Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

2 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 2

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
NinjaTxGaming

Pamirstas slaptazodis

Recommended Posts

Sveiki, as norejau, kad mano brolis nepamatytu slaptazodzio ir labai greitai ji pasikeiciau. Siandien atsikeliau ir prisijungiau prie mcslime, bet mano pakeistas slaptazodis netiko, netaip parasiau kaip norejau, nes vis del to rasiau labai greitai, kad net pats nesuregavau. Prasau padekite man kuo greiciau.

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                  Dėkuj

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 19 minutes(-ių), NinjaTxGaming rašė:

Sveiki, as norejau, kad mano brolis nepamatytu slaptazodzio ir labai greitai ji pasikeiciau. Siandien atsikeliau ir prisijungiau prie mcslime, bet mano pakeistas slaptazodis netiko, netaip parasiau kaip norejau, nes vis del to rasiau labai greitai, kad net pats nesuregavau. Prasau padekite man kuo greiciau.

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                  Dėkuj

Mano vardas žaideime: DavainisxD

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Sveikas,

1. Reikia pildyti pagalba anketa: 

Vardas žaidime:  
Kokios jums pagalbos reikia:  

2. Kelk cia ,o ne i pasiulymus

image.png.d4cf8aec8343d78494dfd13c294f2877.png

Patariu susisiekti su savnininku per skpye- mcslime.lt arba dc- Bomzas#3685.

Tema rakinama.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×