Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

3 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 9

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Patrik

[ Atmesta ❌ ] *delete*

Recommended Posts

Prieš 2 minutes(-ių), DeividasZ rašė:

Tavo vardas žaidime: DeividasZ
Peikiamo asmens vardas žaidime: Dzyga
Už ką peikiate šį administracijos narį: Už jo nepastabias akis, aš ieškojau naiviu žaidėju kad galėčiau pasijuokt iš jų :DD + buvo jau po 00:00 pasakiau tipo parašyk /me ... ir gausit ten 50k bet nerašiau jog aš duosiu tuos 50k dar kaiptik priduriau kad bugas bet kažkaip tai Dzyga nepastebėjo ir uždėjo mute už eventa per skelbimą, na tai Dzyga siūlau tau eit išsimiegot naktį o ne miegančiam žaisti minecraft'ą.
Įrodymai:
irodymai2.png.c757bf862ed8be2c2610f09290233992.png
irodymai.png.a5da3d1d8b3877218893cfe0a42b74de.png

Ko įrodymai ne vienoj fotkei? Pirmoj fotkej vpš nesimato chato... 

Kas padarys kažką tas gaus money, sound like event to me. So u got muted. IDC if u give money or not.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Nereikalauja ši skiltis vienoj foto viska daryt, nu tai reikia viska perskaityt, o ne pult mute :)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Lai sprendžia adminai. Tu parašei, kad kas parašys gaus 50k man nesvarbu ar tu duosi ar ne. Bet liepei kažką padaryti ir gaus kažkokį atligį, aš tai skaitau už kinda eventa. Gavai mute. Viskas.

  • Neigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 14 minutes(-ių), DeividasZ rašė:

Tavo vardas žaidime: DeividasZ
Peikiamo asmens vardas žaidime: Dzyga
Už ką peikiate šį administracijos narį: Už jo nepastabias akis, aš ieškojau naiviu žaidėju kad galėčiau pasijuokt iš jų :DD + buvo jau po 00:00 pasakiau tipo parašyk /me ... ir gausit ten 50k bet nerašiau jog aš duosiu tuos 50k dar kaiptik priduriau kad bugas bet kažkaip tai Dzyga nepastebėjo ir uždėjo mute už eventa per skelbimą, na tai Dzyga siūlau tau eit išsimiegot naktį o ne miegančiam žaisti minecraft'ą.
Įrodymai:
irodymai2.png.c757bf862ed8be2c2610f09290233992.png
irodymai.png.a5da3d1d8b3877218893cfe0a42b74de.png

Bet tu seni tai 100% genijus.. Pisa foto su hackais ( juoda širdelė ) ir pist persijungia mc ir pisą random foto su f3 xddddddddddddddd
Nu tokio kadro aš dar nematęs xdddd

 

Redaguota nario SuperGold

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Pagalvojai, kad durnas ppk  ? img%5D

 

Papeikimas atmestas. 


Tema rakinama.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×