Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

3 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 9

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
H0n

[ Atmesta ❌ ] Peikiu Regiscz

Recommended Posts

Tavo vardas žaidime: H0n

Peikiamo asmens vardas žaidime: Regiscz

Už ką peikiate šį administracijos narį: Free mute, prašyčiau unmute :)

 

2019-04-08_15_03_04.thumb.png.ffbc06e3a0b7aeac0f9122928e33f40f.png

 

2019-04-08_15.03.04.png

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Kuo puikausai matosi kad pavadinai asiliuku aš prijiemau tai įžeidima ir negana tuo dar su kitu acc parašai http://prntscr.com/n925ea, tai ir tas mute 8h sėkmės ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Chatmodui tokie įžeidimai tai.... Ir rašo pirksiu duobę parašau, kad 150, ir galvoja kad centų.... Nu nežinau sorry. bet biški toks durneliukas esi.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

durneliukas esu va taipogi dar vienas įrodymas jei man bus duotas leidimas ir prailginsiu muta jei tik leis sėkmės ;) patarimas rinkti žodžius užtai galima ir baninti.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Ištikrūjų matau kad chatmodas pats nesireguoja aplinkoje,ir mutina žaidėja-[us],už vieną žodį,dar matėsi ss,kad buvo nuvęsta 150eurų,tai pasityčiojo Chatmodas iš žaidėjo H0n šiuo atvėju [Tiesiog gaišino žaidėjo h0n brangų laiką] su tokiais išsidirbinėjimais,manau kad papeikimas turi būti užskaitytas,o žaidėjas turi būti unmutintas.

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Zmogus priime kaip izeidima asilas / asiliukas tas pats. Pats kaltas maziau verk vaikas eik pamokas daryt

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, //LEAVE// rašė:

Zmogus priime kaip izeidima asilas / asiliukas tas pats. Pats kaltas maziau verk vaikas eik pamokas daryt

Nefreepostink vaikeli :) Manau tau labiau reikėtų eit mokintis.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

gaištas laikas :D nemanau ar aplinkoje dar buvo norinčiu pirkti resa jisai neįvardino kainos aiškai buvo parašyta sekė 150 nu ir sumokėjau kdl gi ne tai gan pigai ir galvoju pajimt ir nusiunčiau o jis paskui tik atsakė kad ne 150 tai iškur žinot buvo aiškai klausta užkiek tai reikia normalai atsakyneti o dark nereikia kištis ir freepostinti cituoju 'gaišini savo brangū laiką'.

 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Visų pirma savo laiko negaištu,nes sergu ir namuose tūnoju+sulaužyta ranką nematau esmės,kur laikas gaišimas man,antra 150 ane matai kad 50x50 resąs,didelė duobė ir tu ka manai jinai tiek verta 150 ?.3 kiek tau metų,kad tu nesupranti,kad tokios duobės nekainuos tau 150euriukų :)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Just now, Dark said:

Visų pirma savo laiko negaištu,nes sergu ir namuose tūnoju+sulaužyta ranką nematau esmės,kur laikas gaišimas man,antra 150 ane matai kad 50x50 resąs,didelė duobė ir tu ka manai jinai tiek verta 150 ?.3 kiek tau metų,kad tu nesupranti,kad tokios duobės nekainuos tau 150euriukų :)

ne metu esme nesvarbu ar 50x50 kainu nenustatinieju čia priklauso nuo ekonomikos ir bėja jei esi sergantis ir kaip sakai sulužės tai gal mažau rašyk tesiog aik atsigult ir gydikis sėkmės gyditis o tesiog jei ne savo gaišini laika tai kitų o jei bandai drauga apgindi beprasmiška nes jei nebutu prieštai parašės įsigemelis tikietina kad būtų unmūta gaves bet kadangi yra kaip yra tai sėkmės atbūti 8h.

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Paliekam spresti @tiger,@Modelt.@Axion01,@bitter

Redaguota nario RegisCZ

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Gerai paliekam,bet man nereikia mažiau rašyti-nes,per mergas aš jau vaikštau,tiesa sakai kad mėginau ji apgidinti,tada aš jo paklausiau ka parašiai iš antro acc jis pasakė ta ir ta,bet suprantu žmogų aš ir rage duočiau jei žinočiau,kad mute tikrai free.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 59 minutes(-ių), Dark rašė:

Gerai paliekam,bet man nereikia mažiau rašyti-nes,per mergas aš jau vaikštau,tiesa sakai kad mėginau ji apgidinti,tada aš jo paklausiau ka parašiai iš antro acc jis pasakė ta ir ta,bet suprantu žmogų aš ir rage duočiau jei žinočiau,kad mute tikrai free.

 

Prieš 45 minutes(-ių), //LEAVE// rašė:

Maziau tu verk h0n velnias supistas

Pašaliniams rašyti draudžiama tad prašyčiau nebefreepostinti.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 2 valandos(-ų), H0n rašė:

 bet biški toks durneliukas esi.

Va vėl įžeidinėjimas..

 

 

Užmutintas teisingai.

Papeikimas atmestas.

Tema rakinama.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Kita karta kai fotkinsi, full bright issijunk.. Geradarys mat atsirado..

 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×