Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

133 iš 133 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 133

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

HeadShot

Free ban.

Recommended Posts

Jūsų slapyvardis žaidime: C7

Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: Calijero

Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Dejo free baną,ždž žaidėjas sako gali padaryt skelbimą sakau galiu,jis sako parašyk kad visi res tp ppvpp,parašiau pats nuėjau manę paty užmušė ir Calijero dėjo jailą,poto jau baną,už res apgaulę ir tik dėl to,kad mūsų nickai vienodi,ždž free banas.....

Įrodymai: 

2019-01-15_19.57.21.png

2019-01-15_19.58.44.png

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Per discord gavau pranešimą, kad killin'a visus su res apgaule. Nick'ai r6 ir c7, nemanau ar sutapimas kad nick'ai panašūs, tiesiog bandei atsimazint nuo bano lyg nežinodamas ką skelbi, aš nekaltas, kad tu neatidus. @modelt @tiger @Bitter

 Edit: Pilną ScreenShot Numesk :D

Redaguota nario Calijero
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Tu žinai ką tu rašai?Išvis baną už tuos pačius nickus,jis man rep + uždėjo ir fsioo,sako parašyk skelbimą ir parašiau.O pats poto nuėjau,ir pats miriau.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 24 minutes(-ių), Calijero rašė:

Per discord gavau pranešimą, kad killin'a visus su res apgaule. Nick'ai r6 ir c7, nemanau ar sutapimas kad nick'ai panašūs, tiesiog bandei atsimazint nuo bano lyg nežinodamas ką skelbi, aš nekaltas, kad tu neatidus. @modelt @tiger @Bitter

 Edit: Pilną ScreenShot Numesk :D

SS yra, kad jis kvietė  ir t.t ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

download.png
download.png
download.png

Taigi, mes matom, kad pati veiksma daro R6, kviečia žaidėjus į res'ą - kad apžiūrėti "ale mano nama" , o vėliau gaunasi "masofke", na ir tada res'o pašalinimas.
Taip, galima įtarti, kad šis asmuo nelegalią veiklą darę..

C7 - unbanintas.
R6 - užbanintas.

Tema rakinama.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×