Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

55 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 140

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
SuperGoldas

Peikiu - Pofkeeexd

Recommended Posts

Tavo vardas žaidime: SuperGold

Peikiamo asmens vardas žaidime: Pofkeeexd

Už ką peikiate šį administracijos narį: Kitų komandos narių įžeidinėjimas. Jeigu už tai Ph0rkyz nušalinot, tai dwj ir šitą "daužtuolį" + free postinimas ne pirmą kartą, kai jo nuomonė ten lygi 0.

Įrodymai:https://imgur.com/a/P1faHxR

Redaguota nario SuperGold
  • Patinka 1
  • Teigiamas 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Nemanau, kad jį reikia mesti už tą "daužtuolį" :D, bet kita karta tegul žodžius renka plikis.

@Axion01 @Bitter

Redaguota nario Okamis
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
28 minutes ago, Okamis said:

Nemanau, kad jį reikia mesti už tą "daužtuolį" :D, bet kita karta tegul žodžius renka plikis.

@Axion01 @Bitter

Apie zodzius pritariu jau ne 1 karta pats Pofke rase ,kad negalim viens kita izeidineti , del ismetimo as pries. Jis gan gerai atlieka savo darba ir surasti nauja PAGALBA kuris atliktu savo darba kaip Pofke bus sunku. Apie plikiu okami atsargiau, nerasysiu cia  ,bet zmones nesirenka tokiu dalyku. Peace 

Laukiam @Pofkeee irodymu ar zodziu.

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 32 minutes(-ių), Pofkeee rašė:

Niekada nestumiu šeip sau. http://prntscr.com/n7mwyx @Okamis  Eik paverk į pagalvę. Viską ką gali pasakyti yra plikumas, esi graudus iškart matosi, kad kaimietukas. Dabar @SuperGold netavo reikalas ką noriu tą rašau tu mažiau kaišiok nosį ne į savo reikalus antroji vitalka tu mūsų :)

nu nh prajuokinai "miesčionka" :D :D Suprask žmogau - visiem ph, jog ant tavęs stumia privačiai, tai tu gali padaryti irgi privačiai, o ne tai reikšti forume, kur tai mato didžioji serverio dalis.  Pačio nuotraukoje matosi, jog rašė tik po tavo įžeidimo jam, tad čia nepasiteisinimas.
Su Ph0rkyz kiek mes turėtum barniu, kiek ten pykomės, kiek papeikimų parašiau, bet žmogus buvo normalus atsiprašė, jis manęs, aš joį pm, po visų baisesnių įžeidinėjimų, ir niekas ten forume visų savo pykčių nereiškėm. Tad, jeigu kažkas vyksta žaidime, jis ten ir turi likti, o ne per visą forumą čia viešinti, koks žmogus yra.

Redaguota nario SuperGold

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 valanda, Pofkeee rašė:

@SuperGold principe esmė, kai man kažkoks neiškus kaimietukas aiškinas "Bet kitą kart renką žodžius plikis" gavo atsaką atgal, tegul dabar sėdi tyliai. Prie ko čia tas Ph0rkyz iš vis nei aš jį leičiau nei ką tu kažkoks kaip iš medžio iškritęs.

Krč matau tu biški aklas, rašysiu kitaip. Aš tau aiškiai sakau, jog šitas žinutes tu, kaip matau gavai po savo pasisakimo forume apie Okami... Kodėl tu tą ss rodai, kuris parytas, tada, kai tu įžeidiai Okami ir gavai atsaką ? :D ar tu šiaip aklas ir nematai chato, ar man rašyt storiau, jog suprastum?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Papeikimas priimtas.
Dėl nesutarimų įspėti abu administracijos nariai.

Tema baigta.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×