Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

0 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 9

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
AlkemikasAlkemikas

[ Atmesta ❌ ] Free banas discorde

Recommended Posts

Tavo vardas žaidime: AlkemikasAlkemikas

Peikiamo asmens vardas žaidime: Ph0rkyz, DonSimon

Už ką peikiate šį administracijos narį: Free ban discorde. Kažkoks chatmodas DonSimon sau per daug leisdamas mane pirmas pradėjo įžeidinėti, ir poto man pasakė, kad man viskas mane užbanins ph0rkyz ir pradėjo stumti. 

Įrodymai:https://gyazo.com/111e4a8d781851dd15fb71de782b7ca2

  • Neigiamas 1
  • Supykęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Manau kad trūkstą įrodymu kad tave kaškas įžeidinejimas aš kaiptik manau iš tavo pateiktu įrodymu kad tave giria kad pastave https://gyazo.com/111e4a8d781851dd15fb71de782b7ca2 'gražuos akys' nemanau kad čia yra įrodymas o bana gavai ant discordo manau buvai pats prisidirbes tai kiek manau bus tesiog atmestas papeikimas nes trūkstą įrodymu.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Niekas taves neįžeidinėjo buvo su @modelt kalbėta apie tave ir savininko leidimu iTzoid  tave užblokavo visam laikui, o kadangi Povilas piktnaudžiauja savo privilegijom discorde ir atblokuoją savo "draugus" turėtu irgi būti nubaustas. Pas @modelt yra skypei įrodymai, kam reikės ir į AŽ numesiu, nes nenoriu viešinti čia.

 http://prntscr.com/mpj5wk

Redaguota nario ?DonSimon
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 7 minutes(-ių), Pofkeee rašė:

Nesu atblokaves nei vieno žmogaus ir ji atblokavo vienas iš adminu taip, kad nepisk tu man proto. O gal norėtum pakalbėti apie tai kaip tu ateini i discordą ir man aiškini, kad esu ''užduhintas'', kad tave verčiau ir t.t. Mat jau toks ''šventas'' esi.

Nemanau ar Chat Moderatoriui yra leidžiama viešai ypač forume rašyti keiksmažodžius "nepisk tu man proto" tiesiog pasišlykštėjimas, o dabar prie reikalo kodėl tavęs dauguma nemėgsta, vien del to, kad esi dvimainis, ateini į discorda vienas ir apsimeti draugeliu, o kai su kitais būni apkalbinėji pusė serverio administracijos tyngių rinkti daug įrodymu, bet štai vienas iš šitų atveju, kai apkalbinėji serverio administracija t.y @Axion01, RegisCZ. http://prntscr.com/mpjb67

Redaguota nario ?DonSimon
  • Ačiū 3
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest Mataszz

Na taip, as irodymu neturiu, bet tikrai @Pofkeee Tik as kalbu su kitais pvz RegisCZ, Axion ir tu ateini ir ahuiel, pradedi vadinti visus ir pirmi tavo zodziai atejus buna “E matas pakalbek mazvaiki” ir taip kiekviena karta, todel taves ir niekas nemegsta ?  PS DonSimon Teisus, viska apie tave parase ;) 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, ?DonSimon said:

Nemanau ar Chat Moderatoriui yra leidžiama viešai ypač forume rašyti keiksmažodžius "nepisk tu man proto" tiesiog pasišlykštėjimas, o dabar prie reikalo kodėl tavęs dauguma nemėgsta, vien del to, kad esi dvimainis, ateini į discorda vienas ir apsimeti draugeliu, o kai su kitais būni apkalbinėji pusė serverio administracijos tyngių rinkti daug įrodymu, bet štai vienas iš šitų atveju, kai apkalbinėji serverio administracija t.y @Axion01, RegisCZ. http://prntscr.com/mpjb67

 

1 minute ago, Pofkeee said:

Visų pirmas SS darytas prieš 2sav ir tai buvo patikrinimas ar jie yra isijungia /socialspy. Ir abiems iš jų tai buvau parašęs, poto, kad tai prikolas ir tik testas, žiūrėjau, ar jie naudojasi komanda. Bet dalinti mano . Beje /msg yra mano privatumas ir jo dalinti tu neturi teisės, o už keiksmažodį patarčiau nebūti tokiu hipokratu :) Manau jei peržiūrėtume, ka tu rašai chate in game rastume taip pat keiksmų :)

Draugai siulau neviesinti musu konfliktu forume. Ne tam mes esam administracijos nariai ,kad kiti matytu ant kiek mes 'sikames' viens ant kito. Geriau einam i foruma ir issiaiskinam. Galbut pavyks issiaiskinti ir pabaigti sita konflikta. @Pofkeee del to ss tu i msg ar kur ten nerasei ,kad juokauji ar tikrini. Kaip sake @DonSimon esi siek tiek dviveidis. Jeigu nori galesiu i PM dc arba skype parasyti kodel ( manau ,kad tu pats zinai kodel ir man nereikes tau rasyti). Tikrai nenoriu pradeti naujo konflikto tarp musu ir administracijoj .  As jau senai atsiprasau uz ta FT kuria meciau i foruma  ir mes susitarem ,kad daugiau nekonfliktuosim. 

  • Patinka 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Mataszz said:

Na taip, as irodymu neturiu, bet tikrai @Pofkeee Tik as kalbu su kitais pvz RegisCZ, Axion ir tu ateini ir ahuiel, pradedi vadinti visus ir pirmi tavo zodziai atejus buna “E matas pakalbek mazvaiki” ir taip kiekviena karta, todel taves ir niekas nemegsta ?  PS DonSimon Teisus, viska apie tave parase ;) 

Tavo zodziai nieko neparodo, reikia irodymu. Todel prasyciau nefreepostinti.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

tesiog rakinkit tema isiaiškinsim ne formė erdvei o discorde.

Redaguota nario RegisCZ
  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Taip ir nesupratau už ką ban'as ar jis JAU unbanintas? 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, tiger said:

Taip ir nesupratau už ką ban'as ar jis JAU unbanintas? 

Tigeri jisai jau yra ne pirma kartą banintas manau turetum suprasti kad nepadorus pilietis ir viskas tuo baigem. dar vakar jio draigelis buvo atejas ir prašė M0dii unbano jo drauga kad atbanintu ir kai patikrinta buvo jisai 5kartus banintas buvo tai nemanau kad reikia čia jį atbaninti.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Supratau.

 

Papeikimas atmestas.

Tema rakinama.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×