Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

43 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 86

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Neziniukas

[ Atmesta ❌ ] Papeikimas:3

Recommended Posts

Tavo vardas žaidime: Neziniukas
Peikiamo asmens vardas žaidime: Dzyga
Už ką peikiate šį administracijos narį: Free mute, taisyklių nežinomijas ( serverio /skelbimas /eme taisyklė nr. 3 "pasisveikinti su žaidėjais global chat'e NĖRA DRAUDŽIAMA") 

Įrodymai: https://imgur.com/a/KqMr4Yr

  • Neigiamas 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Pasisveikinti su visais galimą, bet atgal atrašyti reikia naudoti /msg , o ne per skelbimą. Jei būtų tokia logika, tada į klausimą kas 1x1 per skelbimą? Būtų galimą atsakyti pastoviai "Aš". bet negalima. Todėl KAD TAM YRA MSG

Redaguota nario *Dzyga*

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, *Dzyga* said:

Pasisveikinti su visais galimą, bet atgal atrašyti reikia naudoti /msg , o ne per skelbimą. Jei būtų tokia logika, tada į klausimą kas 1x1 per skelbimą? Būtų galimą atsakyti pastoviai "Aš". bet negalima. Todėl KAD TAM YRA MSG

Suprantu jog tu sunkiau orientuojies, bet taisyklę kurią jau pacitavau gali pažiurėti viršuje, aš pasisveikinau ;)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Su dzygos pasakymu "KAD TAM YRA MSG" sutinku visiškai, bet visi yra pripratę, kad jų nemūtina už pasisveikinimą atgal. Manau, kad mute yra teisingas, bet spresti modelt.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, Calijero said:

Su dzygos pasakymu "KAD TAM YRA MSG" sutinku visiškai, bet visi yra pripratę, kad jų nemūtina už pasisveikinimą atgal. Manau, kad mute yra teisingas, bet spresti modelt.

Nežinau kas prie ko pripratę, tačiau aš tik pasisveikinau, ko taisyklė nedraudžia, nežinau kodėl jam čia reikėjo mutinti ?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, Neziniukas rašė:

Nežinau kas prie ko pripratę, tačiau aš tik pasisveikinau, ko taisyklė nedraudžia, nežinau kodėl jam čia reikėjo mutinti ?

nu realiai reik mastyt savo galva, kad skelbimas skirtas skelbti kažkam, o ne chatint. Tai galėtų būti pavadinta chatinimu per skelbimą. O dėl 20min dabar tu parašei papeikimą per kurį ji gali išmest iš cm, ar specialiai bandai ji išmest ar šiaip verksnys esi dėl 20min

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Na čia viskas yra OK. 

Iš vis, skelbimai  nelabai taikomį "pasisveikinimui" ?.  Atgal atrašei ? irgi "not bad", bet tam yra ./msg kur gražiai/tyliai/ramiai parašytum. Asmeniškai aš - nemutinčiau, užtat atkreipčiau dėmesį. Po tokių *zdrw/swe* vėliau pareina "ką jūs gero ?" ką gero papasokosit" ir t.t ..

 

@*Dzyga*, good work, bet "duok" jiems draugiškai pasisveikinti (^.^)

Papeikimas atmestas.

Tema rakinama.

  • Patinka 1
  • Teigiamas 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×