Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

61 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 105

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Lmfao

[ Patvirtinta ✅ ] Mute

Recommended Posts

Užmutintas į 8h

Už ką mute ? : download.png


@RegisCZ, užmutino 8h 
download.png

@liutka255, užmutino 9metus..
download.png

 

Kaip viskas atrodo: 
download.png





"Liutka", gauna žodinį įspėjimą.

Papeikimas priimtas.



















 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
12 minutes ago, - †ïgêr said:

Užmutintas į 8h

Už ką mute ? : download.png


@RegisCZ, užmutino 8h 
download.png

@liutka255, užmutino 9metus..
download.png

 

Kaip viskas atrodo: 
download.png





"Liutka", gauna žodinį įspėjimą.

Papeikimas priimtas.
Tema  rakinama.



















 

 

dekui tigeri kad toks draugiškas ir padarai meškos paslauga leisk man pačiam jiam išaiškinti dq.

Sveikas, Lmfao, kiek suprantu netik turetu buti mutas, už nelegalia veiklą šeip prisipažisti ,kad čia tavo yra antras acc, kuris yra man atrodo ne tik turetu būti mutai, bet ir užtai ,kiek žinau baninama. Štai tau įrodymai ,kad ne aš tave mutinau tiek laiko ir įrodymai ,kad tu rašai nelegalai ir tai yra ne pirmas kartas.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Kadangi žmonės piktinasi, skundžiasi, kad administracija blogai dirba, lėtai dirba ir t.t. bandom varžytis kuris greitesnis, per skubėjimą vietoj h paspaudžiau y, netikit pažiūrėkit patys klaviaturoj, kad jos realiai šalia, pastebejęs savo klaidą puoliau ją taisyt, tačiau lmfao pradėjo grasinti papeikimais ir panašiai Regimantui, bei man nusprendžiau uždeti ilgesni 24h mute jog suprastų, kad mes ne robotai ir su administracija derėtų elgtis pagarbiau, nes tai ne pirmas jo išsišokimas buvo :) uz klaida atsiprasau, bet tikrai ilgai nereikėjo laukti, kol pakeisiu laiką ;)

Redaguota nario liutka255
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, liutka255 said:

Kadangi žmonės piktinasi, skundžiasi, kad administracija blogai dirba, lėtai dirba ir t.t. bandom varžytis kuris greitesnis, per skubėjimą vietoj h paspaudžiau y, netikit pažiūrėkit patys klaviaturoj, kad jos realiai šalia, pastebejęs savo klaidą puoliau ją taisyt, tačiau lmfao pradėjo grasinti papeikimais ir panašiai Regimantui, bei man nusprendžiau uždeti ilgesni 24h mute jog suprastų, kad mes ne robotai ir su administracija derėtų elgtis pagarbiau, nes tai ne pirmas jo išsišokimas buvo :) uz klaida atsiprasau, bet tikrai ilgai nereikėjo laukti, kol pakeisiu laiką ;)

Pritariu mes administracijoj bandom uzmutint kuo greiciau ir kaip minejo mano kolega  jis paspaude vietoj h y nieko blogo sioje situacijoje nematau. Visi darom klaidas. Cia ne pirmas kartas kada mutinam su klaidom ,bet mums svarbiausia uzmutinti betkokiu laiku ,kad jis negaletu atrasyti ir sukti 'varkes' ,o poto mes ta laika pataiso i normalu. Aisku kai raso nesamones per skelbima mes neskubam ,bet kai uzsiema nelegalia veikla arba reklamuoja mes uzmutinam. Papeikimas isvis bevertis. Tu vis dar muted? nemanau. 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Tai jau atsakyta į tema čia. Tik kitą kartą parašykit, kad laikas pakeistas.

Nes patys matot kas darosi vėliau..

 

 

 

Tema rakinama.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×