Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

64 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 80

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Ragas

Peikiu Ciga

Recommended Posts

Tavo vardas žaidime: Ragas
Peikiamo asmens vardas žaidime: Ciga
Už ką peikiate šį administracijos narį: Taisyklėse aiškiai rašo, kad už drop dedamas 3d banas. Tačiau jis man uždėjo savaitei
Įrodymai: image.png.5f84d2205b97acf823f9f648282a8111.png

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Ciga mano nuomone turėtu būti liktas nubaustas, nes kai aš dėl šito diskusija su juo pradėjau, jisai man parodė antrąja savo pusė, kuri yra bloga, tai buvo nepagarba serverio nariams iš juo pusės, diskusija vyko minecraft serverį, ir aišku padariau sreenshot'us. Man buvo keista kai jis parašė: "Pas man banų kitoks laikas".

Redaguota nario muhobis
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, muhobis rašė:

Ciga mano nuomone turėtu būti liktas nubaustas, nes kai aš dėl šito diskusija su juo pradėjau, jisai man parodė antrąja savo pusė, kuri yra bloga, tai buvo nepagarba serverio nariams iš juo pusės, diskusija vyko minecraft serverį, ir aišku padariau sreenshot'us. Man buvo keista kai jis parašė: "Pas man banų kitoks laikas".

Sori gyvenu prie senesnes tvarkos, kai banai budavo 7d, bet tu irgi moliugas, zinai, kad dropai draudziami, tai jooo, vistiek gi dropa reik padaryt, kas is tu 3dienu, jei po ju prisijunges, taip ar anaip padarysi ta dropa.. O per savaite gal labiau apgalvotum savo klaida.. 

  • Patinka 2
  • Teigiamas 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×