Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
lejuxas
2
pupele
3
mokinuospvp
4
feduk_xx
5
einikis
6
vakarisl
7
paikinas
8
bendec_
9
skerre_
10
gerutiss
11
rageelixer
12
mataspro
13
pizdukasmarcius
14
master_pvp
15
lexi
16
tort926
17
kitty00
18
lukas719
19
armis_pro
20
samperis
21
baranka420
22
takethel
23
sylvester
24
thejonas
25
paskalhd
26
sokan
27
veger
28
gutaks
29
narasheiy
30
dqrko
31
extreme
32
nothingness
33
theminion
34
pirrovvalt
35
dievss
36
h2qt
37
captainkubas
38
ciulpinukas
39
sillas
40
naparukom
41
siemkeltu
42
lordukass
43
freakas
44
myliu_adminus
45
pvpnoob
46
zolenenarkotikas
47
awayersh
48
boyka1477
49
erikas153
50
mrbananas
51
natasa
52
limpa1
53
darkas1
54
einikisbank
55
bloody
56
erikasltu
57
yhohy
58
bananas
59
teens
60
zoleafk
61
bmw420
62
minecrufteris
63
jonashd
64
kanedgy
65
krauser80
66
plukac1
67
residence
68
floderis
69
tedthefifthafk
70
pvpmaroz_
71
nojukas1
72
botas
73
robotukas
74
madcat
75
blad3r
76
priziuretojas
77
jokeriss
78
soxas
79
hackislegit
80
egeoss
81
edgaras9898
82
indeep
83
nojukas123
84
bra6kius
85
jesus
86
domsiuxs
87
nivia
88
zitas69
89
qwerds
90
vergas69
91
mangirdas321
92
deiviux

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

92 iš 139 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 102

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

Bitter

Atranka į Chat Moderatorius

Recommended Posts

Tavo vardas žaidime: Exclusive
Tavo tikras vardas: Giedrius
Tavo amžius: 17
Tavo skype: Exclusive
Kiek laiko žaidi mūsų serveryje?: Labai jau ilgai apie 5-6metus, bet su daug pertrauka.
Kokios tavo aktyvumo valandos, kada dažniausiai prisijungi? Dažniausiai visada aktyvus apie 5-6h jeigu nereikia į šhl, dažniausiai prisijungiu vakarais, kaip ne be būna žaideju.
Papasakok apie save: Esu Giedrius gyvenu panevežyje, mėgstu būti su draugais, sportuoti, žaisti krepšinį, esu draugiškas esu stipriu nervų žmogeliukas, daugiau laiko praleidžiu prie kompo, nei moksluose ar kitur.
Kodėl nori tapti chat moderatorium?: Mano svajonė jau buvo 2017 metais būti chat modu, bet savęs neprisiverčiau užpildyti anketos, padėti žaidejams, nes daug žmonių prašo kad padečiau serverija, padedu kuom galiu.
Ar turi patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Neturiu, bet yra serverį ja žmonių kurie turi aukštas pareigas ir gali padėti visiems su laiku turesiu patirties.
Kaip manai, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Serveriui po kol kas nieko dar neišvelgiau, ko galėtų trūkti, bet administracija matau yra akvtyviu žaideju kiti bano tokiais būti.Ką manai apie neleistinų modifikacijų naudojimo serveryje problemą? Serverį ja reikia daugiau prižiureti, nuo cheteriu, nes jų pilna. Kaip, tavo manymu, ją būtų galima išspręsti? Pakelti UNBAN kaina arba sukurti paprasta anti-cheat.

• Patinka 1
  • Teigiamas 1
  • Haha 1

Tavo vardas žaidime: GrudasYT
Tavo tikras vardas: Faustas
Tavo amžius: 15
Tavo skype: Faustas GT turiu ir discord ir messenger
Kiek laiko žaidi mūsų serveryje?: Na jei neuzduoda namu darbu visa diena galiu o laiko tai su pertraukom apie 3—4metus
Kokios tavo aktyvumo valandos, kada dažniausiai prisijungi? Prisijungiu po treniruotes arba kai gryštu iš treniruotes
Papasakok apie save: Turiu sese 16m lankau rankini 4metus sportuoju aktyvus nieko neignorinu esu iš Panevežio
Kodėl nori tapti chat moderatorium?: Na , kad prižiurėti serveri pavyzdžiui nuo flood skelbimo ar kitu dalyku.
Ar turi patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Turejau serveryje blaze neprisimenu ip buvau prižiurėtojas
Kaip manai, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Serveryje galėtu buti kokiu skywars ar hunger game kitaip sakant survival games reiketu minigame kaip speedbuilder skyblock ir kitokiu daug nereikia uztektu pora
Ką manai apie neleistinų modifikacijų naudojimo serveryje problemą? Kaip, tavo manymu, ją būtų galima išspręsti? išspresti manyčiau neimanoma butu reiketu uzblokuoti ir pakelti kaina unbano nes slime yra pakankamai geras servas o gal ir bus populeriausias kas ten zino :)

• Neigiamas 4

Posted (edited)

Tavo vardas žaidime :McHaVaNa
Tavo tikras vardas: Martynas tačiau labiau patinka ,kaip kreipias Martis ;) 
Tavo amžius: 17metų
Tavo skype:Skype:martoska499 Discord:HexsoN#7007
Kiek laiko žaidi mūsų serveryje?: 5-4m. Tačiau buvo pertraukos ir po ilgos pertraukos gryžau atgal i serverį. 
Kokios tavo aktyvumo valandos, kada dažniausiai prisijungi? Didžiają dienos dalys praleidžiu serverį į diena 8-7valandas.
Papasakok apie save: Taigi ,kaip ir minėjau esu Martynas ,esu iš Kauno rajono.Dauguma laiko praleidžiu serve ,bet atšilus oram būnu ir lauke su draugais.Laisvalaikiu pažaidžiu kreipšini ,tinklini ,kažkokiais ypatingai gebėjimais nepasižymiu zaidžiu dėl saves ,bet dažniausiai praleidžiu ant turniko.Kaip ir dauguma lankau mokyklą bent jau stengiuos ją lankyt :D Esu bendraujantis todel nesunkiai bendrauju su naujais žmonėm tačiau esu užsispyres nemėgstu žmonių kurie lenda labai į akis be priežasties.Esu atsakingas todel duota darba būtinai atliksiu ir nepraleisiu pro pirštus 

Kodėl nori tapti chat moderatorium?:Nes serve nėra aktyvumo tiek iš pagalbų tiek iš chatmodų kurie galėtų prižiūrėtų tvarka  per skelbima.Esu atidus žaidėjas ir stebiu chatą esu ir  tikrai serve aktyvus žaidėjas kuris galėtu padėt serveriui su taisyklių laikymusi.
Ar turi patirties administravime? Jei taip, tai kur?:Didelės patirties neturiu tačiau viename projekte buvau pagalba/adminas tačiau ilgai neišbuvau nes projektas užsidarė ir tiksliai negalėčiau įvardinti kokiame projekte buvau pagalba/adminas nes tai buvo išties senai ,bet komandas žinau bei ,kaip jas naudoti.
Kaip manai, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?:Kaip ir minėjau išties trūksta aktyvumo nes galima įvardinti ,kad kaikurie ateina del vaizdo ,kad yra serve tačiau palieka afk ar kažkur išeina ir pagalbos nesulauksi.O serveriui manau reiktu pakeisti kit'a vieną kur susyje su redstone nes jis yra nenaudingas nes ,kaip žinoma serve redstone neveikia ,bet savo darba kaikurie tikrai gerai atlieka ir vertina 
Ką manai apie neleistinų modifikacijų naudojimo serveryje problemą? Kaip, tavo manymu, ją būtų galima išspręsti?Galbūt reiktu geresnio anti-cheat tačiau žaidėjam nebūtų įdomu žaisti serveryje nes daugauma žaidėjų turi neleistinas programas.Bet mano nuomonė tai kiekvieno žaidėjo pasirinkimas ,kaip jam žaisti nes priemonių šitam dalykui manau sustapdyti tiesiog nėra.

Anketa buvo paeditinta dėl discordo blogo tad norėjau parašyti teisingai. :) 

Edited by HaVaNa
  • Patinka 5
  • Teigiamas 1

Tavo vardas žaidime: FligZz
Tavo tikras vardas: Lukas
Tavo amžius: 16 (2002-05-22)
Tavo skype: Naudoju skype retai ,bet jei reikia naudoju (pagrinde Discord). p.s paršysiu jei reiks į pm.
Kiek laiko žaidi mūsų serveryje?: Žaidžiau ilgai prieš wipe ,o po wipe pradėjau žaisti tik šiandien.
Kokios tavo aktyvumo valandos, kada dažniausiai prisijungi? Dažniausiai on būnu visa dieną.
Papasakok apie save: Esu bendraujantis ,aktyvus ,padedantis.
Kodėl nori tapti chat moderatorium?:Norisi būti dedesne dalimi šio serverio.  
Ar turi patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Esu buvęs chatmodu ir serverio prižiurėtoju. 
Kaip manai, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Manau trūksta labiau subrendusių žaidėjų ir asmens užsiimančio cheat patikromis.
Ką manai apie neleistinų modifikacijų naudojimo serveryje problemą? Kaip, tavo manymu, ją būtų galima išspręsti? Reikėtų atsakingo asmens kuris užsiimtu cheat patikromis ir padarytų tvarką.

Posted (edited)

Tavo vardas žaidime: karolyzas

Tavo tikras vardas: Karolis
Tavo amžius: 15
Tavo skype: Karolis <3

Kiek laiko žaidi mūsų serveryje?: Zaidziu 2metus 
Kokios tavo aktyvumo valandos, kada dažniausiai prisijungi? Dažniausiai prisijungiu (apie 1h-2h), praleidžiu ~7h per dieną.
Papasakok apie save: Esu normalus,nesikeikiu,Padedu serveryje zmonems gerai nusimanau  programavimą,  gyvenu Kaune. 
Kodėl nori tapti chat moderatorium?: Nes trūksta tvarkos  keikiasi ir nemato kad tia  nieko blogo.  Drausminčiau tokius žaidėjus ir stengčiausi, kad serveryje butu tvarka. Ar turi patirties administravime? Kolkas dar neteko.
Kaip manai, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: , eventų ir chat modų :)
Ką manai apie neleistinų modifikacijų naudojimo serveryje problemą? Kaip, tavo manymu, ją būtų galima išspręsti? Manau, kad tokių dalykų  nereiktų drausti, nes visi tai daro... 

Edited by $Vergas$
  • Neigiamas 1

Tavo vardas žaidime: mentalboom
Tavo tikras vardas: Laurynas
Tavo amžius: 18
Tavo skype:
tarnvedro
Kiek laiko žaidi mūsų serveryje?: Keletą mėnesių.
Kokios tavo aktyvumo valandos, kada dažniausiai prisijungi? Kadangi dar mokausi, turiu daug laisvo laiko ir nelabai turiu ką veikti - prisijungiu beveik kasdien 10-11 ryto(arba po pamokų), egzaminų laikotarpiu ir vasarą nebegalėsiu būti toks aktyvus, nes dirbsiu.
Papasakok apie save: Gyvenu bažnytkaimyje pavadinimu Palanga, laisvalaikiu ankščiau eidavau į salę, bet dabar dažniausiai sėdžiu prie kompo, karts nuo karto einu pažvejoti ir pasedėti su draugais. Esu žmogus kuris bando prisitaikyti prie aplinkos, su visais sutarti, surasti bendrą kalbą ir nesipykti.
Kodėl nori tapti chat moderatorium?: Pagrindinė priežastis yra pasiekti kažko daugiau, nesedėti vietoje, tobulėti, taip pat norisi daugiau veiklos ir turėti šiokios tokios atsakomybės.
Ar turi patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Turiu šiek tiek patirties iš daugelio mažų minecraft serveriukų, ankščiau esu turėjas ir savo visokio tipo žaidimų serverių kaip SAMP, MC, Mu online, CS 1.6
Kaip manai, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Nemanau, kad ko nors trūksta, administracija yra maloni ir draugiška. 
Ką manai apie neleistinų modifikacijų naudojimo serveryje problemą? Kaip, tavo manymu, ją būtų galima išspręsti? Tie žmonės kurie naudoja kažką rimčiau nei "Kill aura" turėtų būti baudžiami griežčiau, ilgiau ir manau grįžę po ilgesnės pertraukos to nebedarys, o "Kill aura" net nebemanau ar duoda kokį pranašumą kadangi dar nemačiau žmogaus kuris jos neturėtų, todėl galbūt galėtume padaryti kokį balsavimą ar žaidėjai norėtų jog ji būtų legali ir už ją nebebaudžiama.

• Neigiamas 3

Na sveiki skaitantys šitą pildymą į atranką !

Tai jo, mano slapyvardis žaidime : einikis

ŠIEK TIEK INFORMACIJOS APIE MANE: Tai jo, paskaičiau kai kurių žmonių pildymus į ChatModeratorius, na man nelabai patiko jie :D Tikėkimės mano bus geresnis už jų.

Tai mano vardas yra Deimis, man 15 metų (2004-01-16) Esu linksmas , turintis daug draugų žmogėlis, kartais būnų "Pohuistas" bet tai nesvarbu. Esu iš Šiaulių Apsk, Pakruojo r, Klovainių. Klovainiai yra nedidelis miestelis, kuris turi gražią gamtą.

Mano skype yra: live:einikis420 . Aš serveryje žaidžiu jau senai, apie 3-4 metus, su nickname'ais kaip ArDiTbRoLy, Deimishz, Deimisz.

Per dieną praleidžiu daug laiko kieme su draugais, kai pareinu namo iš lauko, nusiprausiu ir einu pažaisti MINECRAFT žaidimą. 

Jūs paklausite, kodėl gi aš noriu būti chatmoderatorius? Turiu jums atsakymą!: Senai jau norėjau būti aukštesnėse pareigose, nes kiek matau , žaidėjai nesilaiko /skelbimas taisyklių, o aš kadangi būnu dažnai online, per dieną praleižiu žaisdamas MINECRAFT apie 4-5h, taaai pagalvojau, jog galėčiau jiems duoti mute, ir šiaip, jau ilgaaaaaai ILGAAAAI laukiau jog būtu atrankos, nes norėjau išsisakyti savo nuomonę apie save. 

Administravime turiu šiek tiek patirties, buvau MCSLIME Tarpininkas, ir gerai laikiau aktyvumą, bet teko vienai savaitei išvykti iš Lietuvos , tai buvau pašalintas iš komandos. Buvau dar tokio serverio Pagalba. (Jo ip nenoriu sakyti, nes ten "Šūdservis")

Na, o dėl cheatinimų, ar kitų palengvinančių programų žaidimą išsprendimo, tai išspresti yra lengva, dabartinę anti-cheat programą pakeisti į geresnę, bet nelabai manau apsimoka, vien dėl to nes nebus tokio žaidėjų skaičiaus, nes cheat's naudoja visi, kam reikia.

Tai jo, štai šiek tiek informacijos apie mane, sėkmės kitiems pildantiems temą į CHAT MODERATORIUS ! 

• Neigiamas 6
  • Haha 1
  • Suglumęs 1

Labas rytas,

dėkoju pildžiusiems, mūsu nuomone, šie kandidatai bent dalinai atitinka keliamus reikalavimus:

@4200

@HalfNotPlay

@tort926

@SPEC1ALXOREdd

@HaVaNa

@hLN

@beta321 (grąžintas be atrankos, nes paliko administraciją savo noru.)

Nepatekę nenusiminkit, bus dar tų atrankų, o patekę susisiekit su manim skype: frozas8

Geros dienos 😏

• Patinka 3
  • Teigiamas 1
  • Ačiū 2
  • Haha 4

Guest
This topic is now closed to further replies.