Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

5 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 9

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
ssss2

[ Sutvarkyta ✅ ] tonyzed scam

Recommended Posts

Jūsų slapyvardis žaidime: der

Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: tonyzed

Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: As paprasiau jo skelbimo kad man reikia darbuotojo jis pasisiule daviau jam stiklo kad jis man apstatytu ferma nuejas pirkt dar stiklo gryzes su facecam maciau kaip jis vagia hopper ir as neturiu ss kaip mes rasemes del fermos apstatymo bet as tuos hopper ilgai taupiau jiems ir man gaila noriu tesiog pabandyk gal grazinsit buvo pavogta 9 resas res tp xprofit 

Įrodymai: https://imgur.com/a/GRFzUv8

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

KA TU SVAIKSTI PATS SAKEI KAD PADIEK ISGRIAUTI HOPPERIUS EISIU STATYSTI KITUR FERMA NIEKUR ISIEJES NEBUVAI DAR PATS ISPIRMO GRIOVEI MELUOJI TAI NZN KAIP PZDC IR TOS HOPERIUS ATIDAVIAU NEREIKAI CE BURBULO PUSTI SCAMERI TU  TAU KAD TIK PRASIMUSTI ANT HOPER 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

TU GAL NEBESVAIK KOKIU NESAMONIU PATS PARASEI GALI PADIETI SAKAU JO SAKAU KA PADIETI REIKIES SAKEI ISGRIAUTI HOPPERIUS OK SAKAU IR ATEJAU DBR BANDAI CE KAZKOKIA NESAMONE PADARYTI AS IRGI TAIP DARYCIAU KAD GAUCIAU DAUGIAU HOPPER BET AS NE DURNELIS KAIP TU ;):)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

 Gauni bana uz cheatus, del hopperiu kai turesiu laiko padesiu as arba lauk kitu admin'u-pagalbininku.

Redaguota nario Axion01

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Nemeluok !!! As viska maciau!!!! As su juo kalbejau per discorda . rode vaizda ! Ir maciau kaip kirto kaip dare viska Ir kai iskirto hopperius jis atidave !!! ir jus bandot ji is oro banint

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

nefree postink draugeli nieko jis man nedave kaip matos per ss jai jai butu man padejas su hopper jis nevisus iskirto as ji spejau ismest is reso tipo is lempos vidury chestu paliktu 1?

Redaguota nario ssss2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, nezinau_kas said:

Nemeluok !!! As viska maciau!!!! As su juo kalbejau per discorda . rode vaizda ! Ir maciau kaip kirto kaip dare viska Ir kai iskirto hopperius jis atidave !!! ir jus bandot ji is oro banint

Supranti, tie maciau, girdejau, man sake netinka. Reikia irodymu kuriose viskas butu aisku. Liudininkai t.t nieko nereiskia.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

blogai apskaiciavau nusipirkau nauju ir truko vieno nes pasirodo kad ir virsui iskalei

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Abudu pievas rašot...



@ssss2, tai kiek iš tikrųjų pavogė ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

10 nes dedamas naujus pamaciau kad ir virsui truksta

Redaguota nario ssss2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

nu jo  vps ce geras dedamas pamatei 10 truksta naujus dedi ar kartais ne tos pacius ? ??? kur atidaviau tu tik nori is to pasipelnyti vaikeli tu 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

aha :) nereike meluoti jei ka :) ir vps dbr tu trugdai adminams su tokiomis pievomis kur bandai prgauti zaidieje ko  jis nepadare vps ce achuiel

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Itemai grąžinti.




Tema rakinama.

  • Patinka 1
  • Teigiamas 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×