Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

126 iš 133 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 130

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
ssss2

scam shayme

Recommended Posts

Jūsų slapyvardis žaidime: penktas

Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: shayme

Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: istorija tapati kaip ir vakar man reikejo darbuotoju apdet ferma shayme pasisiule daviau stiklo ir pradejau sekt, kad nieko nepavogtu is reso pastates man visa virsu as jam sumokejau ir pradejo stayt siena pastates puse as nuejau trumpam ir gryzes maciau kaip jis griove pro virsu hopperius buvo pavogta is viso 7 jai ka ten nauji sudeti is apacioj resas res tp xprofit

Įrodymai: https://imgur.com/a/wcMn9RZ

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Keista darosi jau ? ? ar tu čia neapgauni mūsų ? Versliuka nedarai??

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Zinojau kad tai pasakysi ir ne kam man ryzikuot del kazkokiu 7 hopperiu jai jau taip daryt tai dydesniai kiekiais o ne po 7 hopper tesiog scameriai visi as dbr galeciau rast darbininka random ir viska filmuot ir jis tikrai bandys scaminti as bandziau vest tas komandas kad negaletu kirsti nieko rese as jo paklausiau ar gali kazka griauti jis pasake ne todel as ramiai taip isejau.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

o jus galitt paziuret laika kada jis nukale hopperius ir kokiu laiku isidejo i savo ferma pasistate tipo arba paziekit i jo ec 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Prisiregistruokite arba prisijunkite norėdami komentuoti

Jūs turite būti forumo narys norėdami komentuoti

Sukurti vartotoją

Prisiregistruokite mūsų bendruomenėje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau turite vartotoją? Prisijunkite.

Prisijunkite
Sign in to follow this  

×