Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

0 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 5

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
ZombieJack5

[ Atmesta ] Peikiu DeadForYou

Recommended Posts

Tavo vardas žaidime:  NexusExaple

Peikiamo asmens vardas žaidime:  DeadForYou

Už ką peikiate šį administracijos narį:  Viskas yra šitam ss. Free ban, įžeidinėjimas. ;) Laukiu įrodymų.

Įrodymai: https://imgur.com/a/H1fF5re

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Ss nerodo tavo.
@DeadFYou

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Manau šitą norėjai pasakyt. Reiktų daugiau info. iš Dead'o;)

On 2018-06-09 at 00:28, modelt rašė:

Visų pasėkmių laikas nurodomas IKI tam tikro laikotarpio. Tam tikrais atvejais galimas BET KOKS mute laikotarpis atsižvelgiant Į SITUACIJĄ.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Vėlai atsakau, bet kitaip niekaip nepavyko. Tai va pradedam.

1. Cheatus jaunuoli naudoji, iš kur žinai, kad ašsu vanishu buvau ir kurioj vietoj aš stovėjau ? Bandei testint mėtydamas itemus į būtent ten tą kampą kur aš stovėjau, kai paėmiau tuos itemus dar pora kartų tu išmetei porą daiktų kuriuos taip pat paėmiau aš :Dd Stebėjau jus,  kaip vedat nelegalų kazino su savo draugu (mcmerenda) ;)

2. Vien baną jau tau galėjau duot už nelegaliai vedama kazino kuriame net leidimo nėra. 

3. Administracijos įžeidinėjimai ir dar nežmoniškas akių draskymas. Iš kur tiek pykčio pas tokius vaikučius kaip jūs net neįsivaizduoju. Patarimas į lauką dažniau išeit nes išvis jau ''rauna stogą'' nuo to minecrafto tau.

4. Nelegalus kazino resas kuriame vyko visas veiksmas tai - /res tp kazinno 

2019-01-16_00_16_59.thumb.png.2be8915e5636ff496821e3ab90109dd8.pngČia pora Įrodymų iš tavo prikoliukų kurie baigėsi bananu :) 

2019-01-16_00_11_17.thumb.png.3cbb54e03e1e495210c728c8556a847d.png2019-01-16_00_10_07.thumb.png.243ce4c1ed58017e493ed3c7ec9e9a21.png

 

  • Patinka 1
  • Teigiamas 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Įrodymai yra.
Mat kaip :D be leidimo kazino vedi - OKEI.
PAPEIKIMAS ATMESTAS.
Tema rakinama.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×