Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

0 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 5

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Algis

Kaziolas ne kaziolas, bet peikiu axion01

Recommended Posts

Tavo vardas žaidime:  Algutis
Peikiamo asmens vardas žaidime: Axion01
Už ką peikiate šį administracijos narį: free mute, parasiau skelbima kuris nebuvo įžeidžiantis ir uždėjo mute nors buvo 01:26 valandos.
Įrodymai: https://prnt.sc/nzdr8l
 

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Laukti papeikimai pareina :DD. Prie ko ten aš vpš buvau jei mes kelis mėnesius nešnekėje. Dėl šudus šneka ir pats būčiau mutinęs, bet nespėjau.  O gaila.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Ir kas ,kad po 12? Vistiek uzdrausta keiktis ir zeminti kitus zaidejus ypac administracijos narius. Tam yra /msg. Aiskiai matosi ,kad bandai pasirodyti mandras pries visus. Bet visi zino kas esi.image.thumb.png.4a01628e371f6098b923ff6c414826cd.pngTam yra /msg ,o jei

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, Axion01 rašė:

Ir kas ,kad po 12? Vistiek uzdrausta keiktis ir zeminti kitus zaidejus ypac administracijos narius. Tam yra /msg. Aiskiai matosi ,kad bandai pasirodyti mandras pries visus. Bet visi zino kas esi.image.thumb.png.4a01628e371f6098b923ff6c414826cd.pngTam yra /msg ,o jei

Žaidėjai negali žeminti administracijos narius, bet administracija gali žeminti žaidėjus mhmmmm, įdomios pas tave taisyklės jau tos, pačioi nuotraukoje matosi kai rašai "tai tu killeri pakviesk".

  • Teigiamas 1
  • Neigiamas 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Atsiprašau dėdė pažiūrėk kiek valandų buvo. Nebuvo jokio flood'o ir nesąmonių rašymo. Teisybė akys drasko tikriausiai? Pagal mane tai tikrai Axion01 tu esi toks keistas, kad aš nežinau išmok normaliai bendrauti. Dabar matosi, kad buvau užtildytas be priežasties ir kaip esi projekte tikrai nemažai laiko turi žinoti taisykles ir manau administracija priims mano skundą ir gausi įspėjimą už mano sutrikdyta žaidimą.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Realiai abu esat kalti ? Išprovokavot žmogų su savo discord bazarais, atsakė, jog šūdą mali, o tu mutini ?

 

Redaguota nario SuperGold
  • Patinka 1
  • Teigiamas 1
  • Supykęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×