Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

0 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 9

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Guest W1lf

Didenis res'ų skaičius žaidėjams su paslaugom

Reikia?  

25 nariai(-ų) prabalsavo

  1. 1. Ar norite kad taip būtų?



Recommended Posts

Guest W1lf

Jūsų slapyvardis žaidime: W1lf

Kam pasiūlymas skirtas (forumui/serveriui): Serveriui

Kuo šį idėja bus naudinga: Žaidėjams turintiems paslaugas.

Detalesnis pasiūlymo aprašymas: Na kaip ir minėjau, kad žaidėjams kurie turi paslaugas (t.y. Bronze, silver, GOLD, Platinum ir t.t.) Padidėtų res limitų skaičius Tai kaip paprastas žaidėjas turi 2 res tai žaidėjas su paslauga turėtų daugiau res'ų pvz: Bronze 3res'us, Silver 4, GOLD 5 ir t.t.

Redaguota nario W1lf

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Visiskai uz jeigu man reik 6 resu noriu hatos shopo xp fermos pardavinet resus ir pns, o vienam acc gali but 2 susikuriu antra pyst 4 resai, o daugiau kurtis nebeleidzia nes 2 max is vieno ipo. Tai, kad cia pagalbom zjbs sedet su dahuja resu tai nereiskia, kad paprastiem zmogeliam irgi ahujenai.

Redaguota nario Marc1us
Tiesa

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Didelis už. Sėdžiu su hero, o galiu tik 2 res, nu nekažką :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 17 minutes(-ių), W1lf rašė:

Nu va, Modestai, reikės daryti ?

4 Už , bet balsuoja:

2Taip: 66,67%

1Ne: 33,33%

Čia dar nieko neįrodo. Tad laukiama daugiau nuomonių/balsų.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

, nes  jug pinigus žmones moka ne už spalvota ranga :D

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest W1lf
Prieš 20 minutes(-ių), Pofkeee rašė:

Manau 2 res yra pakankamai :)

Kai turi pagalbą, tai "VAIDINI" Ir sakai kad užtenka, bet paimtų visus res'us ir ką darytai? Iš karto būtum už :) Pagalvok ne tik apie save bet ir apie kitus ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest W1lf
Ką tik, Pofkeee rašė:

/ree list Pofkeeexd :DDDD

Aha... Kažką jau tigeris sukimičinęs ir paslėpęs :D Nebemeluok... PS aurą  xp fermos res'e palikęs :)

 

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, Pofkeee rašė:

"Paslėpes" auros fermoj, kai net /res neturiu, tu žiūriu mėgsti pievas pašnekėt :D

Nu jo Pofkee šitą faktą, jog su aura fermoj kimarinai pirmom wipe dienom, o visus kitus už tai baudiai žino net pats Modestas, tik gaila, jog už tokius prikolus, net nebuvai nušalintas iki chatmod, nežinau ką ten jau sukimičinęs, bet, kad ir ką dariai, tau pasisekė. Tad būk mielas negavom tik apie save, kalba eina apie visą serverį, o ne apie tavo unclaimed resus, kuomet tą bazę radus ir sugriovus, kažkas iš admin gražintu atgal :) 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Arba jūs apie tema kalbat, arba iš karto ATMESTA. 

Viskas nuo jūsų priklauso. ?

Prieš 10 minutes(-ių), W1lf rašė:

Aha... Kažką jau tigeris sukimičinęs ir paslėpęs :D Nebemeluok... PS aurą  xp fermos res'e palikęs :)

 

 

 

"Paslėpęs" kaip suprasti ? Nejaugi Pofkeee's resu's slepiu ? Rly man... P.S pagrindinių įrodymų turi ?Už šmeižimą pats nukentėsi ?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest W1lf
Prieš 2 minutes(-ių), tiger rašė:

"Paslėpęs" kaip suprasti ? Nejaugi Pofkeee's resu's slepiu ? Rly man... P.S pagrindinių įrodymų turi ?Už šmeižimą pats nukentėsi ?

Baigiam tuos "lialia" Nes jau tikrai atsibodo, susitariat ir fsio..  :D

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 7 minutes(-ių), W1lf rašė:

Baigiam tuos "lialia" Nes jau tikrai atsibodo, susitariat ir fsio..  :D

 

Baigiama tuos "lialia" nes jau rimtai atsibodai, su savo freePost'ais + šmeižimą darai. Dar toks - įspėjimas ir iš forumo  TIKRAI  ilgam išeisi atostogų ?

 

 

 

Nėra įrodymų  - neturi ką pateikti.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Visiskai pries! Mokat jus prikurti tuos acountus ir perduot resus, @W1lf paaiskink man kaip imanoma paslepti resus? Jau ant tiek nusisneki ,kad as negaliu.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest W1lf
1 hour ago, Axion01 rašė:

 @W1lf paaiskink man kaip imanoma paslepti resus? Jau ant tiek nusisneki ,kad as negaliu.

Ne nu, aš neturiu žodžių apie tave, iš pradžių Pofke vadini "Dviveidis" Paskui kažkas atsitiko, kad jau tu jį GINI :o 

 

 

PS kaip paaiškinsi kai praetam wipe parašius /res list Pofkeeexd buvo lygiai 0 res'ų o nuėjus į kažkurį res'ą rašė: Sveikas atvykęs į ____ rezidenciją, kuri priklauso žaidėjui "Pofkeeexd" ? Tai čia same shit kaip ir šiame WIPE :D    

Redaguota nario W1lf

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 21 minutes(-ių), W1lf rašė:

Ne nu, aš neturiu žodžių apie tave, iš pradžių Pofke vadini "Dviveidis" Paskui kažkas atsitiko, kad jau tu jį GINI :o 

 

 

PS kaip paaiškinsi kai praetam wipe parašius /res list Pofkeeexd buvo lygiai 0 res'ų o nuėjus į kažkurį res'ą rašė: Sveikas atvykęs į ____ rezidenciją, kuri priklauso žaidėjui "Pofkeeexd" ? Tai čia same shit kaip ir šiame WIPE :D    

Bet tai kaip matosi kaip tu iš temos bėgi ;D tavęs žmogus pasakė "paaiskink man kaip imanoma paslepti resus?" tai tu aiškink, o ne prie "dviveidžio" eik. Visiems įdomu. Tada šitas

 

"praetam wipe parašius /res list Pofkeeexd buvo lygiai 0 res'ų o nuėjus į kažkurį res'ą rašė: Sveikas atvykęs į ____ rezidenciją, kuripriklauso žaidėjui "Pofkeeexd" ? " 

Apie dabartinį laika kalbam. , o ne apie senus.. Neversk lapų atgal. Iš karto matosi, kai apverti tema. 

Tada apie tuos res'us ? Wtf man ???? Gyvenime prieš 6metus nesu matęs tokių prikolų. 0 info apie šita.

 

Tiesiog burbula pūti ;D , ir bandai čia kažką įrodyti, bet matosi kaip niekas neišeina.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Susikuriat atskirą paskyrą ir turite papildomų res'ų, problema išspręsta.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, W1lf said:

Ne nu, aš neturiu žodžių apie tave, iš pradžių Pofke vadini "Dviveidis" Paskui kažkas atsitiko, kad jau tu jį GINI :o 

 

 

PS kaip paaiškinsi kai praetam wipe parašius /res list Pofkeeexd buvo lygiai 0 res'ų o nuėjus į kažkurį res'ą rašė: Sveikas atvykęs į ____ rezidenciją, kuri priklauso žaidėjui "Pofkeeexd" ? Tai čia same shit kaip ir šiame WIPE :D    

Kiek pamenu praeita WIPE Povilas turejo daug resu, pvz /res tp mp /res.tp x2. Apie dviveidiskuma, zmones keiciasi ir ju nuomones apie juos. Bet mano nuomone apie tave niekada nepasikeis, kaip buvai eilinis vaikas su 0iq taip ir liksi x)

  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 7 valandos(-ų), Pofkeee rašė:

Hmm.... Atsargiau su žodžiais. Visų pirmą visą šitą gali rašyti į kur nors kitur, bet ne į forumą arba savo niekam nereikalingą nuomonę pasilaikyk, jei labai ją nori išreikšt (O ka jau dariai ne kartą) gali eit mamai pasiskųst. Ir visų antrą pagalbos, gali tūrėti kiek nori resų, ir tai nėra draudžiama. O apie dviveidiškumą esu tau ne kartą atsakes ir dar kartą pakartosiu, čia yra internetas, minecraftas, serveryje taip stengiuosi elgtis pagarbiai, bet atskirai su kitais man nieks to neliepė ir tu nesi kažkas ko aš turėčiau klausyt, tu tik eilinis žmogelis sėdintis prie kompo. "Dviveidiškumas" minecraft serveryje gi taip svarbu čia gi turi būti su visais atviras ir sažiningas. Esi juokingas, daugiau nieko negaliu pasakyt.

Nu gerai , paprašysiu Regio ar dar turi įrodymus, kur tu su killaura killini mobus su accountais "Accountas" "Accountas1", niekada nemaniau, jog esi toks, kuris tai žinodamas, bando kažką prikišti :D seni taigi, net Modestas jau yra žinąs tavo prikolą, bet keista kaip tu net nenušalintas. 
Lauksiu, kol RegisCZ on ates ir jei turės video, čia jį ir pateiksiu :)

Redaguota nario SuperGold
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
37 minutes ago, W1lf said:

@tiger @Pofkeee xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Na va, ir radau tai apie ka kalba ir ėjo xDDDD Ką pasakysit apie tai? : https://imgur.com/1UK9lf9

 

 

Kam meluoti jeigu už tiesą nepykstama...

 

 

 

Viskas visada paaiškėja....

Matau tu isvis jau ...... Pilnai ismok naudotys komandom tada kalbesim! https://imgur.com/a/AS9xPRn

@tiger manau jis jau pakankamai prisikalbejo. Reiketu poilsio xD

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, W1lf rašė:

@tiger @Pofkeee xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Na va, ir radau tai apie ka kalba ir ėjo xDDDD Ką pasakysit apie tai? : https://imgur.com/1UK9lf9

 

 

Kam meluoti jeigu už tiesą nepykstama...

 

 

 

Viskas visada paaiškėja....

?? Aš matau liutkos res'us tik :DDDDDDDDDDDD ? Ką nori iš manęs dabar ? 

"Kam meluoti jeigu už tiesą nepykstama..." ?? Nu kad visiškai nesupratau ką pasakei.

@Axion01, taip. Prašosi žmogus jau.

 

 

P.S 

9Taip: 52,94% 

8Ne: 47,06%

  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@tiger kaip supratau jis bando parodtyi ,kad atejo i liutkos resa ir per /res list ju nesimato. Aiskiai suprantama ,kad zmogus nemoka naudotis komandomis. Paskaityk, ten parasyta:

<<<Prev Pagae ;; Next Page>>>. 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×