Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

0 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 9

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
xerebs

/plotme statybos (parduodamas)

Recommended Posts

Sveiki. Taigi, sumasčiau parduoti savo /plotme. Laiko statyboms buvo skirta tikrai daug. Jei kas norite nupirkti, kainą galite komentuoti, arba į asmenines žinutes.. Nu arba užgaudysit serveryje ;D Plotą galite apžiūrėti /plotme h xerebs .. Prisegu nuotraukas :

https://imgur.com/a/lGbSflv

Redaguota nario xerebs
  • Patinka 1
  • Teigiamas 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Sveikas, labai graziai pastatei ,bet yra problema. /plots negalima parduoti galima tik prideti zaideja i plota. Patariu kita karta statytu rese.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

O neitų pridėti žmogų į tą plotą ir pačiam išeiti iš jo? Ar nedings viskas kas pastatyta? Resa gal net lengviau būtų taip pastatyti, bet man nepatinka, kad aplink visokie 50x50 bokštai pristatyti, duobės, seip iškasineta viskas, negražiai atrodo, o plotuose viskas tvarkingai ?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 2 valandos(-ų), xerebs rašė:

O neitų pridėti žmogų į tą plotą ir pačiam išeiti iš jo? Ar nedings viskas kas pastatyta? Resa gal net lengviau būtų taip pastatyti, bet man nepatinka, kad aplink visokie 50x50 bokštai pristatyti, duobės, seip iškasineta viskas, negražiai atrodo, o plotuose viskas tvarkingai ?

Parasyk man, kai noresi perleisti plota. Sutvarkysim sia beda ;)

  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, modelt said:

Parasyk man, kai noresi perleisti plota. Sutvarkysim sia beda ;)

Okeeei, parašysiu. Bet, gal išeitų atrasti kokią kitą išeitį, nu nes žadu vistiek dar statyti, o labiau prie širdies statyti plotuose, kad galėčiau pats perleisti? 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Gražiai pastatęs, bet netikiu, kad viską statei pats, tikrai sėmesi idėjų iš interneto.

Jei aš neteisus, tai tikrai šaunuolis.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, collide said:

Gražiai pastatęs, bet netikiu, kad viską statei pats, tikrai sėmesi idėjų iš interneto.

Jei aš neteisus, tai tikrai šaunuolis.

Na matai, kai aš žaidžiu išvien tik statau? kaimelio namus mažus moku mintinai, didžiuosius kopijavau iš survival.. O seniau statydavau creative kaimelius iš youtubes. Tikslas buvo išmokti kaip kur kas ką.. Tai tie trys namukai pastatyti pačio, o daugiau nebuvo ką žiūrėti iš interneto ?

Redaguota nario xerebs

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Prisiregistruokite arba prisijunkite norėdami komentuoti

Jūs turite būti forumo narys norėdami komentuoti

Sukurti vartotoją

Prisiregistruokite mūsų bendruomenėje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau turite vartotoją? Prisijunkite.

Prisijunkite
Sign in to follow this  

×