Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

128 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 128

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
प्रेस Еиникис प्रेस

Knuff_ peikimas.

Recommended Posts

Vardas žaidime: einikis

Skundžiamo žaidėjo nick žaidime: Knuff_

Dėl ko skundžiate šį žaidėją? : Na, mane jau pavyzdžiui užkniso jis, rašo ir rašo apie tuos GROWTOPIA dls/wls, ir jis nepaiso visokių mute, perspėjimų, o online yra ProGamer1233 ir visiškai nieko nedaro. Manau reikėtų Knuff_ atimti skelbimą, jeigu kartosis tai ir /eme :P

Įrodymai: https://imgur.com/a/8mQWJL7

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
On 2019-04-23 at 10:07, प्रेस Еиникис प्रेस rašė:

Vardas žaidime: einikis

Skundžiamo žaidėjo nick žaidime: Knuff_

Dėl ko skundžiate šį žaidėją? : Na, mane jau pavyzdžiui užkniso jis, rašo ir rašo apie tuos GROWTOPIA dls/wls, ir jis nepaiso visokių mute, perspėjimų, o online yra ProGamer1233 ir visiškai nieko nedaro. Manau reikėtų Knuff_ atimti skelbimą, jeigu kartosis tai ir /eme :P

Įrodymai: https://imgur.com/a/8mQWJL7

Atsiprasau ponas,bet mute jau ne pirma karta gaunu. Ir vis man dzin..Kas is to kad atims man skelbima? /skelbimas nera taisyklese nera kad negali pirti growtopia dls... Atims skelbima vel, paims is naujo paslauga ir vel skelbsiu. galvoji man gaila?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, Knuff_ rašė:

Atsiprasau ponas,bet mute jau ne pirma karta gaunu. Ir vis man dzin..Kas is to kad atims man skelbima? /skelbimas nera taisyklese nera kad negali pirti growtopia dls... Atims skelbima vel, paims is naujo paslauga ir vel skelbsiu. galvoji man gaila?

Supranti, man tai nesvarbu ar tu perki, ar parduodi, tiesiog jau visus žaidėjus užkniso jog rašai shit per skelbimus, eik į kitą serverį ten ir rašinėk, o čia, čia ne kitų game stuff pardavinėjimų serveris. Na ačiū už supratingumą.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@modelt, manau skelbima reikia atimti.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×