Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

1 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 3

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

collide

ideja

ideja  

22 nariai(-ų) prabalsavo

  1. 1. Už?



Recommended Posts

Jūsų slapyvardis žaidime: Collide

Kam pasiūlymas skirtas (forumui/serveriui): serveriui

Kuo šį idėja bus naudinga: įdomiau eiti pvp.

Detalesnis pasiūlymo aprašymas: kiek ėjau pvp, pastebėjau, kad labai daug žmonių amžinai bėga į safe zoną. Siūlyčiau gražinti tą dalyką, kad pradėjus pvp jį galima tęsti safe zonoj. Žinau, kad bus tokių, kurie sakys, kad serveryje pilna cheaterių ir ką daryti tiems, kurie nenaudoja cheatų. Galiu pasakyti, kad vien dėl tos priežasties, kad serveryje daug cheaterių, kiti neina pvp. Nesu matęs turbūt nei karto žaidėjo, einančio pvp be cheatų. 

Redaguota nario collide
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Nors neinu PVP, bet esu prieš. Manau geriau būtų arena, iš kurios negalėtų pabėgti ir tiek. O dėl cheat'erių, tai daryti daugiau prižiūrėtojų, ir ban'inti cheat'erius lauk.. O arena iš kurios neitų pabėgti, nesunkiai padaroma.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 2 minutes(-ių), xerebs rašė:

Nors neinu PVP, bet esu prieš. Manau geriau būtų arena, iš kurios negalėtų pabėgti ir tiek. O dėl cheat'erių, tai daryti daugiau prižiūrėtojų, ir ban'inti cheat'erius lauk.. O arena iš kurios neitų pabėgti, nesunkiai padaroma.

Čia prižiūrėtojų nėra yra pagalba :)

Visus čyterius tikrai neužbaninsi.

Prisikuria jie acc ir eina vėl.

O jai būtu anticheatinė nuo čytų tai serveryje žaistu gal apie 30 žaidėjų per dieną.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, xerebs said:

Nors neinu PVP, bet esu prieš. Manau geriau būtų arena, iš kurios negalėtų pabėgti ir tiek. O dėl cheat'erių, tai daryti daugiau prižiūrėtojų, ir ban'inti cheat'erius lauk.. O arena iš kurios neitų pabėgti, nesunkiai padaroma.

Į tokias arenas žaidėjai neitų. Plius turint omeny, kad pvp arenas gali statyti bet kas, kokia yra tikimybė, kad jie visi ir statys būtent tokias, apie kokias tu kalbi? 

Btw, daugiau prižiūrėtojų neišspęs šios problemos.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Just now, vitalka said:

Čia prižiūrėtojų nėra yra pagalba :)

Visus čyterius tikrai neužbaninsi.

Prisikuria jie acc ir eina vėl.

O jai būtu anticheatinė nuo čytų tai serveryje žaistu gal apie 30 žaidėjų per dieną.

 

Pagalba ir yra prižiūrėtojai faktiškai.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, collide said:

Į tokias arenas žaidėjai neitų. Plius turint omeny, kad pvp arenas gali statyti bet kas, kokia yra tikimybė, kad jie visi ir statys būtent tokias, apie kokias tu kalbi? 

Btw, daugiau prižiūrėtojų neišspęs šios problemos.

O jeigu ban'inti IP BAN ? Gerai, davėt man įdėją, eisiu statyti PVP areną, laukit :D

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 24 minutes(-ių), xerebs rašė:

Nors neinu PVP, bet esu prieš. Manau geriau būtų arena, iš kurios negalėtų pabėgti ir tiek. O dėl cheat'erių, tai daryti daugiau prižiūrėtojų, ir ban'inti cheat'erius lauk.. O arena iš kurios neitų pabėgti, nesunkiai padaroma.

Naudos 0

Duobė yra /warp pvp bet niekas neina, nes bijo. 

 

Manau jeigu eini į pvp, tai jau vyriškai reikia baigti kova.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, - †ïgêr said:

Naudos 0

Duobė yra /warp pvp bet niekas neina, nes bijo. 

 

Manau jeigu eini į pvp, tai jau vyriškai reikia baigti kova.

Labai teisingai mąstai, kolega. 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Gal ir būtų verta pamąstyti apie šį pasiūlymą, bet kaip ir kolega minėjo, 

On 2019-02-04 at 20:19, - †ïgêr rašė:

Naudos 0.

Žaidėjams su palengivančiomis žaidimą programomis būtų pats smagumas, todėl asmeniškai nemanau, kad būtų gera mintis.
Taip pat, kaip tiger'is minėjo, tam yra skirtos vietos, kur galima kovoti iki galo, be pabėgimų.

Geriausiu atveju šį pasiūlymą galėtų pakeist „Duel“ plugin'as, kurio pasiūlymas buvo atskiroje temoje, tačiau, kaip ir jau aišku, kad to nebus.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Uz bet opu kaina tikrai padides :D

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

As uz tikrai gera ideja viena geriausiu siame pasaulyje ! ! ! Nes dabar visi pvp bailiai + cyteriai xd

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
On 2/7/2019 at 5:06 PM, M0dii said:

Gal ir būtų verta pamąstyti apie šį pasiūlymą, bet kaip ir kolega minėjo, 

Žaidėjams su palengivančiomis žaidimą programomis būtų pats smagumas, todėl asmeniškai nemanau, kad būtų gera mintis.
Taip pat, kaip tiger'is minėjo, tam yra skirtos vietos, kur galima kovoti iki galo, be pabėgimų.

Geriausiu atveju šį pasiūlymą galėtų pakeist „Duel“ plugin'as, kurio pasiūlymas buvo atskiroje temoje, tačiau, kaip ir jau aišku, kad to nebus.

Ne apie mano pasiūlymą, tiger sakydamas, kad ‘Naudos 0’ kalbėjo. 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 2 valandos(-ų), collide rašė:

Ne apie mano pasiūlymą, tiger sakydamas, kad ‘Naudos 0’ kalbėjo. 

My bad. Ne taip supratau.
Na, bet nekeičiu nuomonės apie visą kitą, ką parašiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Manau, kad tai tiesiog paįvarintų dabartinį pvp. Žaidėjai atsakingiau į tai žiūrėtų, bet aš galiu būti ir neteisus, ne aš sprendimus priemu. 

Būtų mano sprendimas, I would give it a shot. Grąžinti atgal, kaip buvo, galima visada. Nemanau, kad kažkas labai nukentės, jei bus pabandyta. 

Redaguota nario collide

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Manau, tai jums geriau bus ? 

 "Manau vienas iš reikšmingiausių atnaujinimų yra „vergavimo“, sakykim, „sutvarkymas“, kadangi serveryje tai yra aktuali problema. Tai reiškia, kad žaidėjas, nužudęs savo priešininką, bus pagydytas 3.5 gyvybėm, todėl kitas žaidėjas įsiterpęs į kovą negalės lengvai nužudyti pastarojo žaidėjo su mažai gyvybių."

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Prisiregistruokite arba prisijunkite norėdami komentuoti

Jūs turite būti forumo narys norėdami komentuoti

Sukurti vartotoją

Prisiregistruokite mūsų bendruomenėje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau turite vartotoją? Prisijunkite.

Prisijunkite

×