Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

64 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 140

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Okamis

Pasiūlymas

Recommended Posts

Jūsų slapyvardis žaidime:  Okamis.

Kam pasiūlymas skirtas (forumui/serveriui): serveriui.

Kuo šį idėja bus naudinga: įdomiau bus žaisti žmonėms kurie turi privilegijas.

Detalesnis pasiūlymo aprašymas: Manau serveryje reikėtų padaryti, jog žmonės kurie turi nusipirkę paslaugas iš /paslaugos tegalėtų imti savo paslaugos /kit, bet negautų privilegijų gauti visų kitų, o reikėtų keltis tuos rangus patiems nors ir turint paslaugą. Pvz; aš esu nusipirkęs hero, galiu imti tik /kit hero, /kit platinum, /kit gold /kit silver /kit bronze ir /kit eilinis, bet negaliu pasiimti /kit generolas ar t.t., turiu pats pasikelti savarankiškai nors ir turiu paslaugą. Manau ši idėja duos bent kiek veiklos žmonėms su paslaugomis, nes kai turi fermų prisiveisęs, nebėra veiklos.

Redaguota nario Okamis

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

PRIEŠ

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Pasiūlymas gal ir geras, bet not sure ar kažkas apsiimtų įgyvendint, kadangi rank'ai/permissionai veikia inheritance būdu, t.y. vienas rank'as priklauso nuo kito rank'o.
Reiktų nemažai testinimo, kad tiksliai ir tvarkingai perkurt rankus ir permissionus.
Taip pat maišytų /rankup'o žinutės, sakyčiau, keistai atrodytų.

Idk. 50/50 iš mano pusės.
+ reikėjo poll'ą kurt.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, Leipz <3 rašė:

PRIEŠ

Argumentuotos nuomonės daug įdomesnės, nei tik prieš..

Ašmeniškai aš - UŽ. 
Serveryje būs daug daugiau veiklos, o ne pasiimti hero ir gauti visus kitas. Kitas dalykas būs kur investuoti pinigus, nes dabar /kit kapitonas duoda hopper, o tai galima pasiimti, kas dieną, padarius šia įdėją, pasikėlus iki kapitono, bus bent jau kokia nauda, o ne pasiimti tik hero :) 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest W1lf
Ką tik, SuperGold rašė:

Argumentuotos nuomonės daug įdomesnės, nei tik prieš..

Ašmeniškai aš - UŽ. 
Serveryje būs daug daugiau veiklos, o ne pasiimti hero ir gauti visus kitas. Kitas dalykas būs kur investuoti pinigus, nes dabar /kit kapitonas duoda hopper, o tai galima pasiimti, kas dieną, padarius šia įdėją, pasikėlus iki kapitono, bus bent jau kokia nauda, o ne pasiimti tik hero :) 

Na taip, bet kaip @M0dii minėjo kad reikia nemažai laiko, taigi dar reikėtų padaryti kad pasikėlus rangą kai esi "EILINIS" išliktų ir kai nusiperki paslaugą... Nežinau :D Abejoju kad bus įgyvendinta bet okey ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Kind'a uz, bet del sito pasiulymo kristu bronze privalegijos pirkimas.. Ko ne visi bronze perka, del kit gavimo ir spawner kasimo. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
18 minutes ago, ph0rkyz said:

priešwtftrash

Tau trash ir atrodo, kai nori turet pakalnes itemų ir ieškot kas saskaitoj turi ;)

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×