Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

0 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 5

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
xerebs

[ Atmesta ❌ ] Pasiūlymas serveriui + apklausa

Pasiūlymas serveriui  

16 nariai(-ų) prabalsavo

  1. 1. Ar reikia serveryje didesnio res'o limito? (didesnio nei 50x50)

    • TAIP
      8
    • NE
      8


Recommended Posts

Jūsų slapyvardis žaidime: xerebs.

Kam pasiūlymas skirtas (forumui/serveriui): serveriui

Kuo šį idėja bus naudinga: didesnis res - daugiau vietos statyboms, pvp arenoms, ar šeip išgyvenimui.

Detalesnis pasiūlymo aprašymas: tiesiog siūlau padaryti didesnį res'o limita. 80x80 ar 100x100 nežinau..

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Nepamirskim, kad bus sunku keliauti per zemelapi, kai dauguma resu su move false ;). Kuo didesnis resas - tuo sunkiau ji apeiti. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Ką žinau čia :D realiai ar 50x50 ar 75x75 skirtumo nėra, nes galima su keliais resais/accountais sužaisti ir turėti tų res'ų.\

Bet aš UŽ.

Redaguota nario SuperGold

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, modelt said:

Nepamirskim, kad bus sunku keliauti per zemelapi, kai dauguma resu su move false ;). Kuo didesnis resas - tuo sunkiau ji apeiti. 

Tiesos yra aišku.. Beeeet, ne visi res'ai su move false ? Esu ne viename serveryje žaidęs kur didesni res'o limitai, asmeniškai aš bėdų neturėjau :D 

4 hours ago, SuperGold said:

Ką žinau čia :D realiai ar 50x50 ar 75x75 skirtumo nėra, nes galima su keliais resais/accountais sužaisti ir turėti tų res'ų.\

Bet aš UŽ.

50x50 = 2500 

75x75 = 5625 

Tai 75x75 vos ne 2.5 kartų daugiau blokų turi res'e negu 50x50 :D nu aš manau nebūtų bėdos, jei būtų didesni res'ai. Turiu ir aš antrą acc, bet nėra patogu junginėtis ?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
14 minutes ago, xerebs said:

Tiesos yra aišku.. Beeeet, ne visi res'ai su move false ? Esu ne viename serveryje žaidęs kur didesni res'o limitai, asmeniškai aš bėdų neturėjau :D 

50x50 = 2500 

75x75 = 5625 

Tai 75x75 vos ne 2.5 kartų daugiau blokų turi res'e negu 50x50 :D nu aš manau nebūtų bėdos, jei būtų didesni res'ai. Turiu ir aš antrą acc, bet nėra patogu junginėtis ?

nematau prasmės junginėtis. prisidedi main acc į tą resą ir problema išspręsta

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 24 minutes(-ių), Mataszz rašė:

O jei neuztenka paprasyk kokio admin ( Pagalba, Admin, bet ne cm : D ) Uzresins ta didesni res...

 

PRIES

Tu supratai ką parašei ?. Mes tokius dalykus NEDAROM.

Kodėl ? Todėl, kad jums vėliau neina perduoti res'o, nes jis nėra 50x50..

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 8 minutes(-ių), Mataszz rašė:

@- †ïgêr, Pagalbos padaro res’us ir kartais juos net ir perduodua... pvz: /res list Deleted. Jis negaletu tiek resu tureti tai jam ir dave administratoriai...

Reiškia "administracijai" dzin yra ? ... 

Teks imtis priemonių..

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Nematau realių argumentų kodėl rašot PRIEŠ, visada buvo, užtenka ir tt.. Čia ne argumentai, parašykit kodėl prieš, kuom jums trukdytų jeigu būtų 80x80. O į klausimą, ar man neužtenka 50x50, tai taip, man neužtenka 50x50

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 13 minutes(-ių), Mataszz rašė:

@- †ïgêr, Pagalbos padaro res’us ir kartais juos net ir perduodua... pvz: /res list Deleted. Jis negaletu tiek resu tureti tai jam ir dave administratoriai...

Tikrai nera musu darbas. Galima daugiau resu prisideti: /sellres pagalba ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 2 valandos(-ų), - †ïgêr rašė:

Reiškia "administracijai" dzin yra ? ... 

Teks imtis priemonių..

 

xDDD taip visada ir būdavo.. dar mano laikais kai buvau Pagalba žmonės  ( kiti pagalbos ), taip ir darydavo.. Tikrai reikia kažką daryti po wipe, tik administratoriam palikti šitą komandą, jie bent jau atsakingiau į tai žiuri. 

Redaguota nario SuperGold

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Mataszz said:

Tai va atsakyk kodel tau neuztenka 50x50 reso o as atsakysiu kodel as 

ries kad butu didesni res :) 

nu ką čia kepi, kas per klausimas kodėl neužtenka 50x50, nu nes per mažai vietos statyti? paprasčiausias atsakymas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 2 minutes(-ių), xerebs rašė:

nu ką čia kepi, kas per klausimas kodėl neužtenka 50x50, nu nes per mažai vietos statyti? paprasčiausias atsakymas :D

Yra būdų, kaip pasidaryti didelę (100x100) rezidenciją su viena papildoma paskyra. 

Šiuo metu yra svarstomi keli būdai, kaip sutvarkyti rezidencijų problemą:

  • Pakelti max. rezidencijų skaičių iki 4, kad vienas žaidėjas galėtų laisvai susikurti 100x100 plotą arba pakelti iki 5, kad būtų 100x100 plotas, sakykim, kokiai nors fermai, ir dar vienas liktų (50x50) namui ar kam nors kitam.
  • Iš pagalbų atiimti galimybę kuri didesnes nei 100x100 rezidencijas ir /resadmin komandą.
  • Padidinti max. rezidencijos plotą iki 70x70 ir palikti paprastą max. rezidencijų limitą.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, M0dii said:

Yra būdų, kaip pasidaryti didelę (100x100) rezidenciją su viena papildoma paskyra. 

Šiuo metu yra svarstomi keli būdai, kaip sutvarkyti rezidencijų problemą:

  • Pakelti max. rezidencijų skaičių iki 4, kad vienas žaidėjas galėtų laisvai susikurti 100x100 plotą arba pakelti iki 5, kad būtų 100x100 plotas, sakykim, kokiai nors fermai, ir dar vienas liktų (50x50) namui ar kam nors kitam.
  • Iš pagalbų atiimti galimybę kuri didesnes nei 100x100 rezidencijas ir /resadmin komandą.
  • Padidinti max. rezidencijos plotą iki 70x70 ir palikti paprastą max. rezidencijų limitą.

Su 4-5 res sutinku 100%

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Jeigu žaidėjams tikrai reikia didesnių resų galima padaryti taip, kad 50x50 resas yra nemokamas, o jei nori didesnio teks brangiai sumokėti. 

Redaguota nario ERVIN666

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 2 valandos(-ų), ERVIN666 rašė:

Jeigu žaidėjams tikrai reikia didesnių resų galima padaryti taip, kad 50x50 resas yra nemokamas, o jei nori didesnio teks brangiai sumokėti. 

Tada problema yra - kaip žaidėjas perduos res'a, kai jis ne 50x50? 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
17 hours ago, - †ïgêr said:

Tada problema yra - kaip žaidėjas perduos res'a, kai jis ne 50x50? 

nu aš manau, kad jis turėjo omeny, 50x50 nemokamas, o res limitas būtų koks 100x100 bet nuo 51x51 jau reikėtu mokėti pinigus. Nu čia tipo su pluginais kažkaip sužaist :D

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Idėją neįgyvendinta.
Kol kas lieka 50x50.
 


Tema rakinama.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×