Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

0 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 9

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
HaVaNa

[ Atmesta ❌ ] Peikiu ChatModa

Recommended Posts

Tavo vardas žaidime: McHaVaNa

Peikiamo asmens vardas žaidime: ProGamer1233

Už ką peikiate šį administracijos narį: Peikiu uz tai ,kad atlieka savo darba atmestinai daug kas rase i skelbima nesamoningai "Kaip ir as" ir vienintelis gavau mute ,o paskui teigia jos kaip pabaigs Marc1us Eventa gaus mute :D

Įrodymai: http://prntscr.com/n0zaiv

  • Teigiamas 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Už vieną skelbimą būčiau nemutines, ne vieną kartą skelbei. (Negalvojau kad už šitą ašaros pasipils, tai ss net nedariau pirmo skelbimo, tai tokie ir įrodymai).

e6d175f3cd18f884bfd496af9646e27b877.png

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

O kas cia blogo ? as parasiau.Kokia jis turi teisia rasinet ":DDDD" i skelbima ir paskui tu man teigi gaus mute kaip baigs eventa iki siol nemaciau kad jis gautu mute ?

Kitas zmogus parase "duoda tik saviem" Tai leisk genijaus paklaust kur ju mute? 

Ai parasiau zmogus apipisineja kitus ir tau gerbiamasis kazkas nepatinka? tai paiimkit tapati "DereckEUW" galiu paklaust jeigu jau cia man kazka gydai kokia jis naudinga informacija parase?

"Ne fake as ganu visa laika"?

"Saviem duoda" 

Ta prasme kur cia matai kazka blogo kad as parasiau kad jis scameris? Stopudovai nuo realybes nusokes tu ;)

 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Trumpai kalbant, atsimerk, ar akulioriai aprasojo nuo ašarų? Jau rašiau kad ne vieną kartą skelbei. Gi ne ban gavai, žaist gali. Atsižvelgiant į tai, kad į helpop rašinėjai, mokinai mus dirbt savo darbą, dar padėkok, kad už trukdymą niekas nemutino. Nematau aš čia problemų, nepilstyk iš tuščio į kiaurą, žinau ką darau, o jeigu tik man taip atrodo, tai tegul sprendžia admin.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Tu nebegydik i koki helpop? :DDDDDD Stopudovai tu zlibas imesk man ss dabar kaip man kaltini ,kad as snd rasiau genijau i helpop ;) laukiu irodymu jeigu taip teigi 

 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Papeikimas atmestas
@ProGamer1233, Būk atidus !



Tema rakinama.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×