Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
blogutis
2
xuliganas
3
roland
4
centai
5
amonas
6
flqmmy
7
extazy_xxx
8
guccihighwaters
9
thijs2611
10
aretas
11
einikis
12
admin0
13
bendec_
14
deadmasterltu
15
jovani
16
geltonikas
17
der
18
penktas
19
waiky_yt
20
lukas719
21
skyfano
22
arditbroly
23
thijs2611afk
24
doviiltu
25
dovka
26
donsimon
27
deivissxd
28
faze_the_ghost
29
bonis
30
arne
31
sylvester
32
herosub
33
redbul
34
wpangegamesw
35
kyle505
36
9vn
37
modestas_ltu69
38
jpatula
39
dead_gamer
40
ekenglish
41
sulcas
42
sapnupuas
43
mmickk
44
treasons
45
pirrovv
46
deucalion
47
br00me
48
kynosaur
49
restppinigai
50
mrmantisss
51
skeleta1
52
mykolas204
53
youwillcry
54
krugerisgaming
55
busster
56
rangebuild
57
vabsva
58
noahsailer
59
grikis
60
poweroffer
61
grikis2
62
gumltss
63
keturi2
64
prettox
65
warzone
66
saibos
67
asharktas
68
edmas00
69
aura123
70
nexusexaple
71
eva
72
crow
73
mr_2506_mr
74
lebronas
75
pornhub
76
kasekas_hs
77
eiwolfyt
78
pussy
79
nitro_hs
80
godpvp
81
mrgangsteriuks
82
baudejas
83
naparukom
84
taip
85
tarakonaslt
86
simascb
87
davydas
88
ltumafia
89
anbason
90
magaiveris
91
afkarne
92
pewdiepie
93
zvejys
94
oiskurzinai
95
vierhas
96
domantas
97
xsplicer
98
domass
99
crimlex
100
mentalboom
101
kondirbi
102
aurislt69
103
kompas
104
camcam873
105
thegindaaa
106
kenkaneki
107
kristupas989
108
lattee_
109
ramaleu
110
creed
111
lukis112
112
grandfan
113
nojuskietaz147
114
xbarisstrqfe

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

113 iš 139 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 123

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

Bitter

Atranka į Chat Moderatorius

Recommended Posts

Heyo! :classic_cool: Pastaruoju metu dėl įvykusio wipe ženkliai padidėjo serverio žaidėjų aktyvumas, todėl šią gražaus pavasario dieną nusprendėme, kad ieškome naujų chat moderatorių, kurie padėtų palaikyti tvarką serveryje!;)

RAŠYTI RIŠLAUS TEKSTO FORMA REMIANTIS GAIRĖMIS  AR PRIDEDANT SAVŲJŲ!

Pagrindiniai reikalavimai:

Pageidaujamas amžius - bent 15 metų.
Noras dirbti bei užimamų pareigų vertinimas.
Gerbti serverio žaidėjus, nebūti smarkiai prisidirbusiam.
Patirties turėjimas administravime būtų privalumas.
Aktyvumas serveryje.
Rašymas lietuviškais rašmenimis.

UŽ KOPIJAVIMĄ NIEKADA NEBETURĖSITE GALIMYBĖS TAPTI ADMINISTRACIJOS NARIU!!! 
DRAUDŽIAMA REDAGUOTI !!!

 

Norėtumėm sužinoti tavo vardą žaidime, taipogi būtų faina, jei atskleistum savo tikrą vardą bei amžių. Mums labai įdomu sužinoti daugiau apie patį tave, tad papasakok apie save - galbūt turi kokių nors ydų ar kitų neigiamų charakterio savybių, kurios pagerins/pablogins tavo buvimą komandoje, o gal turi neįprastą hobį ar laisvalaikio leidimo būdą?  :classic_blink:Aprašyk savo veiklą serveryje, patirtis kituose serveriuose bei kiek laiko žaidi pas mus. Na ir kaipgi be vieno svarbesnių klausimų: kodėl nori tapti chat moderatoriumi? Juk yra begalė kitų žaidėjų, kurie pildo panašius tekstus su savo mintim, tad kuo pranašesnis už juos esi tu? :classic_rolleyes:

 

 

Galimybę pildyti anketas turite iki ketvirtadienio darbo dienos pabaigos (2019-03-28 17:30).

Sėkmės!  :classic_cool:

 

 • Patinka 8
 • Teigiamas 5
 • Ačiū 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Heyo!  Pastaruoju metu dėl įvykusio wipe ženkliai padidėjo serverio žaidėjų aktyvumas, todėl šią gražaus pavasario dieną nusprendėme, kad ieškome naujų chat moderatorių, kurie padėtų palaikyti tvarką serveryje!Norėtumėm sužinoti tavo vardą žaidime, taipogi būtų faina, jei atskleistum savo tikrą vardą bei amžių. Mums labai įdomu sužinoti daugiau apie patį tave, tad papasakok apie save - galbūt turi kokių nors ydų ar kitų neigiamų charakterio savybių, kurios pagerins/pablogins tavo buvimą komandoje, o gal turi neįprastą hobį ar laisvalaikio leidimo būdą?  Aprašyk savo veiklą serveryje, patirtis kituose serveriuose bei kiek laiko žaidi pas mus. Na ir kaipgi be vieno svarbesnių klausimų: kodėl nori tapti chat moderatoriumi? Juk yra begalė kitų žaidėjų, kurie pildo panašius tekstus su savo mintim, tad kuo pranašesnis už juos esi tu? 

Vardas žaidime:GazzyVerg,HyperX

Mano tikrasis vardas:Eimantas

Man yra :14metų  nemanau kad tai labai trukdytu

Tai trupūtėlis žinių apie mane pati:Esu Eimantas lankau krepšini kadaise žaidžiau ir futbola bet pamačiau kad krepšinis ta tikroji sporto šaka kuri man labai patinka ir  tinka tai varžybose būnų labai aktyvus ant suolo tikrai nesėdžiu :) Na aišku kompiuteriniams žaidimams laiko tai, pogi yra.Man labai nepatinka kai žmones meluoja ir kaltina kitus.Labai patinka kai žmones būną atviri prisipažysta.

Taigi kiek laiko jau žaidžiu čia ?????:Slime'as tai toks serveris net nežinau čia  jau 4metus praleidau ir taip užsikūriau kad net fermos nemoku pasistatyt dar bet ištikrūjų buvau dirbes bandomuoju chat moderatoriumi mc.koridorius.lt serveryje ir draugai pasakė ei Eimi pažiūrėk suradau geresni serveri nuėjome kartu su jais ir žaidėjai ta prasme jie tokie draugiški kad mum serveris labai patiko labai dėkoju serverio kurėjams kurie kaip matau labai labai daug laiko skiria serveriui o pažiūrėjus mano mc.craftmc.lt projekte kaip Danielius sukūre serveri ir juo visiškai nesirūpina tai čia yra kažkas kitokio geresnio.

Kodėl gi norėčiau būti čhat moderatoriumi ??:Taigi labai norėčiau išbandyt administracines pareigas keleta kartu kaip jau minėjau buvau 'Bandomasis' bet aišku jei kažkas prisidirbdavo apkaltindavo naujokus kaip gi ne čia kiek matau visi administratoriai yra labai žiaurei draugiški atydus.

O kodėl aš išsiskiriu iš eiliniu žmonių grupes?:Aš nemanau kad išsiskiriu iš jų visi esame vienodi nemanau kad esu geresnis blogesnis nu apie fermas nekalbu botas aš  pripažystu o manau kad visi esame vienodi nereikėtu girtis man čia ko moku ir ko nemoku.

 

 

 

Tai tiek bus apie mane SĖKMĖS visiems linkiu patekti jei man nepavyks.

 • Patinka 1
 • Neigiamas 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sveiki visi esu serveryje žinomas kaip Deucalion, mano vardas Edvinas, man 19 metų, neturiu jokių neigiamų ydų, esu labai draugiškas niekada neskeminu žaidėjų, visa laiką ieškau kompromiso su žaidėjais. Serveryje esu kaip pardavėjas stengiuosi pakilti į aukštumas, serveryje žaidžiu jau ilgai realei nuo 2013m. Chat modu jau gan ilgai svajojau tapti, tik niekada neprisiversdavau užpildyti anketos, nes galvodavau, niekada manęs nepaims į komandą, bet dabar suaugau ir manau esu tinkamas šioms pareigom. Tikiuosi tapti chat modu ir prisiliesti prie serverio gerovės.

 • Patinka 1
 • Teigiamas 3
 • Neigiamas 1
 • Suglumęs 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taigi, sveiki su jumis sveikinuos aš Airidas, žaidime žinomas kaip SuperGold. Sumaniau, jog noriu vėl grįžti prie Mcslime pareigų, ir vėl prižiurėti serverį. Taigi šioje anketoje atsakysiu į visus Bitter iškeltus klausimus;

Truputi apie mane

Taigi esu Airidas, kaip ir minėjau žaidime esu užsivadinęs vardu SuperGold. Man šiuo metu yra 16metų, mokinuosi 10-oje klasėje, šiuo metu rušiuosi lietuvių kalbėjimui, kuris vyks pirmadieni, tad aktyvumas kolkas nėra stulbinantis, tačiau prieš savaitę jis buvo daug daug didesnis, kas matė, tas matė. O šiaip tai esu linksmas žmogus, mėgstantis bendrauti su visokio plauko žmonėmis, nes tai mane moko išmokti sutarti su visokiais žmonėmis. blogų įdų turiu keletą, tai labai nemėgstu kenkėjų, tų kurie pastoviai rašo papeikimus be reikalo, arba, jog pakenkti tau, kai žino, jog buvo neteisus. Na laisvalaikiu mėgstu sportuoti, dabar užsirašiau į baseiną/plaukimą, nes noriu išbandyti kažką naujo, bei pasiruošti vasarai, jog nebūtu paleva, kai plaukti nemoku <Šypt>.  Na daugiau apie mane tai žino tas, kas su manimi bendrauja discord platformoje. Mano kontaktai bus palikti apačioje ( descriptione )

Ką aš veiksiu komandoje ir ar turiu patirties kituose projektose

Taip, esu buvęs komandoje vieną kartą prieš maždaug 5-kis mėnesius. Komandoje išbuvau gana ilgą laiką - 1mėnesis ties cm, ir 5 mėnesiai ties pagalba, o tada buvau nušalintas už neaktyvumą. Ką galiu pasakyti apie visą prabūta laiką komandoje ? Taigi, komandoje buvo tikrai linksma ir faina, nors tik gavęs pareigas nesijaučiau esąs pripažintas, visi heitino, tačiau Modesto motyvacija man daug padėjo ir aš susitaikiau, jog esu vertinamas. O ką gi aš veikiau komandoje ? Taigi, komandoje aš buvau paprastas eilinis pagalba, kuris serveryje praleisdavau apie 5-6valandas į dieną, o tai patiko visiem, nes padėdavau tikrai gana daug, bei visi manimi džiaugėsi.O dabar į komandą grįžtu vėl, dėl to, jog įrodyti, kad esu tikrai vertas daugiau nei pagalbos, ir noriu vėl padėti jum prižiurėti serverį nuo kenkėjų, bei padėti patiem serverio žaidėjam <šypt>. Kalbant apie kitus projektus tai patirtis gana didelė, nenoriu reklamuoti, tad bandysiu serverį įvardinti kita kalba <šypt>. Tai esu buvęs šūdservyje (cr**tmc) x4 band.priž, x3 priž, ir vieną kartą vyr.priž ( su /op ). Modesto draugo serve ( b*aze) buvęs sav.pagalbininkas. Jeigu reikės apie tai papasakosiu plačiau skype plaftormoje, ar discorde.

Kodėl aš turėčiau gauti būtent šias pareigas ( chatmod pareigas )

Taigi, šias pareigas aš turėčiau gauti dėl to, nes esu buvęs šios srities kėdėje t.y. esu buvęs chatmod, bei pagalba šiame projekte, ir man sekėsi tikrai gerai, visi buvo patenkinti, bei džiaugėsi manimi, iki kol nenukrito aktyvumas. O dabar aš vėl grįžau, pasiruošęs pasiimti ir vėl šitas pareigas, bei prižiurėti serverį, nes aktyvumas ir vėl geras, tad esu pasiruošęs prisiimti atsakomybę.

Su jumis buvo SuperGold
Skype; Airikaka.
Discord; SuperGold#8868

 • Patinka 8
 • Teigiamas 6
 • Neigiamas 2
 • Suglumęs 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sveiki visi, serveryje esu žinomas, kaip Sulcas, o realybėje mano vardas Domantas, man yra 16 metų. Na jei norite sužinoti apie mane daugiau, tai esu draugiškas, aišku ne su visais, mėgstu leisti laiką su draugais, neturiu žalingų įpročių. Tokių charakterio savybių/ydų kurios pakenktų buvimą komandoje neturiu. Na laisvalaikio leidimo būdo tokio išskirtinio neturiu, laisvalaikiu mėgstu būti lauke su draugais. Veikla serveryje - per visą mcslime.lt praleistą laikotarpį serveryje, o tai yra maždaug 5-6 metai, užsiimdavau pvp, aišku kartais mėgdavau ir pastatyti kažką, bet dažniausiai pvp. Dabartiniu metu esu grįžęs iš po leavo, nebelabai jau užsiimu su pvp, labiau dabar suku varkęs, statau ir t.t. Na kaip ir minėjau šiame serveryje jau žaidžiu apie 5-6 metus, žinoma su pertraukomis, manau, kad tikrai man čia patirties nepritruks, patirtis kituose serveriuose taip pat, nemaža, nemažą laiko dalį esu praleidęs ir kituose serveriuose. Kodėl noriu tapti chat moderatoriumi? Nes manau pats laikas atėjo užimti kažkokias nors pareigas, nes visgi žaidžiu 5-6 metus serveryje ir pakolkas neesu nieko naudingo nuveikęs. Kodėl esu pranašesnis už kitus kandidatus? Dėl savo didelio bagažo patirties.  Šiam kartui tiek, dėkui kas skaitėte, iki kito karto!

Pagarbiai - Sulcas.

 • Patinka 2
 • Teigiamas 1
 • Neigiamas 5
 • Suglumęs 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taigi sveiki ir let's start. Aš esu Algis, aštuoniolikmetis  (2001 m), gyvenu gražiame mieste Ukmergėje. Esu kaip ir dauguma žmonių paprastas vaikinukas kuris niekados nenuleidžia rankų ir bando pasiekti užsibrėžtų tikslų, o mano gyvenime yra daug užsibrėžtų tikslų - vienas iš jų būtų siekti savo karjeros su mėgstama sporto šaką, dėl kuriuos nenuleidžiu rankų nors būna ir visko pralaimėjimų ir laimėjimų. Vieni geriausių mano charakterio bruožai - rimtumas, gailestingumas. Jei užsibrėžtų tikslų siekių dažniausiai išlieku rimtas. Niekados žmogaus nesmerkiu neįsigilinęs į situaciją kuri yra susidariusi, bet pirmiausia atsižvelgiu ir į žmogaus vietą kaip aš jauščiausi būdamas jo vietoje. Gerai užtenka apie gerąsias savybes prieiname ir prie blogųjų savybių - esu toks žmogus kuri būna lengva sunervinti, bet tikriausiai yra dauguma tokių žmonių. Esu šioks toks pagyrūnas, dažnai būna, kad per daug giriuosi, bet čia gal savimeilė per didelė, bet mano manymų mano tai yra blogoji savybė. Realiame gyvenime užsiiminėju muay thai jau einame penkti metai. Šio sporto dėka apkeliavau daug pasaulio šalių, bei valstybių. Kaip ir minėjau šioje sporto šakoje stengiuosi pasiekti geriausių rezultatų ir būti geriausias. O taip tai kaip dauguma einu į mokyklą į 11 -  tą klasę. Laisvalaikiu būnu su draugais, užsiiminėju visokia veikla. Dabar esu pradėjęs domėtis lažybomis internete kaip pavyzdys būtų "topsport"  bandau čia išlošti pinigų kaip ir kiekvienas, bei kaip matote žaidžiu ir minecraft'ą šio žaidimo dėka susipažinau su daug gerų žmonių su kuriais vis dar palaikau santykius. Esu pretendentas į šio serverio kolektyvą. Šiame serveryje žaidžiu i guess jau trečius metus per ši laiko tarpą buvo visokių įspūdžių blogų ir gerų, kritimų ir kilimų iš kurių pasimokiau tikrai daug ir gavau tiek "pamokų tiek patirties".

Pretenduoju būtent į chat moderatoriaus pareigas į šias pareigas mano manymų turėčiau patekti būtent aš, nes suprantu ką reikia daryti šiose pareigose, bei ko daryti nevertėtų. Norėčiau pridurti ir tai, kad dabartiniai chat moderatoriai tikrai atlieka savo pareigas tinkamai, bet jiems reikia manau pastiprinimo, nes visko vieni nesuspėja, o aš bučiau tikrai gera išeitis. Dabartinėje serverio veikloje dauguma žaidėjų nepaiso "skelbimas" taisyklių ir jas laužą ir daugumai žaidėjų padaro netokį švarų žaidimą kaip jis turėtų būti ir žaidėjai pradeda darytis įvairią nuomonę apie serverio administraciją ir žaidėjus - "Kodėl šis žaidėjas negavo mute?" "Kodėl administracija jam neuždėjo mute?" "Kodėl administracija nekreipia dėmesio į šio žaidėjo nusižengimus?" mano manymų tikrai daugumai žaidėjų iškyla tokie klausimai į kuriuos turėtų atsakyti kiekvienas. Būdamas šiose pareigose pasistengčiau žaidėjams pertekti švaresnį žaidimą, bent chat'o atžvilgiu. Dauguma dabar pagalbos mhm kiekvienas gali daug kalbėti, bet mažai daryti, bet ne ! Už savo žodžius aš atsakau tikrai ir jei pateksiu į šias gretas už savo žodžius atsakysiu be abejonės, nes kaip sakoma "nieks už liežuvio netraukė" už savo žodžius reikia atsakyti.

 

Pagarbiai; Algutis  (Kontaktus turite)

 • Patinka 6
 • Teigiamas 1
 • Neigiamas 2
 • Haha 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sveiki, taigi taigi taigi :D Nežinau nuo ko pradėti, bet let's go ^.^

 

                                                                                                                                   APIE MANE

 

Serveryje žaidžiu gan ilgą laiko tarpą ~2metai, esu Marijampolietis vardu Matas ;) Gimes (2004-02-23) 15 metų :) Duomiuosi futbolu, fotbulą lankau 3metus (eina 4metai :) ) Stoviu VARTININKO pozicijoje, serveryje praleidžiu nuo 3-2 valandų iki 8-9 ++ :D Suprantu humorą, neesu 1 iš tų žmonių kur dieną naktį sėdi prie kompiuterio :D Einu į sporto salę ten prabūnu nuo 1h iki 3h :D  O su draugais/e  praktiškai visą likusį laiką =D  Esu čytinęs, bet mane tai nesužavėjo ir nebečytinu.... Esu draugiškas, nenuleidžiantis rankų jeigu sakiau kad padarysiu tai taip ir BUS! Neesu savanaudis ir galiu padėti žaidėjams... Žaidžiu tik MineCraft'ą, nes kompiuteris nėra vienas iš geriausių taigi...

 

     

                                                                                                                                           Apie administravimą kituose serveriuose

Aš neesu buvęs administratorius kituose serveriuose čia ir taip turėtų būti aišku nes aš kitur beveik nežaidžiu, na nebent esu prisijungęs į "ŠŪDSERVIUS" ir gavęs administratorius for free nepildes anketų ir t.t. Bet kaip sakiau serveryje praleidžiu  ne mažą laiko tarpą, taigi esu pasimokes iš kitų administratorių kaip atlikti šį darbą... 

 

 

 

                                                                                                                                            Susisiekimo būdai

 

Discord: W1lf#3622

Skype: Nenaudoju 😞

 

 • Patinka 2
 • Neigiamas 4
 • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[ Pageidaujamas amžius - bent 15 metų ] ✅
[ Noras dirbti bei užimamų pareigų vertinimas ] ✅
[ Gerbti serverio žaidėjus, nebūti smarkiai prisidirbusiam ] ✅
[ Patirties turėjimas administravime būtų privalumas ] ✅
[ Aktyvumas serveryje ] ✅ 
[ Rašymas lietuviškais rašmenimis ] ✅

Taigi,
Sveiki,

Aš vardu Darius, kas dar nežinojote.. Šiuo metu man yra 15(-ą) metų. Esu draugiškas , komunikabilus , gyvenu Kaune. Neigiamų savybių kaip ir neturiu kurios pakenktų būtent serveriui ? Gerosios tos ,kad serveryje teko administrauti ,teko administrauti net ir kituose daugelį projektų, chat modu , prižiūrėtoju , administratoriu ir visą kt. 
Turiu tikrai daug patirties, išminties kaip būti
administratoriu/chatmod'u/pagalba, žinau kaip išspręst daugelį problemų su kuriomis susiduria žaidėjai serveryje.
Atsirandą tokių , "
jaunas tai dar kvailas" ,nesu toks neišmanėlis , tikrai vertinu savo pareigas, suprantu jų privalumą ir visą kitą. Prie kompiuterio ištikrūjų praleidžiu nemažai laiko ,dar mokinuos c++,python ir java script programavimo, visai linksmą ,siūlau ir kitiems žmonėms pasimokinti,gal ateitį pravers renkantis specialybę:D.
Serveryje dažniausiai praleidžiu nuo 5-7 valandų per dieną, būna ir daugiau.
Šiaip kaip hobis ar užsiemimas tai kačelkę lankyt, yes.
Žaidžiu pagrinde fps shooterius 1.6/go/css/btf3,4 ir mc pvp \_(-_-)_/
Serveryje praleidžiu laiką statydamas namus ? Arba fightinu against people 1v1, serveryje patirtis pati gan didelė, esu isiaiškinęs porą bugų ir t.t. Chat Moderatoriaus pareigas užimti noriu dėl to ,jog jau
pasiilgau vėl būt atsakingu žmogum, prižiūrėt chatą ,serverį galų gale.. ;)
O turbūt už daugelį žaidėjų
esu pranašesnis šioj atrankoj,todėl jog jau tikraiii teko nemažai laiko praleist administraujant šiame serveryje, būti komandos dalimi, žinau ką turiu daryti,ir kaip turiu daryti ,ir išmanau savo darbą puikiai ,tikrai puikiai, nenuleidžiu rankų, stengiuosi padėti iš esmės kiekvienam žaidėjui jeigu pagalbą pats galiu suteikt savo jėgom!


                                                                                                                                                                                                                                                                                     - ph0rkyz

 • Patinka 7
 • Teigiamas 7
 • Neigiamas 3
 • Suglumęs 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sveiki, „netempdamas gumos“ pradėsiu, mano vardas yra Agnius, man yra 16 metų, esu iš Šiaulių, lankau lengvąją atletiką, pasiruošti treniruotėmis einu į sporto salę, lankiau futbolą tai greitai susiorientuoju dalykuose bei lankiau plaukimą.

Neigiamas savybės apie save yra gan sunku sugalvoti, nebent aplinkiniai tai pastebi ir man pasako. Tai kurias esu girdėjęs būtų: Nenulipu nuo kompiuterio nei minutės, kartais pamirštu net pavalgyti smile Tai šis „nolifinimas“ parodys mano aktyvumą serveryje. Bet būna dienų kai nėra to laisvo laiko ir tenka su draugais pabūti, nesu robotas. Ypač kai artėja PUPP, pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimas, tačiau net ir prieš kalbėjimą sėdėjau serveryje praleisti gerai laiką su bendraminčiais.

Mano praleistas laikas serveryje būtų apie 4 metai su pauzėmis, serveryje mėgstu užmėgsti naujas draugystės su kitais žaidžiančiais žaidėjais. Mane galima palaikyti „naru“, nes gerai sutariu su kai kuriais iš pagalbų ir chatmod‘ų. smile Bandau serveryje „prasimušti“ ant pinigų, įdedu daug pastangų į tai. Turiu savo kazino, bet manau teks apmažinti savo veiklumą kaip vedėju joje, kai būsiu chatmod‘u. Tai esu žaidęs kituose serveriuose, bet visada kažko trūkdavo ir atėjęs į šį serverį supratau kodėl jis vadinamas geriausiu serveriu Lietuvoje. 

Mano patirtis yra gan menka, bet vis tiek jos turiu. Tai esu buvęs bandomasis administratorius užsienio serveryje. Tai manau turėsiu pakankamai patirties ir greitai „susigaudysiu“ kaip reikia šias pareigas tinkamai atlikti.

Tai norėčiau tapti chatmod‘u todėl, nes norėčiau padėti prižiūrėti serverį ir palengvinti darbą administracijai ir pagalbomis, nes pastaruoju metu matau, kai tik pagalbos mutina žaidėjus už /skelbimas taisyklių nesilaikymą.
Beje, esu labai atsakingas žmogus ir pareigingas, nemėgstu kai žmonės praleidžia nors vieną smulkmeną pro akis, esu „perfekcionistas“. Tai nei vienas taisyklių pažeidėjas neliks be bausmės nuo manęs. 

Discord: Agnius88#1490
Skype: Agnius02

 • Patinka 11
 • Teigiamas 1
 • Neigiamas 1
 • Suglumęs 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mano nick žaidime 'hmm'. Mano tikras vardas yra Julius man yra 16m šitą mcslime servery lidžiu  jau nuo 2014m tiesa sakant minecraft apskritai nežaidžiau, bet mano draugas paklausė žaidi minecraft? jam iš pirmo atsakiau, kad ne, bet jis mane išmokė prisijunksi į servery todėl esu dekingas jam. ChatModeriu atrankų mačiau daug, bet tik perskaitidavau anketas ir tiek kodėl pats nedalyvaudavau?? Todėl nes nežinodavau kiek laiko uždildyti žaidėją  už ir už ką toks ChatMod yra nereikalingas  todėl  per tiek laiko pamačiau,kad kaip reikia prižiūrėt Chat'a pvz. 

Flood mute 15min

Ižeidinėja administracija mute 2h-5h

Keikiasi per skelbimą mute 30min-1h

Susirašinėja per skelbimą mute 15min-30min

Reklamuoja sava YouTube kanala neturinti YT rank mute 30min-1h ir ištrynu Chat

 

Reklamuoja savo minecraft servery mute visam laikui padarau ss istrynu chat'a ir nusiunčiu Modestui (modelt) į Skype.

Komanda /emute (laikas) (žaidėjo nick) 

Ką daro [ChatMod] Prižiūri Chat'a, kad būtų tvarka, kad nepažeistų taisyklių. 

Kodėl tikčiau į ChatMod? nes per tiek laiko turiu mcslime patirties ir prie kompiuterių isbunu 4-8h esu draugiškas bandau ir dabar padėti serverui kaip galiu pvz neveikia mcslime balsavimo topas pranešiu Modestui (modelt) į Skype. Sėkmės visiem dalyvaujantiems ChatMod atrankose

Skype: Julius hmm

Discord: Julius #5937

 • Patinka 3
 • Teigiamas 3
 • Neigiamas 8
 • Haha 1
 • Suglumęs 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Labas vakaras, pildau į čhat moderatoriaus pareigas, tad sėkmės skaitant. (nenardau) <Juokiuosi> :D

 

Prisistatymas

Hello chebryte, pradėkime nuo neypatingo prisistatymo. Esu penkiolikinis vardu Danielius, gyvenu netoli Mažeikių. Žaidime mano slapyvardis yra "Okamis".     Mėgstu lošti kašį, sparinguotis, leisti laiką su draugais, sedėti paras prie kompiuterio. Lankau kickboksą, puse savo dienos praleidžiu mokykloje, o kita jau laisvalaikis. Esu draugiškas, ryžtingas, sportiškas, kalbingas, drąsus, malonus, mėgstantis daug bendrauti žmogus, esant reikalu galiu būti ir rimtas. Patinka leisti laiką prie kompiuterio, žaisti cs:go, minecraftą, klausytis įvairaus tipo muzikos. Mano charakterio minusai, tai turbūt, jog mėgstu daug ir ilgai sedėti prie kompiuterio, per mažai skiriu laiko mokslams, bet per žaidimus yra ir pliusų, gerėja matematika, anglų kalba <juokiuosi>. Manau, kaip prisistatymui užteks, nestabdom ir važiuojam toliau!

 

Patirtis administracijoje

Iš tiesų administracijoje laiko esu praleidęs nemažai (nors ir metų mažai), bet neteko pabūvoti slaime. Esu buvęs prižiūrėtojumi, ne vieną kartą čhat moderatoriumi, bei administratoriumi. Pamenu kažkada teko kurti serverį su draugu, buvau savininkas, bet nekažką tas projektas, tai sustabdėm jo veiklą ir meteme viską į šalį. Realiai, tai žinau beveik visas baudžiavų komandas, todėl manau nebūtų kažkokių nereikalingų klausimų, būtų viskas čiki piki. Mėgstu padėti žmonėms, bendrauti su jais, dalintis įspūdžiais, taip pat daugumos laiko praleidžiu serverio forume, nes visgi veiksmas yra, patinka pasiskaitinėti, pasirašinėti, ar net prisijuokti iki ašarų :D. O manau apibendrinant slime projekto administraciją, tai su ja viskas gerai, padeda žmonės, stengiasi.

 

Įdėjos

Realiai žaidime dabar viskas okey, tik esu pastebėjęs pora klaidų su /warp` ais, bet nenukrypkime nuo temos. Būnant čhat moderatoriumi tikrai sugalvočiau kažką įdomaus, bausčiau žaidėjus orginaliai tam tikru laiku kuriuo jie buvo nusižengė. Apibendrinant visą situaciją serveris neturi minusų, vien tik pliusai, tai kol pareigų neturiu, nesu sugalvojęs kažkokių tai wow įdėjų, bet tikrai manau su laiku atsiras, kaip sakoma pagyvensim - pamatysim.

 

Kodėl būtent čhat moderatorius?

Renkuosi šias pareigas, nes noriu pasireikšti šiame projekte, parodyti ką sugebu, atskleisti savo aktyvumą, nustebinti jus. Realiai tai  pabodo būti eilinis kuris mato žmones nusižengiančius ir bėjėgis kažką padaryti, norisi turėti tą komandą ir nubausti žmones kurie daro blogą įtaką serveriui. Kaip minėjau, mėgstu daug bendrauti, rašyti todėl manau ir pasirenku pildyti į šitas pareigas, nes jos man atrodo tinkamiausios man atlikti švariai darbą. Esu toks žmogus, kuris nepasiduoda  būti kritikuojamas (nekreipiu į žmones dėmėsio, kurie kritikuoja mane), nevartoju daug keiksmažodžių ir nemėgstu žmonių kurie daug jų naudoja <maroznikai :D>. Už visus užtildymus, žaidėjų nusižengimus daryčiausi įrodymus, turiu profesionalią filmavimo programą, bei nucrackintą editinimo programą jei kartais reikėtų susukt kokį videką :D.

So ir ką jūs galvojate? Priartėjome prie mano laiškelio pabaigos, ačiū, kad  skaitėte, na o dabar visi lekiam į serverį žaisti.

P.S. Dalinuosi gera muzika skaitant - 

 

 

 • Patinka 1
 • Teigiamas 1
 • Neigiamas 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tai sveiki, mano vardas  žaidime Tomas_LTU realybėje Tomas man 16m 2003-02-05 Esu užsispyręs dėl kaikuriu dalyku labai greitai susinervinu, nepakenčiu kaikuriu žmoniu kurie atsuka kita veido puse kitiems žaidėjams. Labai mėgstu žaisti krepšini tai yra vienas sportas kurio niekada neatsisakyčiau, dar futbolas ir gal tinklinis.. Minecraft'as taip pat neišimtis žaidžiu serveryje jau ilga laiko tarpa, norėčiau pabandyt i ChatModus patekti. Hobis mano tai programavimas dar biški dirbu su pluginais, tad pagelbėčiau jei reiktu. Patirtis gan nebloga neviena kartą  buvęs ir Chat'o moderatoriumi ir administracijos dalimi. Žinoma pagarba ir administracijai ir patiems žaidėjams turi buti, nes jei negerbsi kitų tavęs taip pat niekas negerbs geriau su žmonėmis elgtis taip kaip norėtum, kad su tavimi elgtusi. Serverio moderatoriumi noriu tapti kodel ? Na vis dėl to visi žaidėjai pildo ir visi žaidėjai nori, bet ar jie dirbs ar jie bus aktyvus čia didelis klausimas, ar jie bus pagarbus palaikys tvarka serveryje, prisimenu praeiti išrinkti moderatoriai buvo neaktyvus ir praktiškai nedirbo. Na aš tikrai pasiryžęs idėti darba.

 • Neigiamas 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taigi sveiki sveiki mano vardas yra Nojus žaidime esu kaip veron704 . greitu metu bus 16metukų.

                                                                                                                          Apie mane

Taigi esu senas mcslime žaidėjas , buvau padaręs pertrauka nuo minecrafto , nes tiesiog buvo pabode. Bet apie save papasakosiu trumpai. Taigi kaip sakiau esu Nojus ir man greitu metu bus 16.  Nuo mažens jau užsiminėju sportu. Esu gan draugiškas , mėgstu labai varžytis , gyvenu Šiaulių rajone , esu linksmas , labai nemėgstu knygų:D. Nemoku pykti ant žmonių ,bet jei pykstu tai labai greitai atsileidžiu. Laisvalaikiu einu į lauka pabūti su draugais , mėgstu klausytis muzikos . Esu labai aktyvus visur , mėgstu labai aktyvią veikla. Dar mėgstu laisvalaikiu palošti Lolą:D

                                                                                                                      Ką veikiu serveryje

Taigi mcslime projekte esu ilgai, Mcslime jau žaidžiu nuo 2015m tai tikrai esu senas žaidėjas :D Nesenai buvau leavines servą 2wipus , tai vėl užsimaniau ir grįžau į serverį. Serveryje esu tikrai gan aktyvus , padedu žaidėjams jei ko prašo ir pnš. Serveryje žmoniu nesaminu , esu patikimas.

                                                                                                                  Kodėl norėčiau tapti Chat Moderatoriumi?

Noras būtu gan didelis tapti Chat Moderatoriumi , nes jau gan senai norėjau užimti kokias aukštas pareigas mcslime projekte , esu bandes ir prieš pora Wipe pildyti anketą į Chat Moderatorius ir nepatekau , tai labai norėčiau šį kartą patekti į tokias aukštas pareigas. Chat Moderatoriaus komandas žinau ir taisykles taip pat , bet patirties daug neturiu ties šito Chat Moderatoriaus , bet gi su laiku išmokčiau ar ne taip? :)

 • Teigiamas 3
 • Neigiamas 7
 • Suglumęs 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

⇩ Blačiau apie mane ⇩

↪ Nų kagi pradėsime nuo to kad mano vardas Gerardas, amžius yra 17 metų, gyvenu Klaipedos apskrityje, serveryje užsivadines Blogutis, kam daugiau, kam mažiau žinomas žmogutis. Esu tikrai draugiškas žmogus, serveryje tikrai praleides laiko, ne pirmi metai kartų su mc.mcslime.lt bendromine,dali laiko minimalia užsijemu sportu, o kalbant apie mano asmenini gyvenima, šiuo metų mokinuosi profkeje, 1 kurse, mokinuosi Apdailininko (statybininko) specialybė, šio metų didžiause laiko dali praleidžiu prie kompiuterio, ir taipogi su draugais, ir laukę esamais darbais, žiemos metų auginu mase, vasaros metų dirbų,

⇩ Asmenines detalės ⇩

↪ iš charakterio savybių, tai kaip ir minėjiau draugiškas iš blogosios puses čia jau reiktu pamastyti nes esu ganėtinai paprastas vaikinukas, dėl mano mėgimo bendrauti, butų labiau artimesnis ryšys su komanda, dėl didesnes komunikacijos puses, iš pačio žaidimo puses tai galbūt pagalbos puses, be abejo ChatModas neturi daug galimybes padėti serverio žaidėjam, savaime suprantama, nes čia yra ChatModas, iš hobiu tai būtų  sportas bėgimas, dar kaip būtų gal veikla lauke tai darbas kuris būtų susijes su aplinkos tvarka. Laisvalaikis tai su kompanija, draugais, panelem, dalis prie kompiuterio, muzikos klausimasis.

⇩ Iš serverio puses ir praleisto laiko ⇩

↪ Serveryje savo laika investojiu į fermas kartų su draugais, p.s Trashiuku, kiek žaidžiu minecrafta, tai daugiausei praleisto laiko būtų šitame serveryje, taipogi labai daug laiko investuota į pačio serverio kurima asmeninio, dėl kiekvienam aškiu priežaščiu ekonomikos puses, serveris buvo dauk kartų leidžiamas uždaromas, dėl motivacijos, kuri buvo padaryti kažka vau, taipogi dėl mažai turimos informacijos iš serveriu kurimo puses, bet su 1 kolega, nieko nebutu ir ivyke, kuris buvo tikrai gerai mokantis ir žinantis ir serveriu kurimo puses, iš kurios susidarytu ne tik 1 serverio tipai bet ir taip pogi BunggeCordas, turėjas pats serveri, buvo gerai paženges, bet dėl 1 serverio kopijavimo ir pastovaus bandymo pakenti serveris netobulėjo kiek jis turėjo, čia ne apie tai tai.

⇩ Plačiau apie serverio puses ⇩

 ↪ Kiek galių atsiminti šitam serveri esu jau 6 wipus, Kodėl norėčiau tapti naujonių ChatModų, būtų tokia kad turiu tikrai daug motivacijos, noro parodyti savo veiksmus ne tik žodžias bet ir savo veiksmais, kurie turėtu galbūt netgi motivoti kaikurios žaidėjus, kaip sakoma ne žodžiose esme o tavo atliktose veiksmose, kurie parodytų kad u-imamos pareigos ne šeip sau bet dėl turimos didelios motivacijos ir noro, kuris pereitu į veiksmus kurie persikeltų į žaidimą, kuriame pasirodytų mano noras, pranašesnis kuom esu už kitus pasirodytų per žaidimo eiga, taip esu paprastas serverio žaidėjas kuris dar neturėjiau jokiu pareigų be paslaugų serveryje, kaip ir galima matyti mano (Priešininkai kaip buvo savo vietose kur užėmė ChatModo pareigas ). Dėl rankų nenuleidimo.

 

 

   Pagarbiai Blogutis   ©

 • Patinka 3
 • Teigiamas 1
 • Neigiamas 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

svx bahurai, MCSlime žaidėjai, administratoriai ir visi kiti. Tai va, aš esu Pijus, man 15 metų, esu fainas, prikolinas, drąsus, pasitikintis savimi žmogus, turintis humoro jausmą. MCSlime projekte mano slapyvardis yra konkretus, šiais metais jau buvau užėmęs chat moderatoriaus pareigas, bet teko jas palikti, dėl laiko stokos ir mokslų. Dabar grįžtu su stipria motyvacija, vėl gauti šias pareigas ir parodyti ką iš tikro sugebu, ką moku, bet šį kartą jau esu užsibrėžęs tikslą jog pareigose užsibūsiu mažiausiai iki vasaros ir dar bandysiu įgyvendinti svajonę - gauti Pagalbininko pareigas Slime projekte. Manau esu vertas šiu pareigų, nes turiu daug patirties tokio tipo pareigose tiek šitame, tiek kituose projektuose. Pagrindinė priežastis, kodėl pildau į šias pareigas - susitvarkyti reputaciją, nes praeitą kartą neišbuvau net 3sav., ir per jas nieko rimto nenuveikiau, o dabar atvirkščiai, žadu išbūti ilgai ir aktyviai žaisti projekte x)

charakterio bruožus manau pastebėjote praeitoje mano kadencijoje :D esu labai prikolinas, mėgstu paprikolint su žaidėjais ar šiaip pastumti durą, bet ne per daug, jeigu reikia labai stipriai įsitvirtinu į darbą ir dirbu pareigingai. Taip pat jeigu kažkas labai mane erzina - nesusilaikau ir pradedu stipriai piktis, o kartais net kenkiu. Atsiprašau už tokius dalykus, stengsiuosi susilaikyti. Šiaip esu pareigingas, talentingas, moku išmastyti įvairių idėjų kurios padės tiek man, tiek aplinkiniams.

serveryje, šiuo metu praleisdavau labai mažai laiko, nes laiką leisdavau kieme, mokydavausi ir pnš. Bet ne per seniausiai patyriau traumą ir dabar kažkiek laiko busiu namuose, tad turėsiu daug daug laiko skirti kompui ir žaidimams tad aktyvumas pagerės ir pradėsiu vėl aktyviai žaisti serveryje, kas prieš kelis menesius. Šiaip serveryje mėgstu užsiiminėti statyba, mėgstu statyti įvairius pastatus ar šjp fermas už valiutą kitiems žaidėjams. Taip pat mėgstu įvairiai „kelti fanierą“ (užsidirbinėti), turiu sumastęs begales būdų kaip praturtėti (viskas legaliai), tad galiu teigti jog serveryje mėgstu „verslininkauti“ :D Gavęs pareigas, pradėsiu daug laiko skirti chat priežiūrai, o ne bendram žaidimui.

apie patirtį tokio tipo pareigose turiu papasakot nei daug nei mažai. Esu pora kartų buvęs chat modu kituose projektuose, taip pat juose buvau ir prižiūrėtoju. na ir šiame projekte kaip ir sakiau, esu buvęs chat mod., prabuvau berods 18 dienų ir per jas nenuveikiau nieko gero, nes neturėjau daug laiko. MCSlime žaidžiu nuo 2O17 rugpjūčio, su įvairiais slapyvardžiais, o aplamai MC žaidžiu dar nuo 2O13.

na pareigas susigrąžint noriu kaip ir sakiau, kad atgaut reputaciją ir parodyt iš kokio kelmo esu spirtas, noriu susibendrauti su projekto administracija dar daugiau, noriu padėti projektui klestėti toliau, noriu vėl prižiūrėt chat langelį, nes tas man žiauriai patiko, o aš durnelis to neįvertinau ir palikau pareigas nepamąstęs. Nežinau suteiksite Jūs man galimybę ar ne, bet visai cool būtų :D

iki kito karto xd

konkretus

 

 • Haha 5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Sveiki visi norėčiau jums prisistatyti, taigi aš esu žaidime pasivadinęs Yawtuber, mano tikrasis vardas yra Marius, 16 metų (2003-03-28) iš Jonavos miesto. Esu labai draugiškas, komunikabilus ir padedantys žaidėjams, mėgstu žaisti futbolą, tinklinį žiūrėti kaip kiti žaidžia krepšinį. Dar mokausi mokykloje, devintoje klasėje.Neigiamos savybės: karštakošiškumas, agresyvumas, skubotumas, netaktiškumas, nekantrumas, bandymas primesti savo nuomonę, neapgalvotas elgesys, išdidumas. Mano hobis praleisti laiką kieme su draugais arba tiesiog žaisti minecraftą. Serveryje kol kas esu aš naujokas, neseniai pradėjau žaisti, kadangi esu naujokas tai veiklos turėsiu daug, kadangi reikės užsidirbti pinigų, kokiuose serveriuose žaidžiau tai man labiausiai patikęs serveris yra šis. Esu žaidęs daugelyje serverių, patirtis yra šiame serveryje kol kas maža, nes kaip ir minėjau esu dar tik naujokas neseniai prisijungęs. Na chat-moderatoriumi norėčiau tapti, nes tai mano mėgstamiausias serveris ir norėčiau bent karta šiame serveryje paturėti kokia nors paslaugą, su kuria galėčiau padėti kitiems žmonėms išspręsti problemas ar tiesiog užtildyti žmones kurie nesilaiko taisyklių. Na žinau yra begalė kitų žaidėjų kurie pildo aš už juos esu pranašesnis tuo, kad galėčiau greitai ir atsakingai mutinti žaidėja ir nereikėtu ta daryti pagalboms, kiek pastebėjau tai mutina ne chat-moderatoriai, o pagalbos, tai daugiau laiko pagalbos turėtu atlikti savo pareigas, tai padėti žmonėms, žinau pagrindines komandas ir kiek laiko mutinti.


Sėkmes visiems kurie pildė :)

Edited by Pitakai
 • Patinka 2
 • Neigiamas 2
 • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sveiki.

Žaidime mano vardas Erko. Man 19 metų, Tikrojo savo vardo viešoje erdvėje neviešinu, nes tą daryti tikslo nematau. Esu subrendęs žmogus, mąstau jau nebevaikiškai, ir manau ši savybė yra pati pagrindinė būnant chat'o moderatoriumi. Be abejo pasižymiu gerumu, teisingumu ir nuolatinė gera nuotaika. Serveryje kol kas laiko praleidžiu tiek kiek galiu. Kadangi man dvyliktą klasė, reikia šiek tiek laiko praleisti prie knygų. Žinoma dar didžiąją dalį laiko atima tai jog, užsiimu automobilių tvarkymų, bet tai toks darbas, kuriame galiu būti ir nebūti, nes ten tvarkomos ir remontuojamos mano auto transporto priemonės. Na bet nusivažiavau nuo temos. Taip.. Esu naujokas. Taip taip žinau, kam būnant naujokui šitos pareigos, jei serveryje dar pienai nuo ūsų nenudžiuvo. Na puikiai jus suprantu. Bet nemanau ,kad tai pareigos kurios reikalautų labai daug protinių sugebėjimų. Šios pareigos reikalauja būti teisiam. Būtent toks esu aš. Esu nuo nieko nepriklausomas, serveryje draugų neturiu, esu vienišas vilkas, tad mano nuomonės niekas neįtakos. Ir kadangi administravimo pareigas einu gyvenime, manau su serverio reikalais susitvarkyti sunku nebus. Ačiū ir iki pasimatymo serveryje.

 • Neigiamas 3
 • Suglumęs 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sveiki pacanai,

Pradėsiu nuo to, kad mano nick žaidime Lucker, tikras vardas - Eimantas . Man 17 metų , lankau 11-ą klasę. Esu paprastas bachuriukas iš Vilniaus, parūkantis,  pagaunantis bajerius, mėgstu tinklinį, futbolą. Palošiu lolą, minecraftą (čia obvious)  .Neigiamų charakterio savybių daug neturiu, bet pagrindinė tai -  pasitikėjimo trūkumas, lėtai prisitaikantis prie naujovių . Geros savybės, kad esu sąžiningas ir draugiškas. Serveryje praleidžiu nemažai laiko, esu senbūvis, serveryje žaidžiu nuo seno ( negaliu pasakyti tiksliai, bet apie 4 metus). Serveryje turiu nemažai pažystamų , pažystu keletą žmogelių iš administracijos. Chat moderatoriumi noriu tapti, nes nusprendžiau , kad noriu išbandyti kažką naujo, patirties administravime neturiu, bet manau tai nėra didelė problema. Kad užimsiu šias pareigas nesitikiu, bet let's give it a try. Sėkmės kitiems kurie pildė ir paka :3

 • Teigiamas 3
 • Neigiamas 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sveiki, žaidime esu žinomas kaip Neziniukas, tikrasis mano vardas yra Justas, šiuo metu man yra 18 metų, mokausi mokykloje. Jeigu plačiau apie mane tai užsiimu sportu, lankau plaukimo treniruotes, domiuosi ir kai yra laiko pažaidžiu krepšinį. Laisvalaikį taip pat mėgtu leisti žaidžiant kompiuterinius žaidimus, ar klausant muzikos. Kaip ir kiekvienas turiu tiek gerų, tiek blogų charakterio savybių, pradėsiu nuo tų, kurias kiekvienas iš mūsų savyje pastebi lengviau. Esu supratingas ir žmogiškas, nesunkiai suprastu kaip žmogus jaučiasi esant tam tikroms situacijoms, ir visada galiu jam patarti. Lengvai bendrauju su žmonėmis, nekyla sunkumų dėl kažko diskutuojant ar tariantis. Na... ir žinoma turiu tų savybių, kurias butinai pastebėsi kitame, tik ne pačiam savyje. Galiu būti įkyrus, kišti nosį ne į savo reikalus, tingus, kartais pačiuose papraščiausiuose dalykuose.

Tai šiektiek apie mano patirtis kituose serveriuose ir kaip atėjau čia. Žaidžiau serveryje kurio savininkai juo pačiu visiškai nesirūpino, na o apie paprastą žmogiškuma ir skaitymasi su serverio žaidėjais geriau net nesiplėsiu.
Žodžiu viskas išėjo taip jog su serverio savininke (su kuria sutardavau ir padėdavau) įvyko keli konfliktai po kurių buvo atimtas mano forumo accountas ir žinoma perma banai serveryje. Man papasakojo apie šį serverį, jog čia su žaidėjais yra skaitomasi ir jiems padedama jeigu iškyla kokių problemų, taigi pradėjau žaisti pas jus. Šiame žaidime man labai patinka statyti, taigi šiuo metu dirbu prie savo užsibrėžto statinio serveriui, šis tikslas dar labiau padeda man įsijausti į žaidimą serveryje.

Kodėl norėčiau tapti chat moderatoriumi? Na visų pirma norėčiau išmėginti save šiuose pareiguose, manau jog šios pareigos man padėtų dar geriau pažintį šį serverį bei jo žaidėjus. Šiame projekte administracija atsižvelgia į žaidėjus ir dirba kurtu su jais, kaip suprantate aš prie to nesu pratęs, todel kyla savaiminis noras skirti savo laiko ir pačiam prisidėti prie serverio. Kuom esu pranašesnis už kitus? Jau minėjau savo gerąsias savybes, žmogus kuris kreipsis į mane pagalbos, niekada nesulauks: "Chat moderatorius to daryti neprivalo." ar kažko panašaus, jeigu aš galiu jam padėti, jis tos pagalbos sulauks.

 • Patinka 2
 • Teigiamas 2
 • Neigiamas 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

                                                                                                                                 Truputi apie mane.

Sveiki visi skaitantys mano anketą į chat moderatorius. Pradėkime nuo to, kad serveryje esu užsivadinęs - Marihuana, o realybėje esu Rokas. Man yra 16-liką metų. Gimiau ir gyvenu Kaune. Esu draugiškas, padedantis žmogus. Dažniausiai savo laisvalaikį mėgstu praleisti žaidžiant prie kompiuterio arba einant su draugais į lauką, bet dalį savo laisvalaikio skiriu ir sporto klubui. Sportuoju jau antrus metus. Kalbant apie mano charakterio savybęs tai turbūt kurios pakenktu būnant chat moderatoriumi nėra. O prieinant prie mano gerųjų savybių tai esu draugiškas, linksmas, labai dažnai mėgstu pabendrauti su žmonėmis bei pasijuokti be bendraujant su jais. Esu toks žmogus kuris užsibrėžto tikslo siekia iki galo. Stengiuosi niekada nenuleisti rankų ir nenusiminti, jog man kažkas nepavyko. Labai tikėtina, kad bandysiu ir antrą kartą ta tikslą pasiekti. Labai nemėgstu tokių žmonių kurie save iškelę į aukštumas arba būna "narai" nes su tokiais žmonėmis bendrauti yra tiesiog nemalonu.

                                                                                                                                   Veikla serveryje

Šiuo metu žaidžiant serveryje nieko įspudingo kaip ir neveikiu. Serveryje su draugais statome namus, kasinėjamės, bandome prasimanyt papildomu pinigų. Bei stengiamės padėti serverio žaidėjams.

                                                                                                                               Patirtis administracijoje

Kalbant apie chatmod, prižiūrėtojus tai mano patirtis yra tikrai gan ilgai, sudėjus viską į vieną išeitu apie vienerių metų patirties. Esu buvęs ne viena kartą chatmod, prižiūrėtojus,band.prižiūrėtojas. Pareigose man sekdavosi tikrai gerai, padėdavau serverio žaidėjams su jiems iškilusiais klausimai, prižiūrėdavau chat nuo teršėju ir pnš. Ilgiausias turėtas postas yra netoli 5 mėnesių, per tuos 5 mėnesius įgijau dar daugiau patirties ties chatmod, prižiūrėtojo pareigomis.

                                                                                                                 Kodėl noriu patekti į chat moderatorius?

Noriu pasireikšti šiame serveryje ir užimti atsakingas bei aukštas pareigas. Kaip ir minėjau aukščiau, kad mėgstu bendrauti su žmonėmis, todėl renkuosi šias pareigas. Dar noriu padėti serverio žaidėjams su jiems iškilusiais klausimai, prižiūrėti serverio chat nuo teršėjų ir t.t, prisidėti prie serverio gerovės/administracijos. Kaip ir minėjau ankstesniame klausime, jog ties šiomis pareigomis turiu tikrai gan daug patirties. Žinau daugumą taisyklių, komandų kurių prireikia būnant chat moderatoriumi. 

 • Teigiamas 1
 • Neigiamas 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sveikučiai, pradžia būtų tokia, jog mano vardas Linas, man 20metų gal ir truputį per senas minecraft žaisti, bet tai ramus žaidimas, galima save realizuoti ir atsipalaiduoti. Vardas žaidime būtų - Freaky. Žaidžiu šitame serveryje gan neilgai, bet nereiškia, jog neturiu patirties. Patirtis prasidėjo nuo 2011metų dar prieš išleidžiant "Enderman" . Žaidžiau nemažam kiekį serverių, kaikuriuose iš jų teko užimti Administratoriaus  ar Chatmod pareigas. Gaila nei vienas iš tų senų projektų neišlikęs. Pildau anketą nes noriu prisidėti prie serverio tobulinimo ir priežiūros. Nes chate dažnai būna netvarka, ir tai man nepatinka nes esu atsakingas ir tvarkos reikalaujantis žmogus, jeigu yra nustatytos taisyklės ir bausmės už jas visko turi būti laikomasi.  Mano minusas būtų toks jog esu dirbantis ir mano aktyvumas būtų tik vakarais ir tai nevisada. Taigi apibendrinant viską turiu nemažai patirties ir atsakomybes, pilnas idėjų ir motyvacijos. Minusas tas jog dirbu, mažas, bet garantuotas aktyvumas. Gero vakaro :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Chat Moderatoriaus Atranka

Apie mane ir patirtį serveryje

                                                  

   Labas vakaras,

  Mano vardas yra Albertas, dar žaidime žinomas kaip GremTSY. Man yra 15 Metų, esu aktyvus žaidėjas, galiu prisijungti vos ne kiekvieną dieną! Žinoma dėl mokyklinių reikalų galiu būti užsiėmęs. Aš žaidžiu šitame serveryje beveik 2 metus, niekad nenustoja nubosti kasdieniniai įššūkiai ir nuotykiai. Deja, kartais mano žaidimo laiką galį sutrukdyti žaidėjai nepaisantys taisyklių, bei kitų serveryje esančių žaidėjų. Mano pomėgiai yra skaityti knygas (Biografijas angliškai), sportas (Futbolas ir krepšinis) ir būtį su draugais. Esu socialus, draugiškas ir pasimokantis iš savo klaidų.

Apie moderatorius

  Iš savo perspektyvos, esu gan sužavėtas dabartinių „chat modų“ šitame serveryje. Jiems suteiktos pareigos kurios atrodo, iš šalies, gan lengvos paprastos ir vaikiškos, bet iš tiesų tūrintis patirties šitoje srityje, sužinojau, kad tai atsakingas, reikalaujantis daug dėmesio, laiko ir pastangų. Aš jaučių jiems pagarbą, kad išlaiko mūsų tvarką ir gerovė.

Kodėl noriu tapti moderatoriumi?

 

   Aš ne esu įsitikinęs ar esu tinkamas arba ypatingas, bet žinau, kad galiu daug išmokti ir perduoti savo žinias kitiem žaidėjam. Esu įsitikinęs, kad galiu suteikti teisingą informaciją, bet kokiam žaidėjui nors ir kiek užsispyręs (-us) gali būti. Aš esu buvęs užblokuotas iš serverio, dėl „Cheat“ , bet nusprendžiau, kad tai nėra kelias kuriuo noriu toliau keliauti, tad nusprendžiau „Hakus“ Išsijungti. Kaip sakiau, moderatoriai mane žavi ir stulbiną mane. Aš manau, kad turiu platų žodyną, esu draugiškas, galių padėti bėdoje ir esu aktyvus...

Moderatoriai kaip „Axion01” yra palikęs daugybė pavyzdžių kaip turi elgtis tikras, atsakingas „Chat Moderatorius“ . Dabar paaukštintas į „Pagalba“ supratau, kad galima siekti aukštesnių pareigu – parodydamas savo sunkiai įdėtas pastangas.

Paskutiniai žodžiai

 

  Nemanau, kad esu mėgstamas tarp moderatorių, dėl savo juokingų klausimų, bet tikiuosi jums kažką pasakė mano aprašymas. Noriu pasakyti – Ačiū, visiem, kurie palaikė mane šitame serveryje, sunkiu metu, ir didelė padėką „Axion01” , kad parodei kaip tūrėčiau elgtis, ir būdamas mano gidas šiame nuotykyje.

Sekmės kitiem dalyviam patenkant į moderatoriaus vietą.

Gerų rinkimų!

 • Patinka 2
 • Neigiamas 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Labas vakaras,

Aš esu Lukas.Taip pat žinomas kaip: lukasok1. Man yra 15 metų. Gyvenu Vilniuje.

Aš esu dažnai žaidžiantis žaidejas šiame serveryjуe. Mėgstu dažnai padėti žmonėms galiu paguosti kaip ir emociškai padėti nors tikram gyvenime daug draugų neturiu. Priežastis kodėl norėčiau tapti pokalbio moderatoriumi nes as žiuriu dažnai i pokalbius ir mėgstu žiureti kaip vystosi jūsų serveris ir norečiau išgyventi ir patirti šia nuostabia istoriją. Dėl raštingumo – aš skaitau daug knygų mokyklos patariamų ir papildomai ,kad išvystičiau savo žodyną. Aš gerai statau pastatus, namus, fermas ir kitus pastatus (per Minecraft). Aš su kompais mokausi koduoti žaidimus ir kurti internetines svetaines bet dar tik pusiaukelyje mokymosis kaip sakoma „kelias iki visu žinių labai ilgas“. Aš niekados neinu kovoti ir nei vieną kartą nenaudojau sukčiavimų (čytų). Aš dažnai nejuokaunu nebentjau aš ne darbe (darbo aš neturiu nebent man paskiria kažkokį darbą) arba kada man yra poilsis. Čia mano pagrindas kodėl norečiau tapti pokalbio moderatoriumi.Aš mėgstu kaip ir šunis taip ir kates . Aciū už dėmesį :)!!!!

 • Teigiamas 2
 • Neigiamas 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sveikiiii.:-) Aš vardu Samanta, o žaidime esu žinoma kaip _Mooa_. Man 17 metų ir šiuo metu gyvenu Kaune. Iš tikrųjų daug kalbėti apie save nemėgstu, todėl pasistengsiu neišsiplėsti ir trumpai viską aprašyti. Taigi, viena iš pagrindinių ir svarbiausių mano savybių yra draugiškumas. Visada stengiuosi su visais palaikyti gerus santykius ir nesipykti. Taip pat esu žodžio žmogus, jei pažadėjau, tai būtinai taip ir padarysiu. Žinoma, kaip ir visi, turiu ir blogų savybių, galiu labai greitai supykti, tačiau taip pat greitai ir atleidžiu. Laisvalaikiu mėgstu būti su draugais, eiti į įvairius koncertus ar teatrus. Taip pat pati jau 9 metus vaidinu teatre. Todėl baigusi mokyklą norėčiau studijuoti vaidybą ir ateitį sieti su teatru ir aktoryste.

O šiaip serveryje žaidžiu maždaug porą metų, bet paskutiniu metu mc žaidžiau labai mažai, dėl laiko stokos teko daryti ilgą pertrauką nuo žaidimų, todėl aktyvumas serveryje nebuvo labai didelis. Bet dabar vėl viskas gerai ir aktyvumas didėja. Patirties daug neturiu, tačiau turiu labai daug ryžto ir noro, todėl greitai viską išmokčiau.;-)

Daugelis galvoja, kad mergina nesugebėtų susitvarkyti su tokia atsakomybe, todėl norėčiau tapti chat moderatore, kad įrodyčiau, jog ir merginos sugeba užimti tokias atsakingas pareigas. Taip pat norėčiau padėti žaidėjams su jiems iškilusiais klausimais, apsaugoti chatą nuo keiksmažodžių, reklamų ar įžeidinejimų. O ir šiaip visai smagu būtų vienai mergytei tarp berniukų būt.:-)))))))))

Dc: Mooa#0051

Skype: samanta.sant

 • Patinka 8
 • Neigiamas 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sveiki,

Mano nick žaidime:  Dz1n

Mano vardas ir amžius : Robertas 20metų

Skype:  roberas3, Discord: Dz1n#8270

Trumpai apie save: Lankau MMA, bei sporto salę. Laisvalaikį leidžiu su draugais,žaidžiu krepšinį. Esu taktiškas, draugiškas, malonus, pagelbsiantis, iškalbingas, darbštus, atsakingas, nenuleidžiantis rankų, jei kas nepasiseka, žmogus. Duotą darbą atlieku iki galo. Kai reikia, galiu mesti visas linksmybes, bei pradėti rimtai dirbti, būti griežtas.

Kodėl noriu tapti chat mod? : Norėčiau išbandyti savo jėgas tokio tipo pareigose. Neesu turėjęs jokių pareigų šiame serveryje, būtų puiki proga pabandyti,bei palaikyti tvarką serverio chate.

Ar turiu patirties Chat Moderatoriaus pareigose? :Taip, esu turėjęs savo serverį.

Kiek laiko iš viso žaidžiu šiame serveryje?:  4metai.

Kiek laiko per dieną žaidžiu serveryje? : 4-5h.

Kaip dažnai lankausi forume?: Pastoviai.

Ką darysiu, jeigu pamatysiu žaidėją, kuris įžeidinėja serverio administraciją, ją niekina?:Užtildysiu 1h ir ištrinsiu chat,bei pranešiu administracijai.

 

 

 

 • Neigiamas 5
 • Haha 2
 • Suglumęs 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×