Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

0 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 3

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Pitakai

Peikiu liutka255

Recommended Posts

Tavo vardas žaidime: yawtuber
Peikiamo asmens vardas žaidime: liutka255
Už ką peikiate šį administracijos narį: Stovejau fermoi afk, iskart po restarto pirmas prisijunges i ferma, ir pas mane labai greit krito mobai, liutka255 uzpavidejo ir nutelino mane i /spawn :) O dabar isviso net nekrenta, o kad nrml kristu, man dbr reikia stoveti visa diena.
Įrodymai: 

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

Redaguota nario Pitakai

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Turbut nusikaltima padariau ;D kiek zinau siaip nelabai galima afk palikinet fermose, nes tai kelia serveriui laga, tuolabiau kaip sakei pas tave labai gerai krito :)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 7 minutes(-ių), liutka255 rašė:

Turbut nusikaltima padariau ;D kiek zinau siaip nelabai galima afk palikinet fermose, nes tai kelia serveriui laga, tuolabiau kaip sakei pas tave labai gerai krito :)

Afk bota palikti fermoje nera draudziama. O jeigu rimtai, tai kokia priezastis buvo?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Tai krč po restarto pirmas prisijungiau į ferma, ir tada pas mane labai gerai krito creeperiai, o liutka užpavidėjo ir mane nutelino į spawną, kad greitai nekristu creeperiai...

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Po restarto visi chunkai laisvi ir kaip tik prisijungia mobai nerealei krenta poto po biški mažėja nes užsikrauna chunks. Štai gal būs naudinga informacija.

Sorry kad kišu savo nosi.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×