Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
bitter
2
axion01
3
lmfao
4
xuliganas
5
xxxxandrei_x3
6
ervin666
7
h0n
8
v2c
9
ainius
10
txgirls
11
deleted
12
zzzpandazzz
13
miskozveris
14
gamerblack_
15
ph0rkyz
16
saimonas420
17
dead_gamer
18
regiscz
19
elijusgaming
20
asdfguo
21
gabriele_15
22
vakarisl
23
pvpro
24
renatas
25
reonas
26
fact0er
27
wazez
28
leipasafk
29
sdsa
30
hacker2
31
arnuxa
32
rageelixer
33
arnelis
34
veon
35
rankena
36
veyrone
37
playhardgopro
38
naminukaslt
39
soucepean
40
furygamer_
41
misiunas
42
coachas
43
saidas
44
thelauris
45
sharktooth141
46
eva
47
brazda
48
edvinasg
49
netamin
50
atcok
51
amirceltare
52
gregdarkknight
53
mightybeast_lt
54
vitalija
55
mcmerenda
56
xxhikarixx
57
velniukea69
58
brazda1
59
hackoor
60
elfis
61
doviiltu
62
limitededition
63
auriux325
64
bremenokunigas
65
johgurtas
66
erla
67
hologenas
68
lietuvosfrimboo
69
4auriux325
70
logis
71
vytuliuk
72
narkamanas
73
skiler
74
nedas321
75
narkomanki
76
sonata
77
blynasltu
78
errox
79
lukisafk
80
escas
81
captain
82
gausikulka
83
legit
84
andrrius
85
rhubyy
86
giedrelis123
87
sdsaaaaaa
88
tomas2001
89
kaimietukas
90
dgeazardas123
91
blab1234
92
sysaliukas
93
speedas
94
mode456
95
armamc
96
gvidis
97
tnab
98
veverice
99
thedemon
100
mandis
101
androw
102
cicinas
103
buenoairez
104
pauparis
105
sharasko
106
vanishedmouse
107
yukinu
108
ka1rys
109
kristupas1111
110
afkbotas5
111
dzeriuz
112
lankis
113
blackangell
114
degrontas
115
aserikas
116
noobas555
117
lietuvosfafk
118
erla1
119
jack000
120
borkee
121
haskis
122
koganaslts
123
nuts
124
peelme
125
wolfie
126
justdoedwa
127
narakas
128
matelis420
129
hemul96
130
lithuaniangirl

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

130 iš 150 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 147

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

Bitter

Atranka į chat moderatorius

Recommended Posts

Sveiki. Pastaruoju metu dėl neaktyvumo buvo pašalinta nemažai komandos narių, todėl ieškome kelių chat moderatorių, kurie padėtų palaikyti tvarką serveryje!

PILDYTI REIKIA RAŠINIO FORMA, ATSAKANT Į UŽDUOTUS KLAUSIMUS IR FORMULUOJANT RIŠLŲ TEKSTĄ!!!!

Pagrindiniai reikalavimai:

1.  Pageidaujamas amžius - bent 15 metų.
  2.  Noras dirbti bei užimamų pareigų vertinimas.
  3.  Gerbti serverio žaidėjus, nebūti prisidirbusiam.
  4.  Patirties turėjimas administravime būtų privalumas.
  5.  Aktyvumas serveryje.
  6.  Rašymas su lietuviškais rašmenimis.

UŽ RAŠINIO KOPIJAVIMĄ NIEKADA NEBETURĖSITE GALIMYBĖS TAPTI ADMINISTRACIJOS NARIU!!! DRAUDŽIAMA REDAGUOTI RAŠINĮ!!!

SĖKMĖS ;)

ANKETŲ LAUKIU IKI GRUODŽIO 30 DIENOS.

Rašydami rašinį remkitės sunkonkretintais žemiau pateiktais klausimais, tačiau tikrai nepyksime, jei pridėsite kažko savo (tai tik parodys jūsų originalumą)

• Jūsų vardas žaidime:
  • Jūsų tikras vardas:
  • Jūsų amžius:
  • Jūsų skype (privaloma):
  • Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?:
  • Papasakokite apie save:
  • Kodėl norite tapti chat moderatorium?:
  • Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?:
  • Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?:
  • Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?:
  • Patinka 9
  • Teigiamas 2

Dalintis šiuo pranešimu

1. Jūsų vardas žaidime: einikis
  2. Jūsų tikras vardas: Mano tikrasis vardas yra Deimis.
  3. Jūsų amžius: Man yra 16 metų, už mėnesio jau bus 17.
  4. Jūsų skype (privaloma): modelt turi mano skype, o jei prireiks, tai duosiu.
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: Šį serverį lošiu jau kaip 3-4 metus, žaisdavau su kajukas accountu.
  6. Papasakokite apie save: Aš esu Deimis, man yra 16 metų, ne už kalnų 17. Esu iš Klovainių, Pakruojo rajono, Šiaulių apskrities. Esu padedantis , draugiškas žmogelis. Laisvalaikį praleidžiu su draugais lauke, nuvarom kartais į miestą, prie kompiuterio praleidžiu per dieną maždaug nuo 2h iki 10h, Žinau, nolaiferis esu. Bet tai ir yra gerai, nes svarbiausia yra aktyvumas. Mano labiausiai patinkantis hobis, yra sportas. Aš rytais bėgioju apie 4km ir atgal į namus. Aš jau lankau kaip metus BJJ - (Brazilian Jiu Jitsu), o seniau lankiau MMA 3metus.
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?: Noriu tapti todėl, nes turiu patirties, aš matydavau chat moderatorių klaidas, ir iš jų mokydavausi, ir dažnai pažiūriu forumą, pasiskaitau naujienas. Jei ko nesuprasiu, tad paklausiu PAGALBŲ, CHAT MODERATORIŲ, ar ADMINŲ.
  8. Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Esu buvęs kito projekto administratorius, bet ten buvo "šūdservis" tad nelabai turiu.
  9. Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Jūsų serveriui reikia daugiau chatmodų, nes kai kurie žmonės rašo nesąmonęs per ! , ir CHATMODAI, ar PAGALBOS jų nemūtina, tad jei būsiu aš, bandysime daryti serverį tvarkingą.
  10. Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?:  Cheateriai, man labai nepatinka, ypač kai einu pvp be čytų, mane ateina ir užmuša su čytais. Išspręsti galėtume taip, jei čytina, baninti ne 7d, o 14d. Ir jei kartojasi, dėti 21d. Mano manymu, taip būtu logiškiausia.  Tad su džiaugsmu rašo " einikis "
  • Patinka 1
  • Neigiamas 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Jūsų vardas žaidime:As_VarNeX
Jūsų tikras vardas:Mantas
Jūsų amžius:11
Jūsų skype (privaloma):live:9669bc285c4025d
Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?:Senai apie 2 menesius
Papasakokite apie save:Lankau karate esu aktyvus zaidejas mcslime!!
Kodėl norite tapti chat moderatorium?:Tai atsakingas darbas zinau ir man visai patiktu buti vienam is gerbiamuju moderatorium.
Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?:Neturiu bet esu aktyvus zaidejas ir zinau ka butent jie daro.
Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?:Jusu serveriui netruksta nieko bet pastebejau visi priestarauja warp shop kainoms
Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?:Esu tikras ir zianau kad siame serveryje yra daug cheateriu as ir toks buvau bet mane paveike jusu pvp turnyrai kiekviena vakara vis maziau cheateriu gal sitie turnyrai kaip ir mane taip ir visus paveiks kad nebecytintu!!!

Zinau jusu atsakymas i sia atranka bus ne nes tikrai per jaunas. noreciau tureti bent siek tiek sansu patekti i chatmod as apie tai svajojau naktimis!! Aciu sekmes jums !!
Tikiuosi ir toliau bus pvp turnyrai!!

Redaguota nario LifeOnHead
  • Haha 1
  • Suglumęs 1
  • Liūdnas 2

Dalintis šiuo pranešimu

1. Jūsų vardas žaidime:Aluoha
  2. Jūsų tikras vardas:Karina
  3. Jūsų amžius:13 už mėn.14
  4. Jūsų skype (privaloma):aluoha6
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?:3~4mėn.
  6. Papasakokite apie save:Esu Karina,laisvalaikiu sportuoju,šoku,žaidžiu mc.
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?:noriu padėti prižiūrėti serverį.
  8. Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?:kokias pareigas užiemiau neatsimenu,nes tai buvo gan senai.
  9. Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?:Dėmesingumo.
  10. Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?: Realiai nežinau,bet manau galima surasti žmones,kurie prižiūrės.

• Haha 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu

1.PVPgamerLTU

2.Deividas

3.2003 15 metu

4.discordas PVP_Ninze__LTU#5962

5. 5 dienas 3h 26min

6.esu geras gerbu kitus zaidejus man 15 metu ir t.t

7.kad prizureciau serveri kaska padeciau zaidejams

8.serveryja

9.kad galetuma mutinti zadejus uz negalus zodzius

10.visiem chat moderatoriem doti op ir kad jie darytu patikra zaidejams

• Patinka 1
  • Haha 3
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu

Prieš 11 minutes(-ių), Karina rašė:
  1. Jūsų vardas žaidime:Aluoha
  2. Jūsų tikras vardas:Karina
  3. Jūsų amžius:13 už mėn.14
  4. Jūsų skype (privaloma):aluoha6
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?:3~4mėn.
  6. Papasakokite apie save:Esu Karina,laisvalaikiu sportuoju,šoku,žaidžiu mc.
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?:noriu padėti prižiūrėti serverį.
  8. Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?:kokias pareigas užiemiau neatsimenu,nes tai buvo gan senai.
  9. Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?:Dėmesingumo.
  10. Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?: Realiai nežinau,bet manau galima surasti žmones,kurie prižiūrės.

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

1. Jūsų vardas žaidime:Kyciukas
  2. Jūsų tikras vardas:Audrius.
  3. Jūsų amžius:16m.
  4. Jūsų skype (privaloma):Kebabu Supirkejas
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?:2 metus.
  6. Papasakokite apie save:Tai visų pirmą sveiki visi. Aš esu Audrius, gyvenu mažame miestelyje. laisvalaikiu užsiėmu sportu, kompiuterių technika, domiuosi mašinomis bei žinoma randu laisvo laiko ir prie kompiuterio. Dažniausiai jame žaidžiu įvairius žaidimus. Žinoma į žaidimų sarašą pakliūna  mc. ir kitokie esport žaidimai.
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?:Į chat moderatorius pildau todėl, nes nusprendžiau pasiekti kažko naujo šitame serveryje. Manau, kad motyvacijos turiu pakankamai šiai pareigai dėl to esu užtikrintas, kad ne būsiu tas žmogus, kuris vos gavęs pareigas sugebės jas prarasti. Visgi visiem taisyklės vienodos, ir visi žaidėjai vienodi žiūrint savininko akimis, tai manau verta išmėginti savo jėgas. Kaip matau šitame serveryje trūksta aktyvių chat mod., tai norėčiau šitą klaidą ir ištaisyti ir atidžiai prižiūrėti serverio chatą.
  8. Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?:Taip, turiu patirties, bet ne šiame serveryje (Serverio pav. nenoriu reklamuoti). jame buvau pasiekęs chat mod. pareigas, su pareigom tikrai gerai susitvarkiau, bet dėja serveris turėjo užsidaryti dėl tam tikrų priežasčių ir tada manųjų pareigų nebepavyko išsaugoti.
  9. Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?:Serverio administracijai trūksta aktyvumo, gal šiek tiek motyvacijos, nes manau, jeigu būtų pakankamai motyvacijos, jie ir būtų aktyvūs. Daugiau prie ko prikibti nebeturiu, nes šiuo metu serveris bei jo administracija yra tikrai šauni, neskaitant šių smulkmenėliu.
  10. Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?:Serveryje cheaterių tikrai pasitaiko gana nemažai, kad juos sustabdytumėt manau prireiktų anticheat plugino, kurio pagalba, galėtumėt sustabdyti cheat problemą serveryje.
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

1. Jūsų vardas žaidime: eLfis
  2. Jūsų tikras vardas: Linas
  3. Jūsų amžius: 16
  4. Jūsų skype (privaloma): linnelis.linas (retai naudoju).
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: šiam wipe maždaug tris savaites.
  6. Papasakokite apie save: Esu Linas, gimiau 2002-07-21. Gyvenu mažam lietuvos miestyje Plungėje. Laisvalaikio metu praleidžiu lauke su draugais, arba prie kompiuterio žaisdamas kompiuterinius žaidimus, arba už užsiimu grafikos dizainu, taipogi vaikštau į sporto sale, esu bendraujantis, mėgstantis atsakomybe, stengiuosiu kuo daug padėti. Mėgstu užimti bent minimalia serverio kolektyvo vietą,
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?:Kaip ir sakiau mėgstu užimti serveryje nors maža dali kolektyvo ir noriu prižėti serverio chat'a, nes pastebėjau, kad serveryje skelbimai nėra labai prižiūrimi, ir žaidėjai rašo nesamoningus skelbimus.
  8. Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Taip, esu buvęs prižiūrėtoju serveryje ne viena karta, bet dabar tikrai neatsiminsiu serveriu pavadinimu, nes į mc gryžau po metų, ar daugiau pertraukos, tai tiksliu serveriu pavadinimu negalėčiau pasakyt.
  9. Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Manyčiau serveriui trūksta labai, tai čytu apsaugos, bent tos kill auro's apsaugos, nes į pvp neįmanoma eiti be čytu, o patekęs į serverio kolekytva pasistengčiau išdestyti savo unikalias idėjas.
  10. Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?:Kaip ir sakiau reikėtu žymiai stipresnios anti-cheat sistemos, o ne darbatinės kuri praktiškai nuo nieko nepasaugo, apart fly ir No-fall, nes pažiūrėjus į visus žaidėjus kurie eina į pvp naudoja kill auras, anti kb, criticals, ir visokius tokius dalykus, bet pasistengus ir paieškojus anti-cheat plugin'u būtų įmanoma padaryt, kad retai kas cheatintu, nes dabartinė buklė serveriu žaidėju, tai vos ne kas antras bėgioja su kill aura.
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu

Sveiki visi, Mano vardas Dovydas, man yra 18 metų. Taigi šiame wipe žaidžiu maždaug tris savaitas, bet esu žaidęs ir prieš tai keletą kartų, o šiaip minecraft'ą žaidžiu kokius 8 metus, bet su didelėmis pertraukomis. Pereinant prie klausimo ką galėčiau pasakyti apie save tai, kad laisvalaikiu mėgstu sportuoti, eiti į lauką, taipogi mėgstu žaisti kompiuterinius žaidimus t.y Minecraft ir CSGO. Apie savo charekterio būdą galėčiau pasakyti, kad esu atsakingas, nieko nepraleidžiu pro pirštus, visada padedu kiek galiu žmonėms bėdoje, esu sąžiningas bei griežtas kai labai jau reikia taipogi siekiu savo užsibrėžtų tikslų ką pradedu daryti, tai tą padarau idealiausiai kaip man atrodo. Aišku turiu ir keletą neigiamų bruožų, kad esu biški tingus, bet tas tingumas neįtakoja mano daromų darbų ar atliekamų pareigų. Šnekant apie aktyvumą, tai manasis priklauso nuo mano laisvo laiko, bet gavęs pareigas tikrai prabūčiau 2-3 valandas kaip minimum. Kodėl norėčiau tapti moderatoriumi galiu atsakyti paprastai tai, kad noriu prisidėti prie šio projekto veiklos nors maža dalele, palaikyti tvarką serveryje ir chat'e. Apie mano patirtį adminstravime tai seniau kai man buvo 15-16 metų buvau keliuose projektuose prižiūrėtojas, bei builderis. Projektų pavadinimų tikrai nebepamenu, bet manau tuose projektuose man sekėsi puikiai, visada buvo palaikoma tvarka, visada buvo suteikiama pagalba žmonėms, tai jei gausiu šias pareigas bus tas pats. Kaip matome serveryje dabar trūksta chat moderatorių, bet su jais yra viskas gerai, gal reikėtų padaryti daugiau kokių įvairesnių žaidime event'ų žaidėjam, ne vien tik pvp, bet kai pagalvoji sunku ir sugalvoti, nes žmonėms su čytais yra žymiai didesni šansai juos laimėti, negu žaidėjams kurie yra sąžiningi( be čytų ). Kalbant apie čyterius tai serveryje jų yra tikrai labai daug, bet tai sutvarkyti yra labai paprasta tiesiog reikia padidinti užblokavimo trukmę kokiom dvejom savaitėm, nes dabar čyteriai į užblokavimą žiūri atmestinai, nes gauni vieną savaitę baną susikuri antra paskyrą ir žaidi per ją kol užblokavimas kitoje paskyroje pasibaigs ir vel viskas per tą patį, nu, bet gal ta savaite ir nėra blogai, bet jei užblokavimai kartojasi ant tokio pačio IP adreso manau reikėtu padaryti sistemą, kad antras ar trečias banas būtų ant IP.

Atsiprašau, kad editinta, bet tiesiog prieš tai nebuvo parašyta, kad reikia rašyti rašinio formą tai dabar perrašiau.

Aj beto skype mano : dovoxxx 

Redaguota nario DoviiLTU
  • Patinka 3
  • Teigiamas 2
  • Neigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu

Jūsų vardas žaidime: Dievas. 

Jūsų tikras vardas: Almantas. 

Jūsų amžius: 14. 

Jūsų skype (privaloma): Dievas. 

Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?:    5 metus nuo 2013metu.

Papasakokite apie save: čiuvakas gameris. 

Kodėl norite tapti chat moderatorium?: Nes chate raso tiek nesamoniu žaidėjai. 

Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Kai visa diena bunu online matau kaip dirba chat moderatoriai tai susidoročiau. 

Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Aktyvumo. 

Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?: idėti labai gera anti cheat.

Ačiu kad išklausėt

• Neigiamas 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu

1. Vardas Žaidime Linda_rust, AidasOnFire

2. Tikras vardas Aidas

3. Amžius 15 daug kas sako kad 13 ;D

4.  Skype  AidasOnFire

5. Nuo 9metų bet buvau leavines bet vėl pradėjau ir žaidžiu apie kokius 4/3 wipe

6. Na ka ;D apie save, Gyvenu kaime jurbarko rajone viešvilėje, Mėgztu sportuoti ir lankau kelis būrelius, didžiają dienos dalį skiriu mc ;D

7.  Noriu tapti nes daug yra "wergų" ir įžeidimų, ir visada norėjau kažkuom tokiu tapti.

8.Patirties neturiu, bet komandas maždaug turiu galvoje.

9. Pagr. adminams tai nieko o dabartiniams cm tai nepykti dėl visko ir neduoti už kėkviena pirstelėjima (įžeidimą) mute 5h ;)
10. Dėl ko naudoja ? tai dėl to kad be jų dabartiniame serveryje neymanoma, bet išpresti galima paprastai ;D bet kodėl taip nedarote aš nžn, kartais serveris atrodo lyg dėl naudos, (unbanų)

• Neigiamas 2
  • Suglumęs 2

Dalintis šiuo pranešimu

1.Jūsų vardas žaidime:martynukas1

2.Jūsų tikras vardas:martybas

3.Jūsų amžius:15

4.Jūsų skype (privaloma): turiu tik discord {martynas123#3557 }

5.kiek laiko žaidžiate serveryje: 1d 5h

6.Papasakokite apie save: as esu martynas rupinuosi mokslais padedu tevams esu draugiskas ir kas paprasys pagalbos padesiu

7.Kodėl norite tapti chat moderatorium?: noriu priziuret chata kad nevutu nusizengimu ir pns...

8.Ar turite patirties administravime? siek tiek esu buves chatmod koridoriui na 1 sav istempiau bet stengsiuos ilgiau

9.Ar turite patirties administravime?: manau sazingumo ne scaminti 

10.Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?: as esu cytines gavau bana daugiau niekada nebecytinu ir manau kad galima zaidejus nebanint o ju privilegijas nuimt gad negautu setu ir pns o jei cytina nieko neina padaryt td ban bet kokiaprasme visi perka unban is tevu pinigines.

• Teigiamas 1
  • Haha 1
  • Suglumęs 1

Dalintis šiuo pranešimu

1. Jūsų vardas žaidime:wallace
  2. Jūsų tikras vardas:Dovydas
  3. Jūsų amžius:16
  4. Jūsų skype (privaloma):humble
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?:Iki sito wipe
  6. Papasakokite apie save:Aš iš Vilniaus.Megstu buti prie kompiuterio ir visalaika žaidziu minecraft serveriuose, bet daugiausiai zaidziu mcslime man 16 Mano vardas Dovydas tvarkingas,padedantys,gerbiantis palaikau visa administracija
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?:Todel kad esu uzeėmęs tas pareigas ir daug karrtu ir noriu jum padėti :}
  8. Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?:Žinau visas komandas,nescaminu!
  9. Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?:Sakyčiau kad nieko nes labia geras ir keikviena ryta žaidziu jame.
  10. Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?:Esu viena karta su chytais zaides ir gavau bana ir daugiau nebezaidziu su chytais reikia jei chytina atiimti privilegijas ir daugiau ban ir daugiau krapsto pinigus.
Redaguota nario wallace
  • Suglumęs 1

Dalintis šiuo pranešimu

1. Jūsų vardas žaidime: konkretus
  2. Jūsų tikras vardas: Pijus
  3. Jūsų amžius: man šiuo metu yra 15 metų.
  4. Jūsų skype (privaloma): pijuz. (su tašku)
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: Nuo praeitų metų rugpjūčio mėnesio, aišku su pertraukomis ir skirtingais vartotojais.
  6. Papasakokite apie save: Esu fainas, malonus, mielas, mokantis kitus prajuokinti žmogus, turintis humoro jausmą. Esu drąsus, nebijau priimti sprendimų kuriuos pats sugalvoju, mano manymu esu kūrybingas ir talentingas, išmąstau įvairių idėjų kurios būna naudingos tiek man, tiek aplinkiniams. Mėgstu statyti, tiek „Minecraft“ žaidime, tiek realybėje. Papasakojau kiek galėjau, labiau mane pažinsite bendraudami su manimi. 🙂
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?: Ilgą laiką tiek „Minecraft'e“, tiek šiame (mcslime.lt) projekte bandau pasiekti kažką ypatingo, bet vis kažkas pakiša koją, ar bloga kompanija, ar pats prisičytinu ir prarandu šansus gauti pareigas, bet dabar persigalvojau ir sumasčiau, jog nenaudosiu palengvinančių programų bent jau „MC“ žaidime, stengsiuosi kažką pasiekti ir štai aš čia, pildau į pareigas chat moderatoriaus pareigas, kad įrodyčiau, jog esu ne iš kelmo spirtas, kad pagelbėčiau šiam serveriui, kad artimiau susipažinčiau su serverio administracija. Turiu begalę idėjų kaip galėsiu atlikti savo darbą ir tuo pačiu žaisti serveryje. Labai mėgstu tokį darbą/tokias pareigas, tad manau puikiai susitvarkyčiau ir nenuvilčiau serverio administracijos bei žaidėjų.
  8. Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Turiu ypač daug administravimo patirties kitame žaidime, bet apie tai nepasakosiu. Turiu šios patirties ir minecraft'e, esu kitame projekte 2 kartus užėmęs prižiūrėtojo pareigas, man sekėsi puikiai, nubausdavau daug nusižengelių, kurdavau temas forume ir panašiai. Mano manymu pareigose gan gerai, tuomet tik trūko laiko, kadangi buvo vasaros sezonas ir prie kompiuterio nesedėdavau tiek ilgai kaip per žiemą(dabar), todėl dabar manau, kad pareigose pasirodyčiau žymiai geriau, todėl ir noriu išmėginti save x))
  9. Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Draugiškumo, dabar serveryje vienas kitą nori tik apgaut, nuskriaust ir panašiai, manau reiktų visiem susibendraut ir nebesipykt, o gal aš klystu, nežinau:) Labiausia tai reiktų drausmės, visi čytina bugina ir panašiai, suprantu, kad šis žaidimas, na bent jau non-premium serveriai yra skirti čyteriam, kad ir kiek jie kartų būtų užblokuoti jie vis tiek čytins, nes kiti irgi čytina, tai veikia aplinka, nes nu jeigu legalus žaidėjas (ne čyteris) eis „pvp“ pries čyterį tai kuris laimės? Administracijai reiktų aktyvumo, nežinau kaip dabar, nes nesenai grįžau po leav'o, bet seniau tai administratoriai mažai laiko skirdavo čyterių gaudymui, dažniausiai čyteriai buvo užblokuoti, kada būdavo įkelti į forumą, kitaip nieks nesistengdavo jų blokuoti, na, bet aš jus suprantu, jeigu blokuosi kiekvieną čyteri, serveris apmirs ir liks pamirštas, kadangi 80% serverio naudoja žaidimą palengvinančias programas. no hate
  10. Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?: Na, kad čyteriui gavus pirmą užblokavimą jis gautų savaitei (7D), antras užblokavimas būtų dviom savaitėm (14D), o trečias užblokavimas mano manymu turėtų būti visam laikui, t.y, kad čyteris nusipirktų atsiblokavimą, manau tai būtų bent šiek tiek serverio naudai ir čytinimas sumažėtų bent šiek tiek, daugiau pasiūlymų neturiu apart didesnio aktyvumo ties čyterių gaudimu x).
Redaguota nario konkretus
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu

Prieš 3 valandos(-ų), प्रेस Еиникис प्रेस rašė:
  1. Jūsų vardas žaidime: einikis
  2. Jūsų tikras vardas: Mano tikrasis vardas yra Deimis.
  3. Jūsų amžius: Man yra 16 metų, už mėnesio jau bus 17.
  4. Jūsų skype (privaloma): modelt turi mano skype, o jei prireiks, tai duosiu.
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: Šį serverį lošiu jau kaip 3-4 metus, žaisdavau su kajukas accountu.
  6. Papasakokite apie save: Aš esu Deimis, man yra 16 metų, ne už kalnų 17. Esu iš Klovainių, Pakruojo rajono, Šiaulių apskrities. Esu padedantis , draugiškas žmogelis. Laisvalaikį praleidžiu su draugais lauke, nuvarom kartais į miestą, prie kompiuterio praleidžiu per dieną maždaug nuo 2h iki 10h, Žinau, nolaiferis esu. Bet tai ir yra gerai, nes svarbiausia yra aktyvumas. Mano labiausiai patinkantis hobis, yra sportas. Aš rytais bėgioju apie 4km ir atgal į namus. Aš jau lankau kaip metus BJJ - (Brazilian Jiu Jitsu), o seniau lankiau MMA 3metus.
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?: Noriu tapti todėl, nes turiu patirties, aš matydavau chat moderatorių klaidas, ir iš jų mokydavausi, ir dažnai pažiūriu forumą, pasiskaitau naujienas. Jei ko nesuprasiu, tad paklausiu PAGALBŲ, CHAT MODERATORIŲ, ar ADMINŲ.
  8. Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Esu buvęs kito projekto administratorius, bet ten buvo "šūdservis" tad nelabai turiu.
  9. Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Jūsų serveriui reikia daugiau chatmodų, nes kai kurie žmonės rašo nesąmonęs per ! , ir CHATMODAI, ar PAGALBOS jų nemūtina, tad jei būsiu aš, bandysime daryti serverį tvarkingą.
  10. Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?:  Cheateriai, man labai nepatinka, ypač kai einu pvp be čytų, mane ateina ir užmuša su čytais. Išspręsti galėtume taip, jei čytina, baninti ne 7d, o 14d. Ir jei kartojasi, dėti 21d. Mano manymu, taip būtu logiškiausia.  Tad su džiaugsmu rašo " einikis "

Pats per dc sakai kad tau 14 :D

• Haha 5

Dalintis šiuo pranešimu

1. Jūsų vardas žaidime:Martis_
  2. Jūsų tikras vardas:Mano tikrasis vardas yra Martynas.
  3. Jūsų amžius:Šiuo metu man yra 19 metų.
  4. Jūsų skype (privaloma):live:stumubeleka
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?:Serveryje žaidžiu maždaug apie metus.
  6. Papasakokite apie save:Taigi aš esu Martynas, man yra 19 metų. Esu gana draugiškas žmogus, esu gana griežtas, galiu greitai supykti jeigu mane pradeda nervuot, mandagus, visada mėgstu padėti draugams ar kitiems kurie paprašo mano pagalbos, kartais būnu labai smalsus noriu viską žinoti, mėgstu pabendrauti pakalbėti, laisvalaikiais mėgstu užsiimti visokiais forumo dalykai dizaino piešimą, dizaino kodavimą bei pati forumo sukūrimą varikliuko įrašymą ar panašiai, dar mėgstu kurti visokius java scriptus, šiuo metu didelį laiką skiriu prie mokslų, o kiek laiko lieka tiek skiriu kompiuteriniams žaidimams, kartais būnu laba aktyvus, viskas priklauso nuo mano dienos ir nuo nuotaikos.
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?:Šiame serveryje neturėjau jokių pasiekimų, noriu išbandyti save c.moderatoriuje, pažiūrėti ką aš sugebu būtent būnant chat moderatoriumi, bei noriu palaikyti tvarką chat'e, noriu labiau susipažinti su serverio komanda, noriu padėti serverio žaidėjams, noriu prisidėti prie serverio gerovės, bei padėti pačiai administracijai jeigu paprašo pagalbos.
  8. Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?:Taip esu turėjęs daug patirties esu buvęs labai daug kartų prižiūrėtojumi visų projektų neatsiminsiu buvau prižiūrėtojas cra**** serveryje nereklamuosiu nenoriu rašyti pilno pavadinimo, bet ten pasidarė visiškai neįdomu žaisti tai dėl to ir nebežaidžiu.
  9. Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?:Šiuo metu tai trūksta chat moderatorių ir daugiau kaip ir nieko, nes visko tikrai užtenka.
  10. Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?:Čia kaip ir nieko nepakeisi, nes vis tiek pakeisi ir atsirastu tokių žmonių kurie surastu vėl kaip naudoti čytus, nors ir patobulint anti-cheat sistemą, vis tiek manau nieko nesigaus gal kažkas ir būtų, bet kokia iš to nauda vis tiek manau visi pirktu unbanus.
  • Patinka 2
  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu

Mano slime projekte nick'as yra YOMAYO. Mano tikras vardas Šarūnas. Man 14 bet greit bus 15. Mano skype: live:westruss123. Žaidžiu serveryje apie 4-5 metus. Nu tai ką mano vardas Šarūnas gyvenu Kėdainiuose, lankau krepšinį 9metus, laisvu laiku būnu prie kompiuterio arba einu su draugais į lauką. Esu nepiktybiškas, bendraujantis, draugiškas, bei padedantis.  Ir dažnai laikaus savo nuomones, nei kitų. Norėčiau tapti chat moderatorių, nes dažnai būnu šitam projekte ir kiek matau labai retai būna prisijungia nauji chat moderatoriai  ir nieko galima sakyt nemūtina nestabdo nuo flood'ų ir t.t.Administracijoje turiu patirties nes ne vienam žmogui esu padėjęs kurti serverį. Ir dažniausiai juose būnu admin, Prižiūrėtojas. Trūksta kai kuriems administracijoje žaidimo laiko, nes kiek matau mažai kas būna prisijungia, aišku suprantama dabar mokslo metai visi prie mokslų būna, bet vistiek galėtų jei administracija daugiau praleisti laiko. O serveryje trūksta truputi drausmės, nes daug kas stumia ant kitų žmonių ir kaip kiti sako ant vaikų, nes pvz: sako vaikas pvp nemoki, tai reiškia kad vaikai pvp eit negali? Manau apie cheat'us, kad reik įdėti geresnę cheat sistemą ir daugiau adminams leist banint, nors suprantama, kad bus žmonių mažiau, bet kitaip niekam nepasakysi, kad nežaist su cheatais jie juos užslėps.

• Patinka 1
  • Neigiamas 1
  • Haha 2
  • Suglumęs 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu

1. Jūsų vardas žaidime: MrKyunex.
  2. Jūsų tikras vardas: Grantas.
  3.  Jūsų amžius: 17.
  4. Jūsų skype (privaloma): grantukas1998.
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: Aš Lydėjau MCSlime Projekta nuo maždaug 2013 metų.
  6. Papasakokite apie save: Mano Vardas Grantas, man yra 17 metų, Šiuo metu gyvenu Vokietijoje, ir Mano laisvalaikiu mėgstu susitikti su draugais, taip pat einu treniruotės fitneso, ir beto esu Idarbintas Vokietijoje ir darau savo Mokslus, Aš skiriu daug laiko savo šeimai, ir beto Aš praleidžiu daug Laiko MCSlime serveryje. Iš Charakterio esu labai Atsakingas, Draugiškas, Sąžiningas, Aš taip pat galiu būti griežtas.
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?: Nes gana mačiau savo Akymis kiek ChatMod´u ne Aktyvus yra ir visas jū padarytas Klaidas, ir aš norėčiau tai geriau padaryti jeigu ta proga gaučiau.
  8. Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Taip, turiu patirties, buvau chatmod nežinomame (mažame) serveryje.
  9. Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: MCSlime projekte viskas yra kaip turi būti, tik tais Administracija galėtu aktyvesnę būtį.
  10. Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?: Mano manymu kai Bana gauna, reikėtu padidinti Unban kaina Čyteriam.
  • Teigiamas 1
  • Suglumęs 1

Dalintis šiuo pranešimu

Sveiki, į patį minecraft'ą gryžau vos prieš kelias dienas, tačiau pries kelis metus žaizdavau nesaikingai daug todėl nors ir po ilgos pertraukos, bet saves šiame žaidime naujoku nepavadinčiau. Žaidime užsivadinęs "Virdulys", o realybėje mano vardas Eimantas. Esu 20-metis moksleivis, mokausi vidaus apdailą (statybos), Mano hobis yra kompiuretiniai žaidimai, gal dėl to ir sugryžau į minecraft'ą dėl savo profesijos .Esu jau 5 metus savanoris beglobių gyvūnų prieglaudoje. Prie kompiuterio praleidžiu vos ne visą diena, išskyrus savaitgaliais, nes reikia ir pačiam gi skirti laiko su draugais, šeima. Pačiam serveryje dabar praleidžiu apie 8 valandas per parą, nes šiuo metu tai yra mano pagrindinis žaidimas. Serveryje norėčiau būti kažkuom naudingas, o ne vien tik statinėti namus savo malonumui. Visada smagu padėti naujokams, nes jug kažkada visi tokie buvom ir visi norėjom pagalbos rankos, kad padėtų "įsivažiuoti" žaidime. Su administratoriaus, moderatoriaus pareigomis minecraft'e patirties neturiu, tačiau esu žaidęs ir kitų online žaidimų tokių kaip sa-mp, killingfloor ir beveik visą laiką kiek žaidžiau - užėmiau pareigas kaip administratorius, direktorius ir panašiai, todėl suvokimo apie tai turiu. Jeigu klaustumėte kodėl turite pasirinkti būtent mane, drąsiai atsakyčiau, jog neesu pasikėlęs, todėl niekada neignoruoju nei vieno kaip dauguma jūsų administratorių/pagalbininkų, visada padėčiau kuo galėčiau ir atlikčiau visus man paskirtus darbus kuo puikiau. Manau vienas didžiausių trūkumų yra valdžios/administracijos savęs išsikėlimas aukčiau kitų, retas kuris nuoširdžiai nori padėti naujokams, nes neturi kantrybės ir noro. Kalbant apie čytus, čia jau nieko nepadarysi, galima tik kartais juos užbanint, bet čytinimas kiekvienam žaidime egzistuoja ir egzistuos, to tiesiog neįmanoma sustabdyti, bet galima sumažint ištisai stebint žaidėjus, tam reikėtų aktyvių žaidėjų kurių būtų vienintelis darbas tai tik stebėti žaidėjus ir gaudytų čytus. 

Dėkui už dėmesį - Virdulys

• Patinka 4
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

Taigi sveiki visi skaitantys šį pranešimą. Mano vardas žaidime yra locoMemorie, o realybėje Nojus, man yra keturioliką metų. Gyvenu Lietuvoje, Žemaičių krašte, netoli telšių. Laisvalaikių mėgstu žaisti kompiuterinius žaidimus ir praleisti laiką su draugais, bet nereikia pamiršti ir darbo. Aš esu ekstravertas, mėgstu dirbti draugiškoje ir rimtoje komandoje, taipogi apie save galiu pasakyti, kad esu gan griežtas, bet tuo tarpu linksmas ir draugiškas, esu paslaugus, bendraujantis – truputėli daugiau pabendravęs su žmogumi galiu gan nemažai pasakyti apie jį patį, apie jo asmenybę. Taip pat galiu save priskirti prie grupės žmonių, kurie nepasikelia gavę aukštesnes pareigas. Kalbant apie mano patirtį Minecraft serveriuose esu pasiekęs tikrai nemažai. Praeitame serveryje kur lošiau buvau ne vieną kartą paskirtas administratoriumi, o kalbant apie MCSlime pasiekimus tai nelabai turiu ką pasakyti, bet tikrai tikiuosi, kad čia dar nebus pabaiga.

Pretenduoju į šias pareigas todel, nes matau, kad turiu pakankamai patirties ir gabumų šiai „kėdei“. Manau šiose tokio tipo pareigose esu labiau patyręs už daugelį žaidėjų, kadangi Chat. Moderatoriaus košės yra tekę paragauti kitame projekte. Apskritai turiu ilgalaikę šešerių metų patirtį praleisdamas laiką Minecraft serveriuose. Tikiu, kad esu labiau pasiruošės dirbti ir žinau ką darau už didžiąją pretenduojančių dalį. Su pareigomis tvarkyčiausi gan paprastai, tvarkyčiau ir prižiūrėčiau serverio veiklą kartu su savo kolegomis. Manau prie darbo greitai apsiprasiu, kadangi turiu patirties šioms pareigoms.

Esu buvęs daug kitur, kur buvau moderatoriumi, bet ilgai nesitęsdavo projektai. Na negaliu sakyti jog taip trumpai esu buvęs tuose projektuose, viename projekte esu išbuvęs Chat. Moderatoriumi 320 dienų. Ir sakau sąžiningai tikrai be įspėjimu.

Apie pati serverį – idėjos geros, gal net puikios, bet trūksta jų tobūlinimo ( gerinimo), papildimų, kurios padarytų ir išpildytų iki galo serverio pluginus ir jų idėjas. Esu mates ne vieną projektą, bet visi nebuvo kažkuo unikalūs ar kitokie, bet atradęs šį serverį supratau, kad vis gi yra dar žmonių, kurie nekopijuoja ir reklamuodami nemeluoja, koks yra jų projektas “ unikalus”. Jei kalbant ne tik apie pluginų unikalūmą, bet ir pačią serverio kultūrą, žaidėjus tai šis serveris moko elgtis teisingai, kultūringai, nelaužyti taisyklių ir žaisti sąžiningai ir tuomet su tavimi irgi taip pat pasielgs serverio žaidėjai. MCSlime serveryje išmokau, jog taisyklių laikimasis yra visuomet puikus dalykas, nes be taisyklių, apribojimų būtų tik konfliktai, įžeidinėjimai vienas kito bei apgavystės, todėl sugriutu bendruomenė arba naujokus iškart atbaidytų šis projektas.

Kiekvienas žmogus ir kandidatas į šias pareigas turi savo privalumų ir minusų, todėl tai žiauriai sunkus klausimas, nes reikia kiekvieną kandidatą kruopščiai analizuoti ir suprasti jo klaidas/minusus/pliusus. Asmeniškai aš, turiu gan neblogą reputaciją serveryje, apie mane gerai atsiliepią bendradarbiai, pažįstami ir galbūt patys komandos nariai. Kalbant apie aktyvumą serveryje, jis yra manau neblogas, tiek forume, tiek ir pačiame žaidime. Taipogi daro didelį pliusą man, mano charakterio bruožai, nes aš kaip ir minėjau esu paslaugus, griežtas ir bendraujantis, o bendravimas yra vienas iš svarbiausių aspektų šiose pareigose.

Gavęs šias pareigas savaime aišku pradėsiu nuo skelbimų peržvelgimo. Savaime aišku, jog kiekvieną dieną chat'ą, žaidėjų žinutes, kurie turi nusiskundimus apie kitus vartotojus nubausiu. Manau, didelį demėsį reikia skirti chat'ui, nes ten ir prasidėda visi pažeidimai, konfliktai į kuriuos reikia greitai reaguoti ir prižiūrėti. Atsakinėsiu į visus užduotis į ./msg klausimus, jog padėčiau serverio vartotojams bei stengsiuos komunikuoti su jais bei palaikyti ryšį.

O apie cheat'erius pakalbėjus, tai nieko su jais nepadarysi. Nebent įdėsi gera Anti-Cheat sistema ir pradėsi banint pamates čyteri. Bet savaime aišku, kad žaidėju apmažės. Todėl manau, kad reikia palikti kaip buvo ir tegul serverio žaidėjai ir gaudo patys tuos čyterius, o čyteriai tegul iš tėvų piniginės daro serveriui pelna.

Pagarbiai locoMemorie`

• Patinka 3
  • Teigiamas 2

Dalintis šiuo pranešimu

Sveiki mano vardas McSlime serveryje yra: myneimjeff. Tikrame gyvenime mano vardas yra Evaldas. Man yra 13metų. Aš esu septintokas. Mano Duomenys yra: Skype jeffas    Discord:VeipNetion#2978 McSlime serverį žaidžiu jau gan metus su pertrauką. Aš esu Evaldas as septintokas. Serveryje neesu gerai žinomas bet maža dalis mane žino. Megstu PC Games CSGO,Minecraft'a ir pnš. Laisvalaikiu žaidžiu futbolą.Labai mėgstu bendraut su tais žmonėmis kurie bendrauja. Lankau futbolą gan kokius 4mėnesius. Pradejau susibendraut su McSlime žaidėjais. Pildau į Chat Moderatorius,nes Admin nera labai tokie aktyvūs. + Pagalba ir pnš neprivalo daryti darbus už Chat Mod. Administratorius buvau viename mažame projektame kur budavo, po 25žmonių, o Savininkas buvo išvykęs. Tad su žmonėmis susišnekejau,ir taip praėjo savaitė. Moku Admin komandas ir pnš. Administracija yra netiek ir aktyvi bet yra pora aktyvių Admin. Tad reikia aktyvaus žmogaus,kuris turėtų mažai rašybos klaidų. Cheaterių kieki sumažint yra sunkoką, nes čia puse serverio hackiną ir pnš. Reikėtu padidint ban laiką ir pabrangint Unban kainas. 

• Teigiamas 1
  • Haha 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu

1. Jūsų vardas žaidime: gediminasvalin
  2. Jūsų tikras vardas: Gediminas
  3. Jūsų amžius: 15
  4. Jūsų skype (privaloma):  gediminasvalin@outlook.com ( live:gediminasvalin_1 )
  5. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: Apie 3 mėnesius ar daugiau nebe pamenu. 
  6. Papasakokite apie save: Esu Gediminas.  Man 15 metų. Lankau 9 klasę. Mėgstu muziką. Mėgstu dainuoti, žaisti Minecraft. Labai daug laiko praleidžiu prie pc. Domiuosi Muzika ir inf.technologijomis žadu studijuoti informacines. 10 klasėje mokysiuos programavimo. 
  7. Kodėl norite tapti chat moderatorium?: Norėčiau išbandyti šias pareigas, bei padėti serveriui.
  8. Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Ne, nes niekur nėjau, kažkaip nenorėjau, arba tiesiog nebuvo atrankų. Turėjau savo servą visada stengiuosi, kas ko nepridirbtų ir panašiai. Esu tikrai atsakingas.
  9. Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Serveriui trūksta to žinomumo, kad šis serveris geras ir eitų į jį žaisti.  Administracijai nemanau ar kažko trūksta dirba puikiai. 
  10. Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?: Reikėtų geresnių pluginų cheatams pastebėti, ar gyvai juos žaidime stebėti, kai čytininama ir baninti, arba skūsti rašyti daug ppk, kad tik čyterių būtų kuo mažiau.
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu

Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.