Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

4 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 6

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Neziniukas

Papeikimas.

Recommended Posts

Tavo vardas žaidime: Neziniukas
Peikiamo asmens vardas žaidime: Axion01
Už ką peikiate šį administracijos narį: taisyklių nesilaikymu, išimčių darymu draugams, iš įrodymu matysite jog žaidėjams į skelbimą rašė masišką kiekį turinio, kuris pagal serverio taisykles yra neleidžiamas, peikiamas asmuo buvo /v režime, tačiau viską puikiai matė, nes man parašius neleistiną skelbimą buvau iškarto užtildytas, o žaidėjas toliau skelbė neleistinus dalykus ir liko nenubaustas (nei mute ar ban)
Įrodymai: https://imgur.com/a/TweT2wl

  • Teigiamas 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Net nezinau is ko tu paemiai ,kad mes draugai? jau senai @modelt sakiau ,kad kazka reikia daryti su juo.

O tau matau pirstai kasasi ane ,kad tik man ppk parasyti? Kas tik blogo iskarto Axion'as kaltas, hmm idomus tu. 

Redaguota nario Axion01

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Na nežinau, tokių žinučių jisai parašė ne penkias ar dešimt, jų mažiausiai buvo dvidešimt, iš tavęs jokiu veiksmų nebuvo imtasi, tačiau po mano 1 skelbimo (kuris ėjo šalia Dqrko) buvau užtildytas iš karto, o jisai ir toliau skelbė neleistinus dalykus, žinoma gal tu tame nieko blogo ir nematai ;), bet man atrodo jog negalima skirstyti žmonių ir vienus bausti, o kitus ne.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Taip, įdomi situacija. 

@Axion01, vis dėl to - kodėl nebuvo užmutintas žaidėjas ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
49 minutes ago, tiger said:

Taip, įdomi situacija. 

@Axion01, vis dėl to - kodėl nebuvo užmutintas žaidėjas ? 

Buvo jis uzmutintas pries tai kai mate Neziniukas ir poto. Buvau atsijunges nuo serverio dviem minutem, atejau ir pamaciau Neziniuko nesamone per /skelbimas uzmutinau tik spejau pasaryti SS kaip pacrashino MC.

Del Dqrko kiek as ji mutinu tas pats per ta pati. Buvo jau pasiulyta atimti jam skelbima, uzbaninti ji t.t. Bet kaip matot skelbima ir eme jis vis dar turi ( turbut del to ,kad isnaujo nupirko Gold paslauga)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Nu įdomi čia tavo istorija, crash, afk, vos spėjai, uhm. idk.

Skelbimas žaidėjui Dqrko atimtas, kadangi pats nepirmą ir ne antrą kartą pastebiu spammus ir neleistiną veiklą:)
(kiek aiškinausi, žaidėjas privilegiją gavo (tikriausiai) taip pat „nelegaliu“ (paslaugų, daiktu ar kt. dalykų mainymo) būdu)

Daugiau informacijos laukiam iš @modelt.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Mes gi ne robotai, nesėdim akis į chata ibedę kiaurą parą, ką pamatom tą ir baudžiam, o nepagautas ne vagis ;)

Redaguota nario liutka255
  • Patinka 4
  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@Axion01  Nuo serverio tu nebuvai atsiujungęs, stebėjau šią situaciją ir visą laiką tu buvai /v režime, tai matosi ir vienoje iš nuotraukų, žaidėjo prieštai tu neužtildei, po visų jo skelbimų patikrinau ir jisai toliau laisvai rašė, pamatęs ppk tik tada jį užtildei.  @liutka255 rašyti jog nepagautas ne vagis kai tokie skelbimai ejo masiškai apie 10 minučiu ir žmogus buvo spiceliai netildomas (tačiau man parašius skelbimą šalio jo buvau iškarto užtildytas) yra tesiog apgailėtina...

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
49 minutes ago, Axion01 said:

@Neziniukas https://imgur.com/a/O5p7Dog matosi kaip ji mutinu, prasau modelt ,kad kazka darytu su juo. 

Matosi jog jam rašei ir prašei perspėti kai tokius skelbimus rašys  xD

Man nesvarbu tu gausi tą isp ar ne, čia tik parodo jog pats esi pirmas šmeižti kitą žmogų ir pasirūpint jog jisai būtų išmestas iš pareigų, tačiau kai pats esi peikiamas, busi dangstomas visų.

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@Axion01 ble biski ciupo tave su ta sms :D kokia dabar atmazke bus? :D

  • Patinka 1
  • Haha 4

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Baikit prashau jusu ! REIKIA taikos ! ! !

Redaguota nario Algis

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×