Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

1 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 3

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
SuperGoldas

Peikiu - Ph0rkyz

Recommended Posts

Tavo vardas žaidime: SuperGold

Peikiamo asmens vardas žaidime: Ph0rkyz

Už ką peikiate šį administracijos narį: Jokios pagalbos žaidėjam, į /helpop neatsako, /msg išsijungęs laukan, į chatą galimai su botu rašo, o pats afk stovi.. Nemanau jog pagalba taip turėtu elgtis, ir čia manau žodinis ispėjimas jau nepadės, nes vieną jau yra gavęs, bent jau supratimu jam ispėjimą ir viskas, nes tai jau ne pirmas kartas, ir pagalvojus jog serveryje 80 žaidėjų, o niekas nepadeda - nekažka. 

Įrodymai:https://imgur.com/a/qI3Lz1w

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 12 minutes(-ių), ph0rkyz rašė:

ahhh ir taip gyriasi kažko čia pasiekti visiem darydamas savo tokią ytaka bandydamas nuversti ;)) ?? įdomus tu žmogus ;)
 nematau nieko blogo kad esu išsijungęs msg ,nes atsirandą tokių kurie tiesiog mėgstą pasišaipysti ir rašinėti visišką trash ne į temą dalykus ir viso servo tai neužignorinsiu tai tiesiog išsijungsiu msgtoggle, pagalbai rašyt bėje /helpop skirtas. , antras dalykas, afk niekados nebūnų ,tiksliau parodyk gerbiamasis ,kad aš stoviu afk , o ne kažką darau ,nes esu bėje kol išsijungęs msg užsiemęs savo poreikiais kaip ir kiekvienas šio serverio žaidėjas įskaitant ir tave. Esu nusikopijavęs tą " [giveaway] " tekstą ir kas 5-10 minučių rašau per skelbimą ,kad serveris nestovėtų vietoj ,vyktų kažkas, ir galų gale žaidėjų pusei kažkas gero - prizai, su šituom nieko blogo nematau again. 
          /helpop aš visada atsakau ,galiu logus numetinėt ,tapąčia minute kaip žmonės siekiasi pagalbos aš jiems tą pagalbos ranką ir ištiesių , o tavo tokie beverčiai klausimai kaip : "ar 'pisiu į koridorių' žodžiai skaitos kaip reiklama" mano nuomonė turi būt ignoruojami ,nes jau buvo atsakyti ne vieną kartą ir žmonės buvo baudžiami kaikurie. Serveryje esu tikrai ne aš vienas , kiekvieno žmogaus poreikių ,klausimų ar kt.  aš nespėju įvykdit , nes žaidėjų kaip ir minėjai yra 80 o aš esu tavo nuožiūrą vienas toks pagalba iskirtinis ir turiu pats vienas visiems viską patenkinti ? )) 


















ir btw nebenardyk taip stipriai ,vanduo per visus kraštus bėga.no offense :))))) 
 

Kažko panašaus iš tavęs ir tikėjausi :D Realiai siekiu ar ne, tai čia mano reikalas, + tavęs neverčiu, o tik kaip ispėjimą parodau forume, nes į /helpop rašiau neatsakiai, toks jausmas jog AFK esi, o tekstą paskelbęs negalėjai atrašyti į /msg :D nu žodžiu, aš kai buvau pagalba serveryje buvo po 150 on, ir kažkaip budavo tų tarpų kai vienas pats būdavau online, bet keista, jog visiem suspėjau atrašyti, o ne darau darbą ir kartu atrašau, tu esi skirtas tam jog atsakinėti į žaidėjų klausimus, jis gali būt tas pats per tą patį, ir tu privalai į juos atsakyti, o ne taip kaip tu sakai, jog " o ne kažką darau ,nes esu bėje kol išsijungęs msg užsiemęs savo poreikiais kaip ir kiekvienas šio serverio žaidėjas įskaitant ir tave ", manau neesi vertas tų pareigų, jeigu tau pagalba nėra pirmoje vietoje.. 

Ir paskutinis dalykas ką pastebėjau, tai tą jog esi labai silna  asmenybė (nekalbu apie jėga), galima sakyti nemoki sureguoti į mano kaip ir pastabą, o iškart puoli forume mėtyti dislike, kad tik sugadinti mano reputaciją...

Redaguota nario SuperGold

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 3 minutes(-ių), Lucker rašė:

Seni, peiki ne tuos ką iš tikro reikia...

Peikiu tą, kas mano manymu to nusipelnė. 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Kad ir kaip neigi, jog nuversti nenori, mano manymu atrodo kitaip. Dėl neatsakyto į /helpop menkniekio papeikimą rašyt? Tai jei kažkas parašys:"šaušiu cepaką į masę, sustorėsiu ar ne?" ir aš neatsakysiu, tai ir man turėtų būti įspėjimas? Kartais logiškai reikia pamąstyti. Niekas "nepisa" į koridorius realiame gyvenime, bent aš taip galvoju. Nešališkai žiūrint čia atrodo tik pavydo ar neapykantos reiškimas žmogui. ?

  • Teigiamas 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Visų pirma, naudoti /msgtoggle nėra draudžiama. Pačiam tenka kiekvieną kartą prisijungus klausyti tokius dalykus kaip „alio“, „esi“, „gali padet“, „duok itm“ ir t.t. 
Siekiant gauti pagalbos tam yra sukurta atskira komanda /helpop, kad bėdą galėtų matyt visi tuo metu prisijungę administracijos nariai.
Aišku, akivaizdus piknaudžiavimas /msgtoggle komanda tapti jos atėmimas.

Antra, kaip ir kiti administracijos nariai minėjo,

Prieš 28 minutes(-ių), Arnuxa rašė:

Niekas „nepisa“ į koridorius realiame gyvenime, bent aš taip galvoju.

Trečia, nuotraukose pats pateikei, kaip /helpop naudoji ne pagal paskirtį, kas gresia komandos naudojimo apribojimu.

Galų gale, su pareigomis kiekvienas tvarkosi savaip, manau ir taip aišku, kad nekiekvienas esam vienodi ir nevisi galim dirbti vienodu pajėgumu. 
ChatMod, Pagalbos taip pat turi pilną teisę žaisti serveryje ir užsiimti savo reikalais, žinoma, prioritetas vis tiek turėtų būti žaidėjų pagalba ir tvarkos palaikymas.

  • Teigiamas 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 36 minutes(-ių), M0dii rašė:

Visų pirma, naudoti /msgtoggle nėra draudžiama. Pačiam tenka kiekvieną kartą prisijungus klausyti tokius dalykus kaip „alio“, „esi“, „gali padet“, „duok itm“ ir t.t. 
Siekiant gauti pagalbos tam yra sukurta atskira komanda /helpop, kad bėdą galėtų matyt visi tuo metu prisijungę administracijos nariai.
Aišku, akivaizdus piknaudžiavimas /msgtoggle komanda tapti jos atėmimas.

Antra, kaip ir kiti administracijos nariai minėjo,

Trečia, nuotraukose pats pateikei, kaip /helpop naudoji ne pagal paskirtį, kas gresia komandos naudojimo apribojimu.

Galų gale, su pareigomis kiekvienas tvarkosi savaip, manau ir taip aišku, kad nekiekvienas esam vienodi ir nevisi galim dirbti vienodu pajėgumu. 
ChatMod, Pagalbos taip pat turi pilną teisę žaisti serveryje ir užsiimti savo reikalais, žinoma, prioritetas vis tiek turėtų būti žaidėjų pagalba ir tvarkos palaikymas.

tai va, pats rašai jog turi būti pagalba žmonėm, aš jos nesulaukiau todėl, nes jis ale savo reikalus tvarkė, bent jau ką man sakė kai į pagalba patekau, kad pirma eina pagalba žaidėjam, tada tik eina savi reikalai. 

 

1 hour ago, Arnuxa rašė:

Kad ir kaip neigi, jog nuversti nenori, mano manymu atrodo kitaip. Dėl neatsakyto į /helpop menkniekio papeikimą rašyt? Tai jei kažkas parašys:"šaušiu cepaką į masę, sustorėsiu ar ne?" ir aš neatsakysiu, tai ir man turėtų būti įspėjimas? Kartais logiškai reikia pamąstyti. Niekas "nepisa" į koridorius realiame gyvenime, bent aš taip galvoju. Nešališkai žiūrint čia atrodo tik pavydo ar neapykantos reiškimas žmogui. ?

Kur tu čia pavydą matai, tarkim man reikėjo pagalbos, bet jos nesulaukiau, nors jis buvo online, tai matė, bet kaip jis sako buvo savo reikalais užsijėmes... 
Suprantu ar ne, čia jau mano reikalas, tarkim aš galiu pasakyti "pisu iki koridoriaus", vieni supras taip, kiti kitaip. 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 2 valandos(-ų), SuperGold rašė:

tai va, pats rašai jog turi būti pagalba žmonėm, aš jos nesulaukiau todėl, nes jis ale savo reikalus tvarkė, bent jau ką man sakė kai į pagalba patekau, kad pirma eina pagalba žaidėjam, tada tik eina savi reikalai. 

Primink, kokios „pagalbos“ tau reikėjo, kadangi nei temos pradžioj nei screenshotuose lyg nėra.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 37 minutes(-ių), M0dii rašė:

Primink, kokios „pagalbos“ tau reikėjo, kadangi nei temos pradžioj nei screenshotuose lyg nėra.

Yra nuotrauka, bet jeigu nematai, tai klausiau ar "pisiu į koridorių" yra reklama, nes vieni supranta kaip pisiu iki koridoriaus, iki namo koridoriaus, o kiti apie projektą. 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 26 minutes(-ių), SuperGold rašė:

Yra nuotrauka, bet jeigu nematai, tai klausiau ar "pisiu į koridorių" yra reklama, nes vieni supranta kaip pisiu iki koridoriaus, iki namo koridoriaus, o kiti apie projektą. 

Ir dėl tokio klausimo reikia kelt tokius vėjus. 

 

Prieš 4 valandos(-ų), Arnuxa rašė:

Niekas „nepisa“ į koridorius realiame gyvenime.

Visi suprantam apie ką kalba eina ir nereikia už durnių stovėt ir išvedinėt kažką, kas net nelogiškai skamba.

Žodžiu, esmė tokia, kad beviltiškas, už vieną neatsakytą žinutę, papeikimas. Pačiam reikia turėt šiek tiek logikos.

Manau ši tema bus pamoka abiem. Jeigu kažkas iš kolegų turit dar ką pridurt - pirmyn. 
Manau safe to say užteks ir „žodinio įspėjimo“.

Papeikimas atmestas. 
Temą rakinu.

  • Teigiamas 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×