Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

0 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 5

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Dzygius

Mintonas

Recommended Posts

Jūsų vardas žaidime: Dzyga
Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: Skundžiu žaidėja ne per MC bet dėl forumo elgesio. Tai @MinTon's
Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Labai nepagarbiai elgiasi su forumo nariais, tuo labiau administracija. Labai negražiai išvadino visus, labai įsižeidęsesu ir negaliu pakelti tokio negatyvo forumo erdvėje. Taip pat spamina labai jau šaukykloje. Norėčiau kad jis būtų nubaustas.
Įrodymai: image.png.f1d30c8620aed04a4cad425a1acbe8a5.png

image.png.3bce619d21348206f6f2a63fea985bb2.png

Labai jau nepagarbiai sakyčiau...

 

Ir dėl ko visa tai? O dėl to, kad pats padarė durną klaidą, ir buvo nubaustas. GĖDA.

image.png

  • Neigiamas 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Just now, *Dzyga* said:

Jūsų vardas žaidime: Dzyga
Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: Skundžiu žaidėja ne per MC bet dėl forumo elgesio. Tai @MinTon's
Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Labai nepagarbiai elgiasi su forumo nariais, tuo labiau administracija. Labai negražiai išvadino visus, labai įsižeidęsesu ir negaliu pakelti tokio negatyvo forumo erdvėje. Taip pat spamina labai jau šaukykloje. Norėčiau kad jis būtų nubaustas.
Įrodymai: image.png.f1d30c8620aed04a4cad425a1acbe8a5.png

image.png.3bce619d21348206f6f2a63fea985bb2.png

Labai jau nepagarbiai sakyčiau...

 

Ir dėl ko visa tai? O dėl to, kad pats padarė durną klaidą, ir buvo nubaustas. GĖDA.

image.png

ehhh. gaila istryniau visus SS. Kaip jis bande mane uz ddosint kai tik gavau CM, mane dux*, dalbajob* ir t,t vadino. Labai keistas veikejas. Nesuprantu kaip jis dar neuzbanintas ant forumo.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, MinTon's rašė:

Nematau per mc kažką blogo parašyta apie adminus

 

 

Ne ant mc papeikimas žmogau.

  • Neigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, MinTon's said:

Sorry, bet jūs patys provokuojat su nesąmonėm, kai del nieko mute gavau.

Parodyk nors 1 ss kur buvo free mute? Nerasi, zinai kodel? Nes retai buna tie free mutai ypac kai administracijoj sedi zmones kurie po 3+ menesius dirba.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 2 minutes(-ių), MinTon's rašė:

Tu čia negirk savo draugelio, Aiškiai matosi , kad klaidą ištaisiau chate, nei nera spamas, nei ką.

Mute skirtas už nesamonių rašymą. Kaip ir matėsi tavo nuotraukoje. O jei tu darai klaidas, tai mokėk prisiimti ir atsakomybę.

  • Neigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 3 minutes(-ių), MinTon's rašė:

Čia tau nesąmonė buvo klausimas? ar tas &K ?Jei &K Visi darom klaidas, ir aš jau bent tą klaidą ištaisiau

 

 

Matau tu aklas esi biški tai keliu fotke.

image.png.0ae54f3f7e48be81fa44923b36f2e667.png

Padarei klaidą. Man nesvarbu tu ją ištaisei ar ne, bet tu ją padarei ir buvai nubaustas. Aš irgi darau klaidas irgi kenčiu. Stop crying kiddo.

  • Neigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, MinTon's rašė:

Atsakai už tai kad aš kidas?

Aišku, kad atsakau

  • Neigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, MinTon's rašė:

Tai fb duok pridesiu i draugus

pažiūrėsim kas čia kidas

Man 11 aš kidas ir man pohui :D

Tau gal fotkiu ikelt kad kitus mutinam?

  • Neigiamas 1
  • Haha 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 3 minutes(-ių), *Dzyga* rašė:

Matau tu aklas esi biški tai keliu fotke.

image.png.0ae54f3f7e48be81fa44923b36f2e667.png

Padarei klaidą. Man nesvarbu tu ją ištaisei ar ne, bet tu ją padarei ir buvai nubaustas. Aš irgi darau klaidas irgi kenčiu. Stop crying kiddo.

XD paprastas žmogus padare kažkokia fucking klaida ir jūs jį baudžiat jai jis nuolatos darytų tada ir mute duok ispėjimą.Sakai padarai klaida ir kenti tai jai cheatini ir nesamones darai free mute dedi tai nah tada suprantu jis nei įžeidė kažką nei kažką reklamavo tiesiog paraše skelbima su (k) kodu jis norėjo su (l). Čia šjp mano nuomonė daugiau čia nieko nerašysiu XD

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, MinTon's rašė:

Tai jie gal nespėją ištaisyt klaidų.

Matau tu biški kitoks esi, iš specialių vaikų, niekaip nedaeina tau... Nieko neturiu daugiau ko tau ir pasakyt...

  • Neigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, *Dzyga* rašė:

Matau tu biški kitoks esi, iš specialių vaikų, niekaip nedaeina tau... Nieko neturiu daugiau ko tau ir pasakyt...

Nu ir kas, kad mes vaikai mėgstam pakapot mc tu neišsiskiri iš jų :).

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Atsiprašau už free post'ą, bet Mintonai taip sutinku sutavimi visi daro klaidas, bet gi tas 20min nieko nėra, palauksi ir ištaisysi klaidą. Taip ir aš darau klaidas ir būnu nubaustas, bet poto tai ištaisau. Tada dėl įžeidinėjimų ir nepagarbos, siūlau mažiau nervintis žmogau palauki ir toliau  ramiai žaidi MC tai negyvenimas seni. Administracijos darbas sunkus patikėkit, o žmonės kurie spammina neklauso taisyklių jį dar pasunkina. Tai va mano rašliava, tegul sprendžia adminai,savininkas.

By: YHoHY :P

 

 

Redaguota nario ¥HoH¥
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest Donatas.
Prieš 1 valanda, MinTon's rašė:

Tai fb duok pridesiu i draugus

pažiūrėsim kas čia kidas

Įsiterpsiu, o aš galiu? :) galiu realiai ne tik fb duot. :D o šiaip į pačia tema, tai manau viska paskaičius tai asmuo @MinTon's - mano akimis tikrai nusipelnė būt nubaustas, vien dėl savo to vadinamo išsišokimo, o jei ir ne dėl to tai dėl (SPAM-FREEPOST.) bent laikinu suspendavimu.  

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Atsirado princas ant balto žirgo kuris nepatenkintas viskuom. Apsiramink biški su savo nesamonėm, bereikšmiais papeikimais. Kai tave užmutino šiandien iškart i admin chata parašiau, kad papeikimas pareina ir po keliu minučiu akurat yra. Tai padaryk išvadas ir švelniai tariant atsipisk tu nuo administracijos su savo bereikšmiais papeikimais ir rašymais šaukykloj.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Cia yra total pizdiec, kai gauna laikina mute.. Kiek tu ciuvas ta mute gavai? Max 20min ir jau begi i foruma verkt del fucking 20min? Akinius kita karta prasivalyk ir ziurek kokia raide spaudi, suda parasei, kurio niekas nesuprato ir gavai mute..  Ble ateina pist administracijai prota, kurie tikrai geriau zino, uz ka, kiek laiko ka mutint.. 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Kevalas rink zodzius, nes verksi dar labiau

  • Haha 5

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×