Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
axion01
2
deadfyou
3
eisvinasgt
4
supergold
5
ervin666
6
h0n
7
v2c
8
sveikas
9
the3mixas
10
derval22
11
aluoha
12
capitan140cz
13
yuzi
14
_cesty
15
xjustizzx
16
tort926
17
dirmas
18
neziniukas
19
doviiltu
20
loposlol
21
kavenskas
22
armis_pro
23
baranka420
24
airisk
25
exclusive
26
bigsmoke
27
rokismpp3
28
vakarispro
29
speedlol123
30
devon
31
gabriuksltu
32
aidasltu
33
kinoladas
34
zmarkaz
35
smogas
36
xxdd
37
dzyga
38
krebzdesiukas
39
naparukom
40
durantas
41
kill2
42
spec1alxoredd
43
ducia
44
bradtad94
45
kurmis
46
xjustizzxalt
47
butter
48
dead_gamer
49
karolixas
50
russiangt
51
yhohy
52
cepelinas
53
kaselotasafk
54
ciripaska
55
robotukas
56
sauud
57
profuxer
58
3hydra6
59
lopplo
60
wannabechinese
61
neznaika
62
slogal
63
borjas
64
aycm
65
minton
66
andripin
67
matkiz
68
franklinas
69
cigonasvaldo
70
zaliasnulis
71
pauliuslt
72
mergelemarija
73
dovas777
74
krasava
75
dovis147
76
kabinkmoce
77
slyva
78
cat123
79
nikes
80
kalabokas
81
klux9979
82
avuro
83
terabaitas
84
loverevenge
85
luksiz
86
_dark_
87
m0d3
88
bad08
89
afefaa
90
xsivop
91
pvpking
92
speek
93
ivo
94
strongasafk
95
gustatio
96
kastasdomas
97
xrxdievas
98
profas
99
nierka12
100
dovka
101
vakarezas
102
siauresvilkas
103
pepega
104
raimex
105
bongy
106
kross
107
generols
108
lakoste
109
funnyking
110
zerox
111
500_killeris_500
112
papaciaro
113
otavius
114
evox
115
spilva
116
royz97
117
osmismax
118
mrmorka
119
spilvalt
120
ace
121
poxytongue
122
longa28
123
creep
124
altas326
125
jonathan
126
ex1mple
127
200iq
128
ace2
129
sil3nce
130
sauudafk
131
cola
132
evilmorty
133
airendas
134
der
135
klasmica
136
mortuus
137
kaspisijus
138
benuxzzzas

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

137 iš 150 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 152

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

Bitter

Atranka į Chat Moderatorius

Recommended Posts

Heyo!  Pastaruoju metu dėl gerų orų sumažėjo serverio administracijos aktyvumas, todėl  ieškome naujų chat moderatorių, kurie padėtų palaikyti tvarką serveryje! :classic_cool:

Pagrindiniai reikalavimai:

Pageidaujamas amžius - bent 15 metų.
Noras dirbti bei užimamų pareigų vertinimas.
Gerbti serverio žaidėjus, nebūti smarkiai prisidirbusiam.
Patirties turėjimas administravime būtų privalumas.
Aktyvumas serveryje.
Rašymas lietuviškais rašmenimis.

UŽ KOPIJAVIMĄ NIEKADA NEBETURĖSITE GALIMYBĖS TAPTI ADMINISTRACIJOS NARIU!!! 
DRAUDŽIAMA REDAGUOTI !!!

Tavo vardas žaidime:
Tavo tikras vardas:
Tavo amžius:
Tavo skype:
Kiek laiko žaidi mūsų serveryje?:
Kokios tavo aktyvumo valandos, kada dažniausiai prisijungi?
Papasakok apie save:
Kodėl nori tapti chat moderatorium?:
Ar turi patirties administravime? Jei taip, tai kur?:
Kaip manai, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?:
Ką manai apie neleistinų modifikacijų naudojimo serveryje problemą? Kaip, tavo manymu, ją būtų galima išspręsti?

Galimybę pildyti anketas turite iki trečiadienio vakaro (2019-05-01 17:30).

Sėkmės!  

• Patinka 11
  • Teigiamas 2
  • Ačiū 2

Bertram03

Gabrielius

13m

Tik Dc

naujas acc tai 1d ir 5h o ant seno gal 1m

3-4h dazniausiai savaitgaliais o mokslo dienom 2-3h

Mekstu padet naujokam nemekstu spamintoju kurie keikese i /skelbimas

Noriu mutint kurie nesilaiko taysikliu /skelbimas arba koliojasi, keikiasi

taip , mc.craftmc.lt buvau chat.mod

gal kad kaip ateina naujokai gautu po 1k kad usidirptu butu sustipirnta pagalba kad butu maziau cytu

tai gal pabandyt padaryt anticheat sistema kur iskart pradedi greit kapot zmogu kickina is srw

• Neigiamas 9
  • Suglumęs 1

Tavo vardas žaidime: Limon4ikas_
Tavo tikras vardas: Ernestas
Tavo amžius: 16 metų
Tavo skype: ernest0187
Kiek laiko žaidi mūsų serveryje?: 5 metus, aišku su pertraukom.
Kokios tavo aktyvumo valandos, kada dažniausiai prisijungi? Dažniausia prisijungiu vakare į diena aktyvumas 3-4h.
Papasakok apie save: Taigi mano vardas Ernestas, man 16 metų, gyvenu Šalčininkuose 45km nuo Vilniaus. Esu labai sunkaus charakterio, nes dauguma žino jai man kažko reikia aš galiu rašyta kas sekundė, kol man neatrašys, tai butu minusai. O šiaip esu pozityvus žmogus, visada randu iš kažko pasidžiaugti, esu bendraujantis žmogus, mėgstu su žmonėms bendrauti, ir kalbėti tam tikrom temom. Laisvalaikiu žaidžiu futbolą su draugais, arba lošiu Minecraft. Mėgstu vaikščioti naktim po miestą.
Kodėl nori tapti chat moderatorium?:  Noriu pabraukti, kad esu jau buvęs šitame serveryje Chat moderatorius, ir nebūtu sunkumu užimti savo seną postą, esu patyręs žaidėjas ir nebūtu visokiu konfliktu su žaidėjais. O noriu vėl tapti [CM] kadangi man patinka laikyti tvarką serveryje, niekada pro manė nekas nepraslydo, visada buvo baudžiami jai buvo padare kažkoki nusikaltimą.
Ar turi patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Taip mcslime.lt, Chat Moderatorius.
Kaip manai, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Manau visko užtenką tik reikia laikyti griežtą tvarką serveryje.
K
ą manai apie neleistinų modifikacijų naudojimo serveryje problemą? Kaip, tavo manymu, ją būtų galima išspręsti? Išpresti šita problema neįmanoma, kadangi visi gerai žinom, kad žaidėjai pripratę žaisti su hack, jiems gerai ir nekas jau dabar be hack nežaidžia, nes visi ieško lengvo išėjimo.

Limon4ikas_

• Patinka 9
  • Teigiamas 2
  • Neigiamas 1

Tavo vardas žaidime: HalfNotPlay
Tavo tikras vardas: Adomas
Tavo amžius: 15 metų
Tavo skype: discord: TheQxiz#8037
Kiek laiko žaidi mūsų serveryje?: Esu pakankamai naujas, nors praeitą WIPE žaidžiau daugiau - praleidau kelias savaitęs, šį WIPE dar tik keletą dienų.
Kokios tavo aktyvumo valandos, kada dažniausiai prisijungi? Dažniausiai prisijungiu po mokyklos, ~15val ir sėdžiu prie PC iki ~22val. (Serveryje praleisčiau ~3val., neskaitant kitos veiklos)
Papasakok apie save: Esu Adomas (a.k.a. TheQxiz, a.k.a. HalfNotPlay), man 15 metų. Daugumą savo laisvo laiko praleidžiu su kompiuteriu: žaisdamas, mokydamasis programavimo (Java, SQL ir iš dalies C#), taip pat mėgstu įtraukti ir grafikos dizaino veiklą, įvairių žaidimų serverių sistemų administravimą. Dažniausiai žaidžiu RUST, MineCraft, Rainbow Six Siege, Apex Legends, HOI IV. Esu patikimas, bendraujantis, pareigingas, atviras asmuo, taip pat realistas ir ateistas. MineCraft žaidžiu jau nuo 2012 metų, kuomet man buvo ~7 metai, todėl turiu sukaupęs nemažą žinių bagažą apie žaidimo funkcijas, galimybes.
Kodėl nori tapti chat moderatorium?: Kadangi save įsivaizduoju kaip galinti atstovauti tam tikrą projektą kaip Administratorius, noriu primiausia įgauti pakankamai patirties Moderatoriaus „fronte“ ir kopti laipteliais link rimtesnių postų. Kaikurie šitą frazę gali suprasti kaip pakankamai savanaudišką, aš tam pritariu. Joje savanaudiškumo šiek tiek yra, tačiau tikrai ne kenksminga dozė. Visuomet prieš kažką darant pažiūrėti į save, noras užsitarnauti ir išlaikyti reputaciją visuomet atsirinks teisingus ir visom situacijos pusėm priimtinus sprendimus.
Ar turi patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Daugiau patirties turiu serverių sistemų administravime, tačiau kadangi žaidžiu ne tik lietuviškuose serveriuose pilnai suprantu kaip turėtų elgtis Administratorius įvairose situacijose, kaip susidariusias situacijas spręsti ir kaip užtikrinti teisingą ir kompromisingą sprendimo būdą.
Kaip manai, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Serveryje trūksta veiklos. Kaip jau ir minėjau dažnai žaidžiu angliškuose serveriuose, atėjęs į šį serverį pasijutau... Net nežinau, atrodo viskas serveryje tvarkoj, sutvarkytas serveris, žaidėjų yra, bet kodėl čia žaisti ? Statyti ? Gerai, šiandien statau, rytoj ką veiksiu ? Statysiu ? Nu ok, rytoj eisiu PVP, o kas tada? Veiklos trūkumas sakyčiau vienas iš svarbiausių faktorių dėl ko žaidėjams greitai atsibosta. Turiu keletą idėjų kaip pagyvinti veiklą ir kaip įntegruoti į kasdienę veiklą tokių MineCraft'e pamirštų veiklų kaip ūkininkavimas (netik gyvūlininkystė, bet ir žemdirbystė), žvejyba, potion brewing'as ar kad ir tie patys Event'ai, kurių norisi nors keleto per savaitę (Vis gi administrorius ir moderatorius sudėję gausime gaudiau nei vienženklį skaičių, o jeigu kiekvienas nors kas antrą savaitę po Event'ą padarytų tai ir sumelė susidarytų.).
Ką manai apie neleistinų modifikacijų naudojimo serveryje problemą? Kaip, tavo manymu, ją būtų galima išspręsti? Pirmiausias mano pasiūlymas sugriežtinti blokavimus (t.y. nuo hackų paskirties atitiktų ir bausmės laikas, pvz: X-Ray = 3d., KillAura = 7d., AntiKB = 5d., Schematics = 7d. ir t.t.) ir įvesti šiokią tokią „pasikartojimų sistemą“. Antrą kartą gaunant ban'ą už cheat'us, prisidėtų pirmo ban'o laikas. Pavyzdys: Pirmas ban'as už Kill Aurą - 7d. Antrą kartą gaudamas ban'ą už AntiKB - 5d. gaus išviso 7 + 5 = 12d. blokacijos. Trečias ban'as jau būtų Permanent (visam laikui). Tuomet vienintelis būdas - unban pirkimas (trečio ban pašalinimas turėtų kainuot nors 2€).

• Teigiamas 3
  • Neigiamas 2

Tavo vardas žaidime:Daug turėjęs,bet šiuo metu C7
Tavo tikras vardas:Karolis
Tavo amžius:Šiuo metu 14,bet labaj mažai trūksta iki 15.
Tavo skype:streetas3
Kiek laiko žaidi mūsų serveryje?:5-6m,esu keles pertraukas padaręs.
Kokios tavo aktyvumo valandos, kada dažniausiai prisijungi?Laisvu laiki būnu,bet kada 11-16h,16-12.Visaip būnu.
Papasakok apie save:Esu Karolis,draugiškas,bei sportiškas,neseniai lankiau futbolą,bet jau nebe,męgstu boksą,laiku kuriuo nebūnu lauke,žaidžiu MINECRAFT
Kodėl nori tapti chat moderatorium?:Seniai svajoju,komandas žinau,bei manau mano pagalbą praverstų serveriui.
Ar turi patirties administravime? Jei taip, tai kur?:Neturėjęs...,bei norėčiau pabandyt..
Kaip manai, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?:Trūksta aktyvumo,čhatmodam,serveryje..,o šjp nk.
Ką manai apie neleistinų modifikacijų naudojimo serveryjeproblemą? Blogai daro,bet juos mažai kas žino,ir greit sutvarokoma.Kaip, tavo manymu, ją būtų galima išspręsti?Tvarkyti servery,jei pastebit,ir,kad būtų daugiau žmonių kurie pasakytų jei užtinka...

Tikiuosi pateksiu,labai norėčiau...

~Karolis

• Neigiamas 7

Posted (edited)

Tavo vardas žaidime: 420
Tavo tikras vardas: Mano tikras vardas yra Arnas
Tavo amžius: Man yra 15 metų. 2003-12-03
Tavo skype: Mano skype: kerziuks123
Kiek laiko žaidi mūsų serveryje?Šį serverį žaidžiu tiksliai neprisimenu kiek laiko, bet man atrodo kad paskutinę kantimento kadenciją kai dar buvo prižiūrėtojas jis lošiau, tai manau metai tikrai yra. Galbūt net daugiau nes tikrai seniau žaisdavau tik per kitus nickname'us
Kokios tavo aktyvumo valandos, kada dažniausiai prisijungi? Kadangi einu į mokyklą, lankau muzikos mokyklą, šiais metais baigsiu ją tai prisijungiu dieną nuo 14.30-16.00 ir tada dar vakare nuo 19.30-22.00. Savaitgaliais prabūnu nuo 4-8 valandų prie kompiuterio.
Papasakok apie save: Tai kaip jau minėjau, esu Arnas. Esu 9-okas, gyvenu Kėdainiuose. Lankau muzikos  mokyklą, paskutiniai metai jau baigiu. Mokausi gan gerai vidurkis jei neklystu yra: 8.46 tai manau kad čia yra visai gerai. Laisvalaikiu laiką leidžiu prie kompiuterio, žaidžiu futbolą, arba tiesiog išeinu pabūti lauke. Mėgstu rimtą darbą, nežiūriu į jį pro pirštus. Ir viską ką pradedu tą pabaigiu iki galo. Esu ryžtingas, siekiu savo tikslo, mėgstu padėti žaidėjams, serveryje padedu naujokams ir kitiems prašantiems pagalbos žaidėjams. Neesu pasikėlęs, visi man draugai yra lygūs. Visada norėjau prisidėti prie serverio veiklos, įgyvendinti kartu įdėjas ir galbūt galiu būti kažkuom naudingas
Kodėl nori tapti chat moderatorium?: Kai pamačiau anketą, pagalvojau gal reikia užpildyti ir galbūt pasiseks nes kodėl gi ne? Viskam yra pirmas kartas. Tai noriu tapti chat moderatoriumi, kad prižiūrėčiau chatą nuo jo kenkėjų, padėčiau naujokams išspręsti jų problemas, ir prisidėčiau prie serverio administracijos :)
Ar turi patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Taip, esu turėjęs patirties kitame projekte kurio viešai neminėsiu jeigu kažkam reikės pasakysiu viską detaliau, išbuvęs chat moderatoriumi gal 2 mėnesius ir poto sugedo mano kompiuteris todėl buvau nušalintas iš pareigų, bet viską atlikau lyg ir teisingai. 
Kaip manai, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Manau, kad serverio administracijai trūksta chat moderatorių, nes kodėl gi tada pildome šią anketą :D. Iš tikrųjų manau, kad serverio administracijai ir pačiam serveriui nieko netrūksta. Viskas yra padaryta kaip galima geriausiai, serveris ir taip yra mano manymu #1 Lietuvoje, nes kiek matau visada serveryje yra daug, nuoširdžių, aktyvių, žmonių.
Ką manai apie neleistinų modifikacijų naudojimo serveryje problemą? Kaip, tavo manymu, ją būtų galima išspręsti? Manau, kad reiktų pradėti „Pagalbom“ šiek tiek pagaudyti juos ir nebijoti bet tikrinti pagal ip adresą ir pvz: Jeigu koks nors žmogus naudoja neleistinas modifikacijas tikrinti ip adresus, nes jei jis gauną baną gali būt susikūręs ir prisidėjęs savo „alt“ paskyra (alt-Antra žmogaus paskyra) ir pavyzdžiui jeigu tas pats žmogus gauna baną 3 kartus, reiktų jam uždėti IP baną, kitaip jis negalėtų prisijungti prie serverio nepasikeitęs savo ip adreso, ir padaryti paslaugą: IPUnban kuri kainuotų kad ir 1.45 euro arba 2 eurus. Ir jei žmogus turi IP baną jis galėtų jį atsibaninti tik nusipirkęs IPUnban kas manau pagerintų serverį, nes daugelis VPN yra iš kitų šalių ir nemanau, kad jie galėtų naudoti toliau neleistinas programas turėdami 200-300 pingo.

Edited by 4200
  • Neigiamas 4

Tavo vardas žaidime: Kiprad
Tavo tikras vardas: Kipras
Tavo amžius: 17
Tavo skype: Kipras Sim:D
Kiek laiko žaidi mūsų serveryje?: 3m
Kokios tavo aktyvumo valandos, kada dažniausiai prisijungi? Visada bunu aktyvus nuo 14:00 iki 5:00 nakties
Papasakok apie save: Esu patires Man 17m Zaidziu kiauromis dienomis ir pns...
Kodėl nori tapti chat moderatorium?: Noriu padeti serveriui ir pradeti trambiditi zaidejus
Ar turi patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Esu patires Korido''''''' Serveryje
Kaip manai, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Visas gerai bet reikia trambiditi cyterius ir pns...
Ką manai apie neleistinų modifikacijų naudojimo serveryje problemą? Kaip, tavo manymu, ją būtų galima išspręsti? Baninti :)

• Neigiamas 7
  • Suglumęs 1

Posted (edited)

Tavo vardas žaidime:nojukas
Tavo tikras vardas:Nojus
Tavo amžius:16
Tavo skype:nojus stropus
Kiek laiko žaidi mūsų serveryje?: 2015-2019
Kokios tavo aktyvumo valandos, kada dažniausiai prisijungi?Prisijungiu 13:00 Dazniausiai Isbunu sitame serverije 6-7h
Papasakok apie save:Esu Mokykloje Pirmininkas Mane isrinko.I rimtus dalykus ziuriu rimtai.Beto labai saugau ka reikia saugoti pvz. vaika koki nors serveri beto esu ant kitu serveriu administracija.Todel zinau ir esu patyres kokios yra komandos.
Kodėl nori tapti chat moderatorium?:Noriu tapti Chat Moderatoriumi Todel Nes noriu padeti chatui ir kitiems zmonems kur kasko nesupranta.
Ar turi patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Turiu Patirties administravime nes esu ant dideliu serveriu administratorius ar ant kitu CO-Savininkas.
Kaip manai, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?:Manau kad musu serveriui nieko netruksta bet sulaiku gal kasko reikes todel ateinu I char moderatorius kad galeciau padeti jei kasko reikes O administracijai nelabai ko truksta tik gal labiau administratoriu nes kaip tokiam dideliui serveriui mazoka.
Ką manai apie neleistinų modifikacijų naudojimo serveryje problemą? Kaip, tavo manymu, ją būtų galima išspręsti?Pirmiausia Pasekti ar istiesu jis tai daro veliau jeigu taip daro tada Pasidarau irodimus Galiu ikelti i forum ir tada zmogus gauna bana bet jeigu zmogus kuris gavo bana tada susikurineja dar daug acauntu tai jeigu nesustoja reikia duoti ip bana kad negaletu daugiau susikeres ateiti i serveri Todel nebegaletu kenkti kitomis palengvinanciomis programomis.

Edited by nojukas
  • Neigiamas 1

Tavo vardas žaidime: ph0rkyz
Tavo tikras vardas: Darius
Tavo amžius: 15 - ą
Tavo skype: whenicry3_1
Kiek laiko žaidi mūsų serveryje?: Spėju maždaug nuo 2017 baigiamų metų, 2018 forume užsiregistravau tai - 3 metai (~)
Kokios tavo aktyvumo valandos, kada dažniausiai prisijungi? Su aktyvumu problemų pas mane tikrai nėra ,apart kelionių jeigu turiu išvykti ,tada būna paprašau atostogų. Serveryje prabūnu 8 valandas (Su pertraukom kas valandą)
Papasakok apie save: Komunikabilus (kalbu , kalbu), kiek įmanomą savo jėgom stengiuosi padėti žaidėjam, su visais iš esmės kaip ir sutariu, stipriai prisidirbęs neesu. Visą laiką apie kažką visapusiškai galvoju optimistiškai ,nes toks ir esu, šaltų nervų, kontroliuojantis situacijas ,patikimas, truputi konkuruojantis galėčiau teigt. Į konfliktus nesiveliu (nebent būtina). Į viską žiūriu rimtai .bent kaip iš chat moderatoriaus perspektyvos, vertinu pareigas, moku jomis elgtis.

Kodėl nori tapti chat moderatorium?: Kaip ir buvo minėtą (cituoju "Pastaruoju metu dėl gerų orų sumažėjo serverio administracijos aktyvumas, todėl  ieškome naujų chat moderatorių, kurie padėtų palaikyti tvarką serveryje") Galiu pasikartoti ,dėl to ,jog yra administratorių stoka, palaikyti tvarką tarp susirašinėjimų ,  ir šeip yra tikrai linksmą būt atsakingam už serverio tvarką ir pasinert į chato stebėjimą 6_6
Ar turi patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Taip ,būtent šiame serveryje ,manau atlikau ilgą ir neprastą darbą,neabėjoju šįkart galėsiu dar geriau.
Kaip manai, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Visos įdėjos kurių kaip ir asmeniškai norėjau yra iki šioliai jau įgyvendintos, nevardinsiu ,viskas puiku, administracija pozytivi ,all good ^_^
Ką manai apie neleistinų modifikacijų naudojimo serveryje problemą? Kaip, tavo manymu, ją būtų galima išspręsti? Oi, manau ne vieną kartą buvo šnekėtą apie šią temą, tai nieko įspudingo ar naujo čia neparašysiu ,tiesiog ,bandyt ilgint laiką, dėti žymiai ilgesnį baną negu 7 dienos, bandyti 12 gal dienų, bet ir tai manau nepadės, galimą kaip žinoma pirktis unban arba pasikeisti IPĄ ir kitą NICKĄ ,išeities ištikro nerandu aš,nors kadaise ieškojau ( :D ) , banint visų neišbaninsi ,tai lieką tik leisti tai daryti ,jeigu ir bus kurie nečytins, atsiras tas vienas iskirtinis kuris tai darys, ir paplės tą čytinimo ligą anyway , 2k19 minecraft (cube arcade game)

• Patinka 1
  • Neigiamas 10
  • Haha 2

Tavo vardas žaidime: anbason
Tavo tikras vardas: Ernestas
Tavo amžius: 15 bus greit 16 t.y birželio 5
Tavo skype: ernestas.pilibavičius
Kiek laiko žaidi mūsų serveryje?: Gal jau 6 wipe
Kokios tavo aktyvumo valandos, kada dažniausiai prisijungi? Po mokyklos ir dažniausiai savaitgaliais
Papasakok apie save: Esu iš mažo miestelio, mėgstu žaisti futbolą.. Lankau futbolo treniruotes gal jau 5 metus, dalyvauju aktyviai mokyklos renginiuose, esu darbštus padedu tėvams, nesu didelis kompiuterio mėgėjas bet randu laiko pažaist ir minecraft'a. Esu dalyvavęs vaiku futbolo rinkimo i futbolo geriausia vaiku komanda. Patinka žaisti tinklinį, krepšini, ir kitus lauko žaidimus. 
Kodėl nori tapti chat moderatorium?: C. Moderatoriumi noriu tapti todėl nes noriu prisidėt prie serverio dalelės ir taip neturiu laiko žaisdamas vien tik pvp ar statyti fermas, tiesiog atsibostą tai norėčiau pabut šiek tiek aukščiau nei gold , hero , legend.. Ir tiek patinka bendrauti su administracijos žaidėjas ir tikiuosi man pasiseks patekti į j jūsų nuostabia esamą komanda.
Arturi patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Taip turiu šiek tiek patirties, buvau chat mod'as koridoriaus projekte ir hardmc projektę. 
Kaip manai, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Nemanau ar kaško trugsta nes žmones kurie dabar yra labai draugiškį ir niekada nebūna taip kad nepadėtu.
Ką manai apie neleistinų modifikacijų naudojimo serveryje problemą? Kaip, tavo manymu, ją būtų galima išspręsti? Sustiprinti komanda ir buti daug aktyvesniems.

• Neigiamas 7

Tavo vardas žaidime: Masiokelisz
Tavo tikras vardas: Nedas
Tavo amžius: 14
Tavo skype: devilboy.devilbadboy
Kiek laiko žaidi mūsų serveryje?: Apie 5 metus
Kokios tavo aktyvumo valandos, kada dažniausiai prisijungi? Maždaug 2-3h
Papasakok apie save: Gyvenu Jonavoje mėgstu žaisti su PC. Esu sportiškas, draugiškas. Lankau futbolą. 
Kodėl nori tapti chat moderatorium?: Matau, kad chat'ę dažnai būną, kad žmones keikiasi, šaiposi vienas iš kito, grąsiną ir kt. Tai padėčiau palaikyti serverį tvarką.
Ar turi patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Neturiu, bet susitvarkyčiau su pareigomis.
Kaip manai, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Administracijai tikrai trūksta noro padėti žmonėms esu nekartą parašes į /helpop ir mane tiesiog paignorino, bet kai aš pradėjau rašyti nesamones į /helpop mane užbanino. :(
Ką manai apie neleistinų modifikacijų naudojimo serveryje problemą? Kaip, tavo manymu, ją būtų galima išspręsti? Čyterių labai daug ir jų nesustabdysim serveris dėl jų ir aktyvus žaidėjai skundčiasi dėl to, kad jos arba nužudo, ar tiesiog neduoda item'ų ir kt. 

Sekmės kitiems :P

• Neigiamas 5

Tavo vardas žaidime: Marihuana
Tavo tikras vardas: Rokas
Tavo amžius: 16-liką
Tavo skype: rokasweed
Kiek laiko žaidi mūsų serveryje?: 4 mėnesius.
Kokios tavo aktyvumo valandos, kada dažniausiai prisijungi? Nuo 60 minučių iki 240 minučių. O dažniausiai prisijungiu nuo 17 valandos.
Papasakok apie save: Esu Rokas. Man yra 16-liką metų. Gimiau ir gyvenu Kaune. Einu į 10-tą klasę. Esu draugiškas, linksmas, padedantis. Dažniausiai savo laisvalaikį praleidžiu lauke su draugais arba žaidžiant kompiuterinius žaidimus. Neskant šių dalyku aš irgi sportuoju, einu į sporto klubą. Sportu užsiėmu jau daugiau nei 3 metai. Prieinant prie mano charakterio savybių tai esu draugiškas, linksmas. Dažnai mėgstu pabendrauti su žmonėm bei pasijuokti.
Kodėl nori tapti chat moderatorium?: Noriu padėti serverio žaidėjams su jiems iškilusiais klausimais, prižiūrėti chat'ą nuo pažeidėjų.
Ar turi patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Esu buvęs daug kartų CM populiuriuose serveriuose. 
Kaip manai, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Šiuo metu manau, kad nieko.
Ką manai apie neleistinų modifikacijų naudojimo serveryje problemą? Kaip, tavo manymu, ją būtų galima išspręsti? Manau, kad reikėtu padaryti tokį dalyką, kad žaidėjas filmuodamas čyterius galėtu pasiimti kokį nors prizą arba tam tikrą pinigų suma už nufilmuotus čyterius.

• Teigiamas 4
  • Neigiamas 3
  • Suglumęs 1

Tavo vardas žaidime: SPEC1ALXOREdd
Tavo tikras vardas: Irmantas
Tavo amžius: 16
Tavo skype: irmis.irmis5
Kiek laiko žaidi mūsų serveryje?: Žaidžiau 2015-2018, bet su kitais nickais nes dažnai keičiau nick'us. Ir žaidžiu dabar serveryje, tačiau nesenai grįžau prie MC, nes buvau padaręs pertrauka 2018 vidurį.
Kokios tavo aktyvumo valandos, kada dažniausiai prisijungi? Pirmadieni-penktadieni nuo 14:00 - 15:30 iki 20:00 - 23:00. O šeštadieni, sekmadieni 9:00 - 11:00 ryto iki 20:00 - 23:00 valandos. Žinoma ne kiekviena dieną būnų serverį nes atsiranda reikalu, darbų, bet stengiuos praleist kuo daugiau laiko serveryje.
Papasakok apie save: Esu Irmantas, 16 metu, lankau šaulius jau 3-čius metus ir noriu susieti savo gyvenima su kariuomene. Mėgstu praleisti gerai laiką, nesvarbu žaidime ar tikram gyvenime. Esu rimtas žmogus.
Kodėl nori tapti chat moderatorium?: Noriu tapti C.MOD kad galėčiau palengvinti administracijos darbą, gaudant žaidėjus pažeidžiančius žaidimo taisykles.
Ar turi patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Taip turiu, esu turėjas savo projektą. Kodėl kuriau savo projektą? Kad įgaučiau patirties savarankiškai, nes tada buvau gan jaunas žmogus ir tikrai manes nebūtu priėme į serverio C.MOD, Prižiūrėtojus dėl mano amžiaus, nes tuo metų kai kūriau projektą man buvo 12-14 metu, žinoma serverio pluginus ir svetaine sukurti tekdavo pačiam, nes mano draugelis nenorėdavo užsiimti su pluginais, nes nemokėjo ir nesistengė išmokti, o aš tuo tarpu kai laiko būdavo, kaip (šeštadieni,sekmadieni) nuo pačio ryto mokindavausi žiūrėdamas video youtube, ir taip pat bandydavau pats suprasti ką daro, iš pat pradžiu tikrai prastai sekėsi, nes daug kartu sumaldavau į kažkokia nesamone, ir taip išmokau dirbti prie pluginu. Tas pats buvo ir su serverio puslapiu, tik žinoma ten daug kartu lengviau viską daryti. Esu buvęs smulkesnėse projektuose prižiūrėtojų, bet buvau paaukštintas iki pgr.admin o vėliau į plugerį, nes jau tada mokėjau dirbt su pluginais.
Kaip manai, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Negaliu pasakyti ko tiksliai trūksta, bet manau vėliau pastebėsiu ko truksta serverį. O apie administracija, kiek mačiau iš skundu forume, kad kai kurie iš administracijos uždeda per skubėjima ne tam žaidėjui baną, norėčiau patarti, kad nereikia skubėti, kai deda bana parašo pirma raide ir spaudžia tab, patariu parašyti pirmas trys-keturias raides ir tada spaust tab'a nes tada bus mažesnė tikimybė, kad baną gaus ne tas žaidėjas. ( Daugumai šitas mano pasiūlymas gali atrodyti kvailas, bet aš tai sakau iš patirties, nes yra buve ir man.)
Ką manai apie neleistinų modifikacijų naudojimo serveryje problemą? Kaip, tavo manymu, ją būtų galima išspręsti? Neleistinos modifikacijos yra kiekvieno žaidėjo rūpestis jie rizikuoja gauti baną, šios problemos dar nei vienas projektas neišsprendė, žinau vieną būdą kaip galima tai išspresti, tai padaryti serverį tik legaliems žaidėjams, kurie turi nusipirkę premium minecraft, bet tada žaidėju skaičius kris 2-3 kartus.

• Neigiamas 2

Posted (edited)
1 hour ago, nojukas said:

Tavo vardas žaidime:nojukas
Tavo tikras vardas:Nojus
Tavo amžius:16
Tavo skype:nojus stropus
Kiek laiko žaidi mūsų serveryje?: 2015-2019
Kokios tavo aktyvumo valandos, kada dažniausiai prisijungi?Prisijungiu 13:00 Dazniausiai Isbunu sitame serverije 6-7h
Papasakok apie save:Esu Mokykloje Pirmininkas Mane isrinko.I rimtus dalykus ziuriu rimtai.Beto labai saugau ka reikia saugoti pvz. vaika koki nors serveri beto esu ant kitu serveriu administracija.Todel zinau ir esu patyres kokios yra komandos.
Kodėl nori tapti chat moderatorium?:Noriu tapti Chat Moderatoriumi Todel Nes noriu padeti chatui ir kitiems zmonems kur kasko nesupranta.
Ar turi patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Turiu Patirties administravime nes esu ant dideliu serveriu administratorius ar ant kitu CO-Savininkas.
Kaip manai, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?:Manau kad musu serveriui nieko netruksta bet sulaiku gal kasko reikes todel ateinu I char moderatorius kad galeciau padeti jei kasko reikes O administracijai nelabai ko truksta tik gal labiau administratoriu nes kaip tokiam dideliui serveriui mazoka.
Ką manai apie neleistinų modifikacijų naudojimo serveryje problemą? Kaip, tavo manymu, ją būtų galima išspręsti?Pirmiausia Pasekti ar istiesu jis tai daro veliau jeigu taip daro tada Pasidarau irodimus Galiu ikelti i forum ir tada zmogus gauna bana bet jeigu zmogus kuris gavo bana tada susikurineja dar daug acauntu tai jeigu nesustoja reikia duoti ip bana kad negaletu daugiau susikeres ateiti i serveri Todel nebegaletu kenkti kitomis palengvinanciomis programomis.

Edited by nojukas
  • Neigiamas 1

Posted (edited)

Tavo vardas žaidime:
Tort926
Tavo tikras vardas:
Deimantas
Tavo amžius:
17 metų
Tavo skype:
Deima_981
Kiek laiko žaidi mūsų serveryje?:
Pradėjau žaisti kažkur prieš 5-6wipus. Tiksliai neatsimenu prieš kiek laiko pradėjau žaisti šį serverį.
Kokios tavo aktyvumo valandos, kada dažniausiai prisijungi?
Darbo dienomis 3-7val. Savaitgaliais 4-8val. (Taip pat dar žiūrint į oro sąlygas. Jeigu lauke blogas oras, tai būsiu aktyvus net ir ilgiau). Darbo dienomis prisijungiu kažkur 15:00-16:00val, nes dažniausiai tokiu laiku grįžtu iš mokyklos ir jei į lauka išeinu, tai dar būtinai prisijungiu link vakaro 21:00-22:00val. Savaitgaliais prisijungiu iš pačio ryto, paskui dieną ir galiausiai vakare.
Papasakok apie save:
Tai sveiki visi skaitantys, mano vardas yra Deimantas, žaidime esu žinomas kaip Tort926, gyvenu Vilniuje. Esu gan ramaus charakterio žmogus, draugiškas, komunikuojantis, stengiuosi išlikti visada linksmas (sunervinti gan sunkoka), mėgstu bendrauti ir susipažinti vis su naujais žmonėmis, mėgstu pajuokauti su draugais, taip pat jei kyla kokie nors ginčai tarp draugų arba dar tarp ko, aš dažniausiai būnu tas kuris bando rasti kompromisą. Galiausiai galiu drąsiai teigti, kad esu gan patikimas žmogus, niekad nemeluoju, visada laikausi savo žodžio. Paskutinis „linksmas faktas“ apie mane būtu tas, kad tiek realybėje, tiek žaidime, niekad neteko nieko apgauti arba kaip kiti sako „Apscamint“, nes asmeniškai, tai yra labai žema ir pasibjaurėtina, kad išties yra daug žmonių, kurie mėgsta apgaudinėti kitus ir iš to pasipelnyti.
Kodėl nori tapti chat moderatorium?:
Aš noriu tapti chat moderatoriumi, dėl kelių priežasčių. Pirma priežastis būtu ta, kad, kai kurie dabar esantys chat moderatoriai yra nelabai aktyvus, kiek būnu serveryje, dažniausiai matau Donsimon, Okamį ir kartas nuo karto Blogutį, aš bandyčiau išlikti kuo aktyvesnis ir jeigu tektu kažkur išeiti, bandyčiau sukalbėti su kitais chat moderatoriais, kad galėtu pažiūrėti chatą, kol manęs nebus. Antra priežastis būtu ta, kad dauguma chatmodų tiesiog nemutina draugelių ir leidžia jiems floodinti tuos skelbimus, aš galėčiau užtikrinti, kad taip nebūtu, draugas ar nedraugas, bet taisyklės visiems tokios pačios. Trečia ir paskutinė priežastis būtu ta, kad noriu kažka pasiekti šiame serveryje ir noriu prisidėti prie pačio serverio gerinimo.
Ar turi patirties administravime? Jei taip, tai kur?:
Taip turiu. Pagrinde mano administravimo patirtis yra iš įvairių SAMP serverių. Ten teko išmokti vadovauti, dirbti komandoje, prižiūrėti kitus serverio žaidėjus, kad nedarytu nesąmonių, necheatintu ir t.t.
Kaip manai, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?:
Mano nuomone, šiuo metu trūksta iš tam tikrų komandos narių aktyvumo, bet per daug smerkti irgi negaliu, nes visgi vasara ir prie kompiuterio ištisa diena negali sėdėti. Daugiau jokių trūkumu negaliu pasakyti, nes nežinau kaip atrodo jų darbas iš komandos vidaus.
Ką manai apie neleistinų modifikacijų naudojimo serveryje problemą? Kaip, tavo manymu, ją būtų galima išspręsti?
Šita problema jau yra gerai žinoma vos ne nuo pat serverio atsiradimo. Asmeniškai kiek žaidžiu ir matau, tai manau, kad neįmanoma jų atsikratyti, nes daugiau nei 70% viso serverio žaidėjų yra sudaryti iš cheaterių ir kiek baninsi, jie vistiek susikurs naujus acc arba atsibanins senus ir toliau cheatins. Šiuo metu manau, kad visgi reiktu jiems duoti vieta cheatinti. Šitos problemos negalime išspręsti jau kelintus metus, tai sakyčiau, kad reikia jiems duoti savo tas cheatinimo arenas, o tie kurie necheatina turėtu savo. Galiausiai reiktu pradėti rūpintis, dėl tų žaidėjų, kurie naudoja XRAY programas, nes manau, kad XRAY žymiai daugiau kenkia serveriui, negu tie žaidėjai kurie naudoja cheatus tik ant PVP. Bet tiesa sakant, kad ir kiek klausinėsite šio klausymo, jo vistiek neįmanoma pilnai išspręsti, cheaterių niekaip nepanaikinsi, geriausiu atveju gali tiesiog sumažinti kokiais 10-15 cheaterių.

Edited by tort926
Nežinau ar būtina rodyti kas redagavo, bet geriau nerizikuosiu.
  • Patinka 4
  • Teigiamas 1
  • Neigiamas 1
  • Haha 1
  • Liūdnas 1

Tavo vardas žaidime: Antanelis
Tavo tikras vardas: Antanas
Tavo skype: XXI amžiuje žmonės naudoja "discord", todėl neturiu "skype" programos
Kiek laiko žaidi mūsų serveryje?: Anksčiau žaizdavau nuo vienos iki trijų valandų, šiuo metu nelabai žaidžiu, tačiau, jeigu gaučiau "chatmod" prestižinę rolę, žaiščiau daugiau
Kokios tavo aktyvumo valandos, kada dažniausiai prisijungi? Na, pirmadieniais ir trečiadieniais vakariau, nuo 19 valandos iki 21 valandos. Kitomis dienomis nuo 16 iki 22 valandos (su periodiškomis pertraukomis)
Papasakok apie save: Na esu Antanas, šiuo metu užsiėmu eBay pardavimais (digital items) ir mokausi anglų kalbą C1 lygiu : - ), anksčiau lankiau rankinį (sportą) ir ėjau į sporto salę, tačiau šiuo metu laiko stoka, kadangi atėjo toks amžiaus periodas, kai reikia pradėti vairuoti automobilį, tad dirbu ties tuo.
Kodėl nori tapti chat moderatorium?: Nes neturiu kitos naudingos veiklos kai turiu laisvą laiką, tad pagalvojau visai vertėtų išbandyti "chatmod" rolę
Ar turi patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Buvau administratoriumi senam projekte "NaTurex", bet overall patirties turiu nedaug.
Kaip manai, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Manęs.
Ką manai apie neleistinų modifikacijų naudojimo serveryje problemą? Kaip, tavo manymu, ją būtų galima išspręsti? Na čia tikrai klausimas iš sunkesnių, kadangi serveryje 90% naudoja "žaidimo palengvinimui skirtas programas", manyčiau, kad reikėtų įsigyti geresnį anti-cheat plugin'ą, pvz., kaip "invadedlands.net". (jokiu būdu nereklamuoju)

Dėkoju už sugaištą laiką skaitant. : - )

• Neigiamas 1

Tavo vardas žaidime: Vierhas
Tavo tikras vardas: Arnetas
Tavo amžius: 15
Tavo skype:Nenaudoju. Tik dc 
Kiek laiko žaidi mūsų serveryje?:  apie metus.
Kokios tavo aktyvumo valandos, kada dažniausiai prisijungi? mokyklos dienomis apie 4-5h. Savaitgaliais apie 10h
Papasakok apie save: Na ka gi pradedam: Gyvenu anglijoje basingstoke mieste. Mano vardas Arnetas esu linksmo charakterio zmogus. Nemegstu konfliktuoti. Megstu bendraut ir susipazint su naujais zmonemis ir linksmai praleisti laika. Visada bunu linksmas sunervinti mane yra gan sunkoka, nes as labai daug ka priimu kaip juoka ir manes tai neveikia. Jai susigynciju su draugais (arba susipykstu) iskart bandau i tai nekreipti demesio ir apeiti ta ginca ir tiesiog bandyti su draugais toliau kalbeti. Su manim nuobodu nebutu.
Kodėl nori tapti chat moderatorium?: Noreciau tapti CM del to nes kai kurie CM dabar nera tokie aktyvus. Labiau is ju aktyvus yra DonSimon ir Okamis, as kaip ir minejau daug laiko praleidziu serveryje, tad man aktyvumas beda nebutu ir chat'as butu pastoviai priziuretas. Ir nebuciau tas CM kuris leidzia savo draugeliams rasyti ka nori ir ju nemutintu (Kaip kai kurie CM daro). Na ir noreciau patirti patirti kaip reikia dirbti serverio administracijoje.
Ar turi patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Nelabai turiu patirties, bet komandose dirbti moku
Kaip manai, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Dirbti komandoje moku  Patirties kaip ir neturiu, bet jai pateksiu tai reikes daug ka mokytis dar.
Ką manai apie neleistinų modifikacijų naudojimo serveryje problemą? Kaip, tavo manymu, ją būtų galima išspręsti? Nemanau kad cheaterius galima isspresti, jai mes uzbaninsim vienus atsiras kiti. As manau kad jiems ilgintumem laika is 5-7d iki 15-20d ir manau tai kazkiek pradetu. Arba kai gauni 3 banus su 4-tvirtu gauni IP bana.

• Patinka 1
  • Neigiamas 1

Tavo vardas žaidime:miinecraft
Tavo tikras vardas:Daimonas
Tavo amžius:18 metų
Tavo skype:live:daimonas159
Kiek laiko žaidi mūsų serveryje?:Keletą wip'u su pertraukomis.
Kokios tavo aktyvumo valandos, kada dažniausiai prisijungi?Dažniausiai laiko turiu vakarais, tad laisvus vakarus praleidžiu serveryje.
Papasakok apie save:Taigi minecraft'as jau man yra išlikęs nuo vaikystės tad dažniausiai laisvalaikiu žaidžiu minecraft'a bei kitus kompiuterinius žaidimus, esu punktualus, draugiškas, sąžiningas, turiu nemažą patirtį minecraft'o administracijos pareigose, 
Kodėl nori tapti chat moderatorium?: Noriu palaikyti serverio chat'e tvarką bei paįvairinti savo žaidimo rūtiną išbandyti kažką naujo o ne tik žaisti serveryje ir nieko gero nedaryti, tai būtų mano didelis laiko atsidavimas bei pagelbėjimas administracijai.
Ar turi patirties administravime? Jei taip, tai kur?:Taip turiu, kaip ir mano manymu populiariausiuose serveriuose tai Koridoriuje esu buvęs ChatMod bei S.Chat Mod o CraftMc esu buvęs Vyr.Administratorius, prižiūrėtojas.
Kaip manai, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?:Manau trūksta aktyvių, punktualių, patyrusių chat moderatoriu, bei šiek tiek manau bendravimo su serverio žaidėjais būti paprastiems kaip ir kiti .
Ką manai apie neleistinų modifikacijų naudojimo serveryje problemą? Kaip, tavo manymu, ją būtų galima išspręsti? Na čia jau kaip sakoma "neprivalgisi neprilaižysi" kekvienas savaip kažką naudoja bet kas nori žaisti tikrai tai manau nubaudus visus serveryje išretėtu žaidėjai o tvarkyti tai galbūt tik padėtu kažkokios naujos sistemos bet čia dar nėra nieko sukurę panašaus kad blokuotu kai jungiasi su ne tokia minecrft'o versija.

• Teigiamas 2
  • Neigiamas 2

Tavo vardas žaidime: dainotukas
Tavo tikras vardas: Martynas
Tavo amžius: 15-liką
Tavo skype:live:dainotukas1
Kiek laiko žaidi mūsų serveryje?:na kadangi įvyko wipe tai neperseniausiai pradėjau žaisti kokias gal 3 dienas 
Kokios tavo aktyvumo valandos, kada dažniausiai prisijungi? jeigu mano aktyvumas valandomis būtų apie 6 h o prisijungiu dažniausiai visomis dienomis
Papasakok apie save:Taigi sveiki mano vardas yra martynas, man 15 metų, kadangi mama mirė dabar gyvenu airijoj (IRELAND)  Esu labai draugiškas žmogelis  nes dauguma žinosite jai man kažko prireikia aš galiu rašyta labai greitai esu lengvo chararakterio, kol man neatrašys niekas, tai būtų labai didelis minusas. O šiaip esu pozityvus žmogutis, visada randu iš ko pasijuokti , esu labai bendraujantis žmogus, mėgstu kalbėti su draugais kitaip sakant neusičiaupiu, tam tikrom temom. na o laisvalaikiu užsėmu futbolo treniruotėmis su draugais, arba lošiu Minecraft. Mėgstu išeiti pasivaikščioti bet kur kitaip sakant pasivalkoti su draugeliais :P.
Kodėl nori tapti chat moderatorium?:Norėčiau tapti chat moderatoriumi dėl to nes nesu turėjas dar tokių aukštų pareigų mc.mcslime.lt serveryje tai ir norėčiau prisidėti prie projekto ir padėti serverio žaidėjams naujokams ir suteikti jiems skubia pagalbą jeigu žinoma jiems tik reikia ir palaikyti serverio susirašinėjimo langę tvarką nu aš nesakau kad kiti administratoriai nepalaiko nu ištikro ne visi palaiko tvarką susirašinėjimo langę.
Ar turi patirties administravime? Jei taip, tai kur?:esu buvęs craftmc serveryje prižiūrėtojas ir paskui pakilęs iki vyr.prižiūrėtojo bet kadangi serverio savininkas yra **** tai ir išmetą žaidėjus prideda į administracija jiems isai kažka pastato padaro ir išmetą pajėmes
Kaip manai, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?:manyčiau trūktą bendravimo su žaidėjais ir kad administratoriai palaikytų tvarką serveryje gaudytų čyterius.
Ką manai apie neleistinų modifikacijų naudojimo serveryje problemą? Kaip, tavo manymu, ją būtų galima išspręsti?kadangi pusę serverio naudoja palengvinačias programas tai nemanau kad būtų kažkaip įmanomą ja ištaisyti įdėsi geresnį anti cheat tai pusę serverio isilakstys nes nebebus jiems įdomu žaisti šitam projektę

• Neigiamas 1
  • Haha 1
  • Liūdnas 1

Tavo vardas žaidime: NaParukom
Tavo tikras vardas: Edvinas
Tavo skype: Parašysiu asmenine žinute.
Kiek laiko žaidi mūsų serveryje?: Berods nuo 2013 metų.
Kokios tavo aktyvumo valandos, kada dažniausiai prisijungi?Aktyvumas apie 3-4 Valandas, prisijungiu dažniausiai po mokyklos arba kiemo (20:15)h.
Papasakok apie save: Esu Edvinas, man [17Metų] Laisvalaikiu dažniausiai dirbu, o darbo dienomis mokinuosi, žaidžiu kompiuterinius žaidimus, kartais išeinu pamėyt krepšinį. Esu labai užsispyręs jeigu kažkas atsitinka ne taip arba ne laiku.
Kodėl nori tapti chat moderatorium?:Svajojau realiai tapti [Chat Moderatorium] nuo 2016 metų, bet taip ir neįgivendinau savo svajonės.
Ar turi patirties administravime?Jei taip, tai kur? Patirties visiškai neturiu, bet laikui einant  turėčiau.

Kaip manai ko trūksta mūsų serveriui/administracijai? Manau serverio administracijai trūksta truputį: Draugiškumo, o serveriui kaip ir nieko netrūksta.

Ką manai apie neleistinų modifikacijų naudojimo serveryje problemą? Kaip, tavo manymu, ją būtų galima išspręsti?Nu manau nieko nebepakeisi jau, jie lengvinasi savo žaidimo versija, naudodami [Cheat]. //Kaip būtų galima išspręsti tai- Pakelti [UNBAN] kainą ir padaryti ilgesnę [BAN] Datą (Mano versija būtų tokia)

NaParukom (29/04/2019)

• Patinka 2
  • Teigiamas 4

Posted (edited)

Tavo vardas žaidime:SejleMejle
Tavo tikras vardas:Matas
Tavo amžius:17
Tavo skype:matas.bimba
Kiek laiko žaidi mūsų serveryje?:Žaidžiu serveryje su pertraukomis,bet jai susumuotume tai manau kad gautume bent gerus du metelius
Kokios tavo aktyvumo valandos, kada dažniausiai prisijungi?Kadangi turiu eiti mokykla kaip kiekvienas mokinys tai gryztu mazdaug 14.30 ir iki kokiu 22.00,23.00 galečiau drasiais sedėt. Bet turiu ir ka veikti ir po pamoku vyksta kaikada  treniruotės
Papasakok apie save:Esu kaunietis Matas sportuoju penkerius metus mma ir taip turiu sese vardu Jore jai yra  penkeri metai esu sportiškas,aktyvus asmuo  kuris gali prašviesinti diena.
Kodėl nori tapti chat moderatorium?:Pastebėjau , kad galečiau šiek tiek daugiau įnešti tvarkos ir aktyvumo ir patiko  chat.  moderatoriaus pareigos.BBet padaryti ,kad žmonė butu draugiški
Ar turi patirties administravime? Jei taip, tai kur?:Taip įvairiuose serveriuos CraftMc,Dangaus Legendos ir Bedrock servveryje jis paliko man didele klaida ,kad aš buvau jaunesnis ir pabandžiau pirma karta išbandyti ,bet tai buvo klaida.
Kaip manai, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?:Į šita klausima butu sunku atsakyti  ,bet manau sumažinti tų  neklaužadu vadinamu cyteriu.
Ką manai apie neleistinų modifikacijų naudojimo serveryje problemą? Kaip, tavo manymu, ją būtų galima išspręsti?Manau reikėtu pastiprint  aktyvuma priž,adminams ar pnš arenose ir warp pvp ,kad žmonės prisibijotu ir mažiau  cytintu.    

Edited by SejleMejle
  • Teigiamas 1
  • Neigiamas 4

Posted (edited)

Tavo vardas žaidime: Meduza
Tavo tikras vardas: Marius, bet mane draugai vadina Mareku :)
Tavo amžius: 15 metukų.
Tavo skype: skype: mariuss.tom discordas: Mariuss#1035
Kiek laiko žaidi mūsų serveryje?: Lošiu labai ilgai, buvau padaręs didelę pertrauką, bet vėl grįžau į šį serverį. O šeip išviso žaidžiu 3 wipe'us šis yra 4.
Kokios tavo aktyvumo valandos, kada dažniausiai prisijungi? Paraše "/playtime Meduza" esu pražaidęs beveik 19d, kažkas sakysit, kad palikinėju afk fermoi, bet ne turiu kitą afk account'ą tad :)
Papasakok apie save: Kaip ir sakiau esu Marius gyvenu Jonavoje man yra 15 metų (2004.01.31). Mokausi mokykloje, nes dar esu gi vaikas, daug ko mokausi. Mėgstu žaisti futbolą krepšini, mėgstu ir pažiūrėti kaip kiti žaidžia. Esu sportininkas, sportuoju. Mėgstu būti kieme su draugais. Mėgstu ilgai pasėdėti prie kompo, žaisti minecraftą ir padėti kitiems žaidėjams pvž: sutaisyti šarvus. mano patikimumas serveryje yra: 81 :)
Kodėl nori tapti chat moderatorium?: Nes aš esu pakankamai aktyvus, atidus žaidėjas, padedantis žaidėjams iškilus problemai.
Ar turi patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Daug patirties neturiu, bet esu turėjęs savo serverį ir norėčiau daugiau įgyti patirties šiame serveryje, nes kaip žinau chat moderatoriams duodama keletą dienų apsiprasti :) Dar turiu patirties kitame serveryje, bet nenoriu reklamuoti.
Kaip manai, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Serveriui trūksta daugiau įdomiu atnaujinimų, bet su laiku tikiuosi jie atsiras :). O šeip administracijai nieko netrūksta, visi aktyvus visi padedantys ir norėčiau kad dar daugiau tokių atsirastu tokie kaip aš :)
Ką manai apie neleistinų modifikacijų naudojimo serveryje problemą? Kaip, tavo manymu, ją būtų galima išspręsti? Mano manymu, tai neišsprendžiamas dalykas, nes kurie naudoja tas neleistinas modifikacijas ir būna užblokuoti, jie atsiblokuoja ir vistiek jas naudoja 😞 Nebent pakėlus atsiblokavimo kainas, kai kurie nenorėtu naudoti neleistinas modifikacijas prisijungus administratoriams į serverį, arba išvis nenaudoju (Tikiuosi)

Edited by Pitakai
  • Teigiamas 3
  • Neigiamas 2

Tavo vardas žaidime: Yakuza
Tavo tikras vardas: Giedrius
Tavo amžius: 17 2001-07-29
Tavo skype: Kam reikia tas žino jei reikės parašysiu į pm
Kiek laiko žaidi mūsų serveryje?: Net nežinau. (Ilgai jau).
Kokios tavo aktyvumo valandos, kada dažniausiai prisijungi? Kaip išeina taip ir pasijungiu.
Papasakok apie save: Taigi esu Giedrius man yra 17 metų. Šiuo metu gyvenu UK-Bedforde. Esu gana draugiškas ir mėgstantis riziką. Žmogus esu paprastas nei pasikėles nei ką. 
Kodėl nori tapti chat moderatorium?: Nes jau pasiilgau tos atsakomybės ir serverio. :D
Ar turi patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Turiu daug patirties netik Chat moderiavime.
Kaip manai, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Pagal mane serveriu trūksta vyresnių žaidėjų, o administracijai trūksta merginų. :D
Ką manai apie neleistinų modifikacijų naudojimo serveryje problemą? Kaip, tavo manymu, ją būtų galima išspręsti? Išspresti tai ir taip aišku kaip anti-cheat programa pakeisti į geresnę, tačiau to neapsimoka, nes dings daugiau negu pusė žaidėjų. O dėl cheat naudojimo nieko nepakeisi visi naudoja visiems reikia ;)

• Patinka 15
  • Haha 1

Tavo vardas žaidime: Bloster

Tavo tikras vardas: Simas
Tavo amžius: 20
Tavo skype: simas1999
Kiek laiko žaidi mūsų serveryje?: Pradėjau žaisti kai tik susikūrė serveris, bet dariau daug pertraukų tai net nežinau kaip įvardinti :)
Kokios tavo aktyvumo valandos, kada dažniausiai prisijungi? Dažniausiai prisijungiu po paskaitų(apie 15-18h), praleidžiu ~3h per dieną.
Papasakok apie save: Esu informacinių sistemų studentas, gerai nusimanau apie kompiuterius ir programavimą,  gyvenu Vilniuje. Dirbu IT įmonėje, profesionaliai žaidžiu krepšinį už universitetą. Laisvalaikiu pasėdžiu prie žaidimų :) Esu drausmingas, griežtas, kitų nepaveikiamas.
Kodėl nori tapti chat moderatorium?: Nes trūksta tvarkos serveryje, žaidėjai visiškai be kompleksų keikiasi ir nemato tai nieko blogo.  Drausminčiau tokius žaidėjus, auklėčiau ir stengčiausi, kad serveryje būtų tvarka.
Ar turi patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Turėjau mc.nature.lt serveryje, kuris jau seniai neegzistuoja.
Kaip manai, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Drausmingos administracijos, eventų ir žinoma chat modų :)
Ką manai apie neleistinų modifikacijų naudojimo serveryje problemą? Kaip, tavo manymu, ją būtų galima išspręsti? Manau, kad tokių dalykų šiais laikais nereiktų drausti, nes mažai kas nori žaisti leagaliai, be jokių modifikacijų. Draudimas būtų lygus, žaidėjų sumažėjimas serveryje.

• Teigiamas 1

Tavo vardas žaidime: Žaidime nick hLN

Tavo tikras vardas: Aš vardu Ervinas

Tavo amžius: Šiuo metu man yra 16 metų.

Tavo skype: Skype ištikrujų nenaudoju, bet jeigu reikės nebėda - susikursiu. Nes pagrinde naudoju tik diskordą: starcraftHALLEN#5699

Kiek laiko žaidi mūsų serveryje?: Nežinau gal mėnėsiukas koks,bet esu susipažinęs su serveriu ir taisyklėm.

Kokios tavo aktyvumo valandos, kada dažniausiai prisijungi? Per dieną pražaidžiu apie 6 valandas.

Papasakok apie save: Megstu susipažint su naujais žmonėm, bendraut, kalbėtis , šeip linksmintis kažką žaist kartu ir pnš, nieko nelankau :D dažną laiką praleidžių taipogį žaisdamas kašį su draugais ar fulike paspardyt :D mėgstu siaubo filmus, repą anglišką+rusišką :D

Kodėl nori tapti chat moderatorium?: Visų pirmą tai norėčiau prižiūrėti servery,chat boxa ir pastebėjau nedaug chatmodų šiuo metu yra aktyvių pora tik matau ir adminam dažnai tenka bausti žaidėjus, norėčiau užimt pareigas kadangi minėjau praleidžiu irgi nemažai savo laiko prie kompiuterio būtent lošiant mc,esu atidus,greitai reguojantis,pastoviai išlieku ramus, neįsižeidžiantys, suerzint mane šiaip yra sunku :D

Ar turi patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Teko administraut kituose žaidimuose tarkim: CS 1.6 , SAMP, manau schema pagal pagrindą tokia patį ir minecrafte,teko paprastukuose serveriuose pabut adminu ,nieko sunkaus,ir linksmą, tik reikia jausti atsakomybę ir pareigų vertę ir žinot ,kad turi žaidėjam rodyt pagarbą kadangi esi administratorius :)

Kaip manai, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Šiuo metu tai chat. modų xd , serveryje mačiau daug adminų būną,bendraujantys, tai manau nieko netrūksta.

Ką manai apie neleistinų modifikacijų naudojimo serveryje problemą? Kaip, tavo manymu, ją būtų galima išspręsti? Ilgiau baninti, arba ant IP Adresso. Cheateriu visa laika daug bus, ant visu zaidimu jau nieko adminai padaryt negali iskyrus banint :D bet jugi visu zmoniu neisbaninsi is projekto? :D

• Neigiamas 2
  • Liūdnas 1

Guest
This topic is now closed to further replies.