Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

140 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 140

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Algutis

[ Atmesta ] Peikiu m0dii ir itsnoaher

Recommended Posts

---

Nick'as žaidime: algonsas

Peikiamo administratorio nick'as žaidime:  m0dii ir itsnoaher

Už ką peikiate šį administratorių?: afk būna kaip visi pažeidinėja skelbimus, bei reklamuoja, bei įrodymai, kad m0dii prisipažista, kad buvo afk 

Įrodymai (būtini, kitaip papeikimas bus atmestas):  http://prntscr.com/k5alig  http://prntscr.com/k5ak1b  http://prntscr.com/k5ak7k 

---

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

nesutinku, ItsNoaher siandien aktyvus buvo ir pakankamai gerai chat’a priziurejo. 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Nuėjo žmogus vandens gal atsigerti ir jau pizda žlugo viskas ???? tu gal nebe nusišnekėk ir eik išsimiegok nenoriu aš čia keiktis bet tau reik psichologo pagalbos

P.S Geros likusios dienos

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Visų pirma, atsiprašau, kad draudžiama palikti acc. online. Turiu savų reikalų ir turiu nueiti nuo kompiuterio ir tiesiog nenoriu iš naujo prisijunginėti. Be manes ir ItsNoaher yra dar keli chat mod'ai, kurie „dirba“ tą patį „darbą“. Čia tas pats kas peikt juos už tai, kad jie neprisijungia, nors niekas nežino jų (gal žodis ir nelabai tinka) „neaktyvumo“ (neprisijungimo) aplinkybių.
Padaryk „screenshot'ą“, atsiūsk į discord'ą ir viskas bus sutvarkyta. Ačiū už supratingumą. ?

Redaguota nario M0dii
  • Patinka 2
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Kalbu už ItsNoaher.
Mes dirbam kiek galim, serveryje sėdim kiek galim. Prižiūrim chatą kai būnam on, ir kai nebūnam afk. Negalim sužiūrėti viso chatą kiekvieną sekundę, kiekvieną akimirką. Mes turim teisę pailsėti, pažaisti kaip ir kiti žaidėjai, bet jog kartas nuo karto chatą prižiūrim, nepaneigsi. Teigi jog sedėjome afk, bet mes turime teisę būti afk, ir neturime būtinai atsijungti nueidami nuo kompiuterio. Šiuo metu serveryje nėra galimybės naudoti /afk komanda, manau iš vis šio plugino nėra, jog negalima būtu rašyti /msg, jeigu esame panaudoję /afk komandą. Mes esame paparasti žaidėjai, tik su pareiga prižiūrėti chatą, bet kaip ir minėjome, turime teisę pailsėti kartas nuo karto.
Kalbu už save.
Aš šiandien serveryje prabuvau 8 valandas ONLINE, kuriuo metu sedėjau ir žaidžiau lolą, kartas nuo karto pažiūrėdamas minecraft chatą. Jeigu praleidžiame pažeidėją, vieną, kitą, nieko nepadarysi. Jų buvo ir bus, tiesiog taip yra. Tavo papeikimas tiesiog yra bereikšmis, jeigu būtum labiau pagalvojęs, manau suprastum kaip kvailai jis atrodo. Mes juk negalime visą laiką ištempę akis žiūrėti į chatą, mes taip pat turime teisę pailsėti, pažaisti kaip ir kiti žaidėjai. Labai įdomu kodėl tik mano dvi kolegos gavo papeikimą, bet aš tos "garbės" negavau?
Faktas jog užsiregistravai prieš 2 valandas, ir tai jog postas sukurtas taip pat prieš 2 valandas parodo jog esi eilinis hateris, ir tikriausiai tas asmuo kuris tik bando ieškoti progos išmesti žmones iš jų pareigų.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 38 minutes(-ių), Gimpas rašė:

Kalbu už ItsNoaher.
Mes dirbam kiek galim, serveryje sėdim kiek galim. Prižiūrim chatą kai būnam on, ir kai nebūnam afk. Negalim sužiūrėti viso chatą kiekvieną sekundę, kiekvieną akimirką. Mes turim teisę pailsėti, pažaisti kaip ir kiti žaidėjai, bet jog kartas nuo karto chatą prižiūrim, nepaneigsi. Teigi jog sedėjome afk, bet mes turime teisę būti afk, ir neturime būtinai atsijungti nueidami nuo kompiuterio. Šiuo metu serveryje nėra galimybės naudoti /afk komanda, manau iš vis šio plugino nėra, jog negalima būtu rašyti /msg, jeigu esame panaudoję /afk komandą. Mes esame paparasti žaidėjai, tik su pareiga prižiūrėti chatą, bet kaip ir minėjome, turime teisę pailsėti kartas nuo karto.
Kalbu už save.
Aš šiandien serveryje prabuvau 8 valandas ONLINE, kuriuo metu sedėjau ir žaidžiau lolą, kartas nuo karto pažiūrėdamas minecraft chatą. Jeigu praleidžiame pažeidėją, vieną, kitą, nieko nepadarysi. Jų buvo ir bus, tiesiog taip yra. Tavo papeikimas tiesiog yra bereikšmis, jeigu būtum labiau pagalvojęs, manau suprastum kaip kvailai jis atrodo. Mes juk negalime visą laiką ištempę akis žiūrėti į chatą, mes taip pat turime teisę pailsėti, pažaisti kaip ir kiti žaidėjai. Labai įdomu kodėl tik mano dvi kolegos gavo papeikimą, bet aš tos "garbės" negavau?
Faktas jog užsiregistravai prieš 2 valandas, ir tai jog postas sukurtas taip pat prieš 2 valandas parodo jog esi eilinis hateris, ir tikriausiai tas asmuo kuris tik bando ieškoti progos išmesti žmones iš jų pareigų.

Ko kišies ne į savo papeikimą?

?sss.jpg.414f13738b7427b779fbd96f6b22e096.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, vitalka rašė:

Ko kišies ne į savo papeikimą?

?sss.jpg.414f13738b7427b779fbd96f6b22e096.jpg

Ar tu bukas? Tą patį galima ir tau tai pasakyti, kodėl kišiesi ne į savo papeikimą? Aš kalbu už savo kolegą, su jo leidimu. Nepastebėjai jog tavęs niekas nemėgsta, jog ant tavęs visi stuma nes tu lendi kur nereikia? Tavo bukumui ribų nėra, neįsižeisk bet kalbu tiesą.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 3 minutes(-ių), Gimpas rašė:

Ar tu bukas? Tą patį galima ir tau tai pasakyti, kodėl kišiesi ne į savo papeikimą? Aš kalbu už savo kolegą, su jo leidimu. Nepastebėjai jog tavęs niekas nemėgsta, jog ant tavęs visi stuma nes tu lendi kur nereikia? Tavo bukumui ribų nėra, neįsižeisk bet kalbu tiesą.

Graudus...

Nėr ką sakyti...

sss.jpg.414f13738b7427b779fbd96f6b22e096.jpg

Redaguota nario vitalka
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, vitalka rašė:

Graudus...

Ner ką sakyti...

sss.jpg.414f13738b7427b779fbd96f6b22e096.jpg

Nes nėra ką ir pasakyti ? Su tavimi kažkas negerai, lendi kur nereikia, rašinėji ne po savo postais, lendi į administracijos kurtus renginius, anketas, rinkimus. Kiši savo trigraštį kur nereikia, rašinėji grynas nesąmones, bet kai kažkas kitas parašo, iškarto puoli ir rašai šūdą. Labai būtu malonu, jeigu į šitą komentarą, PILNĄ FAKTŲ neatrašytum, ir nebeterštum šitos temos ?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Paprašykit modes, kad per permissions’us uždėtų afk komandą, tikrai buvo, pats uždėdinėdavau chatmodams

Redaguota nario Bitter
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Vitalka, niekas čia Tavęs nečiulbino

Neprisikabinėk prie naujokų

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Vitalka - Veželis 

Illuminati confirmed 

  • Patinka 1
  • Ačiū 2
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@Bitter Nereikia manau jokių afk perm ar dar ko, manau administracija serveryje turėtu padėti ir prižiūrėti, o ne afk stovėti, nėra taip sunku atsijunkti nuenant nuo pc, /l slaptažodis, sunku parašyt žodi? Nemanau. Žinau kad noaher stovėdavo fermoi afk, gavo įspėjimą, susikurė kitą acc, turiu foto jei ką, kaip buvo toliau nežinau. @M0dii Suprantu, nueini nuo pc bet visvien turi atsijungti, nes žmonės rašo ir tikisi pagalbos ir tvarkos, nors esi CM. neturėtum būti afk ir nėra taip sunku suvesti iš naujo to pw gi. Atsijungi ir rami galva. Dėl itsNoaher nežinau, tingėjau skaityt, bet žinau, kad budavo afk.

Aišku, jei nueini vandens įsipilti ar atsigerti, ar į tualetą, tai atsijunkti nevertą, parėjęs pakeli chata ir matai.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 7 valandos(-ų), ciga rašė:

Vitalka - Veželis 

Illuminati confirmed 

new spexer? ? bet ko vėželiais nevadini, žinau tave ?

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Kazkada buvo jau kalbeta. Afk serveryje - atsijunk.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 11 valandos(-ų), Gimpas rašė:

Kalbu už ItsNoaher.
Mes dirbam kiek galim, serveryje sėdim kiek galim. Prižiūrim chatą kai būnam on, ir kai nebūnam afk. Negalim sužiūrėti viso chatą kiekvieną sekundę, kiekvieną akimirką. Mes turim teisę pailsėti, pažaisti kaip ir kiti žaidėjai, bet jog kartas nuo karto chatą prižiūrim, nepaneigsi. Teigi jog sedėjome afk, bet mes turime teisę būti afk, ir neturime būtinai atsijungti nueidami nuo kompiuterio. Šiuo metu serveryje nėra galimybės naudoti /afk komanda, manau iš vis šio plugino nėra, jog negalima būtu rašyti /msg, jeigu esame panaudoję /afk komandą. Mes esame paparasti žaidėjai, tik su pareiga prižiūrėti chatą, bet kaip ir minėjome, turime teisę pailsėti kartas nuo karto.
Kalbu už save.
Aš šiandien serveryje prabuvau 8 valandas ONLINE, kuriuo metu sedėjau ir žaidžiau lolą, kartas nuo karto pažiūrėdamas minecraft chatą. Jeigu praleidžiame pažeidėją, vieną, kitą, nieko nepadarysi. Jų buvo ir bus, tiesiog taip yra. Tavo papeikimas tiesiog yra bereikšmis, jeigu būtum labiau pagalvojęs, manau suprastum kaip kvailai jis atrodo. Mes juk negalime visą laiką ištempę akis žiūrėti į chatą, mes taip pat turime teisę pailsėti, pažaisti kaip ir kiti žaidėjai. Labai įdomu kodėl tik mano dvi kolegos gavo papeikimą, bet aš tos "garbės" negavau?
Faktas jog užsiregistravai prieš 2 valandas, ir tai jog postas sukurtas taip pat prieš 2 valandas parodo jog esi eilinis hateris, ir tikriausiai tas asmuo kuris tik bando ieškoti progos išmesti žmones iš jų pareigų.

Ačiū Gimpai, kad parašei. Kam įdomu kodėl jis už mane atsake, tiesiog man nebuvo galimybės ant nakties prisijungti. O dabar dar pridėsiu, tuo metu aš keičiau 200 spawner'ių ir man chat'as tiesiog buvo už floodintas, o kai pakeičiau pamačiau, kad darote nesąmonės ir pramut'inau.. Geros dienos, ir atsiprašau už nesklandumus, kad neprižiūrėjau tuo metu chat'o.

Redaguota nario ItsNoaher

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 13 valandos(-ų), Gimpas rašė:

Ar tu bukas? Tą patį galima ir tau tai pasakyti, kodėl kišiesi ne į savo papeikimą? Aš kalbu už savo kolegą, su jo leidimu. Nepastebėjai jog tavęs niekas nemėgsta, jog ant tavęs visi stuma nes tu lendi kur nereikia? Tavo bukumui ribų nėra, neįsižeisk bet kalbu tiesą.

aš nesuprantu ko tu čia ahujielini taip žiauriai, lendi kur nereikia, bazarini nors vapšė nieko neišmanai apie savo pareigas, geriau išeik servas ramus paliks, gerai @dzyga sakė apie tavę

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 42 minutes(-ių), xVinkje rašė:

aš nesuprantu ko tu čia ahujielini taip žiauriai, lendi kur nereikia, bazarini nors vapšė nieko neišmanai apie savo pareigas, geriau išeik servas ramus paliks, gerai @dzyga sakė apie tavę

+ Rep

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

"Pašaliniams  komentuoti yra draudžiama. Išskyrus Administratoriams. " 

Kitą kartą įspėjimai pareis visiems ! 

Per geras esu dabar.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 21 valandos(-ų), algonsas rašė:

 

Įrodymai (būtini, kitaip papeikimas bus atmestas):  http://prntscr.com/k5alig  http://prntscr.com/k5ak1b  http://prntscr.com/k5ak7k 

---

"visi pažeidinėja skelbimus, bei reklamuoja"

Tu man parodyk ss , kad reklamavo + VISI pažeidinėjo skelbimą.Nes matosi , kad vienas žmogus tik rašo.

Kitą kartą jeigu nori papeikima rašyti , tai turėk PILNUS ĮRODYMUS  !!! 

Papeikimas atmestas.

Tema rakinama.

  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×