmonių čia jau. Va ateis modelt ar dar kažkas įsp duos rami galvą bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

as kjp pavizdi daviau :D jai tua nedasyla :D kad vogt galima  pagal tavo sistema :D jis savo puse sau pasilieka :D

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Grąžinama tik faktinė, įrodymuose matoma suma, kuri yra 800 tūkst. Nešokinėk ant tigerio ir kitų adminų, nes po to nebesulauksi pagalbos nei iš vieno mūsų.

Atmesta.

 

Tema rakinama.

  • Patinka 1
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 10 valandos(-ų), Floxas rašė:

Esme tame , laimejau 1.6m minimum. , jam varke uz 80cnt neduot 800k supranti?

Dziaukis, kad padejo!

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×