Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

3 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 9

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
JustDoEdwa

Paskolų bankas arba tiesiog bankas :D

Ar to norite?  

15 nariai(-ų) prabalsavo

  1. 1. Ar norite Tai?



Recommended Posts

Jūsų slapyvardis žaidime: Trozer_

Kam pasiūlymas skirtas (forumui/serveriui):serveriui

Kuo šį idėja bus naudinga:Ši idėja būtų naudinga tuo jaigu žmogus nori pirkti kokia nors ferma ir jam pinigų neužtenka tai kad galėtų pasiskolinti iš banko.

Detalesnis pasiūlymo aprašymas:Tai žmogus parašo komanda /bankas jam atidaro tokią lentutę kurią pinigų sumą nori pasijimti didžiausias kiekis manau būtų 100 000 ir kad leistų tik ant vieno acc pasijimti, nes kad nebūtų bugų.Būtų aišku ir palūkanos :D .Dar gali būti jaigu negražina dada tau minusuoja pinigus is tavo visų acc arba tiesiog kai tavo šaibas rodo pvz aš pasiskolinau 250k ir neturiu dabar gražinti koki 2sav negražinu ir mano visus pinigus pvz turiu 50k nuskaičioja ir  rodo 250k- o jai turi kitų acc tai tiesiog jai kažas norės pasukčiauti tai iš jų kitų acc dar nuskaičiuotų kiek dar reiks :D .

  • Teigiamas 2
  • Supykęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 17 minutes(-ių), JustDoEdwa rašė:

Jūsų slapyvardis žaidime: Trozer_

Kam pasiūlymas skirtas (forumui/serveriui):serveriui

Kuo šį idėja bus naudinga:Ši idėja būtų naudinga tuo jaigu žmogus nori pirkti kokia nors ferma ir jam pinigų neužtenka tai kad galėtų pasiskolinti iš banko.

Detalesnis pasiūlymo aprašymas:Tai žmogus parašo komanda /bankas jam atidaro tokią lentutę kurią pinigų sumą nori pasijimti didžiausias kiekis manau būtų 100 000 ir kad leistų tik ant vieno acc pasijimti, nes kad nebūtų bugų.Būtų aišku ir palūkanos :D .Dar gali būti jaigu negražina dada tau minusuoja pinigus is tavo visų acc arba tiesiog kai tavo šaibas rodo pvz aš pasiskolinau 250k ir neturiu dabar gražinti koki 2sav negražinu ir mano visus pinigus pvz turiu 50k nuskaičioja ir  rodo 250k- o jai turi kitų acc tai tiesiog jai kažas norės pasukčiauti tai iš jų kitų acc dar nuskaičiuotų kiek dar reiks :D .

Reikėjo dar darašyti jei nesusimoką per artimiausias 2 savaitęs, turto konfiskavimas. Bet šiaip idėja gan nebloga.

  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest W1lf

Už, bet abejoju kad Modestas (modelt) Užsiims tokiais dalykais bet okey pagyvensim-pamatysim :')

 

 

 

Daugiaaaaaau balsų, AČIŪ :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

50/50 Sakau uz vien delto, kad pagyvintu serveri ir butu daugiau zmoniu jame, bet tuo paciu sakau ir ne ;D Nes Slime ekonomika tiesiog ristusi zemyn kadangi visi naujokai prisimtu tu paskolu ir fermu dahuja saibu prisimtu ir t.t ka kalbet per kitus kompus ip ir kt.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Nemanau, kad gera idėja.
Kaip „Marc1us“ minėjo, dar labiau suprastintų eko., nors naujokų problemai būtų sprendimas su permissionais.
„Bankai“ jau yra, t.y. /f money (factionų), /res bank (rezidencijų), nemanau, kad reikia dar vieno ir, kad all-in-all gera idėja.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Nu ką žinau įdėją 50/50, nes galima su IP changer, kuri beja lenvgiau nei killaura isirašyti pasijungti, kitus account, persimesti šaibas, ir atsijungti. 
Aš prieš, nebent randant sprendimą šiam dalykui sutaisyti !

  • Patinka 1
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 28 minutes(-ių), SuperGold rašė:

Nu ką žinau įdėją 50/50, nes galima su IP changer, kuri beja lenvgiau nei killaura isirašyti pasijungti, kitus account, persimesti šaibas, ir atsijungti. 
Aš prieš, nebent randant sprendimą šiam dalykui sutaisyti !

o sprendimo tikrai nebus, nes ipchanger neuzdraus, nes uzsienis nebegales prisijungt.. 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 5 minutes(-ių), ciga rašė:

o sprendimo tikrai nebus, nes ipchanger neuzdraus, nes uzsienis nebegales prisijungt.. 

Tai reiškia aš 100 procentų PRIEŠ.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 2 valandos(-ų), SuperGold rašė:

Nu ką žinau įdėją 50/50, nes galima su IP changer, kuri beja lenvgiau nei killaura isirašyti pasijungti, kitus account, persimesti šaibas, ir atsijungti. 
Aš prieš, nebent randant sprendimą šiam dalykui sutaisyti !

Manau taspats ir su Dinamiu ipu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Yra sprendimas, kad žaidėjas turėtų būti serveryje pražaidęs nemažiau nei 1 savaitę, kad galėtų gauti paskolą ir paskolos neturėtų siekti 250k. O kaip ir REAL-LIFE turėtų priklausti nuo tavo turimo turto. Viskas įmanoma, bet reikia daug investicijos, kad tokį dalyką padaryti nuo 0 kainuotu  tikrai nemažus pinigus ~100e jei ne daugiau, kad tikrintu tavo turimą turtą, resus, pražaidimą serveryje ir pnš. Mano nuomone  + -

  • Teigiamas 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

ždž. 

Prieš 9 valandos(-ų), M0dii rašė:

„Bankai“ jau yra, t.y. /f money (factionų), /res bank (rezidencijų), nemanau, kad reikia dar vieno ir, kad all-in-all gera idėja.

problema viena ir ta pati - siekimas pasipelnyt.

Pasiūlymas atmestas.
Tema rakinama.

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×