Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

0 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 5

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

DontYouEvenDare

Įdėja serveriui.

Apklausa  

13 nariai(-ų) prabalsavo

  1. 1. Esate už ar prieš įdėja.

    • 6
    • Prieš
      7


Recommended Posts

  • Jūsų slapyvardis žaidime: DontYouEvenDare
  • Kam pasiūlymas skirtas (forumui/serveriui): serveriui
  • Kuo šį idėja bus naudinga: Mano įdėja manau būtų įdėti /fly komandą prie paslaugų pirkimo, kadangi, eina pirkti set'us, spawnerius, hopperius ir visą kitą, tai gana logiška.
  • Detalesnis pasiūlymo aprašymas: Mano manymu reikėtų padaryti, kad /FLY komanda kainuotų 6€ bankiniu pavedimu ir 10€ sms'u ar kažką panašaus, kad atsirastų mažiau donorų, kurie pirktų /fly komandą už daiktus in-game, kadangi didžioji dalis donorų vistiek yra vaikai, o iškur jie gaus tuos 6€ bankiniu pavedimu ?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Paslauga šita jau yra.
Legend 25.0
download.png

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, DontYouEvenDare rašė:

Aš turiu mintyje, kad padaryti atskirą paslaugą ir pigesnę negu Legend.
@tiger

Nemanau, kad modelt darys, jau buvo kalbėta apie tai.. 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Palaikau šitą įdėją, tikrai galėtų leist pirkti atskirai komandas, kaip yra daugumoje kitų serverių. /fix, /fly, /nick, /heal ir pan. Aišku, čia gal daug darbo ar bug'ų su tuo, todėl ir atmesta įdėja.

  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Tikrai pries. Yra paslaugos sukomplektuotos su komandomis.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Nu tai gerai, kad yra. Bet pvz ne visada reikia visų komandų, kuriuos eina su tam tikra paslauga, tai kam pirkti visą paslaugą, jei reikia tik vienos komandos? Žaidėjų atžvilgiu apsimoka, savininko atžvilgiu ne. Todėl ir nebus padaryta. 

  • Teigiamas 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@collide Pritariu, pavyzdžiui aš tai net nesiruošiu mokėt 18eurų tik dėl vienos komandos, kitos komandos man nereikalingos ir išvis nieko ypatingo nėra be skraidymo legend ranke.

Redaguota nario Virdulys
  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, collide rašė:

Nu tai gerai, kad yra. Bet pvz ne visada reikia visų komandų, kuriuos eina su tam tikra paslauga, tai kam pirkti visą paslaugą, jei reikia tik vienos komandos? Žaidėjų atžvilgiu apsimoka, savininko atžvilgiu ne. Todėl ir nebus padaryta. 

Nepamirsk, kad pas mus dedamos grupes. Jeigu nusipirksi fly atskirai, o ant virsaus pvz: gold. Dings fly komanda. Automatiskai reikia sistemas perdaryti, kad kiekviena komanda pridetu atskirai. + automatiskai forumas sius i serveri per daug paketu perkant paslauga. Didele tikimybe susidurti su dideliu lagu perkant: bronze, silver t.. t.y aiskiau pasakius kiekviena paslauga turi po 20-40 papildomu komandu toks kiekis butu siunciamas i serveri per viena sekunde.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Aš už manau, nes /fly, /nick, /fix - komandos atskirai galėtų būti parduodamos vien dėl didesnio serverio pelno, nes dauguma žmonių nori nusipirkti tiesiog /fly tarkim, o tokios paslaugos nėra tai žaidėja geriau nieko neperka, nes jam nereikia jokių kitų paslaugų apart /fly. Tai mano manymų galima būtų pabandyti įgyvendinti šią idėją nors laikinai pažiūrėti vieno mėnesio apyvartą iš šios paslaugos ir tada galima būtų suvokti ar ji yra reikalinga ar ne. Jeigu per mėnesį bent jau 20 žaidėjų nusipirks komanda /fly kuri kainuos tarkim 6 eurus - ne mažiau tai tikrai manau yra verta įdėti į serverio paslaugas /fly komanda, nes iš 20 žaidėjų serveris vien uždirbs 120 eurų vien tik iš šitos paslaugos. MANO DIDELIS UŽ !

  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Hmmm meluoji man atrodo šiek tiek modelt, kodėl sakai dings gold ? Eina padaryt kiek žinau /pex user Nick add essentials.fly jeigu teisingai parašiau, manau ir su prefix tas pats, o laikotarpį pats žinai kaip uždėti.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Topocentras. said:

Hmmm meluoji man atrodo šiek tiek modelt, kodėl sakai dings gold ? Eina padaryt kiek žinau /pex user Nick add essentials.fly jeigu teisingai parašiau, manau ir su prefix tas pats, o laikotarpį pats žinai kaip uždėti.

Niekas čia nieko nemeluoja. Modė teisus, jei perki gold'ą, kai turi hero, dings hero ir bus tik gold'as. Tas pats bus ir su komandom.  Perdaug čia darbo reikalauja toks atnaujinimas, bet būtų smagu 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Kažada su modestu kalbėjom, taip pat klausiau ar parduotu fly komandą. Sakė legendą pirkt, paskui įkalbėjau lyg ir (neprisimenu) ir ar @modelt 15 lyg eurų siūliai kažkur, bet asmeniškai jei parduot, tai tikrai 15 eurų ne mažiau, ir jog kiekvieną wipe dingtu ta komanda ./fly kurie turėjo nusipirkę.

15 eurų nėra perdidelė kaina, kadangi serveris newipina didelį laiko tarpą, o per tą laiką daug ką galima nuveikti su fly.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 55 minutes(-ių), collide rašė:

Niekas čia nieko nemeluoja. Modė teisus, jei perki gold'ą, kai turi hero, dings hero ir bus tik gold'as. Tas pats bus ir su komandom.  Perdaug čia darbo reikalauja toks atnaujinimas, bet būtų smagu 

Gerą mintį šovei, man negailėtu pora eurų bankiniu pavedimu visom legendom bronzų pripirkti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Legend kaip paslaugos vertė kris, todėl neapsimoka visiškai pardavinėti /fly komandą kaip paslaugą.

  • Patinka 1
  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Kiek supratau norint įsigyti fly viena išeitis tai pirkti fly, nes kitaip kris serverio ekonomika, daug darbo ir panašiai. Manau galima atmesti pasiūlymą ir rakinti temą.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×