Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

84 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 86

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
K3babas

Idomi ideja

Recommended Posts

Jūsų slapyvardis žaidime: K3babas
Kam pasiūlymas skirtas (forumui/serveriui):  Serveriui
Kuo šį idėja bus naudinga: Atsakymas kitame klausime
Detalus pasiūlymo aprašymas:  Taigi, mano pasiūlymas būtų toks, kad manau reiktu padidinti visą pasaulį, ne 16000x16000 ar kiek ten, o tarkim bent miniumum 20000x20000, nes yra daug žmonių kurie nori gražiai statyti ir gražiai įsikurti, o prisijungus kitą dieną šalia tavo namų gal jau 2-3 fermos, didelis bokštai ir t.t. Manau tikrai būtų faina, jei pasaulis būtų didesnis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 9 minutes(-ių), K3babas rašė:

Jūsų slapyvardis žaidime: K3babas
Kam pasiūlymas skirtas (forumui/serveriui):  Serveriui
Kuo šį idėja bus naudinga: Atsakymas kitame klausime
Detalus pasiūlymo aprašymas:  Taigi, mano pasiūlymas būtų toks, kad manau reiktu padidinti visą pasaulį, ne 16000x16000 ar kiek ten, o tarkim bent miniumum 20000x20000, nes yra daug žmonių kurie nori gražiai statyti ir gražiai įsikurti, o prisijungus kitą dieną šalia tavo namų gal jau 2-3 fermos, didelis bokštai ir t.t. Manau tikrai būtų faina, jei pasaulis būtų didesnis :)

Iš dalies, nesu matęs nei viename wipe, jog kažkas prie namo reso gyventu 100 block spinduliu, bet gal pas jūs yra. 
Aš esu už, bet tai daryti tikrai ne šį wipe, nes bus, kaip ir preitą wipe, jau susiplanavau viską kur kas bus, ir pist padidino visi planai nuplaukė, kaktusu fermą 50x50 nuplaukė.
Jeigu tai daroma kitą wipe, aš už, 
jei šį - prieš. 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Prieš. Na tiesiog čyteriams dar geriau, padidės ribos ir toliau su x-ray kasa spawnerius ir t.t.. Bevertiškas pasiūlymas. Na nebent kitam wipe. Na ir dar tavo pasakymas kitą dieną jau stovi fermų bokštai. Per pastaruosius +- 5 wipe prie mano reso nebuvo jokios fermos nieko neskaitant mano pačio. Move f laikyk rese jei esi toli nubėgęs nuo spawno.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×