Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

63 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 86

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Lucid8

[ Unbanintas ] (unban lucid8)

Recommended Posts

Jūsų slapyvardis žaidime: lucid8

Jus užblokavusio administratoriaus slapyvardis: Bitter

Už ką buvai užblokuotas: Sveiki kadangi vakar vakare pakviete ateiti i discord programą ir aš atėjau ir norėjau su mergaite pakalbėti paprikolinti ir atėjau ir sakau kur ta mergaitė o jie sako visi tj ateis ir laukiau laukiau ir atėjo td pradėjo iš lempos kažkas stumti ant manęs ir aš pradėjau atsikirsti ir atėjo Bitter ir nežinojau kad jis atėjo ir jis pradėjo pravokuoti ir stumti ir aš irgi pradėjau ant jo ir man dave žaidime 1h paskui pakeitė ir šnd prisijungiu ir nerašo laiko kiek liko ban tai man čia kaip free ban dėjo

Kodėl turėtum būti atblokuotas: Nes gavau free baną ir atsikirtinėjau nes visi stumė ant manęs ir Bitter nepasakė nei baik nei ką tsg galejo pasakyt arba žaidime 1h mute

Įrodymai (Privaloma):https://imgur.com/a/BbGuPTq

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

 

Bitter adminas todel neturi pateikti irodymu.

image.png.50cdc0bb74275f8a3e669e6af1e3d0b8.png

 

Redaguota nario Axion01
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

banas dar nepraejo tik uzmete vakar apie 23 valkazkur td jis stume sakiau pirmas o as atsikirtau ir ant jo td pradejau ir beto visi cheatina ir jau as visus hack istrynes esu

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Lucid, negi taip sunku be tu cheatu zaist? Praeitais metais naudojai nelegalias programas, siais irgi..

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@Lucid8, į serva jau gali įeiti ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

download.png
Kaip matau žaidi jau.
Tema rakinama.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×