Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

0 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 5

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
collide

yoyo123

Recommended Posts

Tavo vardas žaidime: Collide

Peikiamo asmens vardas žaidime: yoyo123

Už ką peikiate šį administracijos narį: Piktnaudžiauja savo galimybėm discorde, sėdi kanale, kur gali būti 5 žmonės ir mutina bei deafina visus, su kuriais nenori kalbėti. Nemanau, kad jam reikalinga CM rolė discorde, nes jis akivaizdžiai nesinaudoja ja pagal paskirtį. Gali net nesakyt, kad mutina už keiksmažodžius ir įžeidimus, nes nedeafintų jei taip būtų.

Įrodymai: Įrodymai yra discordo loge, kažkur tarp 23 ir 1 h. Prašiau, kad atmutintų, atsisakė. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Sveikas nemanau ar privalau pateiktį kažkokius įrodymus, nes tavo įrodymu nėra ždž buvau discorde ir staiga kažkoks žmogus, kad pasakė "vel tie autistai čia (3-2)"  ir nuejom pas jumis ir jūs iškarto pradėjot ant manęs pulti, net nežinau dėl ko, aš atgal irgi atsakiau ir mačiau, kad beviltiška su jumis draugiškai kalbėti, tad todėl užmutinau(išjungiau mikrafonus) 2 jūsų draugus ir pradėjau su vienu kalbėti, kol kalbėjom discordo chate matosi kaip jus įžeidinėjat kitus ir manę, už tai kad bandžiau jumis visus nuraminti, nes kiek sakė jūs net nežaidžiat šitam projekte, o tiesiog ateinat "pastumti" ant kitų, tad užmutinau jūsų trijulė, kad biški atvestumėt, t.y net vienam parašiau, kad už 30min atmutinsiu, bet jus nesiliovėt ir toliau įžeidinėjot ir grasinot savo žinutėm todėl nusprendžiau jumis palaikyti mutei iki rytojaus kol susisieksiu su asmeniu kuris nuspręs apie jūsų tolimesni likimą įrodymai (ne visi pačiam discorde yra daugiau įžeidžiančių žinučių.

Grasinimai, jog atsistatydinčiau iš pareigų : 

Įžeidinėjimai (Discorde yra ir daugiau žinučių) :

Redaguota nario ?DonSimon
  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, ?DonSimon said:

Sveikas nemanau ar privalau pateiktį kažkokius įrodymus, nes tavo įrodymu nėra ždž buvau discorde ir staiga kažkoks žmogus, kad pasakė "vel tie autistai čia (3-2)"  ir nuejom pas jumis ir jūs iškarto pradėjot ant manęs pulti, net nežinau dėl ko, aš atgal irgi atsakiau ir mačiau, kad beviltiška su jumis draugiškai kalbėti, tad todėl užmutinau(išjungiau mikrafonus) 2 jūsų draugus ir pradėjau su vienu kalbėti, kol kalbėjom discordo chate matosi kaip jus įžeidinėjat kitus ir manę, už tai kad bandžiau jumis visus nuraminti, nes kiek sakė jūs net nežaidžiat šitam projekte, o tiesiog ateinat "pastumti" ant kitų, tad užmutinau jūsų trijulė, kad biški atvestumėt, t.y net vienam parašiau, kad už 30min atmutinsiu, bet jus nesiliovėt ir toliau įžeidinėjot ir grasinot savo žinutėm todėl nusprendžiau jumis palaikyti mutei iki rytojaus kol susisieksiu su asmeniu kuris nuspręs apie jūsų tolimesni likimą įrodymai (ne visi pačiam discorde yra daugiau įžeidžiančių žinučių.

Grasinimai, jog atsistatydinčiau iš pareigų : 

  Reveal hidden contents

Įžeidinėjimai (Discorde yra ir daugiau žinučių) :

  Reveal hidden contents

Turiu 15min video, kur tu tyčiojies iš kitų, bet tikrai neviešinsiu aš jo čia, sakiau, kad galiu Bitteriui nusiųst. 14/15min tu sakai, kaip pasimylėjai su mano draugo mama ir kad ji dabar tau po stalo daro blowjobą. Nu tu žiauriai nenormalus. Tu turi pateikti įrodymus, tokia tvarka. Neturi jokių įrodymų, kad aš iš tavęs tyčiojausi, nes taip nebuvo, tai free mute ir deaf? Nereikalinga tau CM rolė akivaizdžiai. Mano įrodymai yra audit loge, savo pats susirask.

 

9 hours ago, Colonel said:

Visų pirmą atėjom aš pasikviečiau yoyo123 i channeli tu atėjai su dar dvejais asmenimis ir pradėjot nusišnekėti bei pravardžiuotis ir gavot mūtus ir pradėjot verkt aš buvau užmūtintas per klaidą ir yoyo manęs atsiprašė ? Temą galit rakint :)

Nežinau, kas dabar vyksta tokio tavo gyvenime, bet tu pats negali nustot kištis visur? Pašaliniai net negali komentuot. Urgh

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Realiai tu negali tokių nesąmonių daryti būdamas CM movinti. Metam iš pareigų tokius savanaudžius, tikras baudžiauninkas ;ppp Palaikau Collide šioje situacijoje su pagarba Algis.T  ;)

Redaguota nario AlgutisMYLIVISUS
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Įrodymų per 24val nepateikė, papeikimas priimtas taip suvokiu. 

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Galiu patvirtinti, kad esu perklausęs aukščiau minėtą ilgą video, kuriame yra abipusės rietenos tarp peikiamo chat moderatoriaus ir kelių discord svečių. Taip, įžeidimai yra labai skaudūs, aš aplamai nesuprantu, kaip galima kalbėti tokiais žodžiais apie kitų žmonių tėvus, juos peikti, žeminti, tai, mano nuomone, laužo visas esamas žmogaus moralės normas ir parodo, kokio žemo lygio esama. Sutinku, kad chat moderatorius buvo provokuojamas, bet, manau, administracija turi sugebėti valdytis tokiose situacijose ir nesivelti į konfliktus. 
Prašyčiau nepiktnaudžiauti privilegijomis ne tik žaidime, bet ir serverio komunikacijai naudojamose platformose. Situacijoms kartojantis, tam tikros grupės tiesiog praras permission'us.

Tema rakinama.

  • Patinka 3
  • Teigiamas 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×