Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

103 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 140

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Algis

[ Žodinis įspėjimas] Peikiu Pofkeeexd

Recommended Posts

  • Tavo vardas žaidime: Algutis
  • Peikiamo asmens vardas žaidime: Pofkeeexd
  • Už ką peikiate šį administracijos narį: Už netinkamai panaudota /mute, prieš mane. Paklausiau žaidėjų, kas naujo? Nes ilgai serveryje nebuvau, o žaidėjai man į /msg gali pasakyti kas naujo, o šis pagalba savivaliauja savo pareigomis. 
  • Įrodymai: 2940566592f86cb06dd26880ee1be4e1225.png

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, Pofkeee rašė:

Sveikas, kaip matai pats parašei ''kas naujo'', tokių dalykų reiktų klausinėti per /msg ar atskirai žmonių, bet ne per skelbimą.

Dabar pagrįsk kuris punktas pagal /skelbimas taisyklės buvo pažeistas, nes aš aplamai žaidėjų paklausiau kas naujo, norėjau išgirsti daugiau žaidėjų, o ne tik vieno. Tai šis MUTE tikrai yra gautas be jokios normalios priežasties.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, Pofkeee rašė:

https://gyazo.com/c568a2f348a4ae9b9e5cfbfeded4b6f2 Norint sužinoti, kas naujo, mes specialiai turim tam forumą, + tu tarpininkas tai turėtum žinoti.

Gerai "nenusimazinsi" jau su savo forumais paklausti klausimo yra legalu, paliekame tai ADMINISTRACIJAI kuri už tai atsakingą jie parašys ką mano ?

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Šiuo momentu manau aš būčiau už @AlgutisMYLIVISUS, nes manau tikrai normalu, nebuvus ilgą laiką serveryje, normalu paklausti, kas naujo serveryje...
Ir jeigu tai yra nesamonių rašymas, tai paaiškinkit, kodėl leidžiami toki skelbimai, kaip kas 1x1, ar dawai su pasiūlymais į pm.
Tau būtų palengvėję, jeigu jis būtų parašęs. "Sveiki visi ! Senai buvau serveryje, norėčiau sužinoti kas naujo."

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Pofkeee rašė:

https://gyazo.com/c568a2f348a4ae9b9e5cfbfeded4b6f2 Norint sužinoti, kas naujo, mes specialiai turim tam forumą, + tu tarpininkas tai turėtum žinoti.

ČIa kalba eina apie tuos, kurie mėgsta pakalbėti per !, arba bazarų kova pdaryti. Na, jeigu jau link to eiti, tai visus mutinti reikia kurie rašo "kas pvp 1x1", "fix item free", "Kam padėti", "Kam patarpininkauti" ir t.t..
!Skelbimas "/eme"  skirtas tiems, kurie parduoda/perka daiktus.
 


 


 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 valanda, tiger rašė:

ČIa kalba eina apie tuos, kurie mėgsta pakalbėti per !, arba bazarų kova pdaryti. Na, jeigu jau link to eiti, tai visus mutinti reikia kurie rašo "kas pvp 1x1", "fix item free", "Kam padėti", "Kam patarpininkauti" ir t.t..
!Skelbimas "/eme"  skirtas tiems, kurie parduoda/perka daiktus.
 


 


 

Tai, gerai šis žmogus gaus įspėjimą ar ne? Nes buvau užtildytas be jokios priežasties. Per skelbimą galima ir pasisveikinti už tai nieks mute neduoda, o jau paklausi kas naujo iškarto mute? What is going on?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@Pofkeee, dar kažką pasakyti nori ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Supranti @Pofkeee nebūtų prasidėję, nes aš DISCORD labai mažai naudoju, nes turiu tam tikrų problemų, o žaidime galima visada paklausti.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@AlgutisMYLIVISUS, ką darytum jeigu jie tau atsakytu per ! ??

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Pučia burbulą iš nieko, nesusipratimas ir tiek. Žodinį ispėjimą davei ir viskas, paaiškini jog per ! galima pasisvekinti ir tiek ;) 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 37 minutes(-ių), MrShelmis rašė:

Pučia burbulą iš nieko, nesusipratimas ir tiek. Žodinį ispėjimą davei ir viskas, paaiškini jog per ! galima pasisvekinti ir tiek ;)

Tu atsakytum už "visus kurie rašė per ! ir gavo mute" ? dėl tavęs ? ?


Viskas tvarkoj, mute baigėsi tau.
Žodini įspėjimą galim duoti.
Tema rakinama.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×