Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

24 iš 180 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 140

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Guest EimantasB

Peikiu liutka255

Recommended Posts

Guest EimantasB
  • Tavo vardas žaidime: EimantasB
  • Peikiamo asmens vardas žaidime: liutka255
  • Už ką peikiate šį administracijos narį: Už tai, kad esą chatmod'as ir manau žino taisykles, kad negalima chatinti su draugeliais per skelbimus. :) Ir šiaip esu labai nusivylęs šia cm komanda, nes turėjau sutrukdyti vieną administracijos narį,nors 2-3 buvo prisijūngę cm, kad užmutintų vaiką kažkokį su konkursu, kuris floodino skelbimus.
  • Įrodymai: https://imgur.com/a/a273HvC

P.S. IR TEGUL NE BITTER ATSAKO I TEMA. AČIŪ.

Redaguota nario EimantasB
pridėta teksto

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Kiek žinau, visi komandos nariai gali naudoti /ac ?  Kodėl per ten nerašėt ? 

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

egh, that's true, liutka kaltas, kad chatino per /skelbimas . bet @EimantasB aš nesuprantu, ką tu bandai įrodyt, ar tu bandai mus visus išmest iš komandos, ar tu ką, juk tu supranti, kad su tokia reputacija niekur nepateksi tu, kad ir išmesi mus iš komandos? 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Krč EimantasB visus kaziolini.... ir pats vakar dar su chytais lakstei :))

Redaguota nario roland175

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Viena žinutę nepavadinčiau chatu, mano klaida, bet tikrai nedidelė, iš 100 žmonių serveryje sutrugdė tau vienam, manau ir taip aišku, kad bandai čia mus nuversti, bet tau už tai vistiek nieko neteks :)

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest EimantasB
Prieš 14 minutes(-ių), liutka255 rašė:

Viena žinutę nepavadinčiau chatu, mano klaida, bet tikrai nedidelė, iš 100 žmonių serveryje sutrugdė tau vienam, manau ir taip aišku, kad bandai čia mus nuversti, bet tau už tai vistiek nieko neteks :)

 

Nieko aš čia nebandau nuversti, ir ką tu man ir kas, kad man vienam užkliuvo, kas užkliuvo už akies, kad tik konkretus atlieka savo darbą.

 

Prieš 21 minutes(-ių), Aconitin rašė:

egh, that's true, liutka kaltas, kad chatino per /skelbimas . bet @EimantasB aš nesuprantu, ką tu bandai įrodyt, ar tu bandai mus visus išmest iš komandos, ar tu ką, juk tu supranti, kad su tokia reputacija niekur nepateksi tu, kad ir išmesi mus iš komandos? 

Man kyla apie kokią tu reputaciją kalbi ? Forumo, manau jeigu atkreipsi dėmesį, vienas ir tas pats žmogus visą šitą neigiamą reputaciją sumetė.
btw, modė žinutėm dar dalinasi ar čia tiesiog sutapimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest EimantasB
Prieš 21 minutes(-ių), roland175 rašė:

Krč EimantasB visus kaziolini.... ir pats vakar dar su chytais lakstei :))

ir ką tu man, kad laksčiau ? ir baną gavau ;) nu ir ramu, ir pats šiaip lakstai so stfu.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@EimantasB nu matai, visi darom klaidų, tuo labiau mums čia tik pradžia, bet mes su aconitin stengiamės ir dėl tokių smulkmenų kabinėtis nelabai žmogiška :/

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Kadangi matome mano žinutes ir tai, kad pradėjau pokalbį, tebūnie tai mano kaltė, kad chat moderatorius, tuo metu (vakar) ėjęs pirmas savo turimų pareigybių valandas, atrašė į vieną žinute skelbimu. Dėl tokių pavienių dalykų administracijos nariai nėra įspėjami, geriau atsižvelk į tai, kiek žmonės stengiasi ir daro dėl serverio gerovės, o ne rašyk bereikšmius papeikimus.

 

Atmesta,

Tema rakinama.

  • Patinka 2
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×