Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

0 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 3

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Algutis

[ Atmesta ] Peikiu ERVIN666 FREE BAN

Recommended Posts

---

Nick'as žaidime: Algutis

Peikiamo administratorio nick'as žaidime: ERVIN666 

Už ką peikiate šį administratorių?: FREE BAN NESIMATO AURA NET BE AUROS BUVAU tiesiog paprasta hit kirtau ir tiek

Įrodymai (būtini, kitaip papeikimas bus atmestas): https://streamable.com/e4c6k

---

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Nieko nesimato, bei per trumpas VIDEO nematau auros čia gal dėl FRAME DROP taip tau atodė arba dėl INTERNETO lagg. Laukiu daugiau nuomonių. 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Realiai, jei čia visi įrodymai, tai čia nepakanka jų ? Įkirst kartą bėgdamas bet kas gali

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, Bitter rašė:

Realiai, jei čia visi įrodymai, tai čia nepakanka jų ? Įkirst kartą bėgdamas bet kas gali

Tiesiog parašiau DC ar nenori pakalbėti ten užsišikęs yra jis ir pradėjo dabar eiti prisigalvoti, kad čytinu. Nors čia tikrai nesimato jokių įrodymų tiesiog įkirtau bėgdamas ir tiek, o jis verkia.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, DeadFYou rašė:

Juokingas esi žmogutis dar pasakyk, kad ne tu prieš puse h šitą į global chat rašei ''nečyteri tu''

http://prntscr.com/k8h0s9

 

 

Draugas gina drauga taip ir maniau, kad ateisi. Jei "parduodu" settings nereiškia, kad čytinu įrodymų nepakanka. Laukiu UNBAN, o tu man neįdomus vaikas. Eik į šūdservius kur buvai kelk bangas, o ne čia atėjęs 0 pastangų iš tavęs matyti kaip iš ERVIN666 prisijunge į dieną 30min pabūna ir išeina.

  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Ohoho kas draskytis pradėjo?  Šimtus accountų prisikūręs, ieškai kas unbaną nupirktų? Būna, kad nepaeina ir tada rašinėji administracijai ir draugeliais vadini, kad unbanintų. Užteks mandravot, visi žinom, kad didžiausias cheateris serverio esi. Ankščiau dargi draugeliu mane vadindavai, prašydavai nebanint... Nekartą esu tave pagavęs, tai cheatini, tai nelegalia veikla užsiiminėji. Visgi, laukiam adminų sprendimo.

 13299f484a5a77dbbb3c5ac8c6c9f875215.PNG

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 14 minutes(-ių), ERVIN666 rašė:

Ohoho kas draskytis pradėjo?  Šimtus accountų prisikūręs, ieškai kas unbaną nupirktų? Būna, kad nepaeina ir tada rašinėji administracijai ir draugeliais vadini, kad unbanintų. Užteks mandravot, visi žinom, kad didžiausias cheateris serverio esi. Ankščiau dargi draugeliu mane vadindavai, prašydavai nebanint... Nekartą esu tave pagavęs, tai cheatini, tai nelegalia veikla užsiiminėji. Visgi, laukiam adminų sprendimo.

 13299f484a5a77dbbb3c5ac8c6c9f875215.PNG

Suprask, kad žinojimas yra viena, o įrodymų turėjimas yra visai kas kita. Aš nesu toks žmogus, kuris palaikytų kažkurią pusę dėl asmeninių interesų - priešingai - aš nesutariu su Algučiu, todėl kaip ir turėčiau būti prieš jį, bet šįkart, vertinant objektyviai, o ne subjektyviai, įrodymų tikrai nepakanka šio užblokavimo pagrįstumui. Nereikia pykti ant manęs (kaip sakoma, už tiesą pykstama), bet pats suprask, kad blokuoti žmones su niekingais įrodymais vien dėl to, nes visi žino, kad jis naudoja neleistinas programas, yra absurdiška, sakyčiau, netgi, netoleruotina.

Redaguota nario Bitter

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 2 minutes(-ių), Bitter rašė:

Suprask, kad žinojimas yra viena, o įrodymų turėjimas yra visai kas kita. Aš nesu toks žmogus, kuris palaikytų kažkurią pusę dėl asmeninių interesų - priešingai - aš nesutariu su Algučiu, todėl kaip ir turėčiau būti prieš jį, bet šįkart, vertinant objektyviai, o ne subjektyviai, įrodymų tikrai nepakanka šio užblokavimo pagrįstumui. Nereikia pykti ant manęs (kaip sakoma, už tiesą pykstama), bet pats suprask, kad blokuoti žmones su niekingais įrodymais vien dėl to, nes visi žino, kad jis naudoja neleistinas programas, yra absurdiška.

Malačiusesi, vien dėl to, kad žiūri objaktyviai, dariau taip pat buvau išvadintas savanaudžiu ir t.t. ?

Tačiau vis dar yra galimybė įžvelgti čytus. Tam reikia normalaus nesulėtinto video. Jei naudoja fast use ir/arba kill aura. Pamatysim tame video.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 31 minutes(-ių), dzyga rašė:

Malačiusesi, vien dėl to, kad žiūri objaktyviai, dariau taip pat buvau išvadintas savanaudžiu ir t.t. ?

Tačiau vis dar yra galimybė įžvelgti čytus. Tam reikia normalaus nesulėtinto video. Jei naudoja fast use ir/arba kill aura. Pamatysim tame video.

https://streamable.com/e4c6k

Redaguota nario ERVIN666
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Mano manymu įrodymų užtenka. Ant pačio galo matosi, kaip trenkia, galva susisuka (nenormaliai) ir iškart atgal atsisuka, visą laiką bėga tiesiai, nemanau, kad algutis turi labai gerą crosshair placementa, kad po smūgio grįžo visiškai į tą pačią vieta. @tiger @Kentukas @Lafa

  • Patinka 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Unbano nebus.
Aiškiai matosi , kad naudoji neleistiną programą ss:  
http://prntscr.com/k8j03o  video : https://streamable.com/r3anr
Labai gerai yra , kai sulėtintas video iš karto lengviau darosi.
Papeikimas atmestas.
Tema rakinama.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×