Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

0 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 5

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Roland

Free ban!

Recommended Posts

Jūsų slapyvardis žaidime: Roland

Jus užblokavusio administratoriaus slapyvardis:  Arnuxa

Už ką buvai užblokuotas: Tipo kad kazka asmeninio zmogaus sharinau serve!

Kodėl turėtum būti atblokuotas: Nes as tai nedariau

Įrodymai (Privaloma): 

2019-02-02_22.44.52.png

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Man kaip RegisCZ paaiškino situaciją. Buvo taip jog Roland kažkokiu budu sužinojo jo asmeninė informaciją ir paplatino savo draugui kuris pradėjo "stumti" ant chatmoderatoriaus. 

reg.JPG

Redaguota nario Arnuxa
Pamiršti įrodymai

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

kaaa? As nieko neplatinau! Jei jus galvojat kad platinau tai pateikit irodymus

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Cia ne mano discord!

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Aš pasitikiu @RegisCZ ir jis man paaiškino. Jog Roland kažkiek žino Regį ir man patvirtino, jog jis platino. Taip čia ne tavo discord, bet tavo draugo su kuriuo ilgą laiką bendravai šiandien, kaip man aiškino Regis.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Aš neplatinau nieko! Aš niekam nieko nesakiau! Tiesiog jis pats kažkurią dieną pasisakė pats slim'o discorde ir ką jis tuo nori pasakyt?

Man reikia įrodymų , kad aš platinau! Be to aš net neplatinau! ;) Ačiū už supratimą :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@Arnuxa Nu bet pasitiki tu jo nes jis tavo draugas! :P 

Man įrodymus pateikit , kad aš platinau! 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Mano nickname žaidime: ArDiTbRoLy

Paaiškinsiu situaciją kaip viskas vyko, nes ir aš gavau baną.

Man vienas žmogus atsiuntė RegisCZ duomenis, ir aš parašiau jam į /msg jo pavardę, (nors nieks jo vardo nežino). Ir po kelių akimirkų, žiūriu banas.

Įrodymai: 

 Ir čia parašyta, jog aš platinau RegisCZ duomenis, nors aš jam rašiau vienam į discord programą.

O šiaip čia neturėtu man būti bano vien dėl to, nes duomenis jo aš jam numečiau į discord programą.

Tad tikiuosi suprasit mane.

Untitled.png

Redaguota nario प्रेस Еиникис प्रेस

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Rolandai čia yra tavo draugo dc iš kur tą visa informacija jisai gavo labai įdomu kiek aš tave pažistų manau kad tikrai tu prasitarei kai jis paklause koks mano vardas nes random žaidejai negali žinoti mano vardo pavardes ir eiti i fb platforma ir skautinti reliai tai nera maloni situacija įsivaizduok aš dalinčiau tavo duomenis ir skautintu kreiptusi vardu rendom žmogus ir pavarde dar negana iškreipiamos raides ir žino kiek man metu sutinku metus dar gali sužinoti mano metus pildimo platforme bet tikrai ne varda pavarde iš kur aš ir pnš tai tikrai negalėjo atsirasti viskas iš oro ir dar negana tu duodi savo musekase acc draugui kuris rašo už tave.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

XD

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@Skeppy Pašaliniams komentuoti įra draudžiama

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, RegisCZ rašė:

Rolandai čia yra tavo draugo dc iš kur tą visa informacija jisai gavo labai įdomu kiek aš tave pažistų manau kad tikrai tu prasitarei kai jis paklause koks mano vardas nes random žaidejai negali žinoti mano vardo pavardes ir eiti i fb platforma ir skautinti reliai tai nera maloni situacija įsivaizduok aš dalinčiau tavo duomenis ir skautintu kreiptusi vardu rendom žmogus ir pavarde dar negana iškreipiamos raides ir žino kiek man metu sutinku metus dar gali sužinoti mano metus pildimo platforme bet tikrai ne varda pavarde iš kur aš ir pnš tai tikrai negalėjo atsirasti viskas iš oro ir dar negana tu duodi savo musekase acc draugui kuris rašo už tave.

Tai vą, jūs ant manęs dūrą stumiat, nors aš Regi tau į discordą numečiau duomenis ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Teisę komentuoti turi tik skundžiantysis ir skundžiamasis bei su šia situacija susiję asmenys! Pašalinių komentarų autoriai gaus įspėjimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Ir taip pat aš nedalinau! Tai daviau ne AŠ

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@Bitter Čia žinok aš ir ArDiTbRoLy mes nukentėje

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, roland175 rašė:

@Bitter Čia žinok aš ir ArDiTbRoLy mes nukentėje

Aš ne durnas ir matau. Gal galima talpinti viską į vieną žinutę ir nešiukšlinti temos? Nes ir taip sunku suprasti tavo rašliavą. Ačiū

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

viskas prasidejo serverija kurioj arenoi buvo nemažau kaip 4-5 asmenis. ir ką tu rašai tikrai neviskas privšai tai dabar gali žmogus ir per kita žmogu žinoti tai nėra moloni situacija.

Redaguota nario RegisCZ

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@RegisCZ Bet AŠ TIKRAI NEDALINAU tavo FB IR FT!!

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Nickname žaidime: ArDiTbRoLy

Užbaninusio žaidėjo nick: Arnuxa

Už ką buvote užbanintas?: Tipo asmeninių duomenų platinimas, ir foto dalinimas kitiems asmenims.

Viskas vyko taip:

Man žaidėjas vienas davė facebooką, sakė jog ten RegisCZ facebookas.

Na aš patikrinau. Ir nusiunčiau RegisCZ foto iš facebooko.jam į discord programą.

Na ir aš išėjau biški, ateinu žiūriu banas. Ir aš nesupratau už ką čia dėjo man tą baną.

Ir pradėjau aiškintis. O banas būtu teisingas, jeigu būčiau serveryje ten platinęs RegisCZ facebooką.

O dabar aš siunčiau RegisCZ į discordą, ir gavau baną. Aiškinkitės kas čia darosi.

Įrodymai:

 

Untitled.png

Redaguota nario प्रेस Еиникис प्रेस

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@Bitter Tai gausim unban?

Nes įrodimų man reikią kad SHARINAu kažką o nieko nesharinau!

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 12 valandos(-ų), प्रेस Еиникис प्रेस rašė:

aš parašiau jam į /msg jo pavardę

ArDiTbRoLy nebus atblokuotas, nes pats prisipažino.

Roland atblokuotas dėl įrodymų trūkumo.

 

Tema rakinama.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×