Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

1 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 5

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

MrPinigai

Dėl reso

Recommended Posts

Jusų vardas žaidime: MrPinigai

Skundžiamojo žaidejo vardas žaidime: YOLO

Kodėl skundžiate šį žaidėją: Aš turėjau resa per Feduk_X account  ir ateinu į serverį ir žiūriu mano resas priklauso YOLO norėčiau pasiaiškinti kodėl taip įvyko

tas visas plotas buvo neužresintas nu be reso aš jį užsiresinau ir susidėjau spawner hopper ir panašiai. Rese buvo (14 spawner 3 hopper) norėčiau , kad kažkaip juos gražintume 

reso name /res tp gxp

Įrodymai: Screenshot_1.png.bcae7efaafd8f0e633f996f7dbdd32e3.png

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

"Be res'o aš ji užsiresinau" tai nebuvo res'o - pats kaltas.

 

 

P.S 1 SS nieko nerodo. Gal tu čia iš kito žmogaus bandai pavogti res'ą.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Nieko nebandau ten mano resas jo savininkas buvo YOLO seniau tada resas buvo istrintas as radau ta plota pats uzsiresinau susidejau savo 14 spawner ir 3 hopper nieko nebandau apgaut beja neturiu SS kaip buvo mano resas

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 4 valandos(-ų), MrPinigai rašė:

Nieko nebandau ten mano resas jo savininkas buvo YOLO seniau tada resas buvo istrintas as radau ta plota pats uzsiresinau susidejau savo 14 spawner ir 3 hopper nieko nebandau apgaut beja neturiu SS kaip buvo mano resas

kaip ten galejo buti tavo res jei as ji turejau pavadinimu *ps*, db ji naudoja kitas ciuvakas. nezinau is kur gavai ta res nes YOLO acc nebuvo pavogtas. Lygtais sienas staciau per corei7 arba i9 acc.

Redaguota nario mrice

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

mrice Tavo resas buvo istrintas tas plotas buvo be reso tiesiog be reso o ten paruosta buvo xp ferma as uzsiresinau ir susidejau savo spawner ir hopper o dabar priklauso

resas YOLO nu tai kas cia buvo?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 19 minutes(-ių), MrPinigai rašė:

mrice Tavo resas buvo istrintas tas plotas buvo be reso tiesiog be reso o ten paruosta buvo xp ferma as uzsiresinau ir susidejau savo spawner ir hopper o dabar priklauso

resas YOLO nu tai kas cia buvo?

kaip jis galejo but be reso jei mano acc nebuvo pavogtas ir t.t resas pats negalejo isitrinti

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Jis issitryne tas resas kur buvo tas plotas salia kaktusu fermos nu be reso buvo as uzsiresinau po keliu dienu jau YOLO resas nzn ka daryt o ten as susidejau 14 spawner 3 hopper tai....

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 3 valandos(-ų), MrPinigai rašė:

Jis issitryne tas resas kur buvo tas plotas salia kaktusu fermos nu be reso buvo as uzsiresinau po keliu dienu jau YOLO resas nzn ka daryt o ten as susidejau 14 spawner 3 hopper tai....

nzn kaip cia yra, gal ir buvo acc unregister tik nepamenu. tuomet viskas isitrina.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Kaip pamenu sitas resas priklause YOLO ,nes ne 1 karta skolinau is to res-zaideju setus ant eventu. 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×