Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

3 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 3

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Pitakai

[ Atmesta ❌ ] Peikiu DonSimon

Recommended Posts

Tavo vardas žaidime: Meduza
Peikiamo asmens vardas žaidime: DonSimon
Už ką peikiate šį administracijos narį: Tiesiog stovejau afk rese, skelbiau, kas turit parduoti spawnerius ir pnš. ir pyst žiuriu DonSimon iš niekur niekur rašo man i /msg tipo patikra ir pnš. aš atsisakiau patikros, nes nežinojau už ką jis man tą patikrą daro. Paklausęs jo jis nieko neatsakė. Čia turbut dėl to, kad jį vakar įžeidžiau ar kažką panašiai, nors pats pradėjo jisai spaminti, ir man tai nepatiko, parašęs aš jam, kad nespamintu, jis man parašė neaiškink ir nuo to viskas prasidėjo :) Tai vat norėčiau sužinoti už ką patikra ir norėčiau gauti unbaną :)
Įrodymai: 

Screenshot_6.png

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Tokie kieti įžeidinėti administratorius, o kai gaunat ban patys pirmi į forumą bėgat skųstis, manau net nereikia pasiteisinti man čia, nes žaidėjas aiškiai parašė, kad atsisakė patikros ir už tai buvo nubaustas.

Redaguota nario ?DonSimon
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Atsisakiau patikros, nes nežinau už ką man jį skirta, suprasčiau bučiau ėjas pvp, butu kitas reikalas, o aš stovėjau savo rese ir skelbiau kad superku spawnerius. ir tu man i msg parašei kad darai patikrą. TAI WTF? už nieka patikra...

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

download.png

Jeigu atsisakei patikros, tai mes automatiškai suprantam, kad slepi kažką nuo mūsų ?.
 

  • Teigiamas 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Ir jeigu Jisai dėjo patikrą už vakar kad prieš visą serva aš jį "paduxinau" tai ne mano bėdos. kaip ir minėjau jisai pats pradėjo.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Jei žmogus įtartinas, mes galim daryti patikras, kaip sakoma už dyką net piz** nieks negauna ;D

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Supratau.

 

 

Papeikimas atmestas.

Tema rakinama.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×